rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#28286
Volt egy kis áramkimaradásom, pont rF közben , leált a gép, minden mûködik tökéletesen, kivéve az rFactort..az sehogy nem akar indulni, sajátgépnél elindul a futtatás mésképp-el, de ott meg újból felhasználót kér stb ...
Van valami megoldás a reinstallon kívül ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28285
Alex a pályát amit csinálsz, public verzió éesz e?
lac coo
#28284
Igen, az tuti lesz .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#28283
no az a 94 már jöhetne 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#28282
CTDP F2006 képek .

The guys also said that there will be certain upgrades which include individual suspension physics. They'll affect the FFB effects if you use the Real Feel plug in. Furthermore, F1 1994 will be released with all cars and drivers that ran the Brazilian GP. That means we are able to drive with Senna, Ratzenberger and all other heroes!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#28281
fasza, ott vagyunk a képernyõn!!! <#alien>...szép munka tesó 😛PP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ingy
#28280
Rfactor a tvben
<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

irlindy
#28279
pl én😄

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

sanzik
#28278
az erkélyrõl hallgatom majd és közben a tv-ben nézem a futamot <#vigyor3>
van egy halvány igéretem jegyre is,de nem bízok benne nagyon...
b-type
#28277
aztapicsa (elnézést) 😊))
Sanzik mester gondoltad volna még HPCC-n? 😊
..kint leszel?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#28276
<#eljen><#worship> Go go!😊

Kedvenc autom (lenne) <#buck>
sanzik
#28275

<#awink>
zolee145
#28274
Hajrá!<#eljen>

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

laci 700
#28273
hello
az FSONE 2006 v1.3 -ban van egy TV pluing. feltelepítettem de nem mûködik. windows vistám van és engedélyeztem a rendszergazdakéniti futtatást is de nem jó. mi leet a gond?
thx!

b-type
#28272
<#eljen><#eljen>
szorítunk 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#28271

Norbi kocsi <#wave>

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Dietrich
#28270
ha logitech kormáynod van akkor - érték kell..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

gordon 24
#28269
Hát nekem ugy van. Hogy az f1rft nevezetû F1 mod van fent. Ez egy külön könyvtárba pakolja a pályákat, hogy csak az f1-mod lássa.
Én azt csináltam,hogy ebbõl a könyvtárból kivettem a pályát, átirtam a filter részét hogy minden mod lássa, és e mellé másoltam be a v8-as shakir pályát. Nekem igy néz ki:
Gamedata/locations/bahrain/Shakir Shakirv8

Remélem értd amit irtam. A pályát letudod tölteni (az alapot) de csak track packba. A többit kidobod ha nem kell.

Downhill!!

vgabesz93
#28268
Hello!
A kormány beállításánál a FF erõsség állításnál miért van + és - is?

gviski
#28267
Gordon!

A Sakhir-i V8-as pályát neked végül hogy sikerült megcsinálnod? mert nekem is mas fájl miatt kifagy
én ide tettem be:
rFactor\GameData\Locations\CTDP_Bahrain_F1-2005_Track_for_rFactor\Bahrain

Virtual SimRacing

Alexease
#28266
En is mar nehanyszor el kezdtem szet szedni magamnak a palyakat (Varosi, GP, F1, NASCAR, OLD, Hill, Rally, Club, Kart, stb.) de attirogatni mindent, eleg hosszadalmas es unalmas😉 Jobb lenne egy normalis filterezos rendszer, listazas, file...
b-type
#28265
absz. így gondolom én is.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28264
Ami még nincs kész , még dolgoznak rajta...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lacica
#28263
Az rFactor Centralon mik azok a Wips modok???Tudja valaki? Kötyi!

Alexease
#28262
Nem tudom pontosan mit figyel, de gondolom, ha a GDB mas, akkor aggodni fog.

Az a baj, hogy a jatekban a palyalistazasi resz nagyon fapados;( Irtam mar parszor, hogy at kellene programozni a listazo reszt. Ha mar a GDB-ben lehet filterezni (Short, Long, City, F1, NASCAR, Mitudomen), akkor a listazast is meg lehetne oldani rendesen (a palyak nevei felett megjelenne egy legordulo lista, a talalt filterekkel, es abbol egyet kivalasztva, csak azok a palyak jelennenek meg.).

Es hogy ne legyen utkozes a GDB miatt, azt is meg lehetne csinalni, hogy nem a GDB-ben lennenek tarolva a filterek (palyak tipusa), hanem a konyvtaraban egy "palyaneve.flt" file-ban, amibe szabadon lehetne irkalni, torolgetni, hogy melyik csoportokba tartozzon az a palya.
De hat, ember tervez, ISI (ki)vegez...😊
b-type
#28261
aham, köszi, akkor megnyugodtam 😊
Egyébként a gdb ütközést hogy nézi, vannak benne sorok aminek stimmelni kell, vagy úgy globál karakterre, vagy hogy? 😊)

Gondolok itt arra hogy az átláthatóbb pályáelrendezés miatt VenueName alatt csoportosítok (nekem nagy segítség), akkor ütközni fog online?
..nem is tudom hogy ezt miért nem védik ki vhogy.
tök halál hogy nem rendezhetem át szabadon.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#28260
Ott felejtettek😉 Az akkor kellene, ha lenne ZandvoortShort, ZandvoortLong, ZandvoortClub konyvtar/palya is.
b-type
#28259
Az scn-nel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
az scn-nél rá kell mutatni hogy hol keresse a benne szereplõ fájlokat (commonmaps, és az egyéb .mas-k), ezen kivûl kell még mutani valamire?
sok mappánál azt vettem észre, hogy:

SearchPath=.
SearchPath=CC/Zandvoort
SearchPath=CC/Zandvoort/ZandvoortGP

Itt a CC saját mappa, de pl. a Zandvoort\ZandvoortGP elérés alatt nincs .mas, hanem csak a .tdf, .aiw .cam..stb
ha nem mutatok rá, azaz így fog szerepelni:
SearchPath=.
SearchPath=CC
SearchPath=CC/Zandvoort
Így is betöltõdik a pálya, de mi a különbség a kettõ között, miért szerepel a ZandvoortGP almappa az scn eléréseben, ha nincs ott .mas?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ginger17
#28258
Jön az majd, ne félj. Ezzel sztem csak a cc-nek bizonygatja az IDT, hogy érdemes promótálni egy játékot, ezzel is növelve a sorozat népszerûségét. Ha erre nem harap rá a cc akkor úgy kell nekik. Az új autókat pedig meghagyják a hivatalos játékba. Kívánom, hogy azzal is toljuk majd.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Dietrich
#28257
ja ez már régi..
volt közte magyar is <#ravasz1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#28256
ez kb olyan lehet mint az IDT akik a CC-nek csináltak a szimulátoraikba már tavaly (valszeg demo)Panoz kasztnikkal és idén is ezt hurcolják a versenyekre..ezért picit csalódás nekem, h a 2006-os évadot lökték ki..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Freedom88
#28255
hrfl oldaláról

T.T.

irlindy
#28254
files-uploadra töltöttem fel még hónapokkal ezelõtt.. de már nincs fent azt írja ki, de ismerek olyat aki leszedte onnan..megkérhetem h töltse fel újra

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#28253
Hello. Amit a HRFL magyar kupa használ clio modot, azt honnan lehet letölteni?

zolee145
#28252
Na, kb egy napos keresés után ráakadtam... Itt. Gondoltam belinkelem, ha valakinek kell ne szívjon vele mint én.😊
(Downloads - NASCAR, és ott vannak a javítások)

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

zolee145
#28251
Hiába keresem, semmi, szóval ha valakinek mégis meglenne az NROS NASCAR 2007-hez a Busch és a CTS javítás az szóljon már, vagy ha esetleg van link a letöltéshez azt megköszönném.

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

Ginger17
#28250
Ide is belinkelhetnéd. Lécci.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

irlindy
#28249
ha ugyanaz mint hegyalján akkor csak gáz van és minden segítség bevan kapcsolva

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

MaSzKa
#28248
fasza ez a játék a sok moddal
most vauxhall kupába nyomon mini cooperral vmi osztrák pályán

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

irlindy
#28247
ja aki ért photoshophoz sztem nézze meg:
Indycar festések tervezése

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

gordon 24
#28246
Az nem lenne rosz annak a játéknak a grafikája nem rossz4 Viszont a játék egy kalap szar! Már elnézést😄

Downhill!!

zolee145
#28245
Ha jól láttam ami linkelve van az pont az...olyannyira, hogy nem lepne meg, ha a Race driverbõl lennének konvertálva az autók, bár ez csak tipp.😊

Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.

JuanG
#28244
köszi!! ...közben csak megtaláltam 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#28243

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

JuanG
#28242
gpl demora tud valaki linket? nem mûxik a keresõm...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#28241
sztem az ISI csinált egy külön prezentációs verziót, rendes Toyota F1 volt megcsinálva, más verda nem volt...a menü is más volt...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Istencsászár
#28240
Milyen Toyota volt, alap game?😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

JuanG
#28239
westend elõtt van Toyota-ás stand, ahol a kocsiban ülve lehet tolni a Toyota F1 -et rFactor alatt Toban-ban 😊))...nem próbáltam csak néztem, ha jól láttam pár segítség be volt kapcsolva, volt egy AI versenyzõ is vmi noname F1-es verda 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

irlindy
#28238
mi a franc...ezt már tökrég kiadták 😄..nekem tök rég megvan...Indy500 forumon bent is van a linkje

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Dietrich
#28237
bár az tény javultak kinézetben pl. a 2003,2004-es dallara meg panoz autókhoz képest..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."