rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#28336
igen 17. lett.
Grat!

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#28335
Hatalmas Gratula Norbinak! 😊
Nagyon szépen ment!
b-type
#28334
ha jól hallottam 17. lett.
kiváló eredmény! óriási grat! <#eljen><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#28333
jahajj Norbi, nagy a küzdelem 😊 <#eljen>
gyerünk-gyerünk!

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#28332
..utániak...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28331
És mi a kérdésed ? 😊)))))
FSONE-t én is megnézegettem, de az 1.1 tániak elég gyengre sikerültek minden téren . Ha FSONE-t akarnék mindenképpen az 1.1 -et választanám ....
Amúgy Spet elég jó belejött, az F1CL liga modja -néhány kissebb hibát leszámítva, amit javítanak majd- isteni jó lett!!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

CodeRed
#28330
Lenne egy olyan kérdésem, hogy feltettem az FSONE06 v1.3 modot de valahogy az autók teljesítménye a béka segge alatt van. Akárhogyan setupolok pl. Indianapolisban max úgy tudok 290-300-as végsebességet elérni ha a szárnyakat nagyon leveszem, (persze itt nem csak a topspeedrõl van szó, mert a gyorsulás sem az igazi) így viszont majdnem biztos pörgés van a kanyarokban. Feltettem hozzá a ProF1tr kiegészítést is de ott is ugyanaz a helyzet. Bár a ProF1tr Server verziónál kicsivel erõsebbek a kocsik (ugyanazt a setupot rátöltöm és 10-15 km/h val nagyobb a végsebesség) de ez sem meggyõzõ. CDTP, vagy SPET F1 modjánál minden rendben, ott azt nyújtják az autók amit kell. Mégegyszer megjegyzem nem setupolási problémám van, hanem alapból gyenegének érzem a verdákat.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#28329
Aszfalt alá süllyedõ verda a warez miatt van

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

JuanG
#28328
szerver oldali replay kell, az a legjobb lag szempontjából...nálam is az online futamos replayek szarok, de néha még a szerveroldaliban is lehetnek gubancok...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#28327
Multiban sokszor ilyen, szerezd meg a szerver által rögzítettet...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28326
jaja..én is ezen vacilálok..
JuanG
#28325
multi replay? akkor szokott ilyen lenni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

SimaSuna
#28324
azt is megcsináltam..

elindítom a replayt..amit FRAPS-al szeretnék felvenni..
hogy hasonló videót csináljak a csapatról.
ebben akadályoz az a pici hiba amit említettem..aszfalt alá süllyedõ verda..nem kanyarodó kerekek kanyarban..
lac coo
#28323
Most a video exportálás beállításásról beszélsz ?
Ilyen dolgokat okozhat valami laggos szerveren rögzített replay, vagy ha valami keveredés van apályáknál, és nem ugyan azon a nyomvonalon megy a replay autó, mint ahol a valódi pálya van ...
De itt állítsd maxra mindensetre ha még nincs ott :

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28322
ott bent a legmagasabb 800x600 és 100%os a minõség..nagyobbat nemtok állítani..
amint indul a replay a kocsik nem jelennek meg idõben..csak késõbb..a kanyart nem veszik be hanem falnak mennek..vagy a falról visszapattannak a kanyarba..lemegy a kocsi eleje az aszfalt alá..
nemtom mi lehet a gond..
irlindy
#28321
ez furcsa...én semmit nem állítottam ott és nekem jól játsza le

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

lac coo
#28320
Ez mi ? 😊))
A menüben van a replay beállításoknál, ahol engedélyezni is lehet, ott állítsd a legmagasabbra ... Már ha ez a gond ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28319
high 1024x768
lac coo
#28318
A replay minõségét beállítottad a menûben?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28317
nem mondod..
azt használok vagy 5éve..
én a játékbeli visszajátszás hibáira gondolok..
irlindy
#28316

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

SimaSuna
#28315
szeretnék replayt felvenni..
de lehetetlen a játékon belül mert nem úgy "mozognak" a verdák ahogy én azt látom..
nem kanyarodik a kereke..pályán kívülre megy..ugrál az autó..elsüllyed az azfaltban...
ezek orvosolhatóak valahogy?
#28314
köszönöm a gyors választ

irlindy
#28313

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

#28312
hellosztok. lenne egy kérdésem?
a játékon belül hogy tudok bajnokságot létre hozni hogy én válogatom össze a pályákat hogy miken kelljen menni?
elõre is köszönöm a választ

#28311
Egébként leheet hogy valaki betudott lépni neten keresztül a gépembe, mert
van egy partícióm külön a letöltésekre, olyan 180Gb, de tök üres volt... Le kell töltenem a játékot megint, meg hozzá a modokat 😞

#28310
Hi. Nekem egyik percrõl a másikra vírusos lett a gépem. Nem tudtam semmit csinálni, mintha csökkentett módba léptem volna be. 😞 Persze a játék se indult el, mert minden programból törlõdött valami... Most újra van rakva a rendszer 😊 (ezt csak mondtam, gondolom nem érdekel senkit😊)

Dietrich
#28309
Thx a válaszokat.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

lac coo
#28308
Megvan ..Az ATI Try Tools miatt nem indul el, ha azt kilövöm akkor megy.
Bár eddi gazzal is ment, de nem olyan fontos, jó így is , hál' istennek ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#28307
Felraktanm újból az rFactort, de ez a verzió sem indul el !!!
Ilyenkor mi van? Minden programom tökéletesen mûködik , egyedül az rF nem akar még csak elindulni se...Illetve néha-néha elindul , általában újraindítás után, de csak ritkán ...Dedikált szervert is tudok indítani ...Mit nézzek meg ?
Semmi kedvem rendszert rakni, inkább hagyom a fenébe az egészet .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#28306
errõl lenne szó szerintem, de ezt a szerveren kell beállítani..

a multiplayer.ini-ben a "server options" részben van:

Allow Hotlap Completion="16" // Allow hotlap completion before switching sessions (1=practice1 ... 16=qual, 32=warmup, 63=all)

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Freedom88
#28305
multiplayer.ini-ben kell átállitani vmit, de pontosan én se tudom mit. És akkor addig megy a practice amig mindenki be nem fejezi a mértkört vagy nem léptet a szerveradmin tovább

T.T.

Dietrich
#28304
de pl amit én csináltam vagy próbáltam..az megengedett bárhol a világban akár F1 akár CC..ezért kérdem, h az rf nem tudja ezt?
a GTR2-ben mintha ez megengedett lenne..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

SimaSuna
#28303
azmá nem számít..

délelõtt voltam Mill-sbe Megane-al..srác 0:15kor ment ki..de mire a célegyenesre ráfordult volna átváltott wu-ra..
csórikám..megszívta...
Dietrich
#28302
szerver beállítás kérdése vagy a játék hiányossága? amikor nézem a vekkert és mennék egy Senna idõt 😊 kb. 5mp van hátra a kvaliból megkezdem az uccsó mért kört..erre körbe sem érek mert úgymond lejárt az idõ és vált wu-ra. Ez szerveri vagy rf hiba?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

SimaSuna
#28301
pg up..és a numerikus billekkel mozgatod..7-9 közelít távolít..stb..
zolo
#28300
Nem így gondoltam.Hanem a kamera magasságát, távolságát az külön nem lehet?

http://flickr.com/photos/zolika90/

SimaSuna
#28299
home pg down pg up billekkel..
zolo
#28298
A játékban van lehetõség a kamera állítására?Úgy mint pl. a TDU-ban?Mert a Seat Leon cockpit nézete nagyon szar, alig lehet kilátni, a köv. kanyart se látom, annyira lent van a kamera.

http://flickr.com/photos/zolika90/

Alexease
#28297
http://www.rfactor.net/

Csak online, dombornyomott bankkartya szukseges hozza.
#28296
Hi. Az rFactort hol lehet megvenni?

#28295
jó neked! de ha tele van zenével meg játékokkal meg rfactor módokkal meg setupokkal meg stb...?

na jó ne offoljunk tovább neked xp reinstall, nekem rendszer backup és kész!

ON

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Freedom88
#28294
jó neked! én inkább xp reinstall..biztosabb😊

T.T.

#28293
én már állitottam vissza a rendszert és semmi baja nem lett

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Freedom88
#28292
akkor windows reinstall is kell, ha az van! Akár XP, akár Vista! Tudod milyen gates bá 😊

T.T.

#28291
miért?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Freedom88
#28290
azt ne!

T.T.

lac coo
#28289
Lehet . Holnap felrakom egy másik helyre és átmásolok mindet a régibõl, csak nem egyszerû, vírusírtót át kell lõni stb ..😞(((

Bár nem értem hogy mitõl megy minden hibátlanul, csak az rF nem, pedig több van belõle, nem is egy meghajtón, de egyik sem indul el 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SimaSuna
#28288
rendszer visszaállítás?
gordon 24
#28287
Szerintem telepitsd ujra. Ha nem uninstalálod hanem a nyakába telepited akkor a modok is meg a pályák is megmaradnak csak a sérült részeket kijavitja. Én ezt tenném. Szerintem más nem fog segíteni rajta.

Downhill!!