155
Driv3r
  • Zozo76
    #155
    Azota sikerult mar vagy hagytad a francba? :)
  • hitman 1911
    #154
    Hogy a jó büdös k*anyjába lehet elkapni Calitat? Két hete nem birom megcsinálni.
  • Neme.
    #153
    PS2-n nagyon kafa a játék, heteket játszottunk vele. A survival módot leszámítva szinte folyik, élvezet vele nyomulni. Persze azóta kijött a GTA:SA, aminek a játéktere valami hihetetlenül van összerakva, de itt-ott szégyenteljesen beszaggat, és mintha a látótávolság is lecsökkent volna. Szal a lényeg, hogy mindkettő kafa a maga nemében. :)
  • MrRon
    #152
    Szerintem nagy rakás sz.... a játék én is nagyon vártam!remélem a GTASA sokkal jóbb lesz!Tele van hibával meg minden á egyszerünen hihetetlen hogy ijet kimernek adni!!!
  • item
    #151
    Tényleg bugos, a fákon meg 1-2 épületen néha villog a textúra!
  • Ats
    #150
    Nekem kb 20 percet volt fenn a gépemen, egyszerűen iszonyat a grafika... sztem ps-re fejlesztették, utána átbarmolták pc-re...
  • radeer
    #149
    Pedig annyira nem lehet nehéz csak PC-n is még mindig a bill-t erőltetik+egeret....ami mondjuk nagyon baró FPS-nél ( sőt sokkal jobb ),de azért vannak stuffok az arcade 3.person játékok + ide tartozik külső kameranézetes autós pl..ami sokkal jobb PAD-dal.
    Tovább kéne lépni mert már vannak PC-re is koppintott Rumble Pad-ok rezgős két botkormányos ...csak írnák meg erre azt aki akar vegyen PAD-ot vagy sznevedjen billel.

    Lehet kicsit OFFtopic volt de itt jogosan mindenki szídja a PC verzsönt, és ez jutott eszembe az irányításról meg egyebekről...

  • hiba
    #148
    jobb is :)
    pcre sose tudjak normalisan atrakni a joypados iranyitast
  • B@dsector
    #147
    Én is inkább PS2-n fogom végig vinni, mert ez egy rakás szar PC-n.
    30-45 fps produkál, és tele van bug-al, az irányítást meg hagyjuk.
    ATARI
  • K3rnel
    #146
    Hát én most tettem fel nemrég PC-re és ahhoz képest amilyen screenshotok vannak a hivatalos oldalon PC alatt, hát elég komoly videókarin mindent maxra állítva magas felbontásban is nagyon gáz a grafika ! Amellett pedig rengeteg benne a bug, kicsit máshogy nézek rá egy kanapéra a lakásomban vagy asztalra és egyszerűen eltűnik, majd elmozdítom az egeret és megint ott van. Akkor hagytam végleg abba, amikor már 10-szerre se tudtam normálisan bevenni egy kanyart (mert az irányítást is nagyon elrontották) és nekimentem egy lámpaoszlopnak, annak semmi baja, én meg rendőratóval kb 4-5 métert vízszintesen fel, majd 3-4m-t hátra repültem :) azért ez egy kicsit sem az a játék amit ígértek szerintem. 10-böl 4,5 pont nálam,pedig nagyon vártam már Ezt meg a játék fejlesztőinek :
  • big boss
    #145
    Kamionos OK.De a "take a ride "-ban nem adja be isztambult,pedig már a Calitát üldözöm.
    Van valakinek tippje?
  • big boss
    #144
    Emberek ! Az átugrós után,hogy kell feltenni a dinamitos autót a kamionra ?
  • UNREG
    #143
    Ne menj ki, hanem addig kell lőni a bár berendezését, amíg a rombolásmérő csík be nem telik. Persze még az idő lejárta elött.
  • hiba
    #142
    Impress Lomaz, ShootUp the bar-t hogy a fenebe kell megcsinalni?
    Mar 1 hete ezzel szivok, szetlovom a bart, kinyirom az urgeket, kimegyek allok a kocsi mellet, es nem hajlando beszallni, letelik a ido, jonnek a zsaruk, lomaz escaped...
    Ilyenkor mivan? Milyert nem szall be?
  • Evil-power
    #141
    UP: semmi fejlemény?
  • ent
    #140
    "PC re mikor jelenik meg a Driv3r? Valamikor szeptember környékén ha minden igaz de pontos dátumot tud valaki?"
  • CrucifX
    #139
    Csak az Atari.
  • Mocsi
    #138
    PC re mikor jelenik meg a Driv3r? Valamikor szeptember környékén ha minden igaz de pontos dátumot tud valaki?
  • CrucifX
    #137
    Hátha egy rendkívül bugos és néhol alaposan szaggató verziót akarsz, hajrá, vegyél egy konzolt és mellé a programot. Sajnos más megoldás jelenleg nincs.
  • davos80
    #136
    Hát azért jó lett volna.
  • CrucifX
    #135
    Nincs, de nincs is rá szükség, szeptemberben jön PC-re is.
  • davos80
    #134
    Nincs olyan emulátor, amivel lehetne PC-n nyomni?
  • Neme.
    #133
    Dede... :) Mindenesetre érdekes, hogy a VC esetében a blur kikapcsolása után mintha simábban futna a játék, pedig tudomásom szerint ez nem sok erőforrást igényel a PS2-től.

    Játszogattunk Driv3rt survival módban.. izé.. néhányszor 4+ zsaruval a hátam mögött játszhatatlanul beszaggatott. :) Éjdekef.
  • Al Age
    #132
    sztem azért használ. nem sokat, de javul a helyzet vele. de ha nekem nem hiszel akkor olvasd el aabyssx 125-ös hozzászólását. Ő programozó...
  • Atcom
    #131
    A motion blur effekt alkalmazásával a szaggatás semmivel sem kevésbé észrevehető!
  • Al Age
    #130
    "a szaggatás miatt"
    azért, hogy kevésbé legyen észrevehető
  • Al Age
    #129
    "sőt, sztem lehet hogy ezt a szaggatás miatt tették bele"
    ez szerinted = "a szaggatás eltüntetéséért"?;)
  • Atcom
    #128
    "igen, meg vc-ben van egy kis motion blur is ezt főleg este látni amikor kanyarodsz a kocsival és a lámpákat kell figyelni (nem a kocsin, hanem az út mellett)
    ez nem rossz, nem csúnya, de egy autós játékban...
    sőt, sztem lehet hogy ezt a szaggatás miatt tették bele, hogy elvonja a figyelmet, vagy valami, de motion blur-nél eleve nem látni annyira a szaggatást..."


    Nekem ebből pedig az jött le...
  • Al Age
    #127
    én sem azt mondtam, hogy a szaggatás eltüntetésére tették bele
  • Atcom
    #126
    "Ugyan nem szaggatás eltüntetésére, de a mozgás folyékonyabb érzékeltetésére"

    Lássuk be, ez a két dolog azért nem ugyanaz...
  • aabyssx
    #125
    "Akkor pontosítok! Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy fent nevezett effektet arra használnák, hogy a szaggatás kevésbé legyen észrevehető?!"

    Ugyan nem szaggatás eltüntetésére, de a mozgás folyékonyabb érzékeltetésére egy ~jól hangolt/kontrasztolt~ motion blur praktikus. Sok játék alkalmazza erre és egyben atmoszféra hatás keltésére (köztük a Metal Gear Solid 2, Zone of the Enders 2, Tenchu 3 bla-bla-bla).
  • Al Age
    #124
    hát ilyen "szaggatásról figyelmet elterelő efekt"-et láttam már más játékban is, igaz ott nem pont a motion blur-t alkalmazták, úgyhogy sztem lehetséges hogy ezért, vagy inkább ezért IS van benne
  • Atcom
    #123
    "sőt, sztem lehet hogy ezt a szaggatás miatt tették bele, hogy elvonja a figyelmet, vagy valami, de motion blur-nél eleve nem látni annyira a szaggatást..."

    Akkor pontosítok! Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy fent nevezett effektet arra használnák, hogy a szaggatás kevésbé legyen észrevehető?!
  • Al Age
    #122
    de igen
    a ps2 egy fix hardver. ennek ismeretében bárki elvárhatja a stabil framerátát. ha egy kicsit több időt fordítottak volna a játék optimalizálására, akkor könnyen lehet hogy nem szaggatna...
  • Atcom
    #121
    "sőt, sztem lehet hogy ezt a szaggatás miatt tették bele, hogy elvonja a figyelmet, vagy valami, de motion blur-nél eleve nem látni annyira a szaggatást..."

    Hö! Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?!
  • Al Age
    #120
    igen, meg vc-ben van egy kis motion blur is ezt főleg este látni amikor kanyarodsz a kocsival és a lámpákat kell figyelni (nem a kocsin, hanem az út mellett)
    ez nem rossz, nem csúnya, de egy autós játékban...
    sőt, sztem lehet hogy ezt a szaggatás miatt tették bele, hogy elvonja a figyelmet, vagy valami, de motion blur-nél eleve nem látni annyira a szaggatást...
  • Neme.
    #119
    Pár szempont alapján a VC-vel is össze lehet hasonlítan, de azok nem a játék stílusára vonatkoznak, hanem a technikai oldalra, amiben nekem a Driver a szimpatikusabb.
    Pl.: Nem szaggat annyira, mint a VC. Ez messze felülmúlta a várakozásaimat, mert a Stuntman nem volt egy folyós játék, de hogy a Driv3r-t meg tudják csinálni sokkal simábbra, erre nem gondoltam volna. Észrevétlenül töltöget, míg a VC szétcincálja az olvasófejet még akkor is, amikor csak egy helyben áll az ember. Grafikailag meg azért tetszik jobban a Driv3r, mert hihetetlenül realisztikusan néz ki az árnyékoknak köszönhetően, és imádom benne a nizzai hegyeket. :)
  • Neme.
    #118
    Jaja, egyértelműen jobb a fizika, eszméletlen jó, ahogy szétrepülnek a darabok, és némelyik az autóm tetején landol, és lassan lecsúszik róla etc. Nagyon bejön. :) A grafika meg gyönyörű.
  • Al Age
    #117
    pont ezért jön be nekem inkább a driver, mert ott inkább az autózáson van a hangsúly és a fizika is jobb sztem
  • Neme.
    #116
    Teljesen egyértelműen és magától értetődően azt értem alatta, hogy nem említí őket egy lapon. Más a stílus, kicsit más a célközönség is.