968
..minden ami benned van.
  • Ben C
    #728
  • Hedic
    #727
    Figy,van egy uj szerelmi kérdésem egy másik lány kapvsolatában....az van hogy nem rég voltam egy táborba a barátommal és mind a kettönknek ugyanaz a lány tetszett csak az volta a baj hogy elég messze lakunk egymástol,mindegy az a lényeg hogy szándékosan nem akartam összejönni vele mert ha a tábornak vége akkor ki tudja hogy mikor látjuk majd egymást.én pedig ezzel a lánnyal elég hosszu ideog szeretnék járni,akkor amikor van már motor engedélyem mert akkor már akkor birok menne hozzá amikor akarok,de viszont a barátom meg nagyon gyomult rá és összejöttek...na az lenne a kérdésem hogy szerintetek jöl döntöttem-e,a másik az hogy szerintetek ez a hosszutávu kapcsolat meddig fog működni mert mint montam elég messze laknak egymástól??????
  • gergelyanevem
    #726
    nem az számít, hány éves vagy...
  • bakaiadam
    #725
    bocsi,de ti úgy kb hány évesek vagytok?köszi
  • Rundstedt17
    #724
    Nos én egy rövid történetet mesélek el.Láttam egy jó csajt az utcán nagyon fullos volt rövid nyomozás után(húgom meséltr róla) megtudtam hogy melyik suliba jár és nincs barátja.Meg kellene ismernem csak az a kérdés hogy hogyan? nem szólíthatom csak úgy le az utcán!De mindenképpen meg kellene ismernem nem szalaszthatom el azt a gyöngyszemet....
  • gergelyanevem
    #723
    hasonló helyzetben vagyok én is, csak engem fél éve érdekel az osztálytársnőm(fura hogy eddig nem vettem észre), viszont tudom, hogy nem vagyok az esete...meg van barátja
    viszont abba asszem belement hogy barátok simán lehetünk
    nagyon jófej lány, és túl tudom magam tenni a szerelmen, azt hiszem
  • Ben C
    #722
    nehéz lenne elvesziteni mer meg sem szerezted

    és nem is fogod
    tedd tul magad valahogy rajta
  • Hedic
    #721
    szevasztok!!! lehet hogy egy kicsit hulye kérdést teszek fel mert semmi informatikai kérdéshez sem kötödik inkább szerelmi kérdés mivel ennek a forumnak az a neve hogy SEgitség igy bizok benne hogy valaki segit...
    szoval az van hogy szerelmes vagyok egy lyányba már 4 éve,ráadásul egy osztályba járunk!! sokszor kérdeztem töle már hogy akar e velem jarni de sose szemályesen hanem vagy telefonon vagy pedig mással....mindegy nemet mondott de valahogy ugy érzem mintha engem szeretne,néha meg ugy érzem hogy nem......a suliba is egész tanévbe 5 percet beszélűnk egymással az már gimiszrekord!!! ez a nagy helyzet...remélem senkinek sem vagyok a terhére és ha valakinek kedva szottyan egy ilyen idiótán segiteni akkor lécci privát üzenetbe várom az üzeneteket!!! még egyszer bocs hogy ilyen problémákkal zavarlak titeket!!!!!!!
    lécci tud valaki segiteni ??? nagyon szeretem ezt a lányt és nem szeretném elvesziteni semiért sem !!!!! lécccccciiiii.
  • gercse
    #720
  • gercse
    #719
    nincs bennem semmi, de majdcsak lesz
  • Caterpillar
    #718
    Kupidó nyila: Ha ezt az üzenetet tovább küldöd 6 embernek,akkor 6napon
    belül,valami kellemes hírt fogsz kapni a szerelmedtől vagy aki éppen
    tetszik. Ha nem küldöd el, akkor az egész életedben rossz irányt vesz
  • SpecTator
    #717
    asszem szerelmes vagyok...
  • akos
    #716
    Hogy meghalt ez a topic is... pedig yo volt anno.
  • Socki
    #715
    Én minden jó nőbe szerelmes vagyok és viszont is yeeeeeeeee!
  • Angyalka
    #714
    Hy!

  • Angyalka
    #713
    Hy!
  • sz4bolcs
    #712
    Én nem így látom mikike. De ezt most megtartom a saját véleményemnek.
  • Ginever
    #711
    kit-kat, azt hiszem minden, ez is kétoldalú dolog, és talán nem is baj. Nem lehet mindenkit szeretni...
  • mikike
    #710
    no, azért mégis tanultál tőlem valamit szabika
    bár pont attól a részemtől, amire nem vagyok annyira büszke
    szívesen le is vetném, de nem tudom
    úgy látszik nekem nincs szabad akaratom
  • Kit--Kat
    #709
    már régen volt csajom akibe szerelmes is voltam, ennyi:)
  • Ginever
    #708
    Mikike, attól, hogy neki jobb mestere van
  • Ginever
    #707
    KIT-KAT, szeretettel várok bármilyen más értelmes kibeszélhető témát
  • Kit--Kat
    #706
    ííh ez a vita már mióta:))
    tiszta WW1, állóháború:D
  • sz4bolcs
    #705
    Még soha nem ítéltem meg így a tudásom, de azt hiszem amire te gondolsz, azt ez teszi:
  • mikike
    #704
    te mitől vagy ennyire okos?
  • sz4bolcs
    #703
    És ott állsz a Mester előtt a 668. életed után. A Mester, aki egy hosszú szőkésbarna hajú mosolygós lány. Fiatalosan néz ki. Kimondottan gyerek. Látszik a szeméből, hogy nagyon szeret. Szeret mindenkit, mindent. Szereti az életet, szeret téged, az embereket. Ott állsz bátran, egyedül, mint aki befejezett valamit, és tudja, hogy jól végezte el a dolgát. Belenéztek egymás szemedbe, és Ő elmosolyodik. Te mindent kiolvasol a tekintetéből. Rágyújt egy szál piros multira. A boltban nem volt KÉK Sophiane. Minden kétséged elszáll, de nem leszel tőle boldog. Sőt! Lehangol amit látsz. Amit el akar mondani, ahhoz nem kellenek szavak. -Hülye vagy fiam, mindig az voltál, hagytad magad becsapni. Egyetlen próba volt amin te elbuktál. Nem azt tetted, amire elrendeltelek. Életed közben mindenkin átgázoltál csak magaddal törődve azért, hogy most itt állhass kérdezve a lét értelmét. Elvileg nem is állhatnál elöttem, mert egy 20. 21. századi formádon soha nem tudtál túllépni, nem volt fejlődésed, csak egoizmusod, és rombolásod. Nem adtál, csak zsaroltál, és elvettél, így megragadtál azon a szinten. De én, mint mestered úgy döntöttem, nem kell tovább vergődnöd, mert csak egy vicc vagy az életben, a tudatos lét kigúnyolása. Nélkülem úgysem jutottál volna el idáig. De azt tudom, hogy szavam e-bizonyíték után még erősebb lett számodra. Akkor tudd meg, hogy tőlem nem kapod meg a választ, mert csak annyit tudok adni, ami mindenben benne van. Amiből adnék, de nem fogadod el. Amit eddig is kaptál volna de nem kértél. Nekem van szabad akaratom, és lehetőséget adtam rá neked is és mindenki másnak, de te elhitted, hogy nem létezik. Engem is kétségbe vontál. De én szeretlek, ezért új lehetőséget adok neked a létezésre. A szabad akarat nélküli létezésre. Amőba, sejt, vagy fogaskerék formájában szeretnél létezni? Most még utoljára szabad akaratodból dönthetsz.
    -Emberként nem lehetne?
    -Szeretnél?
  • Ginever
    #702
    mikike, nem mondtam,hogy nincs bennem hiba. De lehetek boldog, nem? Vagy nem erre rendeltettem?:))))
  • mikike
    #701
    én is örvendek

    sajnálom
    biztos bennem van a hiba és ti vagytok tökéletesek
  • sz4bolcs
    #700
  • Ginever
    #699
  • sz4bolcs
    #698
    Azt láttam a TV-ben, hogy "Ki van mondva.. Innen már lehet tovább lépni. És ön? Bevállalja? Igen, vagy nem?"
  • Ginever
    #697
    mikike hülye vagy
  • sz4bolcs
    #696
    Én jól érzem magam abban a tudatban, hogy van szabad akaratom, és nem szeretném ha nem lenne, mert olyan lennék, mint mikike :) Szerintem ez már magában elég nyomós érv arra, hogy legyen szabad akaratom, és ne olyan legyek, mint amit a #668-ban írtam. Egy kis frissítő annak, aki már elfelejtette:
    Ha olyan világképem lenne, ami elveti a szabad akaratot, csak élnék bele a nagyvilágba, tahó lennék, tolerancia szóban nem látnék értelmet, nem érdekelne hogy taposok át más embereken a céljaim elérése közben, önzően kielégíteném a tudásvágyam, és egyéb ösztöneimnek eleget tennék, az élet kis örömeit abszolut nem látnám meg, csalódni nem igazán tudnék, végülis megvédene a külvilág összes dolgától, magától a külvilágtól. Ami a legfontosabb, hogy nem kéne felelősséget vállalnom semmiért. Nem vagyok pszichológus, de azt hiszem, olyan emberek teszik magukévá ezt a világképet, akik rengeteget csalódtak, és nem merik vállalni a tetteikért a felelősséget, belül nagyon félnek, hogy más derül ki a világról, mint amit magukban fölépítettek róla.
  • sz4bolcs
    #695
    De minél jobban vergődsz itt, annál jobban bizonyítod, hogy igazam van a #668 hozzászólásban. Tessék csak :)
  • sz4bolcs
    #694
    A szavaim kiforgatása, és önigazolásod közben figyelmen kívül hagytad #686 <--ezt
  • Ginever
    #693
    Egyébként határozottan állítom, hogy az ember több mint egy sejt. Fejletteb, ezért nem is olyan feladatai vannak. Sőt, nem is várható el tőe, hogy részletként viselkedjen, amikor egész. Mert minden ember teljes, ha hajlandó elfogadni önmagát.
  • Ginever
    #692
    De meg kell próbálni. Te meg sem akarod próbálni. Bele sem gondolsz abba, amit a másik mond.
  • Ginever
    #691
    Szerintem megoldás csak az lehet, ha megpóbáljuk megérteni egymást. Ami persze nem könnyű, mert nem mindenki gondolja/hiszi azt, amit én (vagy épp te).
  • Ginever
    #690
    Nem érzed, hogy ez egy kissé diktatórikus? Sőt...
  • Ginever
    #689
    És szerinted az lenne a megoldás, hogy tegye mindenki azt amit mondanak neki? Mert ugye nem hisz mindenki abban hogy neki ezt vagy azt tennie kell, és nem önszántából, hanem, mert egy hozzád hasonló mindent tudó, azt mondja, hogy őt erre teremtették.