968
..minden ami benned van.
  • sapkafej
    #808
    dont get married! :P
  • bens
    #807
    ehh, 20 évesen 15 éves bnőd volt? grat
  • simirizsa
    #806
    Én 15 évemmel nem akarok bele szólni, de megérthető hogy gyorsnak érzi te 5 évvel idősebb vagy tod nagyából milyen az élet ő ép betöltöte a felnöt kort nem hiszem hogy az ember 18 évesen férjet,feleséget akar, de ez csak az én véleményem. Nem az én életem :)
  • zsoltia
    #805
    én 23, ő 18.
  • simirizsa
    #804
    Hány éves vagy és Ő menyi ?
  • bens
    #803
    vegyél. előbb-utóbb úgyis kelleni fog valszeg. ha nem most, majd legközelebb...
  • zsoltia
    #802
    Szerintetek mennyi idő után érdemes venni eljegyzéséi gyűrűt?
    én már szerertném. Csak ő gondolja úgy, hogy nem érdememmel meg engemet.
    2,5 éve vagyunk együtt. 2 és negyed éve elünk együtt.Szerintettek errőltessem vagy nem?
  • simirizsa
    #801
    Jó de az emberek 70% azt mondja hülye vagyon nem IQ ügyileg bár lehet úgy is xD
  • gercse
    #800
    szerintem mindenkinek át szokott futni az agyán ez :D
  • Jana6
    #799
    nekem is lehet hogy nem stimmel vmi az agyammal...
  • simirizsa
    #798
    Nekem az agyammal lehet valami :DxD
  • campy
    #797
    nekem volt szívritmuszavarom! biztos a kamaszkor miat!
  • bens
    #796
    én sem úgy

    ritmuszavarom van
  • simirizsa
    #795
    Értetem ne agodj :D
  • mama2
    #794
    Nem úgy szivbeteg:). Az is voltam, de ez már valódi betegség:(.
  • simirizsa
    #793
    Hát aki ide beír és segítséget kér az mind valahol szívbeteg :)
    Egyébként le is írtad mért szereted te őt anyira :D
    Hidd el pár év múlva éretebb leszel és máshogy gondolod majd a dolgokat
    tom hogy ezt ne 1, 15 éves ember mondja meg neked, de ez igy lesz legalább is nálam igy volt :D
  • bens
    #792
    sokmindent nem értesz még

    én is szívbeteg vagyok
  • mama2
    #791
    de msá lány nincs, mert én szívbeteg vok és nem járok suliba. Mert ha járnák, akkor biztos már lenne b.nőm, de így csak ő az egyetlen lány a közelembe.
  • simirizsa
    #790
    Hidd el nekem ez lesz. A másik meg lehet hogy 10 évesen neki 1 kicsit abszurd a dolog.Próbálj meg más lányokkal foglalkozni és 1-2 év múlva ha még mindig nemtudod elfelejteni próbáld meg újra ez így most szerintem lehetetlen helyzet, de van aki pont ezt szereti :D
  • mama2
    #789
    Ő a másod, vagy harmad unokatesóm(Remélem jól mondtam). De azt hogy értetted hogy: "hidd el pár év múlva te is máshogy gondolod+? Arra értetted hogy ki fogok ábrándulni belőle? Ha igen, akkor válaszom: Soha!
  • simirizsa
    #788
    Hidd el majd pár év múlva te is kicsit máshogy gondolod, egyébként ha jól veszem ki akkor ő valahányad unoka tesód és már 2.unokatesoknál a törvény engedélyezi a házaságot tom hogy ott még böven nem tatasz csak próbálom szemléltetni a helyzetet :D
  • mama2
    #787
    Én nagyöon szeretek egy láynt, csak az a baj, hogy valahol a rokonom. Apámnak az onokatestvérének, a volt feleségének a lánya:(. De nem érdekedl, nem adom fel. Már megmondtam neki, de ő is azt mondta hogy rokonunk vagyunk, így nem lehet. Ő 10 éves, én 12. Lehet hogy pár év múlva már ő is más hogy gondolja. De nagyon szeretem:).
  • simirizsa
    #786
    Egyetértek :D
  • Jana6
    #785
    hátigen...
    ezekre a kérdésekre nincs válasz, személyiségtől függ, ennyi
  • gercse
    #784
    Visszaolvasgattam, és az jött le nekem, hogy nem a nők vagy nem a férfiak a "szemetek" úgy általánosságban, hanem a "rendesek"(akár nők, akár férfiak) állítják ezt a "rendetlenekről":)(akár férfiak, akár nők).
    És igazuk van..., a kérdés az, hogy ki a rendes és mitől az? Illetve aki nem az, az miért nem az...stb.
  • Rundstedt17
    #783
    Már van is új jelölt csak az a baj hogy van barátja de úgy is kiütöm XD.
  • simirizsa
    #782
    Ohh tanics sensei xD
    Jana6: Hinni a templomba kell :D
  • Jana6
    #781
    hitegesd csak magad ezzel XD
  • Rundstedt17
    #780
    ez a beszéd
  • simirizsa
    #779
    Vív a gyikom háborut most már tényleg letojom van más csaj is a világon az élet nem áll meg.
    Kezdem érteni mért szemetek veled :D
    Szerintem pont ezért van ez a topik hogy ezeket a háborukat segítséget kérve hamarabb letudhasuk :)
    Ja és pls használd a válasz gombot mert fejtegetnem kell, hogy kinek mit mondasz :)
    Egyébként megvan anak az előnye is hogy magadal háboruzol igy biztos nyersz :D
  • Rundstedt17
    #778
    engem nem érdekel feladtam aki olyan bamba hogy nem tudja értékelni hogy van egy megbízható társa az nem érdemel meg...
  • Jana6
    #777
    ehhh ezaz
    hogy nem ez az igazi katasztrófa....ezek csak egyéni kis háborúk amit te vívsz a kis világodban
    ezért szánalmas az egész
  • simirizsa
    #776
    Nembaj ami nem öl meg az erősit :D
    Túlélünk ennél nagyobb katasztrófát is :D
  • Rundstedt17
    #775
    elég szomorú hogy olyan butuska hogy nem értékeli a tiszteletet az odafigyelést és a kedvességet
  • Jana6
    #774
    nem te vagy az egyetlen akit meguntak...
  • Rundstedt17
    #773
    mert megunt.
  • Jana6
    #772
    mindenki megszívja kedvességgel :D
    általános tapasztalat
  • Rundstedt17
    #771
    ez a tapasztalatom a kedvességemmel megszívtam
  • simirizsa
    #770
    egomanó :)
  • Jana6
    #769
    nemén :D az fix