310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • Doom 4
    #230
    nem úgy hanem egy boss-t legyőzni vagy v.mi ilyesmi
  • GamerAdams007
    #229
    milyen segítség kell? szerintem ide a fórumra írsz akkor valaki válaszolni fog...
  • Doom 4
    #228
    aha ok csak mert akko nem tom hogy ki fog segíteni nekem miután megvettem ;)
  • Valen
    #227
    nem már nem
  • Doom 4
    #226
    na mi van teljesen kihat a fórum ?
  • Doom 4
    #225
    valen te még mindig játszol mert dec ben veszem meg
  • Doom 4
    #224
    vannak vagy lesznek tört serverek mert a haverom csak akkor veszi meg a gamet és nem birok vele akkor játszani
  • Doom 4
    #223
    SAJNOS de zet nekik
  • Fenrir
    #222
    Nem, ők fizetnek neked hogy játszál vele.
  • csoola
    #221
    sry a láma kérdésért de ez havidijas?
  • GamerAdams007
    #220
    azér ne vedd sértésnek !! :)
  • GamerAdams007
    #219
    :)
  • Lyan Kyj
    #218
    igen
  • Colton
    #217
    ez a játék fizetős??
  • Valen
    #216
    :) hát igen, vannak dolgok amitől az ember nem tud szabadulni
  • Gyongyhalasz
    #215
    Lol Valen, HUN Corp. az AA-ban is. Sok sikert. A játék nekem is megvan, de meguntam. Majd talán néhány patch után újra akíváltatom az accomat.


    Dashi MK4
  • Fenrir
    #214
    Nem tudom megvenniiiiiiiiiiiiii :(
  • Jockey
    #213
    szia
    én majd megkeresek, elmúlt 1,5 hétbe nem volt idp, játszani, de előfizis bvagyok.
    sztem hétvégén már tok játszani..
  • Valen
    #212
    Na megalapítottam a HUN Corp klánt, szeretettel várok minden magyar játékost.

    Ingame ValenHUN néven keressetek, este 18.00-tól 21.00-ig általában fent vagyok.
  • Doom 4
    #211
    Megvettem a gamestart és abba is volt egy próba szóval ujjat kezdek és társat szeretnék a Human oldalon a nevem AndrisHUN
  • GamerAdams007
    #210
    Tudna vki adni nekem 5 Blocks Carbont? Lvl 12 Human Lieuteant, Upside-on tudnánk talizni.
  • Valen
    #209
    lvl36 human commando, ha belogolsz te is keress meg, mert 16:38-kor nem voltál :)
  • Fenrir
    #208
    Keress meg, Aeshallara néven vagyok, asszem 14-es szinten. Még van kb 10 napom ezzel a karakterrel.

    Jah és humanoid vagyok vagy mi, de ha gondolod indítok új karaktert mert mostmár legalább tudom nagyjából, hogy mit hogyan kell csinálni.
  • Valen
    #207
    Na, most hogy 6 nap alatt 36-s lettem, a következőtket állapítottam meg:

    - Aki szereti a MadMax Feelinget az imádni fogja
    - Nincs aukciósház, viszont a magasabb szintű karik elég jó áron veszik meg a kezdő karakterektől az u. crafting itemeket (salvaged, patched, funkcional akármi-t), én találtam egy csókát, aki megvett tőlem mindent eszméletlen sok pénzért, s most úgy elvagyok látva pénzel, hogy szinte bármit megvehetek.
    - Ha igény van rá, akkor csinálok egy magyar klánt, a klán neveket lehet itt is postolni vagy Ingame megkerestek ValenHUN néven

    - Aki szereti a könnyed, nem túl bonyolított, kevés szabadidőben is játszható gamékat, annak ajánlani tudom.

    WoW és EVE online után meglehetősen primitív és bugyuta, de jól el lehet vele szórakozni.

  • Fenrir
    #206
    Senki sem játszik már vele?
  • Fenrir
    #205
    Ebben a játékban van valamiféle aukciós ház vagy bazár vagy csak npc vendorok vannak?
  • Fenrir
    #204
    Megnézem ezt a játékot én is, 2 hetet adok neki. Szomorú tény, de a wow-ot nagyon meguntam.
  • gumicsetto
    #203
    Hello all!!!!!!
    Nekem van 1 Eladó eredeti Auto Assaultom!!!!!
    6000Ft-ért adnám el ha vkit érdekel esetleg GW Factions-ra cserélném!!
    Az ok amiért nem játszok az az h előfizus és engem erről senki sem tájákoztatott......
    Tokostol poszterestül közikönyevstul :)
    Akit érdekel az itt de inkább [email protected] msn en elörre is sok szerencsét!!!!
    (jah igwen és ajándékba jár 1 Freelancer game természetesen eredtiben)
  • Valen
    #202
    Hi all

    Van valami magyar közösségi oldal vagy Klán már?

    Lvl 24 Human Commando vagyok, s eddig 7 magyarról tudok, remélem azért többen is vagyunk.

    Játékban ValenHUN néven találtok meg.
  • Jockey
    #201
    http://autoassault.tentonhammer.com/
    ezen nézelődj az alapokról..:-)
  • GamerAdams007
    #200
    Helloka! EU szerveren nyomom most a GameStar-os próbával, 4es szintu Human Litueanant vagy nemtom hogy kell leírni vagyok. Tudnátok mondani nekem egy oldalt ahol le van írva minden páncél/fegyverek/kasznik, és leírva melyik mit tud, hanyas szinttől lehet megszerezni, és mennyibe kerül? Ha egyáltalán van 1 ilyen oldal... bocsi, h nem google-t használom segítségnek, de gondoltam hátha vki tud kapásból akkor az sokkal egszerűbb lenne, és közbe még játszani is tudnék :)
  • Jockey
    #199
    aucs
  • gta04
    #198
    Fogd be a pofád én egy normális választ akartam hallani,de te még annyira sem vagy képes.
  • FLeK0
    #197
    google vagy vegyél gamestart ha ennyire sem vagy képes.
  • gta04
    #196
    Valaki tud mondani egy honlapot ahonnan le lehet szedni a próbaverziót.
  • Jockey
    #195
    hát izlések és pofonok
    sztem nem összehasonlítható wow-al, hálistennek teljes más világ és pont ezért jó sztem. WOW-ok béta óta, rettentően unalmas már, ha ujdonságra vágyik az ember, sztem megér egy próbát.
  • Doom 4
    #194
    én kipróbáltam nekem jobban bejött mint a WOW
  • spy803
    #193
    Gamestarban 14 napig kipróbálható verzió van ajándékba. Eddig nem vagyok tőle elragadtatva. A próba wow után egyenesen pocsék.
  • Jockey
    #192
    Mi zujs veled? Nem láttalak mostanság.
    Hétvégén esküvőn voltam, de azért vasárnap hajnalba becsúszott a lvl 10.
    Közbe meg nyomok egy human comnmandot is, hogy ne húzzak el tőled nagyon, az már 14es:D
    Vagy elment a kedved tőle?
  • Jockey
    #191
    np sejtettem valami ilyesmi történhetett..:D
    Már megvan közbe a lvl 7 is tán, szal húzz bele..:-)