rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#29929
Linkben rfcantral, F1. Azt hittem már CDTP 06 vagy miaszösz, azt mégse😊<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

b-type
#29928
"hmmm...én nem sok értelmét látom, dehát elég aprók vagytok, igazatok lehet." 😊

Akkor ez most szomorú, mert nem fogom visszatenni az 1:250-t.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

caseih9400
#29927
"mejik" xDDDDDDDDDDD

khm...khm...

petesilver
#29926
Érdekesség: simed kicsomagolja ugyan a PCC997-es és F1 sauber .mas-okat, de nem lehet betölteni õket. Mindezt úgy, hogy hibaüzenet nélkül, a gmt használhatatlan, viszont a dds jó. Gondolom védett cucc, csak nem vágom miért nincs hibaüzenet. Alex, van esetleg leírás, hogy mi hogyan épül fel a játékban, mejik fájl mit csinál, azon belül mit határoz meg?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#29925
Mert trymedia kód van rajta, minden gyári mód ilyen , meg talán a PCC (amirõl tudok ..) .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#29924
aham, megnéztem fent van a 1.255-s patch.
(bár nem vágom hogy a hangcuccokat miért nem játsza le a lejátszóm)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#29923
elvileg fent van, mindjárt nézem..csak WTCC van 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#29922
Fent van, vagy fent volt esetleg az 1.255-os patch? Abban volt valami hang kavaras is, ami eredetileg kodolva van TryMedia-val.
http://rfactor.net/SimulationFiles/
b-type
#29921
Nekem kevesebb 😞
Ez honnan is jött, nem tudod?
Nincs hangom sajna az F55-ben, pedig az elérés jó, ...és a lejátszóim sem tudják elindítani a hangokat 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#29920
26,472,534
b-type
#29919
Alex, neked mekkora a 38LV8Engine mappa mérete?
Vmi gubancom van mert nem játsza le azokat a wav-kat.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#29918
<#eljen><#worship>

Ehez kapcsolodva, erdemes elotte megnezni ezt a videot: Formula 1 history 1947-1967
b-type
#29917
juhéj! 😊
végre.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

SimaSuna
#29916
már sikerült onnan a 2004es szezonba beimportálni 😊
lac coo
#29915
Dehogy 😊)) GTR2 konvert ..az mond valamit?😊))))

Asszem itt FIA GT mod-nak hívják ....😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29914
Ezt nekem írhatod még párszor, akkor sem mond semmit😊 Mittudoménmivan a GTR2-ben?!?<#nevetes1><#guluszem1><#idiota> DE azért egy tippnek máris megfelel! Gondolom a simbin házatáján kell szétnéznem.

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#29913
sztem pályától is függ nagyrészt (mármint a tv replay-kameraállás szemszögébõl) ...nyílván futam közben az autóban ülve mind jó 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#29912
GTR2 konvertet nézz meg, az nagyon tuti, észre se venni ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#29911
Kis Help kéne: aki sûrûn tolja, néz replayeket-videokat, azokat kérném: írjanak pár olyan rFactor modot, amiben korrekt a LOD kezelés, a model külsõ belsõ kialakítása, és még korrektül mûködik játék közben is. Vagyis nem hülyül a lod váltása, korrekt fps-t produkál, stb.... Mivel a Suzuki kialakításához kell az info, kérném hagyatkozzon minden segítõ a STOCK Carokra, most OW nem játszik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#29910
Igen!!!
Nagyon szépen köszönöm4
Hálám a sírig üldöznifog.Ez megoldotta a problémát!
avcom
#29909
#29908
Köszönöm a válaszokat.Kénytelen leszek valami hasonlót kiatlálni.
gordon 24
#29907
Hát akkor sajnos ennyi. Rakd vissza az xp-t. Csinálj a vinyodból két szektort egyikre rakd a vistát másikra az xp-t. Ha mindent vistával akarsz használni annak csináld a nagyobb particiot az xp-nek a kicsit. Xp-re rakd fel az rfactort és a régi updatet és ennyi. Vistad is lesz rfactorod is megy szóval nagyon boldog leszel😄

Downhill!!

#29906
Ott a probléma hogy amelyik bajnokságban versenyzek ott a régi updatét használják és amint azt írtam azzal nem megy!
avcom
#29905
akkor hol a probléma?

#29904
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy vistán megy e az rFactor?És ha megy hogyan van valami trükkje v én vagyok láma?!Nekem a régi updatékkle nem indul el csak bead 1 fehér ablakot és ennyi ha felrakom az uj updatét azzal megy.
A válaszokat elöre is jköszönöm!
avcom
#29903
petesilver
#29902
Nem. 20 filléres poti van a pedáloknál nevetséges illesztéssel, és a pedál is el tud mozogni. Mozso-nak van valami tutorialja, anno valami .it-re végzõdõ helyen volt, igaz vagy 3 éve. Na azt átnéztem, aztán gyorsan el is felejtettem, és inkább szétszedtem. Alapvetõ gond, hogy a tengelyen el tud mozdulni a pedál egy idõ után oldal irányba, mert ugye nem mindig tökéletesen úgy nyomja le lábbal az ember a pedált ahogy kéne. Az elmozdulás mellett elhejlani is tud picit. Ilyenkor megváltozik a pedál útja ugye, és nem nyomja be annyira a potit mint kéne. Ehhez jön, hogy ûbergagyi a potméter rögzítése, vagyis az is el tud mozdulni, ha akar. Na, mondjuk elmozdul ellenkezõ iránybe eccerre a poti, meg a pedál is, akkor full használhatatlan. Különbözõ varia, különbözõ eredmények. Szedd szét, és figyeld közben mi-hol van. Ilyen mûanyag sínfélében van a poti. Én 4 éve kiszedtem és mezei kávéfõzõ gumival+pillanatragasztóval visszaragasztottam, így ugyan picit rugalmasan tud mozogni a poti, vagyis nem törik el, de azóta soh nem volt vele bajom. Nekem hamar jelentkezett, mert alapból csámpás vagyok, és keresztbe van a lábfejem szinte a pedálon, és az ugye élbõl oldalirányba is nyomja. DE a fixálás óta soha nem romlott el, annak meg lassan 4 éve.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Dietrich
#29901
"Van valami program"

szoftveres és kopás problémákra ez: DXTweak2

http://www.wingmanteam.com/latest_software/gadgets.htm

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

cselt
#29900
Az jó 😊 Ez esetben csak találnom kéne valahol egy dfp pedált...
#29899
így van
cselt
#29898
Nem is kell semmit bûvészkedni vele csak simán rádugni?
gordon 24
#29897
Tomo15
#29897
Szerintem simán megy vele.
cselt
#29896
Ha már kormány offban vagyunk had kérdezzem meg, hogy a Momora nem lehet valahogy rászerkeszteni a dfp pedálját?
gordon 24
#29895
Nekem is az van. Hála ének nekm egyszer csinálta ezt szét szedtem és azóta nem produkálja. Nem csnáltam meg rajta azt a tunningot amit kitaláltak, de müködik. A momok betegsége ez sajnos. A pedál potmétere ami egy müanyag ágyban fekszik, kilazul és emiatt nem add 100%-os gázt.
Ugy tudod megoldani, hogy szétszeded és rögzited a potit akkor ujra müködni fog egy ideig.

Downhill!!

irlindy
#29894
neked nem momo-d van? nem volt még ilyen probléma a kormányoddal?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Alexease
#29893
Sajnos MOMO Racing betegseg😞
Van valami program, pucolni kell, potit visszaragasztani, stb. Keress ra a rorumon, Google-ben, sokszor volt rola szo (minden MOMO bedoglik😄).
JuanG
#29892
OWC Liga, bár most lehet, hogy vége lesz a kevés résztvevõ miatt 😞(

OWC

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

gordon 24
#29891
Kösszi szépen! ezt is megnézem! Találtam már egyet ez is elég jónak tünik Warez versio de a célnak megfelel! De megnézem a te linkedet is hátha fasszább.


Mindenkinek nagyon kösszi rendesek vagytok! Ráadásul off is és nem kellet rá egy 10 percet se várnom! Szóval 1000 köszönet érte!

Üdv.

Downhill!!

irlindy
#29890
VALAKI SEGÍTSEN PLEASE!
az a gondom, hogy ha benyomom a gázt (padlóig) kb úgy reagál mintha épp hogy benyomnám...szóval nagyon lassan kezd el gyorsulni...viszont a fék jó. Csak arra tudok gondolni h a pedálommal van baj mivel rF-ben tegnap óta semmit nem állítottam el..és akkor még mûködött. Mit tudok tenni, hogy újra jól mûködjön? Lehet h az a baja h megtört egy kábel? Egyébként egy MOMO Racing.

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

MaSzKa
#29889
idt champcar series-t hol lehet nyomni?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

b-type
#29888

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

MaSzKa
#29887
kösz szépen

már csak g25 kellene 42eft-ért

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

gordon 24
#29886
Aha! Akkor ezért nem ment nekem én windows media playerrel gondoltam, de ezek szerint akkor progi kell hozzá! Nagyon köszi keresek és megoldom.. THX!

Downhill!!

SimaSuna
#29885
mp3cutter/nero wave editor vagy bármilyen wma to mp3 konverterrel..
gordon 24
#29884
OFF!

Srácok lenne egy kérdésem. WMA formátumu gépen tárolt zenét, hogy tudok mp3 formátumra át konvertálni?

Elõre is thx !

Üdv

ON

Downhill!!

SimaSuna
#29883
http://simsporttv.com/
MaSzKa
#29882
a logitech g25 prototípusnál kb 200eft-ot jósoltek neki azt butítottak ezt azt és most jelenleg 53eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#29881
srácok nem tudjátok hol van olyan hely ahol összesítik milyen szimulator verseny lesz és milyen játékba lfs s2 gtr2 rfactor versenyek érdekelnének

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______