Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#4028
Ha eltekintünk attól, hogy milyen volt akkor egész türhetõ és minden gyökérség ellenére még minidg SW.

Persze amint van SWGemu a jelenlegi játékosállomány nagyjából újboli 75%-os csökkenésen fog átmenni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

arty
#4027
én inkább azon lepõdök meg, h még van egyáltalán játékos, aki vevõ a sony szutykára ...

Forza.

Hmuda
#4026
Meglepõdnél, hogy mennyien játszanak. Annyi az egész, hogy a központ Coronetbõl áthelyezõdött Eisley-ba. Még ha csak fele a népesség ahhoz képest ami régen volt, még mindig vannak bõven akikkel játszani lehet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

magus
#4025
mmorpg 150 aktív elõfizetõvel

Sland
#4024
Ez milyen? RPG? Stratégia? FPS? Vagy mi?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Hmuda
#4023
Star Wars Galaxies megint

Meditálás egy Sötét Jedi máglyánál.


Na foglalkozz vele! Ha látja hogy nem kapja meg a törõdést akkor feladja!


Sötét Jedi találkozóhely.



Jedi Starfighter.


Könyedt kashyyyki kiruccanás.



Jedi Starfighter II


A háború egyik sérültje, aki kénytelen nyomorékként leélni életét.


PALPI! LÁTOM A GATYÁDAT!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

UnknownAsshole
#4022
Infernal













Maxtreme
#4021
Fahrenheit:





















Ahhoz képest hogy soha nem szerettem a kalandjátékokat, (ne üssetek 😊 ) ez a game valami piszkosul bejön. Az egészbõl árad a profizmus.

báttyó02
#4020


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

CalebJoe
#4019
Sland
#4018
ezsgé galéria

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

CalebJoe
#4017
Melyik oldalt használjátok képfeltöltésre és hogy kell belinkelni.
CalebJoe
#4016
báttyó02
#4015



















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

UnknownAsshole
#4014
kültem neked PM-et, pls válaszolj!
STREEX
#4013
Oblivion: The shivering isles








Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Maxtreme
#4012
Nem. 1280 max detail, 4XAF Shadows off. Így nem ritka a 100 FPS sem. Nagyobb harcoknál a minimum olyan 60 körül mozog.

doncarlos
#4011
hehe.. jaja õ amúgy egy FLESH

AntiHero
#4010
Krumpli uraság ezt benézte<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

doncarlos
#4009
stalker:



#4008
te neked a játék nem akad???nálam a játék elejétól akadozik de durván!!!

Maxtreme
#4007
1kis tegnap esti Starship Troopers multi (coop) móka 😊















Gunn69
#4006
te milyen gémeket találsz folyton?😄

grebber
#4005
Már régi nagyon csak orosz nyelven jött ki eddig. Ezt nemrég tette közzé egy jóember😄
És már magyarításon dolgozik.

Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#4004
Milyen a gém? régen érdekelt, mikor jelent meg? 😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Maxtreme
#4003
You are empty



















Maxtreme
#4002
maot persze 😄
mapot akart lenni 😊

Maxtreme
#4001
Csak kár h hibás 😞
1 bizonyos maot nem fog betölteni 😞

báttyó02
#4000
Max Payne 2 - Elements Of Style mod
















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3999
part2:





















...és ígérem több nem lesz 😊

Maxtreme
#3998
Resi4 again 😊











báttyó02
#3997
Level-R beta













Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Alwares
#3996
Talán még jó is lenne ez a játék ha nem lenne olyan csúnya a gépigénye. Bár a képeken úgy áll mint aki beszart...

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

AntiHero
#3995
Jaó van na😄 spidi 2tõl jobb😛

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3994
ez neked szép? :-o
sztem tiszta ronda..rohadtul nem teccik

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

AntiHero
#3993
szép..de csak sm3man fut?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#3992
passz 😊 de ez egy halál szimpla autos game, mind1 milyen nyelven játszod 😊

Spider Man 3







Forza.

Seth
#3991
Na, tiszteljük már a másik nemzetet. Vajon õk milyennek hallják a magyart?

PSN ID.: Beegabor

magus
#3990
ebbõl jön vmi nem állatok által beszélt nyelven verzió? : (

arty
#3989
nemtok róla 😊 de ezt inkabb topikjaban 😉

Forza.

Sland
#3988
Nitro Stunt Racing-hez nincs Angolosítás?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#3987
gta:sa - a tiszta san andreasi utcákért dolgozok! 😊

Forza.

AntiHero
#3986
Én meg megveszem....<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Sland
#3985
Tetszik 😛 Le is töltöttem...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

báttyó02
#3984
SLR







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#3983
namég 2:



Forza.

arty
#3982
ok, csak ugye igy akkor könyen a fotosoppolt marketing képek áldozatvá válhatunk... ilyen kép van elég a neten is sztem 😉

Nitro Stunt Racing















Forza.

#3981
ott van mindegyik kép sarkában egy jel (vmi weboldal jel gondolom...), ebbõl rá lehet jönni, hogy nem Kandurex készítette a képeket a gépén 😛
Kandurex
#3980
😉 áá a nyertes 😊 egyébként nincs meg szabva, hogy a saját gépederõl kell csinálni, amúgy is csak s-videon menne, azon meg nem jön ki a HD. mert ez a játék X -en bizony, így néz ki.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

arty
#3979
és mivel csinálsz x360-on shotot? van beépitett toolja? 😮

Forza.