1917
  • Agamemnon
    #1077
    Hapinak igaza van, de csak a bázisokhoz tegyél utat, különben elfogy a nyersanyagod. S szerintem olvasd végig a fórumot, hátha késöbbi problémáidra is megleled a választ, vagy segíthet elindulni...
  • hapi
    #1076
    össze kell kötni úttal a bázisokat és akkor lehet
  • nico000
    #1075
    Valaki tudja hogyan lehet az újonnan kapott bázisokra épületeket építeni, mert bekem nem akar.
  • kiborg
    #1074
    Valaki ???
    #1056

    Kiborg
  • TreDoR
    #1073
    Pontosan!
  • sabchy
    #1072
    hmm és ezzel felül kell írni a meglévő exét....???
    ...
  • sabchy
    #1071
    no leszedtem én is
    meglássuk..
  • TreDoR
    #1070
    Na m1, legalább nem kell kihúzni a dvd írót
  • hmhm
    #1069
    Nekem pálya betöltésnél is elakad a winamp pár sec re, a játék zenéje folyamatos. Ezt eddig az Sp2 számlájára írtam..
  • TreDoR
    #1068
    Tévedtem, a betöltés és az akadásra nem megoldás, de a mentés sokkal gyorsabb és nem terheli meg annyira a gépet, gondolok itt arra, hogy exe nélkül mentés közben a zene elszáll (még az mp3 is), valamint nem kell szerencsétlenkedni vele.
  • via_mala
    #1067
    Hmmm, akkor talán érdemes újra megpróbálkozni vele.
  • Fenrir
    #1066
    elindul a starforce-os verzió a krekkes exe-vel minden fennakadás nélkül

    se optikai meghajtólehúzás, se mount nem kell
  • Hyder
    #1065
    huncutka
  • lammaer
    #1064
    Nem mondod hogy egy megpatkolt exe-től gyorsabb lesz a játék????

    Ez az egyetlen bajom az aftershockkal - nevezetesen hogy a load/save és a legtöbb pályebetöltés alatt nyugodtan kimehetek főzni egy teát... na, megnézem én is a krakkot.
  • Hyder
    #1063
    amugy fent van GCW-n a huncutka
  • TreDoR
    #1062
    Mára kivonom magam a forgalomból, ugyhogyha kell valakinek próbáljátok meg megszerezni egymástól!
  • Al Bundy23
    #1061
    dobjatok meg egy linkel!!plz:D
  • hmhm
    #1060
    az igen :D
  • TreDoR
    #1059
    Sokkal gyorsabb lett a betöltés és a mentés valamint nem szaggat a game miután feltettem ezt a "kiegészitő exe" fájlt.
  • TreDoR
    #1058
    Na HI! Megvan ,müxik, akinek kell az dobjon egy pm-et és küldöm a linket! 1.2-es patch kell hozzá!
  • maxius
    #1057
    Úgylátom aranyköpést alkottam :D
    Letelt a 2 és fél óra, kérjük a linket :P
  • kiborg
    #1056
    Hali!
    Az van, hogy végeztem a Warg. anyahajóval. De nem lett vége a játáknak. Nincs több fejlesztenivalóm, csak várom, hogy megtámadjanak az SG-k vagy üldözöm a kultistákat keresztül-kasul a földön.
    Mi a cél ??? Lesz valamikor vége ?

    Üdv Kiborg
  • TreDoR
    #1055
    Nekem ok, de elötte kipróbálom a régi + 1.2-es patch-al.
  • hmhm
    #1054
    vagy privátot írunk neked és megadod a címet..
  • TreDoR
    #1053
    Én most töltöm, és ha szabad ide nem legális tartalmat linkelni akkor kb. 2 és fél óra múlva belinkelem. De tisztázzuk, pontosan milyen verzióval müxik? A régivel v. a régi + 1.2-es patch v. az új v. az új + 1.2-es patch?
  • Henty
    #1052
    dobjatok egy huncut.exe linket plíz;)
  • sabchy
    #1051
    kéárnék egy címet ahonnan le lehet tölteni..
  • Repiv
    #1050
    na kipróbáltam a "kis kedves, aranyos, huncut exe file"-t a régebbi verzióhoz és tökéletesen működik.
  • Encore
    #1049
    függ a vegyver "ütésétől", a távolságtól és fegyverek számától, hogy milyen messzire repül az ellen. Egyszer pont úgy jött ki nálam a lépés, hogy az egyiket, hat katona (ilyen olyan fegyverekkel) egyszerre találta el elég közelről és majdnem félpályányit repült vissza a dög. Elöszőr azt hittem ,hogy ez repül mert nem akart leesni de aztán földet ért. :)
  • Agamemnon
    #1048
    Képzeljétek a WARGOT-ok is megnézték a Mátrix-ot, és most alkalmazzák is a tanultakat, megéri az ember eltalálni őket.

    Levegőbe-ugrálva-megpördülve?!



    Itt felhívnám a figyelmemet bátorságomra, miszerint puszta kézzel indultam csatába!!!!!!!!!!! Sőt ideiglenesen még az egyik emberemet is eltűntettem...



    Ideág repült:







    És akkor íme:
    Aki ennél jobb lövést mutat, annak fizetem a sörét ! Fellőttem a wargot-ot a háztetőre!!!!








  • markastor
    #1047
    Végülis igazad van. Valahová biztos felrakják a crack-et nemsokára.
    Nekem fontos, hogy "eredeti" release legyen meg, úgy néz ki jól.
    S ráadásul ez most elég gyorsan is jön. :)
  • hmhm
    #1046
    nekem az itwins is 2.6 gb t foglal letöltve, de azért nem fogom megint leszedni, hogy a crack is benne legyen.
  • markastor
    #1045
    Szerintem érdemes lekapni, mert csak 2.66 GB-ot foglal a 3.8 GB helyett. Gondolom kivették belőle a töltelék fájlokat.
  • Guillotine
    #1044
    "vagy van 1 kis kedves, aranyos, huncut exe file"
  • maxius
    #1043
    Emez RELOADED verziót újra le kell szedni, vagy van 1 kis kedves, aranyos, huncut exe file?
  • hmhm
    #1042
    #1027
  • Guillotine
    #1041
    Lejött a Reloaded-es verzió!
    Nem fagy.Legalább is eddig.Az elöző verzió azon a küldetésen ahol tartok kb.: 3x lefagyott.Remélem igy lesz továbbra is.
  • Hedgehunter #1040
    Azert egy commando stalker ranger kombo nagyon utos shotgunnal meg szamuraj karddal plusz ket uzi is mehet egyszerre.........
  • markastor
    #1039
    Akkor szétoszlatnám a kételkedésekiteket:
    a reloaded verzió tartalmazza az 1.2es patch-et a hozzá tartozó crackkel együtt.
  • TreDoR
    #1038
    És mi a helyzet ezzel az űrhajóval? Miben leszek jobb ha építek?