195
  • steweee
    #115
    a grafika nagyon szép és a mozdulatok is, bár a virtual tennis is volt ennyire élvezetes, mármint a tenisz része, viszont másoknak is ennyire kevés benne a hangeffekt ? mert nálam van hang, mindenféle, de vhogy olyan üresnek tűnik a meccs közben, olyan kihaltnak érzem az egészet. vagy csak nem működik nálam vmi ?
  • Help17
    #114
    Nincs patch hozzá hogy töb igazi ellenfél legyen (federer, henman ,roddick)?
  • bizkit
    #113
    köszi! megpróbálom!
  • Hentes Bill #112
    serial.ws
  • bizkit
    #111
    Tud valaki nekem egy működő serial-t írni? Nagyon megköszönném!
  • Breki33
    #110
  • Breki33
    #109
    Adnátok egy torrentet?
  • Amiga
    #108
    Top Stop Media Markt adja 9900 HUF Óbudán.
  • szanics
    #107
    Gyerekek, nekem valamiért kifagy!
  • Since
    #106
    nekem is ez volt a problémám, nem támogatja graf kártyám a pixel shadert :)
  • rgida666
    #105
    Sajnos nem megy a játék a gépemen, mert nekem sem támogatja a pixel shadert a videókártyám.
    Meg tudná mondani valaki, hogy a Next Generation tennis 2003-at honnan tudnám letölteni? Lagalább azzal tudnék játszani


  • Maxxx
    #104
    Elvileg "hamarosan" kiadnak hozza hivatalosan 1 patchet is, par dolgot javitva.(kisebb lan/net problemak, gondolom sp2, stb)

    Pontos idot nem irtak.
  • Papailaca
    #103
    sp2-t leszedtem,és elindult..
  • Gabeeesz
    #102
    Lehet már valahol kapni Mo-on?
    Én nem láttam a cdgalaxisban sajnos...
  • Ramore
    #101
    Verseny közben lehet menteni valahogyan? Vagy csak egy komplett verseny után ment?
  • Papailaca
    #100
    nekem sajna az sem megy fel...
  • Maxxx
    #99
    Papailaca

    A demó nekem se indult, meg se nyikkant.
    De a véglegessel nincs gond.
  • Papailaca
    #98
    nem tudja senki az okát?
  • Papailaca
    #97
    nem tudjátok miért nem tudom felinstallálni? Megpróbáltam a demót is, de az sem megy fel. Az install 100%-ánál ,kiírja,hogy az installálás megszakadt, a számítógép nem került módosításra.Mi lehet a gondja sp2,vagy más?Please help,mert nagy teniszrajongó vagyok,és már alig várom,hogy játszhassak.Thx
  • Ramore
    #96
    Végre egy viszonylag jó tenisz játék pc-re. Szerintem azért a Sega féle Virtua Tennis a legjobb, de ez is király. :)
  • báttyó02
    #95
    azért kössz
  • Maxxx
    #94
    A kartyadon nem fog menni, es igen erdemes beszerezni.
  • báttyó02
    #93
    Az enyém geforce 4 mx 440,csak nem támogatja a pixel shadert,és asszem ez a játék viszont használja !???
    Amúgy érdemes letölteni?? Bár eddig szinte csak jót irtatok róla.
  • Maxxx
    #92
    I- Minimum System Requirements:

    Operating System: Windows® 98/SE/Me/2000/XP
    Processor: Intel Pentium III 1.0 GHz or AMD 1.0 GHz
    Memory: 256 MB
    CD-Rom speed: x 4
    Graphic card: NVidia GeForce 3 or ATI Radeon 8500 or equivalent
    Sound card: all DirectX 9.0 (or higher) compatible sound cards. DirectX 9.0c included on the CD-Rom
    An ADSL connection is strongly recommended to fully enjoy Top Spin online.

    Tehat ugy nez ki, hogy nem nagyon, a min GF3. :o( :o)
  • báttyó02
    #91
    Hahóóóóóó
    A kérdésem ugyanaz
  • báttyó02
    #90
    Tehát mx 440-es vid:kártyán nem indul ???? ( nem támogatja a pixel shadert )
  • grebber
    #89
    Majd nekiugrok a leszedésének én is.
  • Maxxx
    #88
    En 1 "kicsit" benne vagyok a teniszes (+teniszben is csoppet) jatekokban 1 ideje, legjobb a pete sampras tennis volt meg sok eve, azota mindet teszteltem azonnal mihelyt kijott de ezt ahogy osszehoztak, nem hittem volna igy valaha lehetseges:


    MOZGAS!!!
    JATEKMENET,SZAKASZOS FEJLODES
    SOK EREDETI JATEKOS
    KARAKTERGENERALAS
    EREDETI TORNAK
    ELTALALT NEHEZSEG (eleg konnyu, kesobb grand slameken eleg durva ellenfelek)
    SZPONZOROK (prince,adidas,wilson,head,reebok,yonex,mars,okley, stbstb)
    LAN (2,3,4)
    INTERNET
    es meg sok-sok mas...


    Kb ugy lehetne jellemzni durvan, hogy olyan szinten van a sportjatekokban, mint a CS az fps-eknel.
    Nekem, mint tenisszeretonek persze, hogy tetszik, de sok CS-s es mas sportjatekot utalo haverom kiprobalta es szinte mind total rakattant. :o)
    A eletben is letezo jatekosokat felelmetesen pontosan vannak generalva, aki.
    Amugy a vegso szinten picit csal a gep, az elso top10-ben levo jatekos teljesen kiszoritott helyzetekbol durva sebesseggel es eles szogekben utnek el, DE eletben is ezek a jatekosok soxor hasonloan szinte lehetetlen/zsenialis dolgokat muvelnek, szoval ezt is meg a "realis" dolgok koze sorolhatjuk ilyen szelsoseges nezopontbol...
    Es ami a legfontosabb tapasztalatbol mondom NEM lehetetlen megverni oket, meg grand slameken a legjobbakat sem.


    OSSZEFOGLALOKENTkent, hogy mennyire figyeltek es eltalaltak az elethuseget, irok 1 peldat:

    Sampras a maga szerva-ropte jatekaval eletben szinte verhetetlen, DE salakon, lassu palyan nem tul nehezen 1 jo salakos, jo format kifogo alapvonaljatekosnak megvernie.
    Viszont Michael Chang vagy Gustavo Kuerten, ROLAND GARROSon-a salakos GRAND SLAMen, akik a LEGJOBB salakjatekosok = k***a gyorsak, KEMENY PORGETETT ALAPVONALJATEK lemosnak,felorolnek szinte mindenkit salakon, iszonyat nehez,de nem lehetetlen oket megverni.

    ES EZT A JATEKBAN IS PONTOSAN IGY MEGCSINALTAK !!!
  • Maxxx
    #87
    csak egy szavas jellemzes a gamerol:


    ...ISTEN...

  • Gabeeesz
    #86
    Nekem bonyolultabb,mert a tűzfallal még nincs is gond,csak a szerver-amin még windows sincs- blokkol egy csomó portot,és nem értek ahhoz a Dos-os akármihez :(
    Pedig már letöltöttem egy Azureus nevű programot,amivel elvileg le lehet tölteni a torrenteket,de a port tesztelésénél hibár ír ki.
    Kb. ennyit a tűzfalamról...
  • grebber
    #85
    Nem értelek nekem is van tűzfalam és csakis torrentet használok és semmi gondom. FTP cimet nem tudok csak irtam.
  • Gabeeesz
    #84
    Egyébként nagyon jó a játék,csak a demo könnyű...,remélem van nehezebb fokozat a teljesben.Az MI sem tűnik annyira jónak,a demoban Sampras akkor is feljön röptézni,ha 80 M/H-val üti meg a szervát,és simán el lehet mellette ütni.De még mindig jobbnak tűnik,mint a roland garrosok,ahol csak azzal az ütéssel lehetett nyerőt ütni,amelyik a játékos erőssége volt :) .
  • Gabeeesz
    #83
    dc, torrent kizárva a rohadt tűzfal miatt.. mi az ftp cím?
  • grebber
    #82
    Torrent,DC,ftp
  • Gabeeesz
    #81
    Plíííz valaki mondja meg honnan lehet letölteni!!!
  • bodesz
    #80
    na letöltöttem a gamet.sztem elég jó legalábbis az előző teniszes gamekhez képest tuti jobb
  • Since
    #79
    Nekem pixel shader miatt nem megy, mivel nem támogatja a videókártyám. Bassza meg ;-)
  • balint08
    #78
    Egyszerű...
    A labdamenet megnyerésénél????
    HA igen akkor az ott azt jelzi hogy mennyire van jókedve és ebből kifolyólag koncentrál..
    Ha már villog az azt jelenti hogy csúcson van...
  • balint08
    #77
    már találtam..
  • balint08
    #76
    hi !
    megadná valaki a serialnumberjét??????