168
  • Glpetyus
    #128
    Lévén,hogy kb a 8 húzásra elmenne az éle...
  • Glpetyus
    #127

    Galyfürésszel elég nehézkés lenne elvágni a VAScsővet...
    (Ami nem épp 1 centi átmérőjü volt...)
  • Loál János #126
    Úgy látom mi meg egyik érveddel sem értünk egyet.

    Van ez így.

    De azét szégyelld magadat!!!!!!!!!!!!! :D
  • Cvd
    #125
    Akkor csak neked megismétlem külön is:
    "A történet kibontásán kívül minden abszolút átlagszínvonal vagy még kevesebb, a történet meg tele van buktatókkal."
    Vagyis: a szinészi játék a jobb pillanatokban éri el az átlagost, de sokszor alatta van. A történet egészében elmenne, de csakis azért kiszámíthatatlan mert hibás. Gondolok itt pl. az órákon át mozdulatlanul fekvő "hullára". Az elejétől fogva gyanus volt hogy ki lehet, hisz minden más szereplőnek megvan a helye, csak a hulla személye kérdéses. De eszembe se jutott hogy esetleg a gyilkos lehet, mert senki nem fekszik ott lebukás nélkül ennyi ideig. Vagy vegyük a fűrészt, nem viszi a bilincset, de akkor miért nem fűrészelik el a csövet a másik végén, miért a lábát kell? Logikátlan és hatásvadász. És messze nem soroltam fel a történet minden hibáját, amik messze nem olyan kicsik hogy szemet hunyjon az ember felettük. Úgyhogy én semmiféleképp nem nevezném kiemelkedőnek, ennek videón lett volna csak a helye és még oda se túl erős.
  • NiGhTM4R3
    #124
    Pff, értelmes érvet nem tudtál felhozni, csak a filmet ócsárolod. Grat ehhez az értelmes addonhoz, remélem sokat gondolkoztál rajta.
    Talán nem a film szemét, hanem amit te írtál?:P
  • deicide
    #123
    Érdekes film az biztos...!

    da ha mostani kinálatott vesszük ebben a kategoriában nem nagyon van olyan ami ezt tullszárnyalná...!

    szerintem tökéletes volt a forgatókönyv....! nem beszélve a szereplökröl..! a srác amikor levágja a lábát...az eltorzult és ellilult száj...hiteles volt....!:))
  • Cvd
    #122
    Csak aztán jusson eszébe annak akit felháborít a negatív kritika annyira hogy levelet ír hogy esetleg ő is kaphat.:) Nem olvastam pl. az indexes lehúzást mert szerintem akkora hulladék volt a film hogy nem is érdekel. A történet kibontásán kívül minden abszolút átlagszínvonal vagy még kevesebb, a történet meg tele van buktatókkal. Amikor ennél sokkal bonyolultabb forgatókönyveket is meg tudnak valósítani maximum 1-2 apró hibával, akkor szvsz jogos kijelenteni hogy ez nem igényes, jól kivitelezett munka, röviden szemét. Egyetlen szerencséje hogy jelenleg gyenge mezőnyben indul. Ha kijöttt vele egyidőben egy hasonló, de normálisan megcsinált film, akkor sokkal többen ráéreztek volna erre.
  • winnie
    #121
    ha kell még negatív kritika, akkor tess: a www.sokkmagazin.hu horrorguruja is lehúzta
  • Iori
    #120
    támogatom az ötletet
  • Robert5
    #119
    Sziasztok!

    Én is már láttam a filmet, de nagyon király volt. Azt beszéltük, hogy tök rég volt ilyen film, és erre ez a b*zi így lehúzza a filmet, Hüljön rá a bőr!!
  • NiGhTM4R3
    #118
    Egyébként, ez a nyomorék cikkíró kap egy cenzúrálatlan mailt tőlem. Mi az h az utóbbi idők lexarabb filmje?
    Ahogy elnézem, akik ideírták a véleményüket, töbségüknek nagyon tetszett, valakinek csak tetszett, és nagyon kis rétegnek nem tetszett...szal az a majom elhúzhat a picsba.
  • NiGhTM4R3
    #117
    lol
  • Glpetyus
    #116
    LOL
  • Serpa
    #115
    nfo ban ez van.
  • Loál János #114
    2 perc?

    D:
  • Serpa
    #113
    kijött a vágatlan verzió.

    2 perces extra.
  • Glpetyus
    #112
    Dettó...
    632 szavazat van MOST,és 8.8 valahányon áll...annyira csak nem lett rossz akkor :)
    Idióta cikkírót meg jól L kéne küldeni a sunyi p.csába...
  • Loál János #111
    Ánhepi end.
  • WTH
    #110
    Így van, mindenki jól megdöglik.
  • datango
    #109
    értekmetlen egy elvont film. :)
  • Mnemomic
    #108
    Nem hiszem mert mikor az árammal megrázza a gyilkos mert Adam le akarja lőnni elég jól eldobja a pisztolyt amit szerintem nem ér már el.
  • mikike
    #107
    engem a fülke-re emlékeztetett csak sokkal több vérrel
  • Csacsi
    #106
    Egyébként Adam szerintem megmenekól. Csak le kell nyugodnia, és el kell lőnie a láncot a pisztollyal, mert a kulcs ugye lefolyt a lefolyóban. Szóval Adam végülis megmenekül, csak azt nem mutatják. Szerintem.
  • Lord33
    #105
    Szerintem iszonyat jo lett ez a film! hoszzu ido ota ez a az egyetlen amit vegig tudok nezni anelkul hogy felallnek elole. a hangulatkeltes mindenesetre nagyon profi. az meg hogy nem lattak a kis gombot a "halott" kezeben szerintem en nem nagyon nezegetnek egy fejbe lott embert mikozben ki vagyok lancolva egy vascsohoz stb.
  • Gabe18
    #104
    Persze,nem is azért irtam hogy ezzel lehuzzam,vagy valami,csak ezt épp kiszurtam.A film szuper,az indexes kritika meg marhaság (szerintem),de ezt már irtam.
  • torrente
    #103
    nézzétek meg az imdb.com oldalon hogy milyen értékelést adnak a filmekre (nézői értékelések)
  • Dynamic
    #102
    Egyébként meg az index elhúzhat a picsába a a mindent és mindenkit fikázó cikkeivel és a megmondomafrankót lúzer firkászaival.
  • Dynamic
    #101
    Hát kb annyi köze van a Hetedikhez, mint az összes sorozatgyilkosos filmnek.Semmi.Csak az, hog mindegyikben soroztagyilkos van.Nekem eszembe sem jutott a Seven.Mint ahogy az Equilibriumnál sem, a Mátrix.Ami meg max. képi világban hasonlít a Mátrixhoz, de pl. sztoriban egy fikarcnyit sem.
  • Dynamic
    #100
    Mondjuk a kezei sem stimmelnek, főleg az, amelyikben a diktafon van.
  • torrente
    #99
    Van egy pár emberke akiknek ez a hobbijuk hogy filmes hibákat gyűjtenek, számolnak. A mátrix1-ben állítólag több százat találtak. Úgyhogy nem érdemes egy ilyen lábon kiakadni. Mindenre nem lehet odafigyelni a rendezésnél.
  • Gabe18
    #98
    Ma este újra megnéztem a filmet.
    Azt nem tudom hogy ez egyszerű filmes hiba,vagy már az elején is érzékeltetni akarták hogy a "halott" mésem halott.Ráadásul a 2 kép nagyon közel van egymáshoz a filmben,és ráadásul van 2 jelenet amikor a doktor oldaláról is látható ez.
    A fekvő test ball lába nem egészen stimmel:




  • Panzermeyer
    #97
    Ez az index kritika egy iszonyatosan nagy baromság. Már a kritika beharangozója is úgy felhúzott, hogy az vmi borzalom. Nem tudom miért akarják mindenáron ráhúzni a Hetedik sablonját, és ahoz hasonlítgatni, hogy hát ez bizony rosszabb, meg bla-bla. Ez ugyanolyan butaság, mint annak idején volt, hogy az Equilibriumot, és a 13. emeletet hasonlítgatták, a Mátrixhoz, és utánzatoknak akarták beállítani őket.
  • izsook
    #96
    Nagyon király a film rengeteg jelentet tudnék említeni, ami nagyon teccett benne, lásd mikor a fényképezővel megy Adam és hallatszik, ahogyan a vaku mindig feltölt elég para.
    Az indexes bemutatóhoz no comment, azt hitte a faszi, hogy hú de poénosan megírom ezt a cikket és egy nagy gagyi valami lett belőle, ami hűen tükrözi, h neki nem teccett a film vagy nem tudta végig nézni.

    Na akkor, ami kimaradt a gyilkos csávó beteg egészen pontosan rákos.
    A rázóka ott volt végig a jobb kezében, mikor áll fel a végén, akkor azt fogja marokra ellenőríztem.
  • Iori
    #95
    mutatja az Index szintjét, náluk már tényleg csak az origo jobb
  • Serpa
    #94
    kösz a jelzőt.
  • CSOCSO
    #93
    ket hozzaszolassal alattad...
  • Tatyla
    #92
    tiszta buzerátor az összes indexes,nem ez az elsö cikkük amivel felhuztak...
  • Serpa
    #91
    index lehúzó cikke
  • CSOCSO
    #90
    en mar nagyon nem emlexem de szerintem idore nyilt az ajto
  • Gabe18
    #89
    Itt az egész iromány,bár engem csak felidegesitett a hülyeségével...Nyomtam is egy 10-es szavazatot gyorsan.

    Ide katt.