3221
  • Magnumrolcsi
    #3101
    Cipő miatt nem engedtek be :DD Rengeteg embert elküldtek, na meg az életkoruk miatt is :DD
    Maradt a Pince, de jóó volt.. :P
  • Magnumrolcsi
    #3100
    Este Bázis
  • bld
    #3099
    Hangszerbolt Honvédutca 60 körül Yamaha vagy vmi iylesmi szoktam látni:)
  • tigeroo
    #3098
    háát 6ezer nekem sok :/

    "falun" 2ezer a havi bérlet...jó gondolom jobban fel van szerelve, de azért az nekem tényleg sok
  • luckyboi
    #3097
    Szent Annán a Hanna Fitness, 900 a napijegy, 6000 a 30 alkalmas bérlet. nem, én nem oda járok, csak voltam lent a multkor, eszter a tulaj ismerősöm, jóóóó csaj!
  • tigeroo
    #3096
    valami olcsó edzőtermet tudtok ajánlani?:P a dobozi lakótelepen vagyok, a közelbe kellene valami (olcsó) hely.

    jah, és hangszerboltot még mindíg keresek!
  • lalakov
    #3095
    Nagyon szépen köszönöm.
  • tugyiti
    #3094
    Ha új alkatrész kell akkor médiatower a szent annán.
  • luckyboi
    #3093
    Használt, bontott gépek a hatvan utcán
    PC-MAX
  • lalakov
    #3092
    Tudna valaki egy debreceni, olcsó, számítástechnikai boltot ajánlani?
  • BaliBoy
    #3091
    Régebben volt. A Burgundia és Csapó utca sarkán. A Fórummal átellenes oldalon.
  • tigeroo
    #3090
    a fórum közelében van valahol hangszerbolt?
  • tigeroo
    #3089
    hajdúszoboszlón nemtudtok valami apartmant vagy kiadó lakást ahol még lenne hely 2 fő részére??
    20-ára kellene...
  • luckyboi
    #3088
    Mi volt ez a késelés és hol volt, éppen a vilin ültem amikor láttam a sok szirénát!
  • ggeerryy
    #3087
    Bezzeg a szombati esetről nem írnak semmit .... vagy az csak úgy volt ??? amúgy mindegy ... mondjuk én ilyennel nem viccelődnék az tutti de egyesek ráérnek ... ez van
  • BaliBoy
    #3086
    Figyelj. Megértelek, de ez azért már túlzás. :))
  • bld
    #3085
    :D:D
    igényelj egy másik filmet, hogy te jobbra számítottál és ez a héten a második alkalom h így bántak veled:D
  • ggeerryy
    #3084
    Ma reggel felhívtam a jegyfoglalást és mondták egyből hogy vigyem a jegyet és kapok újat szal nem volt semmi gáz .... jah és a film vége gáz volt :S :D
  • bld
    #3083
    Hát most mondjam, h én haza se jöttem volna amíg ezt bent nem tisztázom, azonnal szólni kell határozottan és kulturáltan, ha nem jön be akkor lehet átmenni anyázásba:)nyilván ők sem tehetnek róla, de érdemes hangoztatni, hogy igénybe vettél egy szolgáltatást, nem annyit kaptál amennyit fizettél stb stb teljesen jogos
  • Magnumrolcsi
    #3082
    Mindenki cRampus fesztiválon van? :DDD
  • ggeerryy
    #3081
    Volt ma a plazában bombariadó és pont a moziban néztünk filmet, azt szeretném megkérdezni hogy ilyenkor mi a teendő, visszakapjuk az árát vagy pedig újra lehet nézni? még volt belőle egy fél óra ha nem több....hívjam a jegyfoglalást és majd megmondják hogy mi a szitu vagy valami ötlet esetleg aki járt már így ? előre is thx
  • BaliBoy
    #3080
  • Magnumrolcsi
    #3079
  • luckyboi
    #3078
    Aki idejár és olvassa a fórumot : debreceni vagy és esetleg cserélhető eredeti játékod van Xbox360-ra? Ha igen akkor üzenj ide, vagy pm-ben és megbeszéljük, kinek mije van és mi kellene helyette :) . Üdv
  • bld
    #3077
    Az a baj h ma már nem nagyon tanítják viselkedni az embereket még a jobb iskolák sem, most képzeld el mi van a rosszabb helyeken....
    Amúgy önmagukban szerintem nem hordoznak elég infót a kihelyzett "szobrok" ráírhatnának egyéb dolgokat (időpontok például)
  • luckyboi
    #3076
    Amúgy nektek is feltűnt, hogy alig hogy kirakták a Deszka - fesztivál egyszerű de ötletes "deszka" szobrait, a Városházánk előtti női alakot a szombat esti értelmes bulizó fiatal(ok) egyike sikeresen kettétörte/rúgta? Én úgy szeretem ezt a várost, de azért csak úgy Taxisofőr (Robert De Niro ) módjára megtisztítanám a mocsoktól.
  • Magnumrolcsi
    #3075
    4-0
  • bld
    #3074
    Kicsit "bepállott" ez a topic, feldobnám két témával:

    1. Az új villamos: mit tudunk a végleges útvonalról, végül skodák lesznek vagy valami teljesen más?

    2. Új üzemeltető cég a volán helyett: róluk mit tudunk? tényleg kirúgnak a sofőrökön kívül mindenkit, vagy ez is csak ferdítés?
  • homokhat
    #3073
    kézi labda debrecen
  • Maji
    #3072
    SZiasztok, valaki meg tudná mondani hogy ha hobbiból szeretnék járni kézilabdaedzésekre(nem kezdő vagyok, régen játszottam), azt hol tehetem meg?
  • bld
    #3071
    Jah van egy külön suli ami amatőr zenészekkel foglalkozik és elég sokan játszanak is szerintem
    Másik téma ha esetleg tudja vki, miylen Ma/Msc képzésekről hallottatok már itthon?
  • BaliBoy
    #3070
    Nah, jó helyre jössz. :)
    Hemzseg a város az amatőr zenekaroktól. :)
  • tigeroo
    #3069
    hi!

    nembiztos hogy a legjobb helyre írom, de legalább pörög a topic!

    nos, a továbbtanulást debrecenben szeretném folytatni, már oda tervezek menni (minden felvételit oda jelentettem le)
    szóval ha minden jól alakul szeptembertől ittleszek:D

    és azt szeretném kérdezni hogy (amatőr)zenekarok terén hogy áll a város?
    funky zenekarok vannak?
    mert basszusgitározom majdnem egy éve, és legszívesebben metallicát szeretnék majd játszani valakikkel...(ha ismertek olyat akinek hasonló tervei vannak akkor szóljatok)
  • bld
    #3068
    ami nagyon jó még a trabant tető ajánlom mindenkinek:D amúgy kijártunk a hármas hegyre meg a nagy dombokra a vénkertben jó volt, és persze rengeteget hógolyóztunk
  • BaliBoy
    #3067
    Bezzeg pesten egy gramm hó nincs. :S
  • YaniMan
    #3066
    Hát én sem szánkózom épp... :D
    De a búrás királyság nekünk is megvolt.
  • Magnumrolcsi
    #3065
    Mi is mindig átfagytunk, ruháink átáztak, kesztyű kiszakadt.. seggünk már sajgott a sok buckától. :D Próbálkoztunk állva lecsúszni PVC-n, több kevesebb sikerrel. :DD Érdekes, akkor nem fáztunk meg ilyen hamar, most meg. Mai tizenévesek otthon ülnek a gép előtt.
  • BaliBoy
    #3064
    Ne is mond... Hányszor mentünk úgy haza, hogy még a gatya is nedves volt. :DDD
    Ma meg... Alig látok gyerekeket szánkózni, hó golyózni. Mi meg minden időnket kint töltöttük. Ezek a mai fiatalok.... :))
  • Stupid Peach
    #3063
    Debrecen, Debrecen..álé..jehahaha.jihááááááááá
  • Maco13
    #3062
    höhöhö tényleg :D