155
Driv3r
  • Kaplan
    #75
    Milyen a Driv3r? 10-ből hány pontot kapna?
    Már nagyon szemezek vele....
  • Sephi
    #74
    En TDK-as es Traxdata-as vaok.
  • torrente
    #73
    A Samsung és a Fibra a leggagyibb (hasonló árkategóriában).
  • Sephi
    #72
    Nem okoskodni akarok. De nekem egy hozzaerto techikus mutatta be hogyan strapaja a lencset a gagyi olcso Primco.
  • CrucifX
    #71
    No és ezt mire alapozod?
  • Sephi
    #70
    A Primco a legkarosabb DVD a Ps2-onek! Csak gratulalni tudok!
  • vidike
    #69
    én mindent princora írok és mindeggyik jó úgyhogy nincs vele baj :)
  • Sephi
    #68
    Pontosan!

    Viszont a True Crime Ps2-on 1000x jobban nezett ki mint Pc-en.
  • fishBNS
    #67
    A True Crime sokkal jobb! Hihetetlen,h kiadnak igy egy jatekot,ahogy a driver3 kinez! Olyan szinten alacsony a polygonszam (gondolom a PS2 miatt-multiplatform rulz),h a csajok segge egy negyzet,es egyebkent az egesz jatek egy nulla! Meg egy 120Ftos Princo lemezt is sajnalok ra!
  • Xelo
    #66
    Csá! Naon jónak tűnik ez a játék, attól függően hogy sokan lehúzzák.... Namost nekem még nincs meg, érdemes e megszerválni?? Ha nem akkor a True Crime Street OF LA.-t?
    Melyik a jobb?
  • Sephi
    #65
    Valaki kimoderalt bazz :)))
  • Adi
    #64
    Amúgy ezeket már én is észre vettem! Pfff....
    Elég idegesítő!! Amúgy nekem is pont a gta-s dolog jutott eszembe. Pl.: emléxem mikor üldöznöm kellet vkit a vc-be akkor ahogy kanyarodott ki a főútra két rendőr pont telibe csapta, meg még olyan is volt, hogy én vezettem neki a fának. Élvezetes volt!! !! !! !! Viszont ezt a lövöldözéseket mér kell erőltetni!! Szerintem elég lett volna ha csak kocsiból lehet lőnni, meg ha simán gyalogosan mész, és ezt nem teszik bele a missioba!!
  • Adi
    #63
    Mindjárt mondja Sephi neked is a faszságait!
  • karfiol
    #62
    Hogy lehet őket felismerni?Ha egyet kinyírtál akkor azt nem kell többször kinyírni,és el lehet menteni?
  • REAL_CIÁN
    #61
    Jól kipanaszkodtam magam.... :)))
  • REAL_CIÁN
    #60
    Ez az óriási mértékü csalás, ami leginkább az üldözéseknél jelentkezik, tisztán tönkrevágja a játékot. Az üldözött soha nem hibázik, őelöle mindenki lehúzódik, a kanyarokban alig lassul, a bukkanó nem dobja el és az oldalába sem megy bele soha senki.
    Velünk persze pont az ellenkezője történik, mindenki belénkjön és elénkfordul, a bukkanókon hatalmasakat repülünk. Ezzel eddig nem is lenne nagy baj, de ha már az üldözött a következő sarkon eltünik a játéknak vége.
    A GTA-ban ha üldöztél valakit, az is legalább annyit hibázott, ugyanúgy belehajtott más is és a lényeg, nem tiltott rögtön le, ha 300 méterre eltávolodott. Ez nagyon megdobta a hangulatát, a Driverben pedig ellenkezőleg, egy kínszenvedéssé válik az egész.
  • REAL_CIÁN
    #59
    Teljesen ki vagyok bukva! Calitát kell üldözni Istambulban és tegnap óta nem tudom megcsinálni, annyira csal a gép. Két részből áll a feladat, az elsőben autóval menekül, azt még pár óra(!) alatt leszenvedtem, de amikor átszáll motorra, ott már nem tudom követni. Úgy szlalomozik a legsűrübb forgalomban mint Valentino Rossi, miközben persze mindenki én elém fordul ki és ezt az egész városon keresztül csinálja. Örülök ha a feléig eljutok, tovább még nem ment. :(((
  • Sephi
    #58
    Maskor fejezd ki magad bovebben!

    Egybkent rajottem hogy egyess teafozelekek is segithetnek! Azok olcsobbak!
  • Adi
    #57
    ahh a végén már rájöttem!:) Én meg csak tudod, azt láttam, hogy a vmelyik flip gomb, de nem nézztem, hogy pontosan melyik. Nézzem: vmi jump, mondom oké akkor biztos az L1...
    Nem figyeltem oda.. :) :)
    Most ott tartottam, hogy egy autót kellet üldözni amibe volt egy személy és megkellet menteni vagy mi.. )(Nice-on)
    Jó volt. Löttem őket mint az atom!
    Amúgy van egy kurva jó taktikám, utoljára akkor jött be mikor a csajt kellett megmenteni, mert elkapta a másik gáré, ahogy ugrik át a falon! Na szóval: út közbe ügye megy oda -erősítés- a teherautó. Nekem azon az uton kellett mennem.(illetve én azzon mentem) Beérem a teherautót: ha mögé megyek ketten lönnek rám a rakodóhelyről és én meg egy ember lövök. Ez nem jött be: Buum
    Másik változat: hatalmas sebességel a teherautó elé vágtam és megprobáltam felvenni az ő tempóját > aztán féééééék ezerel > lassul a teherautó. A végén már már alig megy(főleg dombon felfele). Én kiszállok kényelmesen. És lelövöm a sofört!! Ha szórakozni akarok és nem sürget az idő akkor kilövöm a kerekeit!:) :)
  • Adi
    #56
    te vagy unalmas, nem a játék!!
  • g0llum
    #55
    Szóval a Take a ride módban minden városban van 10 ember akit meg kell ölni. Jól el vannak bújva. Nekem megvan egy jópár de szívesen egyeztetnék valakivel aki szintén keresgél. :)
  • Jinchuu
    #54
    Nyomogasd az R1-et, akkor is amikor felkészülve ott guggol az autó szélénél! :D
  • Sephi
    #53
    Akko' miert jaccod?
  • Sephi
    #52
    Gratula!
  • Adi
    #51
    Unalmas mááááááárr!!
  • Adi
    #50
    Sikerüklt!! Véletlen vmi folytán átugrott a pali! :D
  • Sephi
    #49
    Mondtam bazd meg! Lehet kapni patikaban tabletta kent de ha az nem jo akko korhazban van intravenasan. Miert nem lehet ezt megerteni ?:)))))))))))00
  • Alien!
    #48
    pfejjj...van Miamiban egy olyan terület,ahová ha behajtasz olyan komplex,hogy leesik a framerate kb 15-re....ez azé igénytelen...
  • Adi
    #47
    Mindjárt kibaszom az ablakon a dvd-t!!
  • Adi
    #46
    Megyek a kocsi mellet.. Közvetlenül mellete és nem hajlandó át ugrani csak készen létbe van!!
  • Adi
    #45
    EZ MÉG EGY köcsög!
  • Adi
    #44
    De egyszerűen nem hajlandó a pali át ugrani. Na még probálkozok egy kicsit!:D
  • Jinchuu
    #43
    Azért mert neked nem is kell ott kiugranod. Hanem szépen a kocsi mellett kell haladnod, hogy ő át tudjon ugrani!
  • Adi
    #42
    Azért ez elég nagy faszság, hogy az emberem nem ugrik ki én meg minden gond nélkül 100-nál kipattanok a kocsból!
  • Adi
    #41
    Emberek: éppen ott tartok , hogy a kocsimba egy bomba van. És amikor elérek a tengerpartnál a pickup-hoz, hogy átugorjon a csávó baszik át ugrani!! Állandoan csak úgy csinál. És ha én kiugrok őő nem hajlandó velem együt ugrani!!
  • Sephi
    #40
    Na vegre egy ertelmes ember!
  • karfiol
    #39
    Nekem is megvan PS2-re.Szerintem nagyon jó és élvezetes játék,csak sajnos jópár hiba van benne.Természetesen a Vice citynél nem jobb.
  • Sephi
    #38
    Ird le miert jobb mert kivancsi vagyok!
  • Sugam
    #37
    Hm


    nekem meg van ez a gém szerintem tok jo.
    jobb mint a vice city egy kicsivel.szépek a vidiok meg
    tok kafa foleg a motor.
  • Sephi
    #36
    Szerintem ne nezze tul sok VV-et hallode?

    Baz lehet alteregod van bazz es a Buci-nak kepzeled magad? :)))