19716


Világbajnok: Olaszország

  • Prank
    #2748
    úgy tudom csak azt az embert nézik aki felé továbbítják a labdát, a többieket nem veszik figyelembe...
  • rezsofiz
    #2747
    jajajajaja.. néha mintha mesevilágba élnének ugy el vannak tájolva :|
  • rezsofiz
    #2746
    ja :| csak nem értem most nagyon sok munkába került volna megcsinálni vagy mi? :|
  • The FlashBack
    #2745
    nehogy
  • The FlashBack
    #2744
    ráadásul nem is egy volt lesen...
  • rezsofiz
    #2743
    szerb - holland 1:2 lesz sztem :o
    csak nehogy meglepi legyen
  • The FlashBack
    #2742
    igen ezt furcsáltam énis, hogy beszaladok, mondom megnézem mennyi az állás, erre semmi eredményjelző...
  • Shep
    #2741
    Tegnap a legnagyobb vicc az volt mikor az argentínok lesre futottak, visszajátszás megszólal a nagyokos Léderer, hogy ez szerintem nem volt les, mondom ez hülye hát legalább fél méterrel előrébb volt az argentín, erre megszólal a szaki igen szerintem sem volt les, na mondom ezek most másik meccset néznek vagy mi van? Meg mikor valamelyik csontos rosszul esett és eléggé fájdalmas arcot vágot, megszólala a nagyokos, hogy biztos akkor ütötte meg magát, mikor ütközött a másikkal, na mondom jól van, hozzá sem ért a másikhoz előtte vetődött el, hogy hátha még fejjel eléri a labdát.
  • berlinboy6329
    #2740
    Hát igen,ha nyugi van,akkor szidjátok a kommentátorokat.Meccs közbe meg megy a buli.Be kellene már tankolni d.u.-ra.
  • rezsofiz
    #2739
    meg bírtam hogy nyitómeccsen nem volt kirakva semmi eredményjelző vagy idő :| de az rtlklubos logo persze csillogott vilogott hogy rohadna le
  • Atesz89
    #2738
    Bizstos nincs pénz .... Tiszta szégyen ez a közvetítés egy vicc
  • Davidus
    #2737
    vagy az volt a nyitó?
  • The FlashBack
    #2736
    nemérdemes ilyet feltételezni:)

    A lényeg, hogy most nincsennek kinnt, ugyanazt látják mint mi:)), majd lesznek kinnt is:>
  • Davidus
    #2735
    pedig tisztán emlékszem hogy valamelyik meccsen beszűrődött a szomszéd kommentátor hangja:P
  • zaki
    #2734
    Mit vársz ezektől? :P
  • Atesz89
    #2733
    Én is remélem de erősek a szerbek
  • berlinboy6329
    #2732
    LOL.Milyen már az h nincsenek ott? a vetítési jogok biztos elvették a jegy árát.Lehet olyan szegény a csatorna mer elfogyott a vetítési jogokra a pénz és reklám kell mer vissza akarják szerezni.
  • The FlashBack
    #2731
    így van
  • The FlashBack
    #2730
    az egyenes kiesési szakasztól lesznek kinnt!
  • zaki
    #2729
    Pedig igaz. Csak a nyitómeccset adták eddig a helyszínről.
  • Davidus
    #2728
    nem
  • bigfoot
    #2727
    hát remélem mától himnusz is lesz az rtl klubon!!mer miaz hogy hülye reklámok miatt nem kapcsolnak be időben a mecsre???!?!!?!

    és az igaz hogy nem mentek ki,hanem itthonról közvetítenek??
  • zaki
    #2726
    Kíváncsi leszek erre a megfiatalított holland válogatottra.
  • The FlashBack
    #2725
    ha megszerzik...
    Elképzelhető, hogy egygólos meccs lesz, vagyis aki megszerzi a vezetést, az valszeg nyerni fog
  • Davidus
    #2724
    a szerbeg pengék de ha megszerzik a vezetést rögtön nekiállnak nagyképűzni:P
  • The FlashBack
    #2723
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1-2
    Mexikó - Irán 2-2
    Portugália - Angola 2-0
  • Davidus
    #2722
    Szerbia és Montenegró - Hollandia 1-3
    Mexikó - Irán 0-1
    Portugália - Angola 2-0
  • MaT
    #2721
    Szerbia és Montenegró–Hollandia: 0-2
    Mexikó–Irán: 3-1
    Angola–Portugália: 1-4
  • The FlashBack
    #2720
    szerintem hollandia nyerni fog:)
  • Atesz89
    #2719
    Hali!
    A mai tippjeim:
    S&M-Hollandia 2-2
    Mexikó-Irán 2-1
    Angola-Portugália 0-3
    Boldog szülinapot jbal!!!
  • The FlashBack
    #2718
    Mennyibe kerülhet, pl a VB egy meccsének szünetében egy-egy Media Markt reklám?:)
  • EmIn3m02
    #2717
    Az egész stábot le kell cserélni...
    26%
    26% [ 9 ]

    ?:AS:?_
  • The FlashBack
    #2716
    Sziasztok!
    Megérkeztem:)
    Nem láttam sok meccset:), mától fogva fogom nézni mert innenstől lesz időm rá:)
    Viszont a nyitómeccset megnéztem, nagyon szép volt a németek első gólja
  • SLICK
    #2715
    loááál

    ezt én is csak ajánlani tudom :DDDDDD

    amúgy úgy látom Hajdú B.-t ott is szeretik :D
  • berlinboy6329
    #2714
    Hát ez tényleg szánalom.tegnap himnuszok se voltak(LOÁL),meg tényleg ezek a reklámok. Ahogy olvastam az uccsó meccs utáni kommenteket tegnap, szólt a TV és hallgattam hogy kb 5x leadták a koton reklámot.Mintha a nőt érdekelné h a férjén milyen gumi csüng,vagy ezek a pelenka reklámok is.kit érdekel h a csaj mivel keni a gyereke valagát,meg miéyen pelenkát ad rá,amit később úgyis össze-vissza telefos.Szal színvonal.
  • zaki
    #2713
    Olvassa vki ezt a fórumot? :D

    Most akadtam rá, de ez egy aranybánya, ahogy látom... :D

    Lol szavazás: Ki a legótvarabb tag az RTL stábjában? "Az egész stábot le kell cserélni.." vezet... :D
  • SLICK
    #2712
    akkor meg egyenesen feljelenteném az RTL-t bár most is
    amúyg én már nem nagyon mondok semmit az RTL-ről, hozta szokásosat, inkább csinált volna új táncos műsort úgy mint a TV2 a Megaszart... :|
  • SLICK
    #2711
    Tökéletesen egyetértek veled... mondjuk a közvetítők közzé beraknám még azt aki a Sport 1n szokott közvetíteni, talán ha jól emlékszem az Argentin- MAgyar meccset ő közvetítette :| (elnézést a neve nem jut eszembe)

    amúgy az én tippem mára:

    Szerbia és Montenegró-Hollandia 1-1
    Mexikó-Irán 3-1
    Angola-Portugália 0-2
  • Shep
    #2710
    Hét pedig nem lesz, sőt pont akkor fognak odakapcsolni, mikor a kezdőrúgás lesz, a kommentár Léderer lesz hozzácsapják Verebest a végén reklám ezzerrel majd odakapcsolnak mikor éppen feltartják a kupát kb 10mp és jön megint a reklám, hát ennyi lesz aki teheti nézze majd vmi német adón.
  • Prank
    #2709
    megmondom mi lesz:
    a döntőt nem közvetítik, csak az összefoglalóját éjszaka, helyette győzike-show lesz közkívánatra...