3221
  • Sné Zsuzsa
    #3141
    en is magam oromere

    es pont ezert szeretnek egy csapattal osszejonni, beszelgetni, fotozni kozben

    vagy vmi ilyesmi :)
  • BaliBoy
    #3140
    Amikor otthon vagyok akkor én a magam örömére szoktam. :))
    De fotós klubbot nem tudok.
  • Sné Zsuzsa
    #3139
    nekem más kérdésem lenne

    fotósok ebben a topikban? szívesen fotóznék vkivel - vkikkel, de nem talalok sehol semmilyen klubbot vagy ilyesmit az egyetemen

    aki esetleg tud rola vmit pls jelezzen akar itt, akar privben

    hell all
  • BaliBoy
    #3138
    Véleményem szerint már egy hónapja is buktad volna ezt az ötletet. Sztem ilyenkor már minden fullon van.
  • tigeroo
    #3137
    izé, a környéken nemtudtok valami jó helyet ahol egy pár eltud tölteni pár napot (és a szilvesztert)???

    árban lehetőleg megfizethető kategóriában (program: vmi fürdő szoboszlón, vagy hasonló, nemtom milyen lehetőségek vannak ilyenkor télen)
  • Magnumrolcsi
    #3136
    Én ezért nem járok, itt csak a lehúzásról szól.. minőség lehet, hogy megvan, de a mennyisége kifogásolható.
    Ma voltunk a zsibiben, ha oldalt megyünk be az első bejárattal szemben van egy büfé. Vettünk nekem egy pohár forró teát. Csákó tett bele citrom karikát, meg sok mézet, mindezt aszem 160Ft-ért. Finom is volt, és normális kiszolgálás. Lehet nem annyira puccos mint ami a Piac utcán van, de többre tartom. És a sült kolbász is fíínom.
  • sadvagabond
    #3135
    Én eddig imádtam Debrecent, oda jártam suliba, ott éreztem jól magam, a Karácsonyi forgatag ott volt az igazi, de most...Voltunk, sétáltunk, meg ettünk volna egy jót...
    Ez a minőségzuhanás durva. Vettünk egy kűrtös kalácsot, 450-ért, ami pici volt, és hideg(Nyíregyen 300, kétszer akkora, finom, és meleg). Vettünk egy óriáspalacsintát 500-ért, ami kisebb volt, mint amit anyám csinál, és herpeszes volt a nő. Ráadásúl megnyalta az ujját, amikor csinálta...Hegyalján szó szerint akkora palacsintát adtak olcsóbban, mint az alkarom. És az nem kicsi. Nekem ez a forgatag idén a lehúzásról szólt...
    Sajnálom nagyon.
  • Magnumrolcsi
    #3134
    HoHooHóóóó :)

  • sadvagabond
    #3133
    JEEEE!!!

    köszi!
  • Magnumrolcsi
    #3132
    Kinyitottak már. :)
  • Magnumrolcsi
    #3131
    Édesnek éreztem az ízét. Vízipipát nem próbáltam még, talán még idén lesz rá alkalmam. Egyszer mindenképp. :)
    Idei szilveszterben nem látok nagy terveket. Még az "édes kettesben" sem. :)
  • sadvagabond
    #3130
    Mézes? Az úgy a finom, ha benne a pirospaprika, vagy a bors. Meg fahéj.
    Persze a Te módodon is jó a szilveszter, én is úgy szeretem, meg akkor már egy vízipipa is jöhet. Igazi édesnégyes.
  • Magnumrolcsi
    #3129
    Nem jött be a mézes íze. :) Szerencsére haver megitta helyettem. Volt bnőm melegített helyette, szilveszter éjszakáján fent a piac utcán. :))
  • sadvagabond
    #3128
    köszi szépen!

    a forralt bor meg ha jó,akkor nagyon jó :)
  • Magnumrolcsi
    #3127
    Tegnap kapcsolták fel a dísz világítást, rengetegen voltak. Szerintem már kinyitottak, de megnézem valamelyik nap, eddig csak kocsival mentem át a városon, nem figyeltem.

    Forralt bor meg :SS
  • sadvagabond
    #3126
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a Nagytemplom előtti forgatagban nyitva vannak már a kis árusbódék? Vagy ha még nem, mikor kezdődik a forgatag? Átmennénk sétálni, forraltborozni egy este.
    Köszi.
  • gregorianer
    #3125
    Az már biztos, hogy nem fog vonat indulni. A sima vonat jegy oda vissza pedig 5k. Így csak akkor éri meg nekem elmenni, ha megnyerem a jegyet. A másik, hogy úgyse tudnék jegyet venni, vagy csak horribilis áron.
  • trabiubi
    #3124
    Hát, én tényleg arra számítok, hogy lesznek olcsóbban is jegyek, nem arany árban, mert ha nem tudják eladni, akkor is legalább nullára ki kéne hozni azokat, amiket megvettek, nem?
    Mindenesetre még bízom a nyerési esélyeimben!
    @davajdavaj: Én úgy hallottam, hogy nem fog vonat indulni :(
  • gregorianer
    #3123
    Mióta hivatalosan nem lehet több jegyet venni, azóta arany árban mérik a dolgot. A jegyüzérektől meg szerintem ne várd, hogy olcsón megkapod. Inkább megtartják a jegyet, mint eladnák fillérekért :)
    Ezért is örülök ennek a nyereményjátéknak. Igaz kicsi az esély, mert biztos sokan tudnak róla, főleg itt Debrecenben, és csak 2x2 jegyet sorsolnak ki.
  • davajdavaj
    #3122
    Tényleg!
    A vonatról nem tud senki semmit? Mert úgy olvastam, hogy nem megy...:(
  • davajdavaj
    #3121
    Köszi szépen hogy szóltál....Respect!!!
    Hajrááá Loki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • trabiubi
    #3120
    Én most láttam egy másik fórumon egy nyereményjátékot!! Annyira megörültem neki, egyből ki is töltöttem a tesztet, hátha nyerek :) Igazából ez az egyetlen jó megoldás, mert a jegyüzérektől, meg a vaterán jó drágán lehet hozzájutni, úgyhogy ha ez nem jön össze, akkor max helyben tudunk venni jóáron a jegyüzérektől. Minnél később vesszük meg, szerintem annál olcsóbb lesz :)
  • Hajneeee
    #3119
    albérletet keresek az orvosi közelében sűrgősen!!!!!
    +3620-5873652
  • fishsticks
    #3118
    Bízom benne, körbeszaglásztam pár fórumot, hátha valakinek van. Addig még van 2 hét majdnem... bár addig is csak fel fog menni az ára.
  • mamutvadasz
    #3117
    arról már lecsúsztál :) Már régen elfogytak bérlet formájában, úgyhog elég kicsi az esély, hogy ott leszel élőben :(
  • fishsticks
    #3116
    Debreceniek figyelem! Nem tud valaki jegyet a 24-i meccsre???
  • Magnumrolcsi
    #3115
    punnyad a város :|
    egyszer valami közös italozás? :DD
  • analfa
    #3114
    Ahh akkor a hangulatban nem lenne hiány, de sajna mégse megyek ki, inkább ekmegyek ismerősökkel együtt nézzük. De őket ismerve ott se lesz hiány a hangulatban!
  • Megtörhetetlen
    #3113
    Ebből mér nem lesz mecsnézés csak online Tv-n keresztül :S Bár a kommentátort a TV2-n nagyon nem csípem... Lehet el megyek haverokkal beülünk valami kocsmába, megnézni...
  • Jeffjohnson
    #3112
    Jó hely! A b közép is a közelben van tehát a hangulat is jó ha tehetném kimennék.
  • Jeffjohnson
    #3111
    kapu mögött van
  • analfa
    #3110
    A T szektor a pályának melyik részénél van? Nem igazán voltam sok meccsen...
  • Megtörhetetlen
    #3109
    Ez nagy szívás... A stadion előtt több eséllyel tudnád elsózni...:S

    De miért mindenki csak eladja a jegyet ahelyett h csatlakozna mellém :S
  • Jeffjohnson
    #3108
    Sziasztok!

    Lenne egy jegyem a mai Loki Fiorentina meccsre T szektorba sajnos nem tudok elmenni 1500ft-os jegy ugyanennyiért ha érdekel valakit írjon rám.
  • analfa
    #3107
    Nem is tudtad? :P akkor csak szólok hogy már fel is ajánlották jótékony célra :D
  • Megtörhetetlen
    #3106
    Most olvastam egy másik topicban hogy egy millát kap aki berugja az első golt....
  • analfa
    #3105
    Én otthonról fogom nézni, bár a hangulat korán sem ugyanolyan, de én már csak ilyen kényelmes vagyok!
    Egyébként megtörhetetlen: ha jegyüzért szeretnétek szerintem mennyetek korán mert sok hozzád hasonló lesz aki lecsúszott a jegyekről ez biztos!
  • Megtörhetetlen
    #3104
    Akkor gyere te is Pestre a stadion előtt tuti találunk valami jegyüzért! az a baj, h én nekem mehetnékem van csak nem egyedül a baráti társaságban meg senki nem ér rá :S
  • mokkamester
    #3103
    Azért is kell szurkolni, mert ha gólt lőnek, akkor kapnak egy milliót a Nemzeti Sporttól, amit már most felajánlottak jótékony célra, ezért is nagyon fontos, hogy nyerjenek.
  • Megtörhetetlen
    #3102
    Holnap drukkoljunk együtt a DVSC-nek!!! Jön fel pestre valaki debrecenből?