310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • Since
    #270
    WoW nem szar, csak sajnos a sok gridnolás elvette a kedvemet az egésztől. Illetve a community is nagyon zavart, nagyon kevés barátokra leltem. Apropó AA-ban nincsen grind, a missionokból simán tudsz fejlődni. Természetesen aki akar az grindolhat, farmolhat cucccokat, de nem szükségszerű.
  • Since
    #269
    Én újra elkezdtem a játékot Biomek oldalon, és szerintem nagyoon sok újdonságot vittek bele a fejlesztő srácok. Pl. belerakták az aukciós házat iletve a mail rendszert ami egész idáig enm volt benne...Nagyon bosszantó tudott lenni ha találtál egy nagyon jó itemet és nemtudtad maximálisan értékesíteni. Illetve beraktak álítólag két epic járgánbyt, illetve hamarosan elfognak kezdődni a PvP Tournamentek.
    Ezt a játékot azoknak találták ki aki nemtud egész nap játszani. Nagyon solo friendly az egész, szinte mindent meglehet benne csinálni egyedül kivéve a b oss küldetéseket amihez már convoj kell. Ha valaki biomek oldalon nyomja keressetek meg priviben és este esetleg tudnánk valamit kezdeni. Üdv.
  • maniac001
    #268
    Nem szar a wow, 2 évig lekötött. De ez a posztapokaliptikus világ bejön jobban. Na akkor most letöltöm a trial klienst aztán 14 nap alatt meglátom mennyire komplex.
  • Doom 4
    #267
    A WoW sztem "SZAR"
  • Doom 4
    #266
    sztem a világ egyik legjobb MMO-ja
  • Doom 4
    #265
    de vedd meg
  • maniac001
    #264
    Hát én most kezdeném el mert a wowt meguntam. De ha ennyire nem köt le benneteket sokáig, meg hamar megunható és nincs sok magyar akkor nem veszem meg.
  • Doom 4
    #263
    na mi van senki nem tolja ?
  • Doom 4
    #262
    valaki játcikk mert jól jönne a társaság ?
  • crazyclone
    #261
    megdobna valaki egy kulcsal??
    ha lehet ne legyen hasznalatba =P
  • Doom 4
    #260
    Játszik most valaki mert mostanába tervezem beaktiválni a 2 hónapomat ?!
  • Doom 4
    #259
    de ez csak a te véleményed (na jó nem de velem ellent mond) :)
  • Fenrir
    #258
    Eléggé vérszegény a játék, sajna gyorsan meguntam pedig többet ki lehetett volna hozni a témából :\
  • Doom 4
    #257
    skill ablak megvan ahonan kiválaszom
  • GamerAdams007
    #256
    van valami skill ablak, ott megtalálod mindet, és onnan ki tudod húzni a shortcutra
  • Doom 4
    #255
    ő az lenne a marha nagy kérdésem hogy azok a skill-ek amik az első sorba mán nem férnek el hova tünnek mert a 2. skill sorba nincs semmi légysi segítsetek mert néhány skil em eltünt
  • GamerAdams007
    #254
    Hát jah sztem is elég hamar meg lehet unni. :/
  • Doom 4
    #253
  • Doom 4
    #252
    már 30 és most karácsonyra kaptam egy 60 day GTC-t szal szeretnék egyet játszani valakivel mert nem sok magyarral találkoztam de egyik se játszik mán
  • Doom 4
    #251
    ő valaki AA-zik mert új név MagyarAndris2 lvl 28 HUM COM vok és kéne egy ki segítség az egyik boss-ban
  • Doom 4
    #250
    ok THX
  • GamerAdams007
    #249
    nyugodtan kérdezhetsz még ha van mit, legfejebb nem tudom rá a választ :) És sok szerencsét a gamehez, meg az acc beizzításához :)
  • Doom 4
    #248
    igen THX akko sztem nem lesz több kérdésem
  • GamerAdams007
    #247
    Ha bankkártyát használsz, akkor először csak 1€-t vesz le, aztán mivel 1 hó ingyenes, ezért 1 hónappal később a következő haviért 15-20€-t von le. Ha elfogy a pénz a kártyán, akkor nem vonja le, és lecancelezi a paymentet, vagyis ha utána raksz rá pénzt, akkor nem vonja le magától, hanem újra aktiválnod kell. Ha kártyáról GTCre akarsz váltani, akkor a cancel/deactivate, vagy valami hasonló nevű gombot megnyomod, és onnantól kezdve a következő havit már nem vonja le, újra meg kell adni, hogy kártya vagy kártya (mármint hogy bankkártya vagy GTC :D), és ott megadod, hogy GTC, és akkor ha annak az időtartama lejárt akkor megint megadod, hogy milyen kártyáról fizetsz. Remélem érthető volt... xD
  • Doom 4
    #246
    hogy ha bankártya akko onnató már csak az lehet GTC nem ?
  • Doom 4
    #245
    Ha bankártyárol rendeledmeg onnantól kezdve mindig a bank kártyárol fogják levonni a pénzt először 1€ aztán 20€ havonta
    ez igaz ?
  • GamerAdams007
    #244
    honnan tudjam? :D leginkabb attól függ honnan rendeled, de lehet kapni pesten több helyen is mostmár, pl. cdgalaxes, amexnet (v vmi hasonló a neve)
  • Doom 4
    #243
    a GTC házhoz szállítják ?
  • Doom 4
    #242
    akko én se tom
  • GamerAdams007
    #241
    hú azt nem tudom lehet-e...
  • Doom 4
    #240
    ő de lehet átutalni szal nem bankártya hanem elektonikus átutalás mert nincs kártya
  • GamerAdams007
    #239
    szivesen
  • Doom 4
    #238
    THX
  • GamerAdams007
    #237
    annak semmi köze a Game Time Card-hoz... az azt jelenti, hogy az első hónap ingyenes, vagyis add game, aztán beírod a game activation kódot, majd megadod a bankkártyád adatait, aztán levonnak róla 1 eurót (ez kb. 250 forint, csak a hitelesítés miatt vonják le, hogy tényleg valódi kártyát adtál-e meg), de nem kell fizetned az első hónapért.
  • Doom 4
    #236
    de ez van a dobozra írva FIRST MOUNTH OF PLAY INCLUDED
  • GamerAdams007
    #235
    ahhoz nem jár GTC
  • Doom 4
    #234
    amikor megvettétek akko benne volt a game time card ? mert nekem csak game activation card volt
  • Doom 4
    #233
    éppen most telepítem
  • Doom 4
    #232
    hát igen de nem tok olyan jól angolul de majd megoldom amúgy XP 23 lvl
  • GamerAdams007
    #231
    én mondjuk egyedül is leöltem már bosst még úgy 12-es szint környékén, de amúgy meg sztem külföldiekkel is tudsz partyzni