Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#4078
Sam and Max - Abe Lincoln Must Die





Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#4077
a képek nem adják vissza, de mozgásban tényleg jo! és van fizika is, elsõre a homokos rallyt néztem, namondom ez a szokásos cmasters fos... aztán aszfalt a subaruval... döbbenet, végre _valami_ ... nem szim, de ...

a környezeti fizika pedig sztem remek 😊



Forza.

Alwares
#4076
No még egy kis World in Conflict, igaz ez még mindig tökre lecsupaszított grafika, de így legalább jól fut, bár sok más stratégia játék még errõl is példát vehetne... A robbanás effektek még low fizikával is pofásak...





Akit komolyabban érdkel olvassa el a cikkemet a játékról: http://gamestar.hu/kommentek.php?sid=28121

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

robotnyk
#4075
nem, rts lesz
robotnyk
#4074
a prezentáción kívül kuka az egész szerintem. az elején ez is volt az általános vélemény a topicban, de ahogy most benéztem, sokan a pozitívan csalódtak benne. nem tudom mit vártak tõle, ha amit ad az pozitív csalódás, dehát ízlések és pofonok.
autoszimulator
#4073
takonyfizika befigyel ebben is...

#4069: ez FPS?

.: mobilize.hu :.

Istencsászár
#4072
Háát... nem esek hanyatt ettõl mint sokan msáok, gondolom a fizika az ami nincs benne😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#4071
Colin Dirt (végre elindul, hála a 7.5ös ATI drivernek 😄 1280x1024/medium beallitasok, sofõr kikapcsolva)











Forza.

Kandurex
#4070
Ez érdekesen hangzik, várjuk a további képeket 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Alwares
#4069
Nos emberek bejutottam a World in Conflict zárt multiplayer bétájába és hát ez a játék egy istencsászárság lessz! A grafika nagyon jól néz ki, még így is teljesen levéve a részleteket, és egy 9600-osal is játszhatóan fut még egy 16 fõs meccsen is. Az a jó hogy a multija olyan hogy csak két oldal van (amcsi, ruszkik) és mindenki válaszhat hogy melyik fegyvernemel szeretne lenni. A környezet olyan szinten rombolható amilyet még a Compay of Heroes se tudott, és ezt ki is lehet használni! No majd esete dobok max közelébe csavart képeket is!

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

báttyó02
#4068
én pl. street legal ota tolom az invictus gémeket,és eddig egyikben sem csalódtam,sõt! 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4067
ja boccs ugy olvastam h most szeded
am sztem kurvajo,sokkal jobban bejön mint a nidforszpidek^^

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#4066
max akkor gagyi, ha anno nem street rodoztál 😊 egyszerû játékmenet, közepes/jó grafika, remek fizika+irányitás!

a multi viszont nagyon állat lehet 😊

Forza.

Gunn69
#4065
vazze, hogy megnézzem milyen. a képek jobbak róla mint maga az élmény.

báttyó02
#4064
akkor minek szeded..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Gunn69
#4063
én ezt most szedtem le a képek miatt de elég gagyi a kivitelezés...

arty
#4062
LASR

Forza.

báttyó02
#4061
Tiger Woods PGA Tour 07






LASR:




Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

grayfox
#4060
hát szerintem azért a látvány indokolja is a gépigényt.

Persze abban is biztos vagyok, hogy valamennyivel jobb teljesítményt is ki lehetne csikarni a motorból egy "kis" programozói ráfordítással ^^

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

fernando torres
#4059
én is letöltöttem,egyszerûen hihetetlen vas kell neki..

arty
#4058
hidd ezt. codemasters "autos" terméknél a demo=végleges, ld. még TRD széria ...

Forza.

0Fritz0
#4057
Minimum Paks. 😊
Sajnos optimalizálatlan.
Mindenki a gépigényt, na meg a fizika hiányát szidja.
Mivel demo, ezért remélhetõleg javítják.


Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

báttyó02
#4056
attol függ hány perces negyedekkel tolod
én 5-6percesnél dobok ilyen 100pontokat az már elég jó

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#4055
a többi az elmegy?

báttyó02
#4054
asszisztod nagyon kevés😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AtiRadish
#4053
Zsearul nez ki az uj colin mcrae
Egy min. gepigenyt tudnal mondani, mert ha nem nagy akkor ezt en is lekapom?!?!

fernando torres
#4052
NBA 06





CalebJoe
#4051
Meglepõen jó lett a game kis gépigény nemrossz grafika jó hangok.
Van egy másik a You Are Empty de az nincs meg sajnos azt mondják a még jobb ugyanettõl a cégtõl.
Slig
#4050
Ez rohadt jól néz ki! Jó game? Nem ien kis "gagyi"?

スラッグ

CalebJoe
#4049
Instinct (páruszki efpées)






Maxtreme
#4048
Viszont az sztem jobb 😊

#4047
áá, ez jobban néz ki a Virtua Tennis 3-nál 😮
Maxtreme
#4046
Top Spin 2















Maxtreme
#4045
Nanédda' Lehet még manapság DVD méreten alul játékot csinálnI? Sõõt! Cd méreten alul? 😊

LA Street racing













Ezt úgy kell megnézni hogy 350mb az installja 😊
Ettõl függetlenül 1-2 nagy nevû autós gamenek simán odatesz. Ugyebár a képekrõl ez nem jön le, de az irányíthatóság sem Arcade 😊
Teljesen korrekt <#wink>

0Fritz0
#4044
Colin McRae: DIRT (DEMO)















Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Maxtreme
#4043
Jaja jó is.. 😊
Csak anno nem játszottam vele mert elõször szaggatott, (sima 6600-on) 6600GT-vel meg bugos volt a driver miatt mint az állat. Viszont azzal a driverrel amivel ez jó volt, más viszont szar <#idiota>

báttyó02
#4042
beszteszt gém😊
imádom,én is ezt tolom most megint :p

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4041
CT ögen 😊



















Viktor9202
#4040
Double Agent -.-

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

CalebJoe
#4039
Dábl Édzsnt









arty
#4038
sztem szebb volt, mint a double agent, azt tul post processelték, ami viszont csak AA-val ért volna valamit, de olyan gép meg nincs, ami azt ugy elvisszi 😊

Forza.

Maxtreme
#4037
hát szted? 😊

tsarffi
#4036
Hy! Ez melyik részbõl van? Chaos Theory?

Gigabyte EX58-UD5; Intel Core i7 920; ASUS NV8800GTX 768M; Corsair XMS3 6GB DDR3 1600; CM550GX;

Maxtreme
#4035
Ez a game a mai napig üt grafikailag





















Akárki akármit mond, szvsz sokkal szzebb mint a DA.

AntiHero
#4034
Ñìåðòü øïèîíàì / Death to Spies






Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4033
SPIDER-MAN 3
















Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4032
Oblivion + SI + sok mod<#ravasz1>










Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bulba
#4031
Alpha prime:










60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Hmuda
#4030
OFF: a régi rendszerhez képest (az volt az aduász az MMO rendszerek között) tényleg közröhej és szánalom lett, de ha attól eltekintünk akkor egy viszonylag élvezhetõ katyvaszt kap az ember. Bár megmondom õszintén, egyedül a Star Wars és a guild tart játékban.

Az SWGemu pedig nem igazán tört szerver mert leglális, de közemberek üzemeltetik majd. A soe rábólintott a dologra, szóval nem igazán tört. Majd ha látják, hogy azok a szerverek tömve lesznek akkor talán elgondolkoznak majd a saját hülyeségükön (bár ha több évnyi folyamatos, össznépi szapulás nem hatott akkor lehet ez se fog).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

arty
#4029
OFF: nekem csak haver mutatta anno, h milyen lett, igy nem is csodáltam h lelépett ... de mi az az SWGemu ? tört szerver? amin lehetne régi szabályok szerint játszani?

Forza.