15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • PeeTeR
    #13790
    "Super Massager"

    Night Club -ban lehet osszerakni ;p

  • broman191
    #13789
    Milyen fegyver ez? lol
  • PeeTeR
    #13788
    DR3

  • Galex1
    #13787
    The Walking Dead Season 1









  • Totti5
    #13786
    D4: Dark Dreams Don’t Die ( Xbox One )







  • benőmenő
    #13785
    Mehetünk még visszább is időben.
    Ugyebár az első haloval egy évben jött ki a serious sam pc-re. (sry a nem túl jó képért, ezt dobta a gúgli, csak ezért most nem raknám fel)
  • The Protector
    #13784
    Talán az első nagymennyiségű embermegjelenítést így ledemozva a GOW2 kapcsán láttam ahol emlékszem,hogy egy Brumak hátáról löcöldöztek és özönlöttek be a Locustok.Meg mutogattak valami élethű víz fodrozódást is.
    Amúgy a legnagyobb ziccer sztem a GOW játékokban a körkori kihagyása manőverezéshez,egyszerűbb lenne a gameplay azzal.
  • broman191
    #13783
    Nem olyan nagy szám azt a sok zombit megjeleníteni, tekintettel arra, hogy általában nem csinálnak semmit. Az AMD már sok-sok évvel ezelőtt, a HD 4800-nál demózta a tömegmegjelenítést a Froblinokkal... :)
  • Totti5
    #13782
    Meg lehet nyugodni, 3Dsek:)
  • shaddam
    #13781
    A nézők már nem papírmasé? :D
  • PeeTeR
    #13780
  • The Protector
    #13779
    Én úgy olvastam,hogy kocsik sem lesznek benne.
  • Kongy
    #13778
    Nyilván nem, ezt nem is lehet elvárni egy ilyen öreg vastól :)
  • Totti5
    #13777
    360 verzió más lesz. Eleve nem lesz benne időjárás, kevesebb autó, nem lesz divatar, nem a Forza 5 grafikai-fizikai motorját használja ( hanem a 4es ). Majd teszteltem azt is kíváncsiságból.
  • w77d
    #13776
    nem csak hogy fele ilyen szép lesz, de előre elmondták, hogy tartalmakat tekintve is jelentősen csonkított lesz a 360 verzió.
  • Kongy
    #13775
    :O Kell! *_____* Kár, hogy 360-on fele ilyen szép nem lesz, de ez van ezt kell szeretni.
  • Totti5
    #13774
    Forza Horizon 2 demo ( Xbox One )






  • PeeTeR
    #13773
    jájj a csocsos a swat katonakkal kikeszitett idegileg x.x
  • mester1987
    #13772
    El sem merem képzelni milyen processzorkihasználtság kell ennyi zombi megjelenítésére, ha megjelenik egy 30-50 fős kis alakulat, de az tuti, hogy ez egy feketebárány a zombis játékok (Resident Evil, Dead Island, Black Ops Zombie Mode, Left 4 Dead The Walking Dead) között.
  • Galex1
    #13771
    Dead Rising 3
    Hát vegyesek az érzések a játékkal kapcsolatban, nem rossz viszont egy idő után kicsit unalmassá válik, grafika sem csúnya de azért szerintem a gépigényhez képest nem valami, és elég optimalizálatlan is a játék. Hátha pár patch után javul valamicskét :D










  • mester1987
    #13770
    Max Payne 3



















  • Totti5
    #13769
    Destiny ( Xbox One )








    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.14. 20:05:17
  • mester1987
    #13768
    Max Payne 3



















  • benőmenő
    #13767
    Szépek a skyboxok
  • The Protector
    #13766
    Hát igen.Sokkal szebb és részletesebb volt.
  • arty
    #13765
    ps3on nem ilyen volt, nagyonnem :DD
  • Totti5
    #13764
    Destiny az első lépések ( Xbox ONE )







  • mester1987
    #13763
    Max Payne 3



















  • Ryder62
    #13762
    Doom 3

  • Totti5
    #13761
    Fifa 15 ( demo, Xbox ONE )










  • PeeTeR
    #13760
    na igen ez igy szep kerek, ahogy leirtad. vasarlas kizart amig nincs patch :D ha lesz es erdemben is teljesit akkor lesz vasarlas.
  • Kongy
    #13759
    De annyira nem is szép a játék grafikája amúgy, hogy ekkora bődületes gépigénye legyen, inkább csak optimalizálatlan szerintem. Amúgy azt megérteném, hogy 5k zombival a képen beszaggat, csak az a ciki, hogy nem csak akkor szaggat... :(
  • broman191
    #13758
    Tech részről nálam katasztrófa, a jelenlegi WHQL minősítésű nVidia driver-rel össze-vissza kidobált a játékból exe hibával, vissza kellett állnom egy másik fórumon javasolt fél évvel ezelőtti verzióra, amely rengeteget ront a futásteljesítményen, de utána legalább nem dobott ki soha többet a végigjátszás alatt...ami nálam olyan ~20 óra környékén ért véget, a legjobb befejezéssel és a mellékküldetések elvégzésével. Nem értem el a maximális szintet, nem szereztem meg mindenféle cuccot, de ebben a formában is elég overpowered voltam...meghalni csak akkor lehet a játékban eleve, hogyha teljesen bezombulva toljuk, kicsit átgondolva, figyelve a fegyverzetünk és csapatunk összetételére különösebb nehézség nincs benne, sőt bizonyos technikásabbnak szánt boss harcokat - értem itt főleg a pszichopatás mellékküldetéseket - is szánalmasan egyszerűen, hamar meg lehet oldani. Az időlimit visszajelzését sajnos eléggé elbaltázták, sok felvonásban voltam a piros zónában, a végére mégis több mint bőségesen be tudtam fejezni. A sztori egynek jó, viszont fura, hogy a mellékküldetések karakterei jobban kitaláltak és színesebbek mint a fősztoriban szereplők...igaz szinte mindegyikük a megszokott sablonokra épül, időnként vicces, máskor siralmas görbe türköt állítva korunk elbetegített amerikai társadalmának. Ha nem vesszük komolyan akkor szórakoztató tud lenni, hentelni bőven van mivel, bár egy idő után kialakult a megszokott fegyver összeállításom, amely több felvonáson keresztül alig változott. Számos fun fegyver megépíthető, de a hatékonyságuk talán túlzottan is változó, biztosra menve, a legjobbakat használva könnyen repetitívbe csaphat át a játékmenet... Egy szó mint száz, a legnagyobb fekete leves a futásteljesítmény, a stabil 60 FPS 1080p-ben maximális grafikus beállításokkal csak álom jelenleg, még egy 6 magos túlhajtott i7 + GTX 780 kombóval is, a Crysis 3 is gyorsabb hasonló beállításokkal, a Digital Foundry tesztjei alapján. Aki nem szeretne minél hamarabb rácsapni, annak ajánlatos várni 1-2 hónapot, hátha élvezhetőbb lesz pár patch után...ala xbone verzió anno. :)
  • Totti5
    #13757
    NHL 2015 uccsó képek ( Xbox ONE )







  • Totti5
    #13756
    Need for Speed Rivals ( Xbox ONE )





  • Totti5
    #13755
    Olyan mint minden más sandbox... semmivel sem másabb a játékmenet.
  • Kongy
    #13754
    Tech részről poénos, meg félelmetes mennyi zombit tud egyszerre megjeleníteni a motor, de kb itt ki is fújtak az előnyei. De ez olyan, mint a Minecraft. Sosem fogom megérteni mit esznek rajta, mert nem fogom beleásni magamat órák hosszára, hogy a "mesterévé váljak"
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.07. 20:00:37
  • PeeTeR
    #13753
    jo kerdes, en is kivancsian vartam. az elso ora jo volt aztan a masodik mar inkabb feszenges es nem akarok bealudni dolgokkal zajlott. esetleg coop? passz... :D
  • The Protector
    #13752
    Pont az a játék ami 20percig szórakoztató,vicces.A második rész is csak addig volt jó míg nem volt benne feladat.Olyan semmilyen az egész nyakoncsapva időlimittel.Megjelent a játék,rá fél napra már volt trainer amivel megállt az időlimit és még úgy is lelketlen öncélú szar volt az egész.1000zombival egy képernyőn és vicces ruhákkal sztem nem lehet játékot eladni.Vagy mégis?
  • PeeTeR
    #13751
    3./4. kep nagyon sikerult :D
    jol teljesit a jatek?