1917
  • hmhm
    #1037
    észak amerikát meghagyom nekik
  • Fenrir
    #1036
    nem lehet mert a kultistákat nem tudod kiírtani a Földről...amint elfoglalod az utolsó területüket rögtön foglalnak ők is valahol

    én beszorítottam őket Amerikába, azon kívűl az egész Föld az irányításom alatt van
  • Fenrir
    #1035
    én úgy emléxem hogy a nehéz páncélnál csak a sisakra lehetett tenni kiegészítőt, a közepesnél a sisakra és mellvértre is
  • hmhm
    #1034
    Mire leér az ürhajő az egész földet elfoglaltátok?
  • TreDoR
    #1033
    Mi az a heal stun? És lehet majd a nehézpáncéban futni, mert az aftermath-ban nem lehetett?
  • TreDoR
    #1032
    Ja, értem
  • Hyder
    #1031
    a régebbi verzió megvan, most szedem ezt az ujat, de csak cammog...

    ezért ha csak azt a dolgot kéne leszedni akkor sokkal gyorsabban ki tudnám próbálni és nem kéne leszedni ezt a verziót
  • TreDoR
    #1030
    A crack nem fogja begyorsítani a gamet.
  • TreDoR
    #1029
    Tehát a nehézpáncélra lehet rakni 1 db energia pajzs add-on-t? Mármintha nem rakok a sisakra semmit. Vagy csak a sisakra lehet tenni?
  • Hyder
    #1028
    csatlakoznék előttem szólóhoz...

    én is nagyon megköszönném, mert jelenleg valami állati lassú minden és alig jön

    -= THX=-
  • hmhm
    #1027
    Aki leszedte a crackelt ISO-t, a cracket tegye már közzé..
  • TreDoR
    #1026
    Amire te gondolsz az itwins, meg ilyenek, valójában nincsenek feltörve, csak lehúzva az eredeti dvd-ről. A reload már feltört verzió, úgyhogy elvileg igen.(bár a patch bezavarhat)
  • Fenrir
    #1025
    az sf verziójú játékot vajon lehet a reload krekkel indítani?
  • Fenrir
    #1024
    a heavy armor nagyon sok védelmet biztosít a viselőjének, legalább annyit mint egy közepes páncél+pajzs

    nyugodtan használd azt is, főleg tank embereknek jó, pl a géppuskásoknak akik mennek be előre a házakba
  • sabchy
    #1023
    csak vicceltem..:)
  • sabchy
    #1021
    attól hogy nem fedi a testet attól még lehet láthatatlan..
    elég ha egy mezőt hoz létre a viselője körül ..:)

    olyan jó úgy beszélni ilyenről mintha tényleg létezne ilyen..:)

  • Voltan
    #1020
    Hehe. Végre!!!
  • TreDoR
    #1019
    Na ne! Akkor a nehézpáncél tényleg semmit se ér? Mondjuk akkor ez igy tiszta hülyeség, igaz, hogy a game nem realisztikus, de azért a könnyű és medium páncél nem fedi teljesen az embert akkor, hogy lehet vele láthatatlan , a nehézpáncél meg igen, mégse lehet vele ezekszerint láthatatlannak lenni , na lehet nézek más game után, ezt a szívást
  • Fenrir
    #1018
    majdnem minden a játékban modolható

    a fegyverek, sisakok, páncélok
  • Fenrir
    #1017
    én úgy emléxem hogy a nehézre nem lehetett tenni kiegészítőt, max a sisakrészre éjjellátót

    csak a közepes és könnyüre ment álca és pajzs
  • sabchy
    #1016
    lehet feltenni páncélra valamit????? ezért jó hogy ide jéárok olvasgatni..:)
  • TreDoR
    #1015
    1????? A nehéz páncélra? A könnyűre még 2-t lehet! A nehézre csak 1-et?
  • sabchy
    #1014
    grata neki-..:)
  • Kandurex
    #1013
    included, beleértve az 1.2 javítást is,

    Reloaded ismét a csúcson.
  • Alien1024
    #1012
    crack et honan lehet letölteni
  • hapi
    #1011
    Ezzel csak az a baj hogy nem a patch van feltörve gondolom...
  • Fenrir
    #1010
    a páncélra 1 kiegészítő tehető csak sajnos, én jobban ajánlom neked később majd a testpajzsot, nagyobb hasznát fogod venni mint az álcának

    mondjuk én eléggé darálósra vettem a figurát, elég sok emberem trooper volt ami 3-as szinten nagyon jó hp bónuszt ad már így majdnem mindenkinek 3-4000 hp-je volt plusz a testpajzs, mentem előre a géppuskákkal és mesterlövészekkel, néha gránátvetőből odalőttem nekik
  • PsyhoApu
    #1009
    Így végre hajlandó leszek újra elővenni, mert legutóbb 3 nap után meguntam a kábel huzogatást...
  • dark prince 14
    #1008
    ALIG VÁROM HOGY FELTEGYÉK WALAHOVA......
  • EvilDevil
    #1007
    UFO Aftershock (c) Cenega *DVD* - RELOADED

    Starforce 3.6 feltörve..
  • Agamemnon
    #1006
    Amúgy szerintem nincsolyan nagy jelentősége, hogy melyik irányba fejleszted az embereket, csak hogy mit fog tudni használni. Ami nekem nagyon-nagyon tetszik, az a 3-as szintű sniper. Ez az egytlen tényleg olyan tök jó képesség ami valóban ér is valamit. Szerintem. Persze mindegyik ad valami kis bónuszt, de ha feltuningolod az mebereidet 15-20-as szintüre, akkor már szerintem elég combosak, és elég jók a tulajdonságaik.

    A nehézpáncélról csak annyit, hogy azon csak egyetlen add-on slot van a páncélnak és a sisaknak együtt (mert ott már egybe van építve) míg a mediumnál van külön a sisaknak, ami azért jó, mert tudod a páncált isd tuningolni, meg a sapit is.
  • Agamemnon
    #1005
    A critical hit nem olyan gyakori, csak egy bónusz, ennyi. Csak ez miatt ne fejleszd ki. Amúgy szerintem nincs olyan dolog ami mindenkit egyetlen lövéssel le tudna szedni. Pl. Wargot nehéz páncélban 9000 HP, ennyit semmi sem sebez.

    Én sem szoktam gránátozni, szerintem is nagyon lassú, meg pontatlan is, szóval nekem sem jön be.

    A láthatatlánságról esetleg Fenrir szolgálhat nekünk adatokat, én még nem gyártottam semmi ilyet, bár most fejeztem be az álcázási technika kikutatását, de az nem adott semmi kézzel foghatót csak újabb kutatási lehetőségeket...
    Azért ha az komoly, amit írtál, akkor az már tényleg nagyon nagy szemétség. gondold el, beállsz egy csomó ellen közé, majd mondjuk két mesterlövésszel leszedsz mindenkit 130 méterrel arrébról. de ha beletették, hát használjuk ki. Majd szólok, ha amint nekem lesz ilyenem. Addig várjuk meg Fenrir válaszát.
  • TreDoR
    #1004
    Itt tartok:

  • TreDoR
    #1003
    Hát én még nem tartok sehol Még Európa sincs teljesen meg

    Viszont az ufo-aftershock.com-on olvastam, hogy lesz egy olyan add-on a páncélokhoz amivel láthatatlanná tudsz válni, de közben nem mozoghatsz és nem lőhetsz, meg lesz egy olyan is, hogy a környezetetben lévő társaidat is láthatatlanná tudod tenni egy erősebb cloak generátorral.

    Viszont ez a critical hit mennyire gyakori? Mindegyik ellenfelet le tudja igy szedni v. csak mindegyik 10.-et mert akkor nem kell. ÉS milyen képzettség kell hozzá?

    Egyébként nekem pl. a gránátok és a gránátvető nagyon nem jön be, tetü lassú, és marha pontatlan, meg kb. felrepül a gránátvető lövedéke a csillagos égig mielött becsapódna, addig meg ementáli leszek
  • Agamemnon
    #1002
    Én még nem is hallottam róla, hol tartasz a játékban, hogy ilyen kutatásod van?

    Elméletileg a 3-as szintü kommandó azt csinálja amit mondasz, de ki fene fog kardal szaladgálni lézer, meg plazmaágyuk ellen? Ez nem a Doom...

    Én is egyetértek FENRIR-el, sima Rifle, géppuska, meg mesterlövész, és nem lesz olyan helyzet, hogy ne tudj rá megfelelően ragálni.

    Nálam az egyik srácnak van 3-as szintű stalker képessége, és elég gyakran egyetlen lövéssel leteríti az ellent (critikal hit), pedig csak egy XM8-sa van...
  • TreDoR
    #1001
    Tényleg is mi a haelyzet a láthatatlanító páncél add-on-al? Van már valakinek és müxik?
  • Fenrir
    #1000
    1000 :D
  • Fenrir
    #999
    én nagy hasznukat nem láttam, sima kézifegyverek, géppuskák és mesterlövészek a jók, azokkal szépen lehet aratni
  • Fenrir
    #998
    stalker pl ad kritikus sebzésre egy bizonyos százalékot, 3-as szinten elég soxor sikerül is amivel szépeket lehet sebezni

    a commando meg dodge bónuszt ad ha jól emléxem
  • TreDoR
    #997
    Commando?

    Össze agyok zavaroda, az nem közelharcban jó? Van valamilyen olyan képessége, hogy az utolsó nemtom hány (asszem 5) méteren csinál valami eszméletlen gyors mozdulatot, és az ellenfélnek esélye sincs reagálni. A stalkernél is közelharci képességek vannak irva, de érnek egyáltalán valamit a közelharci képességek egyáltalán? Egyébként az egyik emberemet ilyen irányba kezdtem tuningolni: medic,technician, ranger. Igy tud majd nehézpáncélt viselni, meg gyógyítani,javítani, és 2 stukkerrel rohangálni. Szerintetek jó?