968
..minden ami benned van.
  • simirizsa
    #768
    Na akor ki is a köcsög ?:D
  • Jana6
    #767
    csak a lelkiismerete miatt mondta vagy azért hogy lerázzon XD és télleg nem érdekli mi van veled
    vagy ha a kedvesebb fajtából van, lehet hogy még érdeklődne is, de ott van a "ááá inkább mégse"...ami elég sok ok következménye lehet
  • simirizsa
    #766
    Tisztelet a kivételnek :)
    Monjd meg valamit akor te nő vagy hátha megbirod magyarázni mért van az hogy azt mondja legyünk barátok és magasról leszarja mivan velem ? :)
  • Jana6
    #765
    de pont te mondtad hogy "szemétnek kell lenni a lányokkal"......

    én is mondhatnám hogy szemétnek kell lenni a fiúkkal mert különben csak kihasználnak...
  • Rundstedt17
    #764
    Én is normális őszinte hűséges kedves vagyok és tessék!Mit kaptam cserébe?átverést...
  • Jana6
    #763
    jah...nem kell mondani, látom hogy mindenhol ez van és eléggé szánalmas, de kinek mi kell ugyebár, mivel éri be, addig amíg én távol állok ilyen egyedektől, addig tőlem élhetik a szépséges életüket

    viszont, visszatérve eredeti gondolatomhoz, mindig próbálok őszinte, normális, kedves lenni, és sztem sikerül is, de csak szemetet kapok cserébe...pont hogy a fiúk játszanak! és most döntsem el hogy mivan, amikor nem is adtam okot rá hogy ilyen legyen velem, korrekt voltam, és tessék...
  • bens
    #762
    nem csak a szépek hülyék

    viccet félretéve, sajnos a mai világban nem számít egy lánynál h rendes-e. fiúknál manapság nem úgy van h megismered, kiderül h rendes és összejössz vele, hanem meglátod, jócsaj... és ha nem síkhülye, akkor a dugás érdekében el is viseled. egy darabig, amíg el lehet. sajnos 98%-ban a külső a döntő nem az h rendes-e.
    beteg világ ez.
  • simirizsa
    #761
    Azt megkérdezheted sose bántam roszul vele az tény hogy voltak hibáim
  • Jana6
    #760
    XD hát az nagyszerű...

    csak érdekes olvasni, hogy ki mennyit panaszkodik a lányokra
    szegény srácok, gondoljuk csak el, nem találnak egy rendes lányt sem...aki szép, az hülye, vagy egyéb jellembeli torzulásokkal áldotta meg az ég
    egyik kapcsolatból a másikba csöppennek, de nem találják a megfelelőt, mindenkivel van vmi bibi, mindenki kibánik velük, szenvednek, szomorúak stb

    jöhet a tragikomikum, mért van az hogy normális lánnyal úgy bánnak mint egy rakás szeméttel
  • simirizsa
    #759
    Puncsnak nem is 1 jelentése van :)
    Jana6: Jobbat nem tudunk csinálni verjük faszunkat a falba :D
  • Jana6
    #758
    mindenki szenved úgy látom
  • bens
    #757
    van ilyen szó csak kihagytam egy n betűt...
  • simirizsa
    #756
    Na most a szar hogy látam myvipen képét barátjával :(
  • simirizsa
    #755
    "pucsolni" papucskodni nak olvastam sry látszik h fél napot áttanultam :D
    majd elválik az a lényeg h már nem anyira érdekel :)
  • sz4bolcs
    #754
    simirizsa: honnan jött egyáltalán, hogy papucs vagy?
    Amúgy majd ha már azt veszed észre, hogy vissza sem akarsz neki adni semmit, abból lehet tudni, hogy már nem érdekel a dolog.
  • simirizsa
    #753
    Ja és akkor most jöhet a jó csajokat csak dugni lehet visszavágnak d rész :D
  • simirizsa
    #752
    Amiota szakitott velem azota lett hülye :D
    Hát nemtom te mit gondolsz férfias viselkedésnek:D
    Nem én most már leszarom találkozok vele köszönök azt kész nemfog érdekelni én nemfogok szenvedni ő faszságai miatt elég nekem az hogy ma is fél napot tanulással töltötem.Atól még hogy megpróbálom nem köcsögkiskurva ként báni vele nem vok papucs.Az biztos hogy elkezd velem majd beszélgetni lehett visza addok neki egy kicsit a bunkoságából
    mert attól még hogy ő ilyen beképzelt lett nem körülötte forog a világ.És majd lehet kicsit rombolók az egojából :D
    Mondjuk nem bántom anyira majd úgy is rájön hogy hülye volt. :)
  • bens
    #751
    aha, nem hülye csak most nagyon az lett... nc

    nem kell pucsolni a nőknek/nők előtt. hidd el h megkapod őket anélkül is + nem leszel szánalmas. az első kapcsolatnál hajlamos az ember kicsit átmenni nyálgépbe, sajnos ez velem is így volt. de szépen tovább kell lépni a következőre, és akkor rájössz h nem olyan nagy szám ez a csajozás dolog, és lehet férfiként viselkedni nővel is.
    jah, meg ez a sablon duma h nem a dugásról szól... hagyjuk már. annyira evidens h azért jössz össze egy nővel, mert előbb-utóbb (lehetőleg mihamarabb) le akarsz vele feküdni. az tök mind1 h azért mert jól néz ki, vagy esetleg a stílusa tetszik, de az a célod.

    és akkor most jöhet a papucsállatkák visszavágnak c rész :D
  • simirizsa
    #750
    Honan tudod hogy milyen hülye ő ? Enyire jól ismered pont hogy nem hülye csak most valamiért naon az lett :D Legalább is én nem igy ismertem meg 7 hónapon keresztűl :D Voltak már elötte 1-2 hetes kapcsolataim csak ő volt az első akit szeretem is :) Nem lehett hogy azért koptatod a 10. ilyen nőt mert ilyen a felfogásod ?:D És szerintem 1 7hónapos kapcsolat nem pont csak a dúgásról szól az csak a 2. :D
  • bens
    #749
    ne legyél már szánalmas. az ilyen nőkkel a legjobb amit tehetsz h hagyod a fenébe. ilyenből annyi van h dunát lehet velük rekeszteni. attól h jól néz ki még nyugodtan lehet segghülye aki nem tudja mi a jó neki. merth ez úgy általában jellemző. de majd megtudod te is amikor a tizedik ilyet koptatod. ha olyan nő kell aki nem hagy el, akkor jobban teszed ha nem a külsőségekre mész. ha meg azért jársz vele mert dugnád, akkor ne csodálkozz ha szakítás a vége 2 hónap után.
  • simirizsa
    #748
    Te döntötél jól mert én épp ezt csinálom csak közbe rájötem, hogy én nem az az ember vagyok aki reménykedik a lehetetlenbe és közbe nem tesz semmit érte úgy hogy ha majd akar valamit szól én meg addig élem tovább az életem :)
  • Rundstedt17
    #747
    nem akartam mellette lenni barátként és reménykedni hogy visszatér szóval inkább nemet mondtam jobb ez így...
  • simirizsa
    #746
    Szarul vele álmodtam de már vagy 3 napja és utána nemtok aludni mondjuk most ilyen leszaros funkcióra állitotam az agyam, csak az a baj hogy ma tanulnom kéne csak igy elég nehéz :)
    Ja és kösz h érdeklödsz :)
  • sz4bolcs
    #745
    naja. :-)
    Hogy vagy ma?
  • simirizsa
    #744
    Lehet te döntőtél jól :)
  • Rundstedt17
    #743
    nekem meg amikor nemet mondtam a barátságra lehordot és azt mondta hogy utál engem...persze nem személyesen mondta meg...
  • simirizsa
    #742
    Én eldöntötem h nem fog érdekelni találkozok vele akkor se bir a szemembe nézzni mert nem volt képes velem megbeszélni személyesen csak telefonon meg msn-n mondtam h beszéljük meg személyesen mind2önknek jobb lesz nem ő nem birna a szemembe nézzni.Aztán msn-n beszologatott kérdeztem mért vagy ilyen mondja h oltogatos kedvébe van és épp velem beszél na itt patant el az agyamban valami.Meg maradjunk barátok msn-n be se lépp megkérdezni mivan velem 1 7 után 1 barát nem épp igy viselkedik nekem kellet eddig is midig belépni kérdezem mért mert ő nem ér rá nincs ideje de 2 óránként azért változik a kiírása mondom jólvan enyit rolad majd ha akkarsz valamit szólsz. Engem is anyám szart a világra nem a béketürő pap
  • Rundstedt17
    #741
    Mindig az a duma de azért barátok maradunk?
  • simirizsa
    #740
    Kösz most valamivel jobban érzem magam :)
    Ő csak anyiba lehetett hibás hogy nem volt anyira nimfo mint én :)
  • sz4bolcs
    #739
    Naa légyszi. Hidd már el, hogy a csaj volt a hibás, még akkor is, ha most húztad ki a kertbe fekete zsákban. Éld ki a dühöd. Ha nincs, akkor is!
    Bens kedvéér. :-)

    Na fel a fejjel, meggyógyulsz majd.
  • sz4bolcs
    #738
    Én azt elhiszem, hiszen komoly statisztikákkal támasztod alá az állításod. :-) Najó nem.. hanem bemondásra, mert abban is vannak nagyon jók, érezd magad megtisztelve.
    Én épp nem ilyeneket ismerek. Mák. Erre írtam, hogy lehet nagy átlagban lehet, csak én elfelejtettem olyanokkal leállni bármire is, akik ilyet csinálhatnának velem -ennyi a papucsságom.. -zsák a foltját, ahogy szokták mondani, hát gyűjtsétek csak szorgalmasan, kell az csalódni.

    :
    ..de nyilván szociológusok foglalkoznak a kérdéssel.
  • simirizsa
    #737
    Mi 7 hónapot voltunk együtt és egyátalá nem volt rá jelemző amit mondtál
    sajna én csesztem el tom mert nem fgolalkoztm vele eleget utolsó hónapba, de azt nem értem mondta maradjunk barátok azt le se szarja mivan velem és ez elég szarul esik :-/
  • Rundstedt17
    #736
    Igazad van.Engem pont ma dobott a barinőm 2 év után.De legalább megmondta:meguntalak.Mind1 jó lecke a nőkkel szemétnek kell lenni mert ha nem akkor megun.
  • bens
    #735
    első bnője haversrác. nyilván marhára örült neki mert ez ilyenkor ilyen, mint minden új érzés. 99% h az van amit írtam. amúgy meg rohattul ilyen a nőknek a többsége. az egy dolog h van aki papucs és hajlamos puncsolni, h jaaj nem is ilyenek a nők...
  • sz4bolcs
    #734
    Általánosítasz. Talán csak olyan körökben mozogsz, ahol ez a trendy és elfogadott, lehet nagy átlagban tényleg az az érvényes amit írsz, de én eddig a környezetemben nem tapasztaltam, hogy a nők ilyenek lennének.

    Másrészt akik képesek összejönni olyan nőkkel, akikről írsz, azok már az elején nagyon melléfogtak, ezt kompenzálják azzal, hogy a nőkre hárítják a tévedésüket, ezzel pedig kérdésessé válik, hogy vajon kinek nagyobb az egoja.

    Úgyhogy simirizsa, ez nem a világ, sokan átestünk már csalódásokon, bárki hibája legyen is, most szomorkodj egy kicsit, aludj el, és ébredj vele, kösd le magad valamivel azzal a tudattal, hogy addig is nem hiányzik, aztán vedd észre, hogy mégis hiányzik, és jöjj rá, hogy ez a dolgok menete, és majd attól függ, milyen ember vagy, előbb, vagy utóbb elmúlik a hiánya.
  • bens
    #733
    ne fájon a fejed, mert a nők ha megunnak egy pasit akkor így rázzák le. nem a te hibád, csak egy nő képtelen azt mondani h bocs, de én már unom a kapcsolatunkat, mert túl nagy az egójuk. mindig te leszel a hibás, akkor is ha ő hülyül be. keress olyat akinek kellesz, vagy úgy is mondhatnám aki megérdemel téged, komoly kacsolatra vágyik.
  • simirizsa
    #732
    Hi all
    Én 1 hónapja szakitotam barátnőmmel ő volt az 1. szerelmem és nemtom kiverni a fejemből én miatam szakitotunk mert nem foglalkoztam vele eleget mit tegyek neki már van barátja ?:(
  • TommyC
    #731
    Szerintetek.... két ember hatalmasan szerelmes volt egymásba...és sok idő után megszokják egymást, majd kicsit urrá lesz a rutin a kapcsolatukon, majd az egyik fél kilép a kapcsolatból egy másik emberért...és ekkor a magára maradt fél észreveszi milyen hülye volt, h hagyta mindezt megtörténni, a távozó félben is felcsapnak megmagyarázhatatlan érzések, de az új ember iránt is érez vonzalmat...mégha esetleg csak szexuálist is.....

    szerintetek mivárható tovább?...h alakul egy ilyen helyzet tovább?...a két fél végleg elfelejti egymást?...mert én nem úgy látom....
  • Hydroceph
    #730
    áhhh mit csinaljak? :P szam kb mindent...:P
  • Zoli007
    #729
    Mi az a szerelem? :-O