6774
  • arty
    #6574
    majd - ha kijön a ahlandók számára is - megnézem HDR nélkül :))
  • CsuTy89
    #6573
    Megszállott HDR függő vagyok mostanában

    A pályákkal nem foglalkoztam, kivéve a Drift-track-el, ami majdnem kész. Igazából ott akadtam el, hogy nem tudok route-okat és kamerákat készíteni, így eléggé élvezhetetlen a pálya, mellesleg senki sem tudott segíteni ezekben (se Invictus-os tag se korábbi pályamodder).

    Na mind1, leadtam a szakdolimat, most lesz időm szakmai vizsgáig még CRC-zni egyet.
  • arty
    #6572
    biztos jo, de a sok effekt miatt nem sokat látni ;)

    (rally pálya amugy kijött már?)
  • CsuTy89
    #6571
    Ezt nézzéteeek

    1999 Ford Mustang GT promo

    Hamarosan letölthető!
  • bertino
    #6570
    pontosan
  • ngcsnet
    #6569
    jah rá én is emlékszem, hogy így mondod, valami Lionos neve volt
  • bertino
    #6568
    vagy ASE
    de mivel már nem megy(tudtommal...) így már csak IP alapján megy, szal jol mondtad
    régen mikor XRV-vel toltuk, mindig jött egy francia fószer és szarrávert minket mindenhol
  • ngcsnet
    #6567
    sajnos csak IP cím ismeretében van rá mód, hogy szervert találj.
  • Drift Elek
    #6566
    ti mikor szoktatok multizni?
    ja és kell valami beállítás ahoz hogy menjen?
    mert az előbb próbáltam és nem volt senki
    de legalább a pályákat leteszteltem! :D
  • pointer4
    #6565
    Scirocco úgy látom már minden szimben megjelent, előbb lesz iRacingba is mint lFS be :D :P
  • SZilaJMaGGoT
    #6564
    Húúú ez bejövős... ^^
  • ngcsnet
    #6563



    VW Scirocco Mk2
  • ngcsnet
    #6562
    Az addon pályákat csak multiplayer módban érheted el.
  • Drift Elek
    #6561
    most fejből nem tom mien autókról van szó azt tudom hogy a wartburg a trabi a zaprozsec a RAM lett kitörölve meg még jópár de nem tom melyiktől nem indult el! ja és a pályákhoz kell valami progi?
    mert végigtoltam de nem adja be őket!
  • CsuTy89
    #6560
    Ez csak akkor működik ha a készítő mellékeli az autójához a forráskódokat.
  • max1985
    #6559
    Kompatibilitás miatt van ez, szerintem. Hát utólag nem tudom hogy át e lehetne kapcsolni, de kell egy CAR TOOL nevű program amit a CRC-hez készítettek, abban át tudod váltani hogy nálad is jók legyenek a kocsik.
    Ém ugy tudom hogy csak ott lehet módosítani akinél készült az autó, de azért próbáld meg. Vagy ha olyan autórol van szó amit esetleg én készítettem akkor segítek.
  • Drift Elek
    #6558
    kitöröltem pár autót most jó!
  • Drift Elek
    #6557
    ha berakomm az addonokat miért nem indul ej a játék?
    eljut az 1. képig és az a tipikus windows hibát észlel hang de semmit nem ír ki és nem is megy tovább!

  • Drift Elek
    #6556
    ok csak azért kérdeztem hogy azzal kezdjek-e
  • CsuTy89
    #6555
    Alap fogalmak, kezelőfelület ismerete, materialok, Unvrap UVW, Selection set-ek használata, aztán jármű modellezés, mindezt 3D Studio Max-ban (2 sorral lejjebb említettem).
  • Drift Elek
    #6554
    sikerült!
    format c után maga a tökély!!!
    nem vált üresbe
    beszélnek az ellenfelek
    nagyobb a képkocka/s
    és a kormány is sokkal élénkebb!

    ja és a 6550-re válaszoljatok légyszi!

    köszi!
  • Drift Elek
    #6553
    igen bocs csak tiszta ideg voltam! különben nem botváltóm van hanem kormányváltóm vagy hogy hívják tudod ott a 2 fül a kormány mögött!
    ma format c-ztem egyet mert már nagyon gáz volt a gép!
    most talán jó lesz! csak a haveromtól írok úgyhogy jelenleg nem tom kipróbálni!

    és még1X bocs!
  • Alexease
    #6552
    Eloszoris megprobalsz kulturaltan forumozni;)
    Masodszor, megnezed a kontrollered, hogy esetleg a kapcsolo hibazik-e? gyakori hiba, nekem is volt a regebbi kormanyon, hogy a botvalto 2-3-at valtot fel-le;) Kellemetlen volt;) Szerencsere, a komolyabb szimulatorokban, van ra allitasi lehetoseg (2 valtas kozti minimalis idokulonbseg-allitas).
  • Drift Elek
    #6551
    Mi az anyám valagáér rakja le mindig üresbe ha visszaváltok??????????????
    1 rohadt versenyt se tok nyerni me visszaváltok 5-ből vagy 6-ból 2-őt és már tolatok!
    mi az anyámat lehet ezzel csinálni?????????????????????
  • Drift Elek
    #6550
    és mit jelentenek az alapok? mit csináljak és milyen progival?
  • max1985
    #6549
    És is inkább a 3DsMax-ot ajánlom, találsz hozzá rengeteg tutorialt,
    még olyat is ahol autót kell modellezni. De inkább kezd csak az alapoknál, én is csak tavaly ősszel álltam neki a modellezésnek. Igaz még messze vagyok az igazán jó munkáktól, de lassan talán alakulgat valami :) Sok sikert !
  • CsuTy89
    #6548
    Inkább 3D Studio Max 7, CRC-hez csak az jó...
  • Drift Elek
    #6547
    pl.: zmodeler? azzal már szórakozgattam de nem sokra jutottam
    ahoz van mondjuk 1 wr2-es tutorial majd megnézegetem!
  • ngcsnet
    #6546
    modellező programmal való ismerkedéssel kezdd;)
  • Drift Elek
    #6545
    hát wr2-t moddoltam de csak világítást meg törést meg ilyeneket ami 10 20 30 perc! szted akkor mivel kezdjek? mert jó lenne ha tudnék ilyen komolyabb módon moddolgatni!
  • SZilaJMaGGoT
    #6544
    A tool-okhoz a gyári leírásokon kívül ha jól tudom nincs semmi épkézláb tutorial, szóval mindenki nagyjából magának kísérletezte ki több kevesebb(én kevesebb, a vicc az, hogy ha a gyári custom car-t exportáltam anno, még az se stimmelt XD) sikerrel. De ha nincs semmi előzőleges tapasztalatod bármi nemű moddingal kapcsolatban akkor nem ajánlom, hogy ezzel kezd... :/
  • Drift Elek
    #6543
    és honnan lehet megtanulni?
  • Alexease
    #6542
    Nehany honap alatt meg lehet tanulni hozza a dolgokat, utana mar "csak" nehany het "atrakni" hozza 1-1 palyat:)
  • Drift Elek
    #6541
    ok azt tudom! de szerintem érdemes lenne csak az a baj hogy én meg nem tom hogyan kell! amúgy már rég nekiálltam volna!
  • ngcsnet
    #6540
    "cuccokat átrakni" azért nemcsak annyiból áll, hogy "cuccokat átrakunk", azért az nem 5 percnyi munka;)

    ZAZ! Töltjük :p
  • Drift Elek
    #6539
    world racing 2-ből nem lehet cuccokat átrakni? csak mert wr2-ben nagyon zsír pályák és autók vannak sztem!
  • max1985
    #6538
    TÖLTHETŐ A ZAPOROZSEC !!!
    http://rapidshare.com/files/210178371/ZAZ_968.rar.html

    ÉS PERSZE A JAVÍTOTT WARTBURG IS :
    http://rapidshare.com/files/208730610/Wartburg_javitott.rar.html
  • Drift Elek
    #6537
    köszi szépen! azt hittem a windowsba kell levenni!
    am az ellenfelek csak előzéskor ütközéskor meg ha mögéd beszorulnak akkor dumálnak! havernál hallottam! ja és valószínűleg azért nem hallottam mert ment a zene alatta és nem túl hangosak!
  • CsuTy89
    #6536
    Főmenü, Beállítások, Grakika, Shader Limit (legfelső opció, a felbontás alatt).
    Nem emlékszek rá, hogy nagyon beszédesek lennének. Max ütözésekkor, előzéskor ha jól tudom.

    Moddolós oldalak:
    SLModders Wenson
  • Drift Elek
    #6535
    szevasztok új vok! 1 napja játszom a crc-t és van egy graff hibám: a sofőr semmi más csak 1 bazinagy vektorhiba és a fatörzsek meg a pálya szélén lévő gumik össze-vissza repkednek! ja és nincs semmilyen beszéd az ellenfelek részéről!
    kicsit visszaolvastam! láttatm azt a sharder levelt de azt hol kell visszavenni?

    ja és majd linkeljetek légyszi 1-2 crc moddolós oldalt!

    THX előre mindenkinek!