195
  • valdez
    #75
    :-(

    én se tudom felinstallálni. nekem el se indul. kiírja, hogy valami szkript baja van az installshieldnek

    tud valaki segíteni?
  • Papailaca
    #74
    nem tudjátok,miért nem tudom felinstallálni a programot?Nem először fordul elő,a Toca 2-t sem tudtam felrakni,ugyanazt csinálja ez is a telepítés 100%-ánál kiírja,hogy a telepítés megszakadt.Miért? Sp2??
  • RemX
    #73
    csumee! én eddig úgy másfél órát nyomtam vele carrier-ben... Nekem nagyon tetszik már régen vártam egy jó tenisz progit... mindenkinek úgysem tetszhet de mondom nekem bejött... Azt mondja meg valaki mire jó az hogy variálhatom hogy negatív vagy pozitív reakciókat nyomjak egy-egy labdamenet után... illetve mi az a csík ami megy fel ha nyerek?! Ha az tele van és villog akkó mi van akkó?! :)
  • fhsasa
    #72
    kipróbáltam a párost, király :)
  • fhsasa
    #71
    Jah, tényleg meg lehet unni.
    De van benne multiplayer, szóval FIFA Hungary-n majd ha leszedik akkor mehet a menet :)
  • fhsasa
    #70
    Top.Spin.MULTILINGUAL-CKY
  • pluhi
    #69
    Játszottam ezzel XBOX-on, addig volt érdekes, mig megtanultál játszani. Aztán dög unalom. Kifelé szerválsz, amit alig ér el a másik, lerakod a túloldalra azt viszlát. Persze nem mindenkivel lehet jól megcsinálni. Nyomtunk párost is 4 irányitóval de valahogy nem jött be. 10 percig ment ide-oda a labda mire valaki elcseszte. Van ez a risky shot vagy mi, az meg nem éri meg a kockázatot. Persze lehet, hogy a PC verziót átvariálták...
  • grebber
    #68
    Mi a neve annak amit leszedtél??
  • DONGUBA
    #67
    ftp
  • Clement
    #66
    Egész nap ezt a szart töltöttem,erre mit kap az ember...egy tulbonyolított irányitású csiri-viri szarkupacot.A billentyűkre legalább két perc amíg reagál,s ráadásul még az uninstall is vagy tíz percig tartott úgyhogy ...
  • fhsasa
    #65
    király a game. a teniszt utálom de ez nagyon tetszik

    a kövi billekkel lehet melózni: a, s, d, w
  • grebber
    #64
    Megtaláltam egy torrentes oldalon de ott ezt irták utánna: Top.Spin.MULTILINGUAL-CKY [NUKED: from.p2p] ez mi??
  • grebber
    #63
    Honnan szede mert én sehol sem látom??
  • La Hire
    #62
    Kijött?? Király!!! Igaz először szeptemberre igérték le is izzadtam amikor megtudtam h csak nov. lessz belőle.
    A demoval sokat nyomtam és nagyon bejött. Remélem olyan jó is mint vártam.
    Asszem jön a tennisőrület!!! :)
  • DONGUBA
    #61
    ja jo kis gamma mar szedem is
  • báttyó02
    #60
    ÚÚ láttam róla egy videót,atomjó ez a játék,remélem az irányitás is olyan lesz mint a grafika
  • Shan
    #59
    Kijött...
  • grebber
    #58
    Nem tom remélem minél előbb.
  • EOX
    #57
    mikor jön ki a full?
  • grebber
    #56
    Nekem is ugyanezek vannak fennt de semmi.
  • PrOceSs
    #55
    Nálam megy simán! Atom a demó:) Catalyst 4.8 és DirectX 9.0c van fent.. Nektem egy Zip fileban volt a demo. Kicsomi és telepítés. Indult rendesen, nem volt gond vele.
  • grebber
    #54
    Talán észreveszik hogy nem megy nagyon senkinél és kiadnak patchet vagy egy jó demót.
  • Terminátor14
    #53
    nem. én innen
  • grebber
    #52
    Igen én onnan szedtem.
  • Hentes Bill #51
    fingom sincs. honnan szedtétek le, ahonnan belinkelte toMpEr?
  • Terminátor14
    #50
    ki kéne találni vmit ...addig is nézze meg mindenki a videókat :)
  • grebber
    #49
    Mi a rák lehet a baj????Hibás a demó vagy mi??
  • Terminátor14
    #48
    nálam sem akar elindulni....:-(
  • Hentes Bill #47
    kurva élet nekem sem indul
  • grebber
    #46
    Majd irj hogy milyen!!
  • Hentes Bill #45
    én most telepítem, remélem nálam jó lesz
  • grebber
    #44
    Nálam még mindig nem megy :((
  • PrOceSs
    #43
    Lejött a demo, király gamma lesz!!!:)
  • Hentes Bill #42
    huhh, kira, töltöm is
  • grebber
    #41
    Na lejött feltelepítem erre nem idul nem ir ki semmit csak egyszerüen semmi sem történik. :((
  • grebber
    #40
    Képek alapján is már faszának néz ki most leszedem a demót azt kiprobálom.
    Eddig csak a Next Generation Tennis-el toltam az is jó volt de ez übereli simán.
  • toMpEr
    #39
    gamespoton 9.1-es ertekelest kapott
    (doom3 8.5)
  • grebber
    #38
    Zsírnak néz ki a game.Szedem is a demót.
  • toMpEr
    #37
    PCs- demo!
  • Hentes Bill #36
    az igen :) akkor valszeg tényleg nagyon jó gém, gamespoton is 9.1-re értékelték, az meg nem rossz