310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • Since
    #190
    Jocke bocsi a tegnap miatt újraindult a gépem és nem volt kedvem már visszamenni mert reggel korán keltem..Majd ma bepótoljuk ha ráérsz :)
  • Jockey
    #189
    [email protected]
    valszeg leszek este
  • Since
    #188
    Esetleg van msned? Ott tudnánk értekezni
  • Since
    #187
    Hmmmm lehet elkezdem akkor újra...Este fennt leszel olyan 8 körül?
  • Jockey
    #186
    hát ahogy gondolod
    mondom nekem nincs kötöttségem semelyik oldahoz, rugalmas vagyok.
    Meg most elkezdtem füzni a baráti kört (kb2002óta mmo-zunk együtt), hátha sikerál átrángatni öket máshonnan (l2-wow, vegyesen vannak), akkor lenne akár egy klánra való is, bár nemtom hány emberrel érdemes klánt csinálni:D
    Igazából se nekik se neke eddig nem volt afókuszomba ez agamma, pedig l2-ztem is még2004-be, COH-al is nyomtam egy keveset, az is ncsoft. Egyenlőre nekem nagyon bejön..:D
  • Since
    #185
    Hát én meg most gondolkozom hogy újra előfizessek e rá. Ugyanis neekm megvan a játék csak elég light poplation volt a szerveren...
  • Jockey
    #184
    igazáboól 2napos a játék még nekem, szal egyenlőre ismerkedem.
    Ezért csináltam egy human commandot (tank), de csak azért mert általába tanker karikkal minden mmo-ba elboldogul az elejen az ember, de nem ragaszkodom hozza.
    Most csinálok egy Bio enginiert vagy nemtom ott, hogy hivjak, ami ilyen healer klassz, meg meg akarom nezni tiszt karikat is, BH tipusu karik nem erdekelnek.
    szal mondasz egy oladlt elnezek oda is of corse:D
  • Since
    #183
    Helló. tudtommal már csak egy szerver létzik, nincs külön US és EU server...Melyik oldalon állsz?
  • Jockey
    #182
    Sziasztok!

    Játszik alaki ezzel a gammával?
    Én az európai szerveren nyomom, tán csak 1 van, jó lenne talizni valakivel ingame

    A nevem: Sintia
  • Doom 4
    #181
    sziasztok nekem a Higway 80-as rész nem működik valaki be tudutt jutni oda ?
  • Zenty
    #180
    Jah még annyi ,hogy nagyon pvp orietált game szal nem questeléskre megy,bár abból is van egy rakás és hangulatosak ,de nem aza lényeg itt ahogy néztem :)!
    Pvp harc pl konvojba nagyon király mindesetre :D
  • Zenty
    #179
    A game király Ncsoft game jóh ,hogy jóh :D
    Itt a 14 napos trial-ja,csak egy email kell, és utána levélbe leirják mit hogy csinálj!
    https://secure.plaync.com/cgi-bin/free_trial.pl?partner=10

    Egy serveren van szal nem kell keresgélni mindkei egy helyre csatlakozik több mint 10 ezer gamel van szal ninc skevés igy :D!

    Én is most trialozok lada nicken (human fajba) ,egyálltalán nem szeretem az autos filingü gameket ,de ez üt,csak kár hogy fizetős! :(
    Bármelyik singli autos gamet lenyom hangulatba!

    Már meglehet venni a dobozos változatát és gamecardot is hozzá aki ugy gondolná :
    http://www.amextec.hu/index.php?selectedProductID=8142&activePage=productDescription.php&sid=1a1e2a45bfa2e5b1d65e6c71d32243c3
  • Zoli8888
    #178
    Nekem meg kéne 1 cd key és menne rendesen ha minden igaz!Pls help!Dobjatok meg eggyel!!
  • PanzerWolf
    #177
    Milyen szerinettek a játék?Tudnátok adni 1 linket ahol le lehet tölteni és kipróbálni milyen a game?
  • Doom 4
    #176
    ugyan azt találtam mint 17 hozzászoólással lejjeb
  • Doom 4
    #175
    Hé emberek a Gamestar oldalán olyat találtam hogy 14 napig ingyenes kipróbálás de nekem csak 7 nap volt
  • Doom 4
    #174
    neked jó
  • Since
    #173
    MMOG játékról beszélünk, tehát nincsen benne single player...Vagyis meg kell venni a játékot, regisztrálni kell a kulcsot és havidat kell perkálni hogy tudjál vele játszani a hivatalos serveren. "Single player"-nek mondják a játékot mivel nem csapatoritentált az egész, vagyis simán lehet benne solozni. Én eljutottam olyan 35-40es szintre és egyszer sem partyztam :-)
  • Doom 4
    #172
    az jó
    köszi
  • JohnnySmith
    #171
    Ha tudsz benne sp-zni akkor nem kell valszeg
  • Doom 4
    #170
    én úgy tom lehet single player-ezni a játékban ahoz is kell előfizetés ?
  • JohnnySmith
    #169
    Szerintem meg nem tört....Olvasd el az nfo-t is néha...
    Leszedted a klienst.
    A patchelés teljesen ok ugyanis MMO játék amit néha javítnak!

    De idézek neked

    "Sign up on monthly subscription to play."

    Fizess elő, vagy fölösen pocsékolod a sávszéledet. Nem ártana a nuke okát is elolvasni.

    "[NUKED]Reason: monthly.subscription.needed"

    "havi.előfizetés.szükséges"
  • Doom 4
    #168
    Hlai
    Letöltöttem Az auto assaultot illetve egy tört változatát Auto.Assault.READ.NFO-PLEX (szerintem tört) és fölraktam akkor egy auto assault updater ugrott ki klik 2x patch és egy fél óra töltődés. Ez oké ????
  • PanzerWolf
    #167
    Igen közben mondták,hogy havidijjas.Azért köszi!Itt nálunk egyik boltba se látom.Vagyis neten.Cdgalaxis,pcdome.
  • JohnnySmith
    #166
    1. Boltban vagy neten (megrendeled)
    2. Havi díjas, természetesen.
  • PanzerWolf
    #165
    Sziasztok!
    Hol lehet kapni ezt a gamét mert,nem találom sehol?Ez ingyenes amúgy vagy,fizetős mint a WoW?
  • Bucser
    #164
    BOcs akkor lassan írom, hogy biztos megértsd!

    MMO = MASSIVELY MULTIPLAYER OLINE azt jelenti, hogy kell egy saját kulcs amivel a gyártó szerverén bejelentkezel, hogy játszhass a többi játékossal. Másrészt Single része nincs. Ha annyira érdekel vedd meg...
  • Trion
    #163
    hi

    valaki tudna segiten mert leszedtem az auto assaultot de nem tudok vele játszani . Regisztráltam de valami ulty player serialt kér
    és igaz a play nc oldalán kell ??????

    valki segitsen plz
  • Me0w
    #162
    Ensem a beta utan :(
  • JohnnySmith
    #161
    De azt lehet nem kellet népszerűsíteni :))) Most meg nagyon sok mmo-van a piacon. Ennek nem saccolok nagy jövöt egyébként.
  • Me0w
    #160
    Az azert durva hogy 1 honapja (se) indult a game, maris van 2 hetes trial... ilyen everquestban 4 ev utan volt kb :D
  • JohnnySmith
    #159
    2hétes Trial
    Akinek tetszik próbálja ki.
  • JohnnySmith
    #158
    A hsz primitívségéből itélve, kizártnak tartom hogy #152-re gondolt volna... Sztem a hsz-okat sem olvasta el. Csak beböfögött valamit.
  • Streetwarrior
    #157
    Lehet hogy az összes "iq fighternek" el kellene olvasnia a #152-t.
  • twargrey
    #156
    ...

  • JohnnySmith
    #155
    ...pfff iq fighter
  • Me0w
    #154
    Elmesz szepen a boltba es megveszed kisbaratom, ugy.
  • kisfigi
    #153
    HOGY A KU**A ÉLETBE LEHET EZZEL A SZARRA JÁCCANI????????????????????
  • Streetwarrior
    #152
    Azt tudjátok,hogy 25-ig ingyen lehet nyomni a gamet?De azt előre bocsájtom,hogy nekem nem jött be.Én valami Mad Max-es hangulatra gondoltam.Elképzeltem magam,hogy a tuning gépemmel egyedül rovom az autópályákat,de ez nem olyan és arénák vannak,az egész terület egybe nem bejárható.Minden feladat olyan,hogy menj oda és szerezd meg azt.Persze mindig beküldenek az ellenséges terület kellős közepébe,aztán mindenki rád,mint legyek a cukorra.Én óriásit csalódtam.De lehet hogy valakinek ez a stílus jön be.Kevés játékos van sajnos fenn és szerintem azért,mert elég gyenge lett a játék.
  • Deniboj
    #151
    Igen, szállítanak. Ha teszel egy próbavásárlást, meglátod mennyi a postaköltség.