155
Driv3r
  • Adi
    #35
    Bandew vagy Sephi >> SEPHI VAGY BANDEW.. nézzük azokat a képeket nézzük BANDEW VAGY SEPHI , SEPHI VAGY BANDEW gyerünk gyerünk emelkedjenek azok a grafikonok, gyerünk gyerünk és és ohhh a PICSÁBA áram szünet van kedves nézzöink.
    REKLÁM
    REKLÁM
  • Adi
    #34
    Bandew and Sephi:
  • Sephi
    #33
    Aztat probald meg es raduszitom a Bandzsa Lakatost es a Uveges Pistat oszt letarojak a hazadat :)))))
  • Bandew
    #32
    Nekem nincs konzolom, de baromi nagy hülyeségnek tartom ezeket a vitákat. A lényeg az, hogy ez konzolos és egy PC-s játék között sok hasonlóság, és sok eltérés is van. Szvsz sokkal rendezettebben meg lehet ezeket tárgyalni külön-külön. Nem kell kétfelé figyelni, elég csak arra, amelyikben érdekelt vagy.
  • Sephi
    #31
    Az ma'n reflex Adam fijjam :)))))
  • Adi
    #30
    Vhogy jó lenne replay-eket cserélni.. áhh
  • Adi
    #29
    Hj és Sephi ne ugassá', mert feltöröm az oldaltokat!! maxboost!
  • Adi
    #28
    Hja olvastam. Ebbe amúgy nem tudom, hogy mi a poén de mindegy. Én pl.: amíg nekem nincs meg egy játék és a konzolba írják a cikket róla és leírnak egy missiot én azt tökre élvezem. Elképzelem és amikor megkapom a játékot, akkor összehasonlítom amit képzeltem a játékkal!:D Tök jó!
    Na mindegy. Ha legyen két topic,akkor legyen két topic.
    Amúgy most tartok a kamionos küldetésnél illetve most vittem végig. LOL. 3x sikerült de úgy, hogy a piros autó ügye az utolsó. Na megyünk lefele a dombon azon a kanyargos szaron. Már csak 5 km van van. Erre bekanyarodik a kamion én meg a kamion háta mögött szorosan bemegyek. És ugyan úgy mission complete lett!! Nem kellett a kamionra feltennem a piros kocsit. Amúgy milyen kocsikat kellet vinni? Cobra vagy mi?
  • Adi
    #27
    Amúgy meg Bandew, ez a külön szekciós dolog meg azzért lett mert a pc-sek megörültek, hogy mi vígan játszunk. Pc-s Játékoknak leáldozott topic meg olyan szinten zavarta őket, a cím, hogy egy folytába ment ott a flém. Magyar Ember 2-őt nem tudom, hogy ismerted e. Na az volt még szép süti. Első volt hónapokig a topic vazzeg!
    Így úgy döntötek, hogy ketté szedik a dolgokat. A konzolosok egy része lázad a másik része örült. Amint szét szedték rá egy hónapra lagymatag lett a pc-s játékoknak leáldozott. Mostanában volt egy kis vitta, oszt kész!:D
  • g0llum
    #26
    PC-n még nem jelent meg konzolon meg igen.
    Ezért nyitottam ezt a topicot. A PC-sek rámszóltak hogy ne lőjek le poént úgyhogy oda nem lehet írni.
  • Adi
    #25
    Jaaaj.. ne okoskodj itt nekem pls!:D
    Én nem azt mondtam, hogy most arról beszélek, hogy két fele kell figyelni az embernek!
    Ez idegesít!!
    Igazából abból indult ki, hogy egyik gyerek megszólalt, hogy ne ott tárgyalják ki a missiokat. Én erre rágtam be. Ha látja, hogy missiorol van szó akkor ugorjon át rajta bazz!!:D
    Részben megelismerem, hogy szar ha nincs konzolja az embernek!:D :D
  • Adi
    #24
    Szal kedves Szal!!
    Nem nekem kell elmenni orvoshoz azzér, mert szókincsembe topic nyitáskor csak a szal szerepel ember!!
  • Adi
    #23
    TE is bazzeg!! és még mielött lehülyézed a másikat olvasd el figyelmesen, hogy mit írtam.. hja és a másik driver topic-ot is olvasd el értelmesen!!
  • Adi
    #22
    De bazzeg Nem nekem kell segítség fog már fel!!!
  • Sephi
    #21
    De nekem nem kell. Miert nem mesz el orvoshoz? Ingye' van :)))))
  • skristof
    #20
    nincs konzolom
    csak arrra akartam kilyukadni, h Adi hülyevaty! :DD
  • vidike
    #19
    én játsok vele ps2-őn mond mit segítsek?
    szerintem jó a game de nem jobb mint a vice-city,,,az emberek nemvalami szépek a játékban de az átvezető videók csodásak
  • skristof
    #18
    én azt szeretném kérdezni, hogy:
    ha még nincs pc-n, akkor melyik pc-s gémer fog segíteni?
    persze, biztos én vagyok a hülye
  • skristof
    #17
    ehhh
    énis ponn be akartam szóni
    basszameg, mondom :)))
  • Bandew
    #16
    Bazz, erre mondják, hogy makacsság. Még akkor is a saját véleményünket szajkózni, amikor már rég kiderült, hogy nincs értelme!
  • Adi
    #15
    PC-sek akkor így járnak!
  • Adi
    #14
    Javasold magadnak ember!!
  • Sephi
    #13
    Ha' ma' meg ne haragudj de nem en lazadtam fel az elobb :)))

    Javaslam a abletast de alitolag van intravenas is.
  • Adi
    #12
    Nem nekem kell segítség.. és vegyél be te nyugatatod!!
  • Sephi
    #11
    Szerintem surgosen vegyel be nyugtatot. A Pc-es topikba keves esej hogy akarki segit , meg a vegne ossze is kapnak...
  • Bandew
    #10
    Igenis kell két topic, mert ha a PC-sben tárgyalják ki a konzolosok a játékmenetet, akkor az összes poént lelövik. Nem véletlenül lett létrehozva a konzolosok fóruma részleg!
  • Adi
    #9
    Szerintem meg írjál nyugodtan oda!! Faszt kell itt két topic!


  • Adi
    #8
    Bocsesz g0llum, hogy lerohantalak!! Kicsit várj!:D
  • Adi
    #7
    MEGÖRÜLÖK ETTŐL A FASZSÁGTÓL, HOGY MINDEN HOL 2 topic VAN!!
  • Adi
    #6
    LoOol! Ecsém!! Ez most értelmes volt!! Gyorsan törölni kéne ezt a topicot!!
    Mivan mi pc-s?? A fejed pc-s! Bekajálod amit mondanak. Kajakra nincs még pc-n. Augusztusba! Írd be a másik ba, hogy milyen segítség kell!!
  • Sephi
    #5
    Igen sajnos. De van akinek teccik nagyoon. Sot olyat is hallotam aki aszonta jobb a Gta-nal
  • Pyx #4
    jakonzol, sry D:
  • Pyx #3
    keresö jobbra fenn
  • Mp3Pintyo
    #2
    Tényleg annyira gáz géza a játék mint ahogy lehordták?
  • g0llum
    #1
    Játszik már vele valaki?
    Nekem PS2-n van meg és kellene valami segítség.
    Írtam a másik Driv3r fórumba de kiderült hogy az PC-s és ott nem tudnak segíteni.