73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Roger6
    #73629
    Hát rohadjak meg, a mai fiatalok már mindenért rinyálnak. Nekem 60 és 200 között mozog az fps, de a monitor úgysem ad le 60-nál többet, halál mindegy. Soha nem zavart.
  • armageddon666
    #73628
    mert a stabil szart megszokod, a fluktuálót nem. ha néha jó lesz, néha szar, az rosszabb végeredményben. szóval ha például folyton laggolsz, az jobb mintha néha laggolnál, mert így tudod kompenzálni, ha viszont csak néha laggolsz, akkor fene tudja mikor van rá szükség. ez ilyen pszichológiai dolog.
  • Roger6
    #73627
    Miért szar?
  • gosumofo
    #73626
    mert ha nincs olyan gépe amin fix 300 van akkor szar ha ugrál fel le
  • GaBenc
    #73625
    Na szóval 300 az alap. autoexec.cfg, fps_max 100 azt annyi. De miért baj ha 300 a max? Ezt nem értem, de nem is kell értenem.
  • GaBenc
    #73624
    Mert hogy a "felhőbe" elmentetted a beállításodat. Minden belépésnél vissza rakja a korlátot 100-ra.
  • frango
    #73623
    A szervereken meg szokták szabni az "fps_max"-ot? Hiába állítom 100-ra a cfg fájlban, mindig 300-on lesz a játékban.
  • kifli
    #73622
    természetesen nem akárkinek, azért vannak feltételek...
    csak egyedül nem akarom fizetni a szervert :P
  • Narxis
    #73621
    Adminjog vásárlás? OMG, veszek és bannolok mindenkit. :D
  • kifli
    #73620
    hamár ennyire pörög a topik, reklámozok kicsit :P


  • Roger6
    #73619
    Este megnézem, hogy legyen kit lőnötök.
  • Spészgószt
    #73618
    mivan felfedezted a MOD-okat alap
    A Battleground is jó volt anno, de az Insurgency szerintem a legjobb MOD!
  • kifli
    #73617
    *Reklám következik*


    Új játékmodok és jópár új map került a szerverünkre. Mivel a sima cs-t már kezdtük kicsit unni, gondoltuk egy kis capture the flag, és minigames majd feldobja a dolgot.


    Bővebben ITT van egy kis leírás maplistával, meg mindennel.

  • steweee
    #73616
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pirates,_Vikings_and_Knights_II

    ezt láttátok már ? :)
  • BewK
    #73615
    Valaki nem tudja melyik az a parancs amivel ki/be tudom kapcsolgatni a (Counter-terrorist / terrorist WIN , Bomb has been planted stb..) hangokat?
  • jarokeretkoszti
    #73614
    Sziasztok! Keresztkérdés: nektek csinál olyat a gépetek, mint nekem, hogy néha amikor shift-tabbal kimegyek megnézni hogy ki mit írt nekem a friendsbe, akkor kifagy a játék? 90%-hogy gép restart kell, 10%, hogy a ctrl-alt-del-el ki tudom lőni a csét. XP, x86.
  • Icewind
    #73613
    szinte már ingyen van a játék........vedd meg.
  • Narxis
    #73612
    :D
  • kifli
    #73611
    meg kell venned az eredetit steamen, egyéb tennivalód nincs.
  • wollnerd #73610
    NO WAREZ!!!
  • chris jericho
    #73609
    Sziasztok! Letöltöttem a non-steam css-t! Meg tudnátok mondani h mit kell tennem h játszhassak?
    Előre is köszi a választ!
  • Lacccca
    #73608
    Pendriveról ne akarj rendszert használni mert hamar tönkreteszi neked a HW-t. Főleg ha a lapozó fájlt se kapcsoltad ki.
  • Nivea
    #73607
    Srácok ti okosak vagytok! mondjátok el nekem h tudok xp-t telepiteni pendrive-ra h arrol fussona gép? snapshottal rátettem a particiot de a winbootképernyö után ujraindult.
  • PunkZoli
    #73606
    törttel játszol
  • Trubi15
    #73605
    Sziasztok olyan problémám van hogy amikor de_dust2 map jönne azt irja hogy couldn't load map crc error vagy mi. Valami ötlet? :/ Már újra is telepítettem de semmi.
  • jarokeretkoszti
    #73604
    állítólag nyár eleje-közepe
  • Roger6
    #73603
  • wollnerd #73602
    Ezt el is felejtettem--->

    :D
  • wollnerd #73601
    Mert te biztos 2009 óta játszol.. :DD
  • Roger6
    #73600
    Hm....
  • kifli
    #73599
    1369, és ez még szerintem nem is sok :P
  • Falkon
    #73598
    Mekkora kocka vagyok :DDDD
  • Nivea
    #73597
    elértem a 100 ora játékot. jeee!
  • SenshiHUN
    #73596
    Üdv!

    Én azt sem tudtam, hogy mostanában fog megjelenni. Abban a hitben éltem, hogy csomó ideig el fogják húzni.

    Én régen sokat játszottam a CSS-el. De mostanában már nem igazán nyomatom. Nem mint ha nem tetszene, csak ezelőtt is úgy töltöttem le, és ugyebár úgy eléggé nem olyan mint ha megvettem volna. =S
  • Frankie87
    #73595
    Üdv All!

    Mikor jelenik meg a CS:GO? Semmi infó nincs róla?
  • Rnb
    #73594
    punkZoli válasza megoldotta a problémámat, még egyszer köszönöm a segítséget.
  • Spészgószt
    #73593
    vagy simán törlöd a cfg-t és generál magának egy friss tiszta újat.
  • PunkZoli
    #73592
    libraryben jobbklikk a játékra, properties...első fülön set launch-ra katt
    majd
    -fullscreen -w 1680 -h 1050 (persze a monitorod felbontása)

    remélem erre gondoltál
  • Rnb
    #73591
    Hali
    Segítségre lenne szükségem ugyan is sikerült elállítanom a grafikát a Counter Strike Source-ban és miután újra be akartam lépni a játékba a futó alkalmazás képernyője kisebb lett és a gépen fut a játék de viszont a kis képernyő fekete lesz és nem tudok semmilyen beállítást végezni ezáltal sem játszani.
    Hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Frankie87
    #73590
    ÓÓÓ, akkior megtisztelő, hogy Te segítettél nekem...:)