79
Van-e még új játékstílus?
  • Esplanade
    #79
    itt tárgyakat kell mozgatni és az árnyékukon ugrálni
  • zeoos
    #78

    Ez meg már egyenesen brutál:

    klikk
  • zeoos
    #77
    Van idekukucs újdonság és a következőt se felejtsük link ... valójában nem lehet felkészülni milyen baromság jön még (?!)
    Mondjuk az FPSGUN egeret már kipróbáltam és az egyáltalán nem rossz, csak meg kell szokni ... nézze
  • blackgamer
    #76
    Lost Vikings nem volt annyira egyedi 1992-ben
    1991-ben már kijött a Gobliiins
    az ötlet azonos: három figura, különböző képességekkel
  • blackgamer
    #75
    a meglévő játékstílusokon is lehet újítani
    The Unfinished Swan, nem látod a környezetet amíg festéklabdát nem dobsz rá

    ez nagy ötlet, nézzétek meg a videót
  • blackgamer
    #74
    ja, de olyan mikor lesz? mutiban az emberek ténylegesen mikor fognak szerepet játszani?
    szerintem soha
    ez megfigyelhető rpg-ben amikor csak gyűjtik a pontokat és egymást kaszabolják, illetve fps-ben ahol hiába van a csapatnak közös célja (pl. védd a rádiót), a legtöbb csak a skalpokat szedi a pálya másik végén
    szal, ha még lenne is játékélmény, az idióta gamerek tönkreteszik
    talán valamilyen szinten "kötötteb" játékok kellenének
  • Neton
    #73
    Akármilyen Tycoon. :D
  • SZilaJMaGGoT
    #72
    Valóban az MMO-ké a jövő... Amikor már lesznek olyan quest-ek ami felér egy singleplayer játékélménnyel...
  • blackgamer
    #71
    LOL, miket találtam már évekkel ezelőtt :)
  • magus
    #70
    utolag: nem jott be nekik...
  • 12346
    #69
    hát ja, a street legal egy kurva jó gém lehetne. így is szeretem, de a takonyhoz szokott közönségnek nem felel meg. kár a szutyok kiadóért, iszonyat dolgot hoztak volna ki belőle az arcok, az tutter. a crc viszont süti, bár nem új stílus, viszont JÓ:) rég nem kötött le gém ennyire. de egy teljesen top street legalnak akkor is jobban örülnék:(
  • maxius
    #68
    Hé! ez az én 5letem volt! ellopták! :D:D
    (bizonyíték a #64)
  • blackgamer
    #67
    [URL=http://pcforum.hu/hirek/9760/Uj+jatektipus+szuletett+a+First+Person+Shooter+utan+itt+a+Second+Person+Shooter.html]"Second Person Shooter" ("Második személyű lövöldöző")[/URL]

    "a lövöldözős játékot a játékos nem a FPS-ekben megszokott saját, hanem pont az ellenfele szemszögéből látja illetve éli meg"

  • maxius
    #66
    az nem stílus, hanem skin!
  • Doma #65
    Új játékstílius: Yetisports :D
  • maxius
    #64
    bombaszakértő/hatástalanító:
    -Vágd el a piros vezetéket!
    -DE itt csak 5 sárga van!

    új stílus? hmm....
    Megnéznék egy második személyű lövöldözás játékot! SPS :D
  • Vlala #63
    Lost Vikings rulez!
  • RangeR
    #62
    Innováció... pont a Blizzard mutatott ebből elég sokat a fennállása óta. Lost Vikings- soha nem volt hasonló. Diablo-azt sem lehetett tudni, eszik-e vagy isszák míg ki nem lehetett próbálni.
  • RangeR
    #61
    A Diablo az teljesen új stílus volt, semmi nem hasonlított rá a maga idejében, kellett egy hét, hogy megszokjam az új koncepciót, hogy mit-shogy. De már nem új stílus. Gondolom te még akkor ovis lehettél, amikor a Diablo 1 megjelent és mindenki csak a száját tátotta.
  • Vlala #60
    bébiszitteres game
    fegyverépítő lövöldözős (et rakod össze a puskát, amivel lősz)
    Virtual Pékség
    bombaszakértő/hatástalanító
    Stratégia: vezess fantomcéget :-)
    Garázdálkodj okosan
    Van még egy pár játékötlet. De stílus... mint a zenében, kettő-három összefonódik, lesz belőlük új.
  • blackgamer
    #59
    igen GTA tényleg egyedi játékstílus
    a játékokban fontos az ember szabadsága, vagyis a mászkálás ide-oda
    én FPS-eket is ezért szeretem és hogy A pontból B-be több féle módon lehet eljutni, kár autós játékokat kötött pályával csinálják

    nekem pl. Call of duty kieg.-ben tetszik a tankok és a jeep-ek szerepe szinesebbé teszik a játékot
    szinte félek amikor hallom a közeledő tankot

    még a Silent Hunter 3-ra leszek kiváncsi, hogy a tengeralattjárós játékok hova fejlődnek
  • Johnyy
    #58
    "Elmarháskodjuk ezt a pár évet,Aztán jön majd az igazi szabadság" Most arra törekednek ( meg aki nem, tegye) hogy a meglévő stilik felszabaduljanak és teret adjanak saját maguknak és a játékosoknak! Na most Pölö gta honnan keztük hova megyünk, személyszerint az összes részét végigjátszottam töbször is és még mindíg nem untam meg mert mindíg adott valami ujat, emlékszem amikor libertybe beléptem a 3. részben anyira élveztem az egészet hogy képes voltam heteket csak járkálni a városban, na meg a vice majdnem kiugrottam az ablakon amikor megláttam az 1. helit és az air része lettem.
  • Devla
    #57
    Tuti bemennek a volt gimnaziumomba ket uzival felszerelkezve, megkoszonni azt a nehany felejthetetlen evet... Par eve be is modeleztem az iskolamat egy quake palyaszerkesztovel, de nem volt az igazi.

    Igazad van, olyan jatek kene, amiben tenyleg azt lehet csinalni amit akarsz. Eddig csak egy hasonloval talalkoztam, a Way of the samurai 2, de persze ott is nagyon meg van kotve az ember keze.
  • Johnyy
    #56
    Peter M. az aki most a black és a movie vel tarolni akar, de már nincs is szükség uj stílusokra csak a jelenlegiek kibővítésére szabadabbá tételére pl egy országnyi területen képzeljétek el egy teljesen valós idejű 20. gta epizódot teljesen sims elemmekkel és teljesen egy világbeli szabadsággal hogy mondjuk viccből bemész egy földrajz órára a wall streeten vagy párizsba utazol és megnézed a eifel tornyot ..... Egy játékhoz előbb álmodni tervezni megalkotni kell vagy elővenni a történelem könyveket, de ehhez kell a hardverek tökélesedése is ami már egy másik meghatározó tényező a többi mellett
  • FREAK
    #55
    az említett kivételektől eltekintve, akik azért a jövőre is gondolnak, és nem szeretnek tömött sorokba beállni a játékaikkal

    én is így tennék, mellesleg
  • Johnyy
    #54
    !Black & White! Forever, Egyébként millio+1 uj játékstísusban lehetne alkotni csak már megvannak azok amik beválltak és ezekre építenek a felylesztők, mert ők is a bevételre hajtanak.
  • petesilver
    #53
    Azért borzasztó, hogy az ember igazán már csak ezektől a koponyáktól várhat eredetit, néhány frissítő kivétellel. Bár Sid eléggé eltévedt anno a Civilization folytatásával :) De valóban, bármikor előrukkolhatnak valami olyannal, amítől újra tesz az ember a karácsonyi nyüzsire, és az ünnep csak arra jó, hogy tudsz játszani 2 napon keresztül összeesésig! :)
  • FREAK
    #52
    vagy JÓ ÖREG Sid Meyer :)
  • FREAK
    #51
    Warren Spector forever :)

    de Peti se rossz :D
  • petesilver
    #50
    Én a jó öreg Peter Molineoux-ra voksolnék, ha valami újat várnék. Talán nem egetrengető, de új, és élvezetes lesz:)!
  • FREAK
    #49
    azért lássuk be, a Starcraft sem az a kimondott játékipari forradalom, technikailag meg soha nem tartozott az élvonalba ellenben a következőkkel: Morrowind, Gothic, Sea Dogs, Arx Fatalis vagy anno az Elder Scrolls: Arena, ami évekkel megelőzte a korát

    ezért mondom, hogy bár adott stílushoz mért minőséget igen, innovációt nem várhatsz el a Blizzard féle sikerjáték-gyáraktól
  • Devla
    #48
    Nem pont a Diablot kell kiszedni, az telleg eleg gaz, de csinaltak vagy 20 jatekot. Pld. Starcrafttal meg most is majdnem minden nap jatszok.

    Ne is emlitsd, eleg sok jatekkal jatszottam mindketto fejlesztotol, de kivetel nelkul egyik se jott be. Mostanaban mar ha kijon egy Jowood jatek minel messzebb elkerulom.
  • FREAK
    #47
    pont ők?? erősen kétlem, ezek képességileg komolyan behatárolt csapatok

    a Blizzard biztos jól megcsinálná a Diablo következő 20 részét, de még az is mind izometrikus baromság lenne

    a jövő az olyan fejlesztőké, mint a Bethesa vagy a Jowood, akik be mertek vállalni új irányokat, és ennek lassan, de biztosan meglesz az eredménye
  • sanyiiiii
    #46
  • Devla
    #45
    Azert amig vannak olyan cegek mint Bioware es Blizzard en remenykedek, hogy megint alkotnak valami nagyot.
  • Devla
    #44
    Lehet csak azert nem tetszett mert a Tribes2 folytatasat vartam, a Planetside meg teljesen mas.
  • Braveheart
    #43
    Akkor nem értetted meg a Planetside lényegét. Én és pár magyar haverom (akik szinte mind itt vannak az sg-n si) remekül játszottunk együtt... volt hogy 10 maygarok meg vagy 20an külföldiek védtünk egy bázist vagy 60 ellenféllel szemben, és nyertünk...
  • selwik
    #42
    Én is egy ilyesmire várok már mióta. A Morrowind-ból, a Gothic-ból, a Baldur's Gate, és az NWN sorozatból összegyúrni egy eszméletlen játékot, tengernyi játékidővel, lehetőségekkel, cselekményszállal, tárgyakkal, szabad karakterépítéssel, erős multival. Még az se zavarna ha d&d rendszert húznának rá.

    Csak hát más az álom, meg más a valóság... Egy ilyen cuccot megcsinálni hihetetlen munka, brutál vas kell hozzá, és bizony nem lenne akkora sikere, mint pl egy gta-nak. Pedig hosszútávon sokkal stabilabb közönsége lenne, meg lehet nézni még mindig mennyi rajongója van a fent említett játékoknak.
  • Devla
    #41
    Felreertesz, szeretem a lassu jatekokat meg everquesttel is jatszottam par napot de inkabb lealltam mert komoly raszokas lett volna belole.
    Planetsideban viszont minden elhalalozas utan(marpedig FPS-ben surun hal az ember) ugyanazt az ertelmetlen, hosszu utat vegig kell jarni bazisodtol a csataterig, varni kell amig a csataterre teleportalnak, es onnantol megin el kell jutni a legkozelebbi harchoz, ami ertelmetlenul lassu es unalmas.
  • FREAK
    #40
    akkor ki se próbáld az SWG-t :)