155
Driv3r
  • Al Age
    #115
    én is a driver mellé állok ami azt illeti...
  • Sephi
    #114
    Meg tudgya kulomboztetni?:) A GTA 1000x jobb... magyarazd el mit ertesz a "Aki meg tudja különböztetni" mondatodon!
  • Neme.
    #113
    Megvettem a játékot, és jajjj, de nagyon nem bántam meg.
    Aki meg tudja különböztetni a Drivert a GTA-tól, semmiképp se hallgasson a rossz kritikákra, ez egy isteni game!
  • Sephi
    #112
    Na gratula :)

    Hat latod en ezert sem fogom soha vegig jaccani a Driver 3 -mat :(

    Nekem is nagy kedvencem volt az egyes!

    VC Rulez Foreva!
  • Adi
    #111
    Uccsó pálya utolsó részénél kifagyott bazz. Meg előzöm azt a kurva vonatot.. egyszer sikerült, akkor megakartam állítani. 2x-ra letolt az útról.
    Na mondom ez marha jó.. akkor nem ez lesz. Újabb kínlódás.. na megelözöm. Király eljutok az adott missioba a következő részhez.(utolsó felvonás a nagy lövöldözés) és futnék fel a dombon kétkocsi között.. Tick-Tick megállt.. Mondom Mi a fasz!!?!??! Na reset, aztán megcsináltam a vonatos üldözést és végig lelöttem mindenkit. LOL.
    A vége vicc volt Sephi... Ilyen könnyű ellenséget.. pff.. elrejtöztem az utolsó elötti konténernél(jobbos) és onnét löttem a kabátos csávót... Csak löttem, löttem!:):) Nuku sérülés.. LOL volt... Hááátt nem alkotak egy hatalmasat.
    Nekem még anno volt ps1-em azon a driver.. Fhuu, hogy azzal mennyit játszottam.. he-he... Olyan küldetés is volt asszem, hogy vkit megkellett ilyeszteni a vezetéssel, és egy idő után köpött!:) Megilyenek...
    Most meg üldözd azt, lődd le őket, menekülj el, üldözd azt, lődd le őket, menekülj el. És kb. ez.. aztán az utolsó két küldetés milyen nehéz volt.. huu.. teljesen bekellet gyakorolnom a dolgokat.. Uhh.. kisszűk utcákba menni... Ha belsőre teszem, nem igazán érzem a kocsit. Ha külsőre meg nem igazán láttam.. áhhh :) :).. ...
    VC ezerszer jobb.....
  • Adi
    #110
    Szőke csajal? Celitaval vagy kivel???
  • Sephi
    #109
    Szal vegig toltad mi?

    Talakoztal a szoke csajjal?
  • Adi
    #108
    Ohh, hogy basznák meg... most meghaltam vagy nem?!:)
    Ha nem csinálnak folytatást akkor igen, ha csinálnak akkor lehet, hogy élni fogok?!
  • Adi
    #107
    Vháá lefagyott ez a köcsög!!
  • Sephi
    #106
    Ma? Szombat! Egesz nap :))))
  • Adi
    #105
    Mi van?:D:D
  • Sephi
    #104
    Mihez kepest?
  • Adi
    #103
    Magyarul?!
  • Sephi
    #102
    Van propan butan gazmeghajtasu kocsi es van tengeralatjaros meghajtos is.
  • Adi
    #101
    LOL!!
    El vagytok láttom!:):)
  • Adi
    #100
    Lenne felétek egy olyan kérdésem: hogy minden kocsi hátsó kerekes?:D:D
    Nem tudom.. én idáig asszem csak hátsó kerekes-be ültem.. ma játszottam azt törökországba figyeltem már csak fel, hogy szinte csak hátsó kerekes van a játékba.. ?? Vagy ti ültetek már első kerekesbe, vmelyik pályán.
  • Sephi
    #99
  • aabyssx
    #98
    Nem vagyok méltó...
  • aabyssx
    #97
  • Sephi
    #96
    Ezt tobb fele kepen lehet am ertelmezni. Van a normalis felfogas es a tulzott filozofiukus ketertelmu neha talan tulsagosan elszalott is. Utobbi vagy te draga ember. Mivel en is tudok ketertelmu idezeteket irni szal nem egy nagy szam vagyo'
  • UNREG
    #95
    Miért, már volt hogy lejött?
  • aabyssx
    #94
    Látom, nem jön le a mondandóm...
    Kár.
  • Sephi
    #93
    Es meg azt is , hogy ahany ember annyi gondolat.
  • aabyssx
    #92
    Azt is mondá, hogy egyesek egy életen kereszül képesek a abban a sávban haladni...
  • Sephi
    #91
    Ohh az en meseterem azt szokta mondogatni hogy : "A tudatlansag fonala egybe szovodik a hulyeseg fonalaval" vagy

    "Ki nem latta es nem ismeri azt a dolgot el sem hiszi"

    BTW
  • aabyssx
    #90
    > Van a faszt uldozesi maniam (mar unom ezt a szoveget baaz).

    Mesterem mondá': amikor sok hülye szembe jön veled az autópályán nem biztos, hogy ők mennek a rossz oldalon.

    BTW peace
  • Sephi
    #89
    Szivi.

    Komolyan vigyazatok mert nem vicc.
  • Sephi
    #88
    Van a faszt uldozesi maniam (mar unom ezt a szoveget baaz). Tudnad baratsagosabban is kifejezni magad de nem akarod.
  • CrucifX
    #87
    Üldözési mániád van. Egy szóval sem mondtam, hogy kamuzol, mindössze kézzel fogható kis bizonyítást szerettem volna - amit megkaptam. Köszönöm szépen.
  • Sephi
    #86
    Fbira es Samsung nalunk nem letezik. Ezert logikus hogy nem is faradozott beszrezni es tesztelni.
  • torrente
    #85
    Egy sráccal cseréltem 3 játékot. Ő Fibrán adta mindet; otthon vettem észre, hogy mindegyik dvd-n belülről hajszálrepedések indulnak meg!! Be sem merem rakni, nehogy a gépben törjön szét. Én ezért utálom a Fibrát. Nagyon silány.
  • torrente
    #84
    Az a 4-es elég bő kategória. Ha Fibrát és Samsungot is tesztelne, biztos, hogy nem a Princo állna a végén. Ezt meg én hallottam.
  • Sephi
    #83
    Kb arrol van szo hogy merovel lemerte hogy mennyire erolteti a chip a leolvasot TDK-nal es mennyt egy Primconal.

    Nagyabol 6.5 -szor erosebb tejesitmenyre kenyszeriti a leolvasot a Primco.

    Igy van a top :

    1.Traxdata
    2.TDK
    3.Verbatim (eredeti)
    4.Noname
    5.Mirror
    6.Sony
    7.Primco

    Tehat fentrol lefele. Minnel lejebb van sorszamszerint annal jobban teszi.

    Meg valami. Mint mar regebben is irtam 23 eves koromra nem illik es nem is szokasom hogy egy forumba tobb ember szeme latara kamukat es hazugsagokat irjak. Nekem is mondtak es en csak leirom amit hallotam. Mivel tudom hogy szakerto az ember ezert termeszetes hogy alatamasztom a velemenyet es segiteni probalok nem rombolni es okoskodni szal legyszives ...
  • CrucifX
    #82
    Kérlek támaszd alá KONKRÉT dolgokkal, mert az, hogy "láttam amit láttam" annyit ér, mint halottnak a csók.
  • Sephi
    #81
    Ha mar ennyire ertesz a DVD lemezekhez tudhatnad hogy mit muvel a Primco a Ps2 fejhez. Ergo fogalmad sincs.

    En nem aszondom hogy ertek de lattam amit lattam.
  • torrente
    #80
    Így tisztább lesz a kép:
  • vidike
    #79
    10 pontból nálam 7 kapna ,végülis annyira nem rossz játék csak nagyon rövid ez 27 küldi nem egy nagy szám kb az utolsó néhány az amivel több ideig kell szórakozni,,de például a miamit annyi idő alatt lehet átvinni mint a mafiában 2 küldit
    a princo jó és gratulálj a...
  • Sephi
    #78
    Ne vedd meg! 100% penzkidobas. Akkor mar inkabb Mafia-za vagy GTA VC 1000x jobb.
  • Lammer
    #77
    5.4!!!
  • Lammer
    #76
    sz@r-abb mint a GTA :(