195
  • Kizsde
    #195
    Hali,

    Hát elvileg "virágbolti" verzióval is működik :) Csak megfelelő serial kell hozzá, amit bevesz a rendszer.
    Nekem és havernak is működött így.

    Üdv.
  • TheBossbuster
    #194
    Szia!
    Eredeti kell hozzá?
    Én szívesen játszanék ellened!
    Üdv
  • Kizsde
    #193
    Valaki? Senki? Évente egyszer bepróbálkozok :)
  • Kizsde
    #192
    Sziasztok!

    Látom egy ideje kicsit halott a topik, de azért hátha valaki még jár erre. Szívesen tolnám multiban magyarokkal, ha valakinek van kedve.

    GameSpy ID: Kizsde

    Üdv!
  • xXxBencexXx
    #191
    http://www.torrentz.com/ce0db2eca01c3a3e1ebf0e003dc7699bb5ec37a4
    Itt sok Torrent van :)

    De én ezta ajánlom:
    http://www.seedpeer.com/details/1295891/Top-Spin-PC-Multi4.html
    Itt több a megosztó. :)
    /Torrent oldal/
    ---------------------------------------------------------------

    Akiknek a billentyűzettel van/volt problémája az próbálja meg Ablak módban / Windows módban / futtatni a játékot.

    Nekem is ez volt a problémám és bevált.
    Szerintem nem ront a játékélményen. Mondjuk 1280*1024 esbe megy nálam.


    Remélem tudtam segíteni....
    ---------------------------------------------------------------
  • Airbus A380
    #190
    Tud valaki linkelni nekem 1 rapidos oldalt ahol le lehet szedni a játékot ?
  • owen20
    #189
    sziasztok!
    Valaki tudja hogy lehet a top spin első részében beállitani hogy ne 3nyert játszáig-ig tartson egy set hanem 6-ig?
  • PB Timi
    #188
    A francba..
    Azért köszönöm szépen, még jó hogy nem töltöttem . Pedig a TOP SPIN 1-el játszottam és nagyon tetszett...hát akkor a 2-ből kimaradok
  • báttyó02
    #187
    nem sajna
  • PB Timi
    #186
    nekem Geforce4 Ti kártyám van. ezekszerint azon nem fog menni?
  • hitmanblood
    #185
    hy, valaki légyszi segítsen hogy miért van az hogy beállítom hogy balra mozgás a balra billentyű legyen jobbra mozgás pedig a jobbra billetyű és nem akar mozogni egyik irányba sem,de alapbeállításnál se mozog sehova :S
  • bang
    #184
    HI !
    nekem akkor volt lassú a game, amikor a videokari driveren belül be volt kapcsolva az élsimítás és az anizotróp szűrés. Ezeket kapcsold ki (ha nálad is be van kapcs.)
  • habitat
    #183
    Nekem is ugyanez a gondom, nemtommér csinálja ezt, sőt én még irányítani se tudom,próbálo nyomogatni össze-vissza a gombokat de nem reagál semmire
    mi lehet a gond?
  • tothbalint88
    #182
    Ezen a fórumon nincs senki???legalább reagálhatna valaki ha azt is mondaná hogy nem tud segíteni..
  • tothbalint88
    #181
    heló mindenkinek!
    Valaki nem tudja hogy lehet e esetleg a játék sebességén állítani mert annyira lassú hogy élvezhetetelen.nem szaggat semmi..egyszerűen lassú.mintha lassítottfelvételben játszanék és ez így borzasztó unalmas.
  • tothbalint88
    #180
    Jó napot mindenkinek!
    Nem tudja véletlenül valaki hogy a karrier módban nem lehet 6 game-s set-eket játszani.Mert nekem ez a 3 túl rövid.:) ja és vannak ezek a gyakorlások a karrierben.Ott egyszerűen végképp nem tudom mit kell csinálni az első szervás gyakorlás 2. felében.Ha valaki tud segítsen kérem!!
    Előre is köszi!
  • tothbalint88
    #179
    kösz a segítséget!Igaz kicsit későn köszöntem meg!bocs csak egyből neki is láttam a feladatnak
  • gamerboy91
    #178
    Privát ment!
  • tothbalint88
    #177
    Jónapot mindenkinek!!
    Ha valaki tudna nekem segíteni abban hogy honnan tudnám megszerezni a top spin-t akkor nagyon hálás lennék.Már minden ismerősömet végigkérdeztem de nem is hallottak erről a játékról!!
    Köszi
  • kcbest
    #176
    Ha valakinek még kell a Top Spin1 kódja akkor itt van: l97x-gp3t-rxj5-um6z-nyvt-ncr7
    Remlélem segítettem!:)
    Ha nem akkor bocs :(
  • Matte
    #175
    Akinek nem indul, annak annyit tudok tanácsolni, hogy mindenképpen sp2-es windowson próbálkozzon, csak azon indul, saját tapasztalataim szerint. Nem egyéb programmal való ütközés.
  • Djemba
    #174
    igen
  • Forza Italia
    #173
    Helló egy kérdésem lenne. A game pc is van?
  • Djemba
    #172
    Az mért van hogy amikor a carier modban elekedek játszani és megyek a csillagokért ott szépen lehet irányítani mecsen meg alig akar szerválni meg jobbra és balara szinte nem is megy meg vissza sem üti mért vab????help
  • Csabi127
    #171
    Hali!Remélem tudtok nekem segíteni.Az a problémám,h amikro elindítom a launchert,majd a játékot,egyszerűen nem indul el,sőt ,nem csinál semmit.Régebben is felraktam a Spint,akkor is ez volt,de ott megoldotta egy reinstall a problémát,vagyis elvileg eltudna indulni most is,nincs pixel shader gondom,a gép is megfelel a követelményeknek.KÖszi előre is!
  • jason84
    #170
    hali!
    sűrgősen kellene egy serial a Top Spin-hez!
    thx
  • jason84
    #169
    csá!
    nemtudnátok nekem adni egy linket ahonnan lebírnám szedni a Top Spin-t (fizetős is lehet)!!! pls
  • Cápafogxy
    #168
    Hogy a rákba kell rendesen szerválni?
  • Kiru
    #167
    A telepítéshez tudtok serialt adni?
  • Amiga
    #166
    Ja, értem már a kérdést... hát igen, azt hiszem nem lehet menteni, ha már beléptél egy kupára, végig kell magadat rágnod rajta... asszem.
  • bang
    #165
    mivel én még nem tudtam úgy kilépni a bajnokság közben, hogy ne generáljon vereséget a le nem játszott meccsre, így gondolom menteni sem lehet..

    tehát ha elkezdek egy 3 meccses bajnokságot és mondjuk az első megnyert meccs után ki akarok lépni akkor hogy tudok menteni, hogy a következő karrier betöltésnél innen tudjam folytatni ???
    egyébként is autosave van, nem ??? (és bajnokság közben nem menti el az állást csak a legvégén)
  • Amiga
    #164
    Hogyne lehetne menteni a bajnokság alatt? Csak a meccs alatt nem lehet.
  • bang
    #163
    hi !
    elég szórakoztató a játék, jól kezelhető az irányítás, DE nem lehet menteni a karrierben egy bajnokság alatt ??? !!
    Még egy befejezett mérkőzés után sem ? Csak a komplett bajnokság befejezését követően van autosave ??!!
    Erősítsen meg légyszi valaki, ez tényleg így van, vagy csak én bénázok?
    Tegnap erős ellenfelek ellen sok "biztonsági ütéssel" másfél óráig tartott egy három meccses bajnokság, közben csak a meccsek közt van lehetőségem felállni a géptől (de menteni nem tudok). Egy meccs alatt nincs pause ??
  • wir
    #162
    sziasztok van valakinek dc fájmegosztoja,tudna valaki segiteni.
    [email protected]
    06202131385
  • wir
    #161
    sziasztok az RT/L KLUB-on ment mindemt bele angyalok cimü német sorozatot keresem nincs meg valakinek. a pénz nem számit
    [email protected]
    06202131385
  • Yoki
    #160
    hello
    azt szeretném kérdezni hugy miért van az hogy leszedtem a patch-et hozzá mert nem ment a carrier mód, de így most el se indul és kéri a cd-t
    a választ elöre is köszönöm
  • Nóta
    #159
    Sziasztok!
    Segítség kéne! Megszereztük a haverokkal, de egy RAR-ban jött le, ami kódolt. Esetleg nem tudja vki a passwordot? Lassan jött le, nem szeretnék újat töltögetni. Előre is köszi!
  • Harly18
    #158
    Szerintem ez egy nagyon jó teniszes játék, nem bonyolult és hamar meg lehet tanulni a kezelését
  • Harly18
    #157
    Nem tud valaki a játékhoz magyarositást, mert én sehol sem találtam?
  • Matte
    #156
    VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!
    Letöltöttem a játékot, feltelpítettem, (crack.exe megvolt) 2 különböző oprendszerre is a gépen, de nem indul. Rákattintok, és semmi. Mégcsak nem is tölt, de semmi hibaüzenet.
    HELP!!


    Konfig: ASUS k8n, A64 2800+ (2200MHZ), Ati 9600pro, 1 GB RAM