2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Aspyrin
    #921
    Eddig is para volt topikot nyitni, de ezek után már csak az égiekben bízhatunk, hogy ne legyen a keresőben bug :)
  • bertino
    #920
    köszi
  • Loál János #919
    Türelem topikot terem. :)

    Én is kipróbáltam, nem tudom miért nem dobja ki a kereső.
    Javaslom, hogy jelezzétek Ti is egyhangúan az Általánosban a problémát.
  • Aspyrin
    #918
    Oké, szóval már a keresőben sem bízhatok, htx. Hidd el elkezdtem görgetni, de az első 10-20 sor után bevetettem a keresőt.
  • Loál János #917
    Szerintem ezért.

    Célszerű a keresőn kívül a mezei módszert is használni. Topikos nézetben Témák-ra rákattint, megvár, amíg megjelenik az összes ABC-sorrendben, és szépen elgörget a megfelelő kezdőbetűhöz. Ez a tuti.
  • bertino
    #916
    hát ugy néz ki nincs bennük gerincesség :D
  • Aspyrin
    #915
    Köszönöm, pont ezt szerettem volna én is kérdezni.
  • bertino
    #914
    sokáig élt az Ocean's 13, én keresőben nem láttam hasonló topicot, miért kellett bezárni ? :D
  • PrisonMan
    #913
    Bocs a sürgetésért, de lesz javítva a Hidden Palmsos topic?
    Előre is köszi!
  • HyperGames
    #912
    warez + reklám
  • PrisonMan
    #911
    Bocs, a kép URL-je: Banner
  • PrisonMan
    #910
    Léccives ebben a topikban [IMG=http://www.kepfeltolto.hu/2007/6/1/1n82.jpg]ezt[/IMG] tegyétek be bannernak! És ugyanitt a topik nevébe tegyetek bele egy TV szócskát. Tehát ez legyen az új név: Hidden Palms (TV)
    Köszi!
  • Harly18
    #909
    Kicserélnétek ebben a topicban a bennert erre? Előre is köszönöm!
  • akyyy
    #908
    ez szörnyű nagy:( ilyen méretbe miért nem jó?
  • Shiwo
    #907
    Hali !

    A Csúcsformában 3 topicban Ruffirant és Zmeor nem tudja, hogyan kellene viselkedni..
  • Harly18
    #906
    Sziasztok! Ide szeretném, ha betennétek ezt a képet bannernek...Köszi!
  • Pheaper
    #905
    van házigazda amugy meg nem jó a képlink
  • ProGabe #904
    heroes topikban betennétek EZT bannernak?
  • MerlinW
    #903
    Ha megoldható, a Stargate topikban a banner alá biggyesztenétek egy www.csillagkapu.hu linket?

    Köszi
  • Quantumleap
    #902
    Kösz.
  • Amse
    #901
    pls szedd össze miket töröljek, mert nem szeretném végigolvasni ezért a topicot...
  • Quantumleap
    #900
    Még mindig nem teljesítettétek a kérésemet. Ha nem lehet, léci, írjátok le, miért.
  • Lyan Kyj
    #899
    EZT a hsz-t a Lost topikban ha lehet, minél hamarabb rakjátok spoilertagbe, légyszi!
  • Flamer
    #898
    háusz topikk. nákicsi off van..
  • CattiBrie
    #897
    Kérek szépen takarítókat a http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148728212 topikba!
  • karter54
    #896
    Tiszteletem.. ajánlanám a moderátor figyelmébe az alábbi videó részletet ami igencsak elvolt dugva a net sötét bugyrában.. Rush Hour 3 vagyis.. (számomra kedvenc sorozatom) Csúcsformában 3 részlet..nagyon jó : P http://www.videobomb.hu/video/Csucsformaban_3_reszlet
  • Quantumleap
    #895
    Nos, meg tudjátok tenni? Nem sürgetőzöm, félre ne értsétek, de nem volna baj, ha minél előbb eltűnne.
  • Quantumleap
    #894
    Szevasztok!

    Innen kellene törölni először is az 10846-os hozzászólásomat, majd azokat, amik összefüggenek vele. Nevezetesen: 10848, 10847, 10851, 10855 (ez szintén az enyém), 10856, 10857, 10858. Sértőnek érzem a válaszokat magamra nézve, az egésznek az az alapja, hogy poénnak szántam valamit, ami másként sült el. Köszi!


    Prison Break (FOX)
  • ffxi
    #893
    Szasztok!
    Ezt a képet ide kérem szépen!!
    Köszönöm :)
  • zoolee
    #892
    Hali ENNEK a topiknak a címe mögé szeretném bebiggyesztetni a (tv) szócskát..
    Köszönöm..
  • akyyy
    #891
    valaki átírná ezt erre:

    Bazi nagy film - Epic Movie
  • Punker
    #890
    moderálási elvek/ házigazda jog.....
  • Szabi1991
    #889
    ?
  • Punker
    #888
    nem, mert még olvasni se tudsz.....
  • Szabi1991
    #887
    lehetnék házigazda ebben a topikban ? :)
    (én indítottam)
  • Grove4
    #886
    Sara Connor Chroniclesre gondolok.
  • Grove4
    #885
    Mért tettétek át azt atopicot amit én csináltam más nevére?? Az még nem volt létrehozva.
  • wesker24
    #884
    hali legyetek szivesek ezt a képet berakni ide bannernek ?

    Thx
  • precision
    #883
    már megoldottam :)
  • ProGabe #882
    hi

    EZT be tudnátok rakni IDE bannernak?
    mérete:780x300