1917
  • peter01
    #1117
    Ilyen problémám nekem is volt hogy elakadnak az emberek azokba akiket ki kell menteni.
  • TreDoR
    #1116
    Egyébként hány év kell mire el kezdhetek gyártani valamit az alap páncélon kívül? Mert pl. van asszem 6 basic gyáram 4 lőszer gyáram, de egyfolytában csak jönnek, hogy kutasd ki ezt, kutasd ki azt, aztán talán 100 év múlva el kezdhetek gyártani. Nemtom ki, hogy van vele de én már ****ára unom, hogy minden ***rt felhúztam, kuatok mindent ezerrel, nincs szabad kocka egyik bázisomon se, napok telnek el (közben vagy 100 küldetés) 10 szintű vagyok, és még arra sincs lehetőségem, hogy legalább töltényt gyártsak a fegyverekbe. 1es szintű implantátumokról nem is beszélve... MEg azt sem tudom miért van 10000 alien nyersanyagom, ha nincs mire elkölteni. Igy egy picit (vagyis ****ára unalmas a game, hogy nem fejlődök ****t se, edig mindent megpróbáltam maximálisan kihasználni)
  • peter01
    #1115
    Mér csak nekem nem indul el crark-elt exe-vel az Ufo:as bár már megszoktam mer engem mindig szopa a gép mindig a gyárihibás dolgokat veszem meg meg hasolók és mindig vmi rossz rajta.
  • Agamemnon
    #1114
    A láthatatlanságról csak annyit, hogy ha jól értettem a dolgokat, mert csak átfutottam, akkor a láthatatlanságod három részből ál, vizuális, hang és pszihonikus. Na ezt tedd be egy slotba!!! A területre ható álcázás is csak 4 méterre szól, továbbá időkorlátjai vannak ezekenek az álcázóberendezéseknek. Tehát küldetés közben be kell kapcsolni őket.

    Arról nem is beszélve, hogy arra az egy slotra tehetnél még energiapajzsot, vagy olyan orvosi ketyerét, amely segítségével akkor sem halsz meg, ha az életed teljesen átmegy pirosba...

    Ezek után úgygondolom, hogy nem kell annyira sokat várni a láthatatlanságról, szerintem egy energiapajzsnak sokkal nagyobb hasznát lehet venni. Szerintem.

    Ja, ajtós problémám nekem még nem volt, bár én nem szoktam csukogatni az ajtókat. Sőt egyszer az is előfordult, hogy átmentem a falon, a többiek az ajtón, a sor végén álló pszihóm, meg fogta magát és átment a falon. Kicsit csodálkoztam, de hát ez van...


    A ti embereitek sem képesek módosítani az előre eltervezett útjukat, ha veleki megáll előtte? Főleg a csoportos mentéseknél szokott előfordúlni, hogy azon nyavajognak az embereim, hogy nem tudják elérni a célterületet. És semmi más nem történt, csak annyi, hogy az egyik ember, akit ki kellene menekíteni, az megállt előtte. Az, hogy megpróbálja megkerülni, ááá, az nem menne. Ilynekor legszívesebbben lelőném a hülyéket...
  • peter01
    #1113
    Akkor Thanatos mér szopat.
  • TreDoR
    #1112
    Na, egy kicsit fellendült az élet, már van töltényem xm8-ba meg embereim. Volt olyan küldetés ahova ember/töltény hiány miatt 3 emberrel és mp5-ökkel mentem Elég rázós volt
  • peter01
    #1111
    Nekem még mindig nem sikerült elindittani gamet crack-elt exe-vel úgyhogy
  • bon
    #1110
    Nincsenek.
  • peter01
    #1109
    A gamecopyworld.com-on vannak teljes gamek??
  • Agamemnon
    #1108
    Aki már végigvitte a játékot attól kérdezem, hogy a játék vége felé mást se csináltatok, mint építettétek az űrhajót, meg reagáltatok a Wargot, meg Starghost támadásokra?

    Mert én már semmi mást nem csinálok, pénzem ,bázisom van elég, Amreika kivátelével minden az enyém, még fejlesztgetek, bár Laputa fejlesztésem már nincs. Gondolom majd a Wargot hajó magtámadása után lesz...
  • Agamemnon
    #1107
    Igen TreDor, ezzel a problémával én is találkoztam, nekem is gyakran pozíciót vált a Laputám.

    És a másik problémáddal is találkoztam, én Dél-Afrikát 6-or nyertem meg, mire az enyém lett.

    Nálam a crackel gyakrabban kifagy, mint elötte, de a mentés gyorsasága miatt akkor is megéri feltenni, nameg, hogy nem kell huzogatni...
  • hmhm
    #1106
    Ilyet nem tapasztaltam, de mindenesetre van pár dolog a játékban amin lehetne javítani.
  • TreDoR
    #1105
    Az pl. elég érdekes a gameban, hogy ha akkor mentek miközben a laputa halad és később betöltöm, akkor a laputa felugrik az északi sarkra. Vagy csak simán mentek és mikor később visszatöltöm, lent van Dél-Afrikában!Aztán tolhatom vissza Európába v. Ázsiába (és még nincs meghajtás fejlesztve) . Pár órácska kihagyás egy bug miatt
  • Thanatos
    #1104
    "Tud adni vki egy ufa:as reloaded linket ahonan ingyen le lehet tölteni én nem torrent." ...
  • peter01
    #1103
    Mit kezdjek én a gamecopyworld-el.
  • Thanatos
    #1102
    gamecopyworld...
  • peter01
    #1101
    Most én is ugy csináltam de úgy se jó.
  • TreDoR
    #1100
    Én úgy csináltam, hogy feltettem a gamet és az 1.2-es patchet, az 1.1-eset nem! És a 1.1-ről 1.2-re patchet sem!
  • peter01
    #1099
    Akkor senkinek semmi jó ötlete nincs már.
  • peter01
    #1098
    Tud adni vki egy ufa:as reloaded linket ahonan ingyen le lehet tölteni én nem torrent. Vagy ha van vkinek még vmi ötlete?
  • peter01
    #1097
    Nem jó igy se.
  • hmhm
    #1096
    Mivel kétféle 1.2 es patch van, aszerint tedd fel az 1.1 et hogy melyik van meg.
  • peter01
    #1095
    Feltegyem az 1.1-patch-et vagy csak az 1.2-t
  • TreDoR
    #1094
    Sztem tedd újra!
  • peter01
    #1093
    Ahhoz az egész gamet újra kell tenni mer csak a patch-et nem tuom ujra rakni.
  • Hyder
    #1092
    ha újra feltelepíted az 1.2 -t és utána ism. a cracket?
  • peter01
    #1091
    Ez a problémálya: ver:ufo:aftershock version 1.2 file:C:\workdir\scr\libgluview\core\basicoglwnd.cpp line:203 wglchoosepixelformatarb failed!
  • Hyder
    #1090
    nekem a "régi" nem crackes verzióm van meg és azzal simán megy a crack

    az nem lehet hiba
  • peter01
    #1089
    Vagy csak a reloaded verzióval müködik a crack.
  • peter01
    #1088
    Van sp2-m.
  • hmhm
    #1087
    Sp2 ?
  • peter01
    #1086
    Lenne egy problémám 1.2-es verzió van telepítve mégse működik az ufo:as a crack-el hiányol vmi filét, nem tudjátok mi lehet a probléma???
  • hmhm
    #1085
    Egy kis ideig pihentetem, mert így nem okoz túl sok örömöt :c
  • TreDoR
    #1084
    Hát, nemtom, nekem többször volt olyan, hogy bemegyek egy ajtón becsukom magam mögött, jönnek a cyborgok, kinyitják, berusholnak, beapritom őket, és utána vissza akarom csukni az ajtót, de NINCS OTT! Vagyis csak nem látni, mert be tudom csukni és utána nem tudok kimenni, csak ha megint kinyitom. Közbe pedig SEMMI nem látszik az ajtóbol, mintha nem is lenne ott! Ma meg (ez mondjuk nem bug) egy területen 5×harcoltam: az 1. 2. 3. ments ki egy cyborgot, a 3. alien gyilok, a 4. mutáns gyilok, az 5. cyborgok kilövése. Az 1. pályával semmi gond nem volt, a 2.3.4.5. viszont ugyanaz a pálya volt! Tehát gyakorlatilag a 2. és 3. küldetés mindenben ugyanolyan volt, ugyanaz a pálya, ugyanaz a küldetés. Egész végig azon paráztam vajon hány küldetés lesz még... 10-20? Szerencsére 5.-el megúsztam, hát, elég unalmas volt...
  • hmhm
    #1083
    Hihetetlen mennyire felidegesített ez a szar.
    Szerintem bugot is raktak ebbe az új verzióba.
    1. emberem rálő egy célpontra, az meghal, az emberemet meg 180 fokkal megfordulva mutatja, mintha úgy lőne ( magyarul a háta mögött lévő ellenséget lőtte volna .. )
    2. cyborg egy ajtón nem tud átmenni, bárhova küldtem hogy hova menjen, nem hajlandó átmenni.. oké kis ajtó meg minden, de akkor kerüljön másik irányba.
    3. legdurvább. az előző ajtó nyílásba beálltam, taktikásan, a hosszú folyosó oldalából nyílt. csapat másik részével meg a folyosó végére, hogy majd meglepetésből jól oldalba kapom. aha persze. aztmondja hogy nincs lővonalban. lál ott áll előtte 20 centire, körbeforgatom a kamerát, pont előtte áll, csak köztük van az ajtófélfa.. totálba látja, de lőni nem képes.
  • TreDoR
    #1082
    Hát, a mentés idáig időbe telt, most meg 1-2 mp., valamint azóta, hogy fentvan nem fagyott ki a game!
  • sabchy
    #1081
    no én ma kipróbálom végre remélem nekem is látványosan gyorsul..mer eddig halál volt a mentés és a töltés...
  • lammaer
    #1080
  • Cobra.
    #1079
    Akinek gyorsabb lett, annak idáig is fent volt az 1.2 patch?
  • lammaer
    #1078
    Nos, kiprábáltam huncutkát, és hihetetlen de.... tényleg felgyorsulnak a lemezműveletek. A save egyértelműen gyorsabb, felére/harmadára vagy még nagyobb mértékben csökkent a mentési idő, és a pályák betöltésát is úgy érzem hogy gyorsabban végzi a program (ez inkább csak egy érzés, de a save az teljesen egyértelmű...)