15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • broman191
    #13750
    Dead Rising 3



















  • Maxtreme
    #13749
    CounterSpy (Android)











    Az irányítást először kicsit szokni kell, de ettől függetlenül nagyon jó játék :)
  • arty
    #13748
    (ez nagyon nem az igazi, pláne h ffb egyáltalán nincs)
  • Kongy
    #13747
    inFamous First Light (PS4)









    Diablo 3 (PS4)







  • AnarchoiD
    #13746


    mellesleg most hetvegen forza5 ingyen jatszhato goldos live usereknek ha jolremlik
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2014.09.04. 10:19:15
  • Firerock
    #13745
    Én egyedül a szimulátorok miattam tartom fenn a PC-met (Assetto Corsa). Most jön az Xbox One,munkára pedig lapotpot használok. Ha a g27 ráköthető lenne az Xboxra akkor lehet hogy kevesebbet szimulátoroznék.
  • broman191
    #13744
    Olyan 'sok' lenne az érdemibb PC ex. játékokból? Mára nagyon kevés fejlesztő tart ki a PC mellett, ha csak egy platformra fejlesztenek mindeképp. Lett például Diablo III is a konzolokra, pedig az szvsz meglehetősen PC-s tartalomnak számít. Az első Crysis is idővel elhagyta a PC only teret anno...más kérdés hogy az akkori konzolos hardverekre ugyan mi a szégyennek írták át... Egy szó mint száz, a PC-t mint olyat ugye egyetlen hatalmas vállalat sem birtokolja, így nincs ahonnan follyon a pénz az exkluzivitás megváltására, sem véglegesen, sem időlegesen. Ha bizonyos fejlesztők mégis kitartanak a PC mellett, az többnyire csupán az általuk készített tartalom műfaja miatt indokolható...lásd stratégiai játékok egynek. Vagyis lényegében nincs mit látni, mert szinte kihalt műfaj, a nagy casual gaming térhódítás kinyírta, inkább lőnek az emberek zombikat, ez van...
  • Totti5
    #13743
    Én csak arról írtam hogy volt ami jött, nem volt kiemelkedő eladás aztán meg nem jöttek. Mögé nem látok, nem is minősítettem, ez így volt és kész. Konzolra sem jön sok PC ex...
  • Myselor
    #13742
    ez így sajnos számomra élvezhetetlen.és nemtudok semmit tenni ellene T-T kiborít.annyira tetszene de lemaradok mindenről így .kellene valami megoldás mindegy várok hátha lesz valami .aztán később visszatérek rá
  • Myselor
    #13741
    jah értem akkor nem nálam van a baj,viszont így nagyon rossz nem tudom megnézni az átvezetőket így majd jó sokat értek a dolgokból :| na mindegy köszi.azért majd játszogatok vele mert tetszik :)
  • arty
    #13740
    60 után a 30 is szaggatás :) (de egyébként továbbra is IGEN, másnál is szaggatnak az átvezetők, elég illúzióromboló

    utolsó Max the cursed brotherhood képem:



    Végigtoltam, remekmű.
  • grebber
    #13739
    Miről beszélsz már megint?

    Ha nem lenne elég az a te általad mindig beállított atomszánalmas pc-s réteg akkor a sok konzoport fattyak miért jönnek pc-re egyre többen?
    Ja mer hogy mégse büdös a pc-sek pénze főleg ha valami nem érte el a 2trillirdos eladást....

    Itt és most mondom neked egy szaros portolás összege nem kerül többe pár xx ezer db game eladásánál. Ez a szám meg steam-en kb 2 nap sőt....
  • broman191
    #13738
    Az platformokhoz tartozó eladási számok gyakran előkerülnek az ehhez hasonló témákban, de a valóság, hogyha bármit átportolnak az újabb konzolokra, azt PC-re portolni okosban kb. 1 hónap, kicsit több időt töltve vele max. 2 és PC-re is kiadható akármi, egy teljes játék fejlesztési idejének és költségének töredékéből, így mindazt a keveset nem lenne nehéz visszatermelni, még alacsonyabb eladások mellett sem, sőt bőven haszonba fordulna, de nyilván nem konzolpiaci mértékben... Sajnos ez van, a konzolokra is kell exkluzív címeket hagyni és nyilván a konzolos verziókban van a nagy pénz eleve, így rengetegszer megfigyelhető, hogy akármilyen cím jön a PC-re is, már az első trailerekben is csak pici logó lesz a PC a konzolok mellett, amíg azok hatalmas feliratokat is kapnak, megjelenési dátummal...és rengeteg hasonló trükk figyelhető meg, mindenféle szándékos féligazság és félrebeszélés mellett - gondolok itt a timed exclusive vs valósan exkluzív címek körüli csúsztatásokra főként, lásd Ryse, Dead Rising 3 és a lista folytatódik majd egészen biztosan. Egyébként a Gears & Halo régi verzióihoz konzolon nem feltétlen lenne gyomrom így 14' vége felé közeledve, ezért beszéltem next-gen portokról, amelyek hozzák hellyel-közzel a kornak megfelelő vizuális minőséget gyári formában is, plusz itt lenne a PC adta mindenféle hardcore vizuális finomhangolási lehetőség ráadásként... :)
  • Totti5
    #13737
    "csak ugye a legfontosabb dolog hiányzik alapvetően: a szándék. :["

    Meg a biztos felvásárló réteg. Futottak 1 kört a Gears, Halo, Fable játékokkal PCn... persze volt amiben az MS is hibázott, de ha olyan nagy tömeg repült volna rá, akkor évekkel később simán kiadhatták volna ezeket a részeket is, de nem tették. És itt nem elég az pár 100.000 eladott példány, amikor konzolon ezek 5-10 millió példányban futnak.

    360 és rá ezek a címek fillérekből beszerzejetőek. Aki szeret játszani, amúgy is van rakat konzol only cím, szóval adott mindent, hogy holnap már játszhassa bárki ezeket. Várni rá, főleg ha tetszik csak időpazarlás...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.02. 19:54:43
  • Myselor
    #13736
    nem éri el a 30-t mondom szaggat.de a játék tökéletesen fut minden maxon.ezért nem értem
  • broman191
    #13735
    Én szívesen látnám az összes Gears részt remastered kiadásban PC-n, Halo-kat szintén, de sajnos egy kicsit is belelátva a Mikrof0s üzletpolitikájába, 99% esélytelen...további hosszú évekig legalábbis. Ha esetleg meg is csinálják a Halo-hoz hasonlóan a Gears részeket is, akkor is csak Xbone kiadás lesz...kár érte, a jobb TPS shooterekből valahogy hatalmas hiány lett az utóbbi időkben. Talán ha már az újgen' konzolokon sem mennek az eladásaik (ha egyáltalán lehetséges ilyen eset), lesz PC-s port is 5 forintból, nem mintha olyan nagy munka lenne...csak ugye a legfontosabb dolog hiányzik alapvetően: a szándék. :[
  • broman191
    #13734
    Majd lehet készítek róla egy rövidebb videót is, bár szerintem a fény-árnyék hatások nem javultak lényegesen, itt-ott ki is lóg a lóláb - a 8. screen közepénél például észrevehetően korszerűtlen a fény-árnyék kezelés. Ami érdemben javít a látványon, az a color grading, hi-res textúrák, SSAO, HDR, Bloom, lens flares - igaz az utóbbit nem igazán észleltem, pedig be van kapcsolva. DoF kongifurálási lehetőség is van, de én inkább kikapcsoltam...egy fokkal nyálcsorgatósabb screenshotokat lövöldözni lehet vele, egy-egy kiragadott szituációban, de a gameplay élményben szvsz inkább negatívum, mivel nagyon nehezen alkalmazkodik a gyorsan változó pörgős szituációkhoz - lehetne rajta állítgatni, de szerintem nem adna annyi érdemi pluszt a látványhoz hogy megérje molyolni vele...egy Skyrim, Fallout stb. open world világának esetében több értelme van a nagyobb látótávolságú szabad terek miatt, de egy corridor shooterben... :)
  • arty
    #13733
    az átvezetők mindenkinél fele frémen (30) mennek, mint a játék (60 - ha bírja a géped, de sztem bírja)
  • Kongy
    #13732
    Én meg nem nagyon akarok görnyedni monitor előtt, szóval inkább majd megveszem PS4-re. :) Akkor drivereket telepíteni sem kell, meg hasonló PC-s finomságok is mellőzhetők.
  • Myselor
    #13731
    énis ezzel játszom most de valami nem jó nálam.a videók és a cutscenek mind akadnak de nagyon a játék tükör simán fut maxon.de azok akadnak.valami ötlet?vagy másnak?:o
  • Totti5
    #13730
    Max az jó móka +1!

    Child of Eden ( x360 )





  • PeeTeR
    #13729
    ettol fuggetlenul PS4 is nagyon jol nez ki, rosszt szot nem akartam szolni rola :)
    mindig is hidegen hagyott a pc vs konzol meg melyik hogy nez ki tema.

    amugy ja ilyen beallitasok mellett nalam se zokkenomentes a jatek :D
    iszonyat fps droppokat produkal a maximum tesszelacio - ha az lentebb van akkor everything is fine
  • arty
    #13728
    áruld már el mi értelme lenne egy gears1 ujrakiadásnak pécén?
    színtelen semmi graf, eddig is játszhattad akár 4k-ban is... mit adna egy remaster?

    ujrakiadások a konzolos nyomorban van helyük, ahol nincs visszafelé kompatibilitás (h rohadna meg mindkét gyártó)

    ---

    ONTOPIK:

    Max: the curse of brotherhood













    Nagyon ajánlom mindenkinek a kipróbálását, fantasztikus kis platformer.
  • grebber
    #13727
    Az újrakiadások az eladási listák élén illetve élbolyába vannak igen is van /lenne rá igény.És szerencsére egyre több game kerül elő.
    Sajnos a Gothic 1-2 sosem kerül sorra érzem én nagyon :(
  • arty
    #13726
    jah, ezekre lenne a legnagyobb szükség pécén :D
  • Kongy
    #13725
    Inkább a 3-ból, az már UE3-al is eszméletlenül néz ki.
  • grebber
    #13724
    Gears of War 1-ből jöhetne pc-re valami istentelenül durva grafikás UE4-es remake
  • Kongy
    #13723
    Kedvenc játékom X360-on
  • Totti5
    #13722
  • arty
    #13721
    2560x1440-ben futott pécén...
  • Kongy
    #13720
  • AntiHero
    #13719
    Tökéletesen elég ez nekem. Nagy tv-n nekem ennyi bőven elég, fix atom 60 fps-el. :)
  • Kongy
    #13718
    Jaértem. Akkor nem kell csodát várni PS4-en :D De mondd hogy legalább 60 frame
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.01. 21:39:54
  • AntiHero
    #13717
    Ezek a képek capture cardal készültek. Szóval ez ennyit tud.

    PeeTeR #13715
    Az első képet direkt azért csináltam :D
  • Kongy
    #13716
    PC-n sokkal élesebb ez tény... csak nekem nincs olyan gépem, ami ilyen grafon viszi... :DDD DE az is benne van, hogy a PS4-es képeket agyon butítva lehet áthozni PC-re.
    Be kéne már szerezni ezt is PS4-re az inFamous kieggel együtt :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.01. 21:29:01
  • PeeTeR
    #13715
    elso kep nagyon jo osszehasonlitasi alap :D
    nem hogy ugyan ott de meg majdnem ugyan abban a szogben is csinaltad a kepet - ahogy en is!
  • AntiHero
    #13714
    [PS4] Metro Redux: Last Light Redux








    + Bónusz Videó:



  • Kongy
    #13713
  • The Protector
    #13712
    Hülye:)
  • a.carkey
    #13711
    Fuss egy kört a monitor körül, és kb. olyan. (Bocs. :D)