73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • PunkZoli
    #73589
    igen
  • BewK
    #73588
    Pont tegnapsikerűlt megint megnéznem, és felmerűlt bennem a kérdés 2:35 -nél téged látni? :D
  • Frankie87
    #73587
    Ok, sikerült, Köszi szépen!
  • PunkZoli
    #73586
    csinálj egy másolatot a cfg-ről és nevezd el autoexec.cfg nek, majd a belül törölj ki mindent és csak ez a 2 dolog legyen benne.
    autoexec mindig a játék elindításánál lefut
  • Frankie87
    #73585
    fps_max "121"cl_ragdoll_physics_enable "0"
    Ebben a fórmában írtam be a cfg fájlba, írásvédetté is tettem, de a játékba mikor megnézem a conzolba, ezt írja:
    fps_max 121"cl_ragdoll_physics_enable "0

    Komolyan nem értem...:S ezt a 3 parancsot, milyen formába yrjam be a cfg fájlba?
  • Frankie87
    #73584
    Nagyon köszönöm, már csak azt kérdezném, hogy r_3dsky 0 parancsot minden indításnál be kell írni? Csakmert hiába írom be a cfg fájlba, mindig az előtte levő parancsal együtt értelmezi:S
    A ragdoll az jó.
  • PunkZoli
    #73583
    a legtöbb fps-t az
    r_3dsky 0
    cl_ragdoll ... al kezdődők 0 ra állítása adja.(tabbal végig írja)

    amúgy meg korlátozd be 121 re az fps-t "fps_max 121"- el, mert fölé menni úgy is értelmetlen, a lényeg, hogy alá ne menjen soha
  • Frankie87
    #73582
    Üdv All!

    Olyan kérdésem lenne, hogy szeretném növelni az fps számot. Most is van stabil 120, - néha felmegy 200 felé - de többet szeretnék. Olvastam, hogy ki lehet kapcsolni pl. a fáknak a lobkoronáját is.
    Tehát megköszönném, ha valaki leírna pár parancsot, ami kikapcsol bizonyos dolgokat, (amire úgysincs szükség), hogy több legyen az fps szám.
    Meg, ha van más hasznos parancs, akkor azt is megköszönném!

    Köszönöm előre is!
  • jarokeretkoszti
    #73581
  • pisztácia
    #73580
    Oké, meglesen őket majd.
    Köszi szépen!
  • kifli
    #73579
    Járokeret, vagy a mi szerverünk...

    94.199.178.244:27080

    195.184.9.35:29010 (ez most nem megy, mert átalakítás alatt van, és nem volt időm foglalatoskodni vele, de nemsoká menni fog...)

  • pisztácia
    #73578
    Köszönöm szépen a segítséget!

    Még egy utolsó kérdésem lenne.
    Tudtok olyan magyar szervert ahol 15-20 körönként új map van (Többnyire Dust, dust2, train, nuke, prodigy, cbble)?
    Régen még 1.6-ba volt egy nagyon jó szerver asszem [LAMAs] volt a neve. Na olyat keresnék source-ba. De ha nem, akkor legalább pár jó magyar szervert ajánlhatnátok, ahol nincs tele szeméttel a szerver és értelmesek vannak.

    Köszönöm szépen
  • Spészgószt
    #73577
    cl_minmodels "1"
    így csak egy féle szkin lesz semmi admin és egyéb custom szemét

    cl_min_ct "1"
    cl_min_t "2"

    ezekkel meg azt állítod be melyik ct és t model legyen, értelemszerűen 1,2,3,4 et választhatsz, a sorrend megegyezik, ahogy a menüben vannak.

    eső meg marad :D
  • PunkZoli
    #73576
    cl_minmodel 1 -el ki lehet az admin skineket ha jól emlékszem, az esőt meg egy ideje már nem
  • wollnerd #73575
    Sziasztok!
    Tudtok egy jó magyar deathmatch szervert? (Addig is egy német szerveren játszok már 4 hónapja, és csak azon, kéne már egy szerverváltás... :D) Régen a játékban is megkérdeztem, és azt mondják hogy a legjobb a "HALÁLMATEK" szerver. Na de ilyen névvel nem találok. Sztem már nem is létezik...
    Ha tudtok ajánlani néhány ilyen szervert,azt megköszönném!
  • pisztácia
    #73574
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudok pár console parancsot.:
    1. Hogy lehet az esőt kikapcsolni aztec-on.
    2. Hogy lehet kikapcsolni az admin skin-eket.

    Köszönöm előre is!
  • Roger6
    #73573
  • fook
    #73572
    most jobban átnéztem , és egész jó ötlet így átgondolva. Így legalább nem csak wp m4 ak desi van , meg rakják a bombát , és végre nem deatmatch a szerók 70%-a :D
  • Roger6
    #73571
    Nagy bajt jelent tényleg, hogy achievements-ek vannak. Nem értem, mi a gond ezzel. Bármit újítanak, azt valakinek le kell szólni? Talán örülni kéne, hogy foglalkoznak még vele...
  • fook
    #73570
    Uhh jó 1-2-3 év után felmentem játszani egy kicsit. Mik ezek az achik meg mittomén mik ? TF2-be is kalapok meg ilyenek? Nem lesz ez így jó :(
  • PunkZoli
    #73569
    steam ikonja jobbra lent settings ,és első oldalon van a neved, az lesz a cssben is
  • karesz1000
    #73568
    heló valaki tudja hogyan lehet a nevet átirni? nagyon megköszönném nár próbáltam azta cfg.-ben átirni át is irtam de amikor cheten beszéltem nem azt irta ki amit beirtam:(légyszi segítsetek
  • kifli
    #73567
    EZT lesd meg esetleg. Többen nem nagyon tudok segíteni énsem :S
  • koncsihancsi
    #73566
    császtok megint én
    a routerem fajtája tenda w311r és erre hogy lehet ???????????
  • koncsihancsi
    #73565
    Kössz kifli a válaszodat csak én nem értek a routerhez annyira
    Úgyhogy szeretnék egy magyar fordítással egy választ
  • kifli
    #73564
    Portokat kell neki nyitni:

    Steam Client
    UDP 27000 to 27020 inclusive
    TCP 27020 to 27050 inclusive
    Dedicated or Listen Servers
    27015 TCP/UDP

    Vagy ha van a routereden olyan funkció, hogy demilitarized zone, r9viden dmz, akkor ott állítsd be azt az ip címet, amit a router oszt ki neked, így minden portot megnyit a te géped felé.
  • koncsihancsi
    #73563
    Csak egy bajom van ezen kivül:
    Megcsináltam a szerót. De mások nem tudnak feljönni rá. A routerrel van a gond. Éd most mit csináljak hogy menjen a szeró a router kihúzása nélkül?
  • koncsihancsi
    #73562
    ok kössz a segítséget mani adminnal csináltam meg és működik :D
  • kifli
    #73561
    mani eventscriptel működik, ellenben korábban eventscript és sourcemod nem szerette egymás (mani meg sourcemod 1 szerveren meg hülyeség, ugyanarra van a két dolog)


    sourcemod viszont sokkal jobb, lehet hozzá pluginokat rakni, nem kell +1 mod emiatt, és nijncs benne fölöslegesen sok szar...
  • GaBenc
    #73560
    Na akkor te válasz. Mani vagy event vagy sourcemod. Ezt jó lesz eldönteni. Nem annyira szeretik egymást. Meg lehet csinálni, hogy mondjuk a mani meg az event menjen, de nem hiszem hogy szerencsés. De majd a guruk tájékoztatnak.
    Én a sourcemodra szavaztam, de ez egyéni. Nekem ez jött be.
  • koncsihancsi
    #73559
    Hát van mani admin, meg eventscript is. Igazából eventscriptel szeretném.
  • kifli
    #73558
    attól függ mi van a szerveren, ha sourcemod, akkor a sourcemod.net-en a plugins résznék keresel egy olyat, hogy EnterSounds , majd beírod az alapértelmezett helyett, a saját joinsoundodnak a nevét, de megoldható mani adminal, és eventscriptel is
  • koncsihancsi
    #73557
    Császtok!

    Azt szeretném tudni, hogy kell feltelepíteni joinsoundot a szerverre?
    A joinsound mármint a zene meg van.
    Várom a segítségeteket!
  • Nivea
    #73556
    Azért jol lealáztak pillanatok aladt. Felhivtama szolgáltatot sirtam neki kicsités kb 1 ora mulva kaptam egy sms-t h jo a netem és tényleg jo volt. :)
  • armageddon666
    #73555
    meg ő se tud mást rendesen eltalálni. két élű ez a multiplayer gaming. nincs olyan hogy csak az egyik félnek szar. :)
  • kifli
    #73554
    ideális loss az 0

    ha elvesznek a csomagok, akkor laggolsz mint a szar, alacsony értéknél még ki tudja ezt küszöbölni a játék, bár akkorsem tudnak már rendesen eltalálni a többiek.

    Net probléma a dolog, loss-nak nem szabad lennie. Ha wifit használsz nem túl gyenge a jelerősség? Illetve kábelnetedvan? Mobilnetnél és ilyen mikrohullámú cuccoknál szokott még ilyen lenni.
  • Nivea
    #73553
    na joa csók is felmegy kb 10 és 20 jközé néha:D
  • Nivea
    #73552
    hát nagyobb laggok elött felmegy 22re is, de olyan 7 körül van. a csók az 0 szinte folyamatosan
  • kifli
    #73551
    loss mennyi?
  • Nivea
    #73550
    Na most legyetek okosak:) a pingem nem magas olyan 17 és 30 között és mégis akkorákat laggolok. MITÖL? Néha a netem is beszarik de akkor ujrainditoma routert és kész.