rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Downhill!!
Más: Nekem most momo-m van, de akarok hozzá venni egy dfp-t aminek csak a pedálját használnám a momo kormányával. Eddig talán ez lenne a legjobb kormány összeállítás.
2 fajta wtcc modrol találtam infót, az egyik a RACE X, a másik pedig az rF-Race. Letöltési link egyikhez sincs, szóval aki tud segíteni, az plz dobjon meg egy link-el.
köfi
*Posse*T.W.D*
Illetve wtcc modot sem találok sehol a játékhoz.
*Posse*T.W.D*
Semmi bajom nincs vele igaz csak 2hete van meg...xD
Csak egy bajom van vele...hogy automatikusan beáll középre...
Ja meg folyton pirosat világít xD
(14E-ért vettem)
khm...khm...
Sokan szeretik még a Microsoft kormányokat a sidewindert eg ezeket. Nekem volt szerencsém egy ilyennnel igaz az rugós volt de eszméletlenül birta évekig. A havernak volt egy forceos az is kikészithetetlen kategória volt. Persze nagyon drága és ritka. Kb 50k körül van.
Downhill!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Jó volt, semmi bajom nem volt vele..jobban mondva a müködésével.
Nekem a kormány középállása nem tetszett, és aztán jött a G25.
Szal a DFP-t rövid ideig használtam, de azalatt nem volt baja.
Vannak még páran akiknek ilyen kormányuk van, sztem írnak még.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
állandóan rá kell nézni a beállra, hogy kimegy-e a gáz a végállásba, illetve nem fog-e a fék...majd végül valszeg veszel egy másik kormányt.
A Momo jó cucc amíg ezek nem jönnek elõ, de sztem érdemes ezt az egész esetleges idegeskedést megkerülni egy másik kormánnyal.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Forza.
Lenne egy gyors és egyben amatõr kérdésem. Szóval le szeretném cserélni a jó öreg Logitech Formula Force GP kormányomat. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni, egy LOGITECH MOMO Racing Force-t vagy egy Logitech driving force pro-t, ja és persze miért? A válaszokat elõre is köszönöm!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Ha már meg van nektek akkor sorry!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A palya nyomvonala ugy ahogy jo, a tobbi mar csak radobalt barkacs😉))
A lenyeg, mert mar kertek is, beletettem a mukodo palya melle a csomagba, a:
- palyarajzot
- FLV videot
- 3DS MAX 8 filet
- texturakat
Akinek van kedve tovabb nbarkacsolhat😄 <#idiota>#idiota><#vigyor3>#vigyor3><#zavart1>#zavart1> Termeszetesen (😄) normalis AIW, CAM file nincs, nincs shaderezve, es csak 1-1 textura, object tipus van a palyan (tenyleg csak otletszeruen meg van szorva😄)!
Aerautodromo di Modena (Ferrari, 1957) - (ZIP, 16MByte)
Mission Impossible 2010: PRO Class
Petesilver,
2 Day before, the patch 1.5 out, this patch is not for NROS Mod, is for send to you the Car feeling from VHR StockCar, this Mod, have grab all tracks "old nros version" and just change the textures, and the skin and models from NROS and have add this physics, but this physics is all outside the Nascar.
The NROS work on Nascar game in rfactor from over 16 months, for optimize, have release more version for define the best are, not for fun, the way is for simulate.
And today, NROS has release the 1.3 patch PRO for the harcore Gaming. but you like the 1.5 try to play the VHR StockCar, the NROS Guy love to drive a Real StockCar from Nascar, not this, and im say this is liked by more for some reason.
Sorry for bad English
Download Patch 1.3 PRO from here:
Patch 1.2 PRO
Valamit ugatom az angolt, de nehezn értem azt, hogy akkor az 1.5 az mi a bigyó??? Mindezt úgy, hogy a mod-ot a mai napig nem lehet szerintem letölteni az oldalukról, így a szever verziót szedtem le 😊
Mission Impossible 2010: PRO Class
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
két WTCC szezont tartalmaz, emellett F3000-es autó is van benne, kétféle Radical versenyautó, az összes WTCC pálya, esõ, stb stb stb
szóval ha a kettõ közül kell választani, akkor szerintem a Race07, más kérdés, hogy pénzt ér-e a dobozos játék megvásárlása (ezzel egyáltalán nem warezra buzdítok)
az augusztusban kijött Race'06 konvert után úgy látom megjelent a RaceX 1.0 is. Nézte esetleg vmelyikõtök, melyik a jobb, van-e egyáltalán különbség, stb.?
Mission Impossible 2010: PRO Class
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
by nuggetz on 08-Oct-07
Mission Impossible 2010: PRO Class
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Kicsi Mills-n, és Livet Glen Club-n teszteltem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mission Impossible 2010: PRO Class
A Race07 demójában kifejezetten jónak találtam az autókat, és sztem ha megyek bajnokolni, akkor majd csak azzal.
A Honda-t nem néztem, viszont azon kivûl mindet, és vezetési érzetre nem jött be a konvert.
nyuny01 köszi 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Azért adtad neki rendesen!<#eljen>#eljen>
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Az elejével vannak bajok...belefeledkezik az egyenesbe, nehezen fordul.
Általában nem baj, mert lehet kicsit lóbálni, de a nagy fékes lassú kanyaroknál kicsit õszítõ.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
40mb
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mission Impossible 2010: PRO Class
Jójez nagyon is sztem, Livet Glen röviden mentem (jópálya nagyon), és nagyon szépen lehetett vele úsztatni a kanyarokat.
Be kell hogy melegedjen a gumi (fõleg az elsõ), akkor már jó...egyszer-kétszer volt olyan érzésem csak, hogy nem fordul az eleje (nem volt féken, csak sima gázelvéten).
De nagyon nagyokat lehet fogni még így is hogy nem volt nálam motorhang.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type