2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Quantumleap
    #881
    Mi a helyzet Japep kérésével?
  • Japep
    #880
    Hello!
    Bocsi, de rossz változatot linkeltek be...ez lenne a jó - kicserélnétek erre a Prison Break topikban ?!

    Előre is kössz, és még1x bocs!
  • Quantumleap
    #879
    Szerintem korai még. De gondolom, eme beírásommal semmi hatást nem érek el.
  • Lynx_TWL
    #878
    hello

    ezt a bannert kérnénk:

    ebbe a topikba.

    ty, bye:d
  • 5w0rdf15h
    #877
    Hali.

    cmdr fórumozó mostmár jópár topicot kezd szétrombolni mind pl itt meg itt légyszi vki moderálja már a gyereket
    Köszönjük!
  • CattiBrie
    #876
    Sziasztok!

    Szeretném ha törölnétek a http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1161357556 topikban a #12 és #13-as hozzászólásokat, illegális terjesztés miatt.

    Köszönöm!
    Catti
  • Airbus A380
    #875
    Hali.


    Ha megoldható kérnék egy kis offtalanítást ittköszi.

  • Web mester
    #874
    Semmi baj, lényeg hogy fent van
  • Amse
    #873
    nm és bocs, hogy csak mostanra sikerült, de nem voltam itt egy hétig...
  • Web mester
    #872
    Köszi!
  • Quantumleap
    #871
    Az köze van az sg-nek, és az ÖSSZES LÉTEZŐ FÓRUMNAK, hogy sehol nem szabad kiírkálni az oldalak nevét, csak maguknak az oldalaknak a fórumain. De látom, te olyan eset vagy, mintha született vaknak próbálnám magyarázni, hogy mi az szín.
  • Cat #870
    "a hazai torrentoldalak szabályzatai tiltják az adott oldal BÁRMINEMŰ reklámozását"

    Továbbra se értem mi köze sgnek ezekhez a torrentoldalakhoz, meg hogy honnan kellene ismernie egy moderátornak mindegyik ilyen tiszavirág életű warezlap szabályzatát, pontról pontra.
  • Kmarha
    #869
    Akkor ajánlom is egy moderátor figyelmébe a Filmek, amiket most láttunk... topicot, azon belül is andrejjjj #30215-as hozzászólását. Nem tudom hova szemetelt még be, te büntetést megér a dolog. Valamint a hozzászólásának a törtélését is! Köszönöm!
  • Pheaper
    #868
    zárni kösz
  • Quantumleap
    #867
    Nem zéró, mert a hazai torrentoldalak szabályzatai tiltják az adott oldal BÁRMINEMŰ reklámozását. De egy kicsit kezdem már unni, hogy itt erről vitázom egyénekkel, akik nem érik fel ésszel a dolgot, és még meg is akarják magyarázni, hogy miért nem gáz. De nem hagyhatom szó nélkül, mert az egyik torrentoldalnak, ahol regelve vagyok, egyszer már kellett költöznie.
  • Cat #866
    1. ha külön rá kell keresni, akkor nem reklám.
    2. mi köze az sgnek más oldalak szabályzataihoz? semmi, zéró.
  • Quantumleap
    #865
    És mellesleg a "bitakármi" operátorai honnan a fenéből tudnák meg, hogy ki az, aki kiírta a nevüket? Főleg, ha itt más néven van.
  • Quantumleap
    #864
    Elég, ha valaki beírja a keresőbe a nevet, és az első találatok között kibökődik az oldal. Úgyhogy reklám. A feliratos oldal topikjaiban azonnal, kérés nélkül törlik az ilyen hozzászólásokat, legalábbis kicenzúrázzák az adott oldal(ak) nevét. És ez a magyar oldalak szabályzatában is benne van, mint már többször is írtam.
  • Quantumleap
    #863
    Legalább végre választ kaptam. De amúgy volt már olyan, hogy valamit url nélkül töröltek.
  • Cat #862
    az, hogy valaki odairja hogy "bitakármiről töltöttem" miért lenne indok a törlése? ha nem örül neki az a bitakármi, törölje az userek közül az emberkét és kész, mi köze hozzá ennek a fórumnak, az itteni moderátoroknak? napi szinten képben kellene lenni, hogy melyik letöltőoldal micsoda?

    De kifejtem neked egyértelműbben: azért nem törlik, mert nem obszcén, nem trágár, nem flame, nem reklám, és nem tartalmaz pontos letöltési linket.
  • whiskeyman
    #861
    Tudod van az URL BESZÚRÁSA gomb, használni kellene, mert senki sem fogja neked megkeresni.
  • Quantumleap
    #860
    KÖSZÖNÖM A MEGTISZTELŐ VÁLASZADÁST! Látom marhára figyelmesek vagytok. Erről ennyit.
  • Web mester
    #859
    A harmadik link nem tudom miért rossz. A helyes: www.simpsonsmovie.com
  • Web mester
    #858
    Ezt a képet beraknátok ebbe a topicba? És a képre ez legyen linkelve.
    Előre is nagyon köszi és további jó munkát!
  • LeePí17
    #857
    Sziasztok!
    Ezt a Képet szeretném ha beraknátok Ide.
    Köszönöm!
  • Quantumleap
    #856
    Mélyen Tisztelt Moderátorok!

    Valaki legye oly szíves Önök közül, és árulja már el nekem, hogy miért nem teljesítik sohasem az olyan kéréseimet, amely magyar letöltős oldalnevek kiírásával, és ezen hozzászólások törlésével kapcsolatos? (Csak azt ne mondják, hogy: Mert ez nem indok.) Külön díjaznám, ha válaszolnának.
  • Quantumleap
    #855
    Mostmár a 9401-est is.
  • Quantumleap
    #854
    A Prison Break (FOX) topikból töröljétek már a 9394-es hozzászólást. Az illető kiírta egy oldal nevét, melynek tilos a reklámozása.
  • Harly18
    #853
    Sziasztok! Valaki betenné ezt a bannert ide... Előre is köszi!
  • Pheaper
    #852
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1149251834]itt a #155 commentemet "reklám" miatt tőrőljétek htx[/URL]
  • Quantumleap
    #851
    Szeretném, ha a Prison Break (FOX) topikból törölnétek a 9168-as és 9171-es hozzászólást. Az illető erősen spoilerezik.
  • Grove4
    #850
    Mostantól minden hozzászólásom törölni fogjátok?
  • Grove4
    #849
    Jericho(TV)-ben volt az eset és több hozzászólásom is többek közt az #593
  • Grove4
    #848
    T.Moderátor mért töröltétek a hozzászólásaimat?
  • Species
    #847
    Magyarázd már el mi volt a bajod vele?
  • Species
    #846
    Gradula a Modinak aki törlési ingerben szeved!!!!!!!!!!!!! Mi az indok nem volt ilyen topik és törli ennyit ér az sg gratula!!!!!!!!!!!
  • Sawyer2
    #845
    T. Moderátor!

    Nyitottak egy topikot Jelenetről, képről filmet nevű topikot. Szerintem semmi szükség rá, mert ott a filmkvíz topik.

    Köszönöm!
  • akyyy
    #844
    köszi:D
  • GCsab
    #843
    Tudtok olyan programot amivel a filmek beszédét lehet átszerkeszteni más beszédre amit én mikrofonnal felveszek vagy ilyesmikre?
  • opelvetra
    #842
    nem tudok letölteni segitséget kérek