Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

STREEX
#4130
Overlord











Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Maxtreme
#4129
Lost Planet:











uHs Gerzson
#4128
Utolsó adag:







Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Sland
#4127
Sztem nem szép... (Én is kipróbáltam már)

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#4126
wow! még nyomjatok Transformers képeket 😊 szép!

Forza.

uHs Gerzson
#4125
Transformers - The Game:





Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

báttyó02
#4124
Transformers







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

berczely
#4123
A csodálatos: Colin Mcrae DiRT !!!! SubaruSubaru 1

AntiHero
#4122
Driver 4 - Parallel Lines






Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

UnknownAsshole
#4121
Painkiller











UnknownAsshole
#4120
Driver 4 - Parallel Lines













báttyó02
#4119
Driv4r















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#4118
Spider-Man 3







Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#4117
igen 😊 az a másik nekem nem jött annyira be ... ez az egyszerûsége miatt igen

Forza.

#4116
hm... nekem egy másik Defender of the crown játékom volt... csak az egy Robin Hood-os game címe volt 😄 De ez is hasonlít rá... mindkettõ ugyanannak a remake-je?
arty
#4115












Forza.

arty
#4114
ritkán, akkor is fõleg napközben (akkor érek rá 😞 )

Forza.

AntiHero
#4113
Hey, szoktad neten nyomni?
Én tegnap is fent volta...Nagyon fain játék ez amúgy...

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#4112
sok szempontbol szebb 😊 vannak értékelhetõ grafikai elemek a dirtben is, de tulzásba vitték a post process baromságokat, homály az egész és cserébe alacsony az fps a csucsgépeket kivéve 😞

Elmékeztetõül Flatout2: (1280x1024, minden max, 6xAA)













Forza.

Hmuda
#4111
És? Maga a rendszer piszokjó alapot szolgáltatott egy olyan MMO-hoz ami mindent a földbe döngölt volna. Ennek ellenére egy rakás szemetet raktak be helyette. Most is a grind az elsõdleges fejlõdési mód, mert közel nincs benne annyi küldetés (amik mellesleg nagy többségben alig súrolják az elviselhetõ kategóriát, a jó küldik irtó ritkák és azok is szinte mind Musty-n vannak ami persze csak kieggel érhetõ el), ami eljuttatja az embert max szintre és ha el is éri, ott megáll az élet. A PVP az élményen kívül nem sokmindent kínál (még az élmény se túl megnyerõ a rém primitív harcrendszer miatt), mert a rewardok elég harmatosak (plusz egyetlen egy battlefield van az egész játékban).

A probléma a kontenthiány volt és nem a rendszer annó. Mostmeg már mindkettõ. Az egyetlen dolog ami életben tartja az az RP, mert arra nagyon jó, de másra nem.

De ha válaszolsz akkor az SWG-topikban tedd, ne ide offoljunk.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

magus
#4110
jajjmár, nem láttam az új rendszert, de a régi rendszer abból állt, hogy felvetted a buffokat a elmentel solozni egy huszfos csapatban, vegigmentel mindenen es ennyi. jah, tehettel le vendorokat, de ertelme nem volt, a relative legjobb fegyvert hamar megszerezhetted, + pár dmg-ért meg éveket farmoltál (terminal altal adott q-kat, mert a hosszú q-kért napokat kellett ücsörögnöd a sivatag közepén), de mivel rendes pvp nem volt, ez nem volt fontos, voltak insták jah, arról túl sokat nem tudok. volt hangulata, jó volt, hogy lehetett várost alapítani, de aduász, na attól olyan messze volt mint Makó Jeruzsálemtõl.

RatBaG
#4109
akkor ugyanolyan fos mint az elõzõek

Per Aspera Ad Inferi.

#4108
Már nem azért, de ez a naaagy, nextgen, ultragépigényes játék... hát, nem néz ki olyan csúcsszuperül 😄 xD A flatout is szebb... vagy csak régen láttam azt, és azt hiszem, hogy szebb 😄
arty
#4107
Dirt 640x480/4xAA/High (bárcsak ne tapadna ennyire a kocsi ... 😞 )













Forza.

STREEX
#4106
Nem, az utolsó 3 kép csak a demo végén lévõ videóból vannak

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#4105
OVERLORD má naon várom a demót eddig 4x akasztottam ki
#4104
ezek benne vannak a demóban?😮

STREEX
#4103
Overlord demo












Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

báttyó02
#4102
áá ....jpgbe se mentek többet :\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4101
iylen volt,iylen lett 😄












Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#4100
nekem, ha XML-ben irom át maxra a textruákat, néhány közülük fekete lezs játékban 😞

sland: thx! mazsolázok 😊

Forza.

Maxtreme
#4099
Elvleg a textúrák ugyanilyenek. 😊
Kissé megbuheráltam az ini-t. 😊 (vagyis xml-t)

Sland
#4098

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#4097
kiváncsi lennék milyen egy 512mb-os vga-n, mindenmaxon 😊

Forza.

Maxtreme
#4096
1kis graw 😊



















báttyó02
#4095
street legal: racing redline

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#4094
mi a játék pontos neve?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

báttyó02
#4093
street legal dö beszt 😊









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#4092
SPIDER-MAN 3



Vgyáááááá!



Ez címlap fotó lesz!



Hát igen, a reggeli csúcs forgalomba mindig belefutok...



3 év "gyúrás" eredménye...Na meg Sponzor!



Gyurunk vazee..


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4091
Hehe ehhez a topikhoz új gépet kell vennem komolyan mondom mire ez bejön kb szarrá dolgozza magát a gépem tölt összevissza keregkattog minden 😄

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4090
Úgy is van, bmp-be.. nagyon okos kisfiú vagy..

arty
#4087
LASR (minden idõk legélvezetesebb "drift játéka")

Forza.

AntiHero
#4086
Az minek?<#idiota><#eljen>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

SNAKE01
#4085
kép lemaradt-e?😮

Kongy
#4084
Prince of Persia The Two Thrones:összeütközök az egyik boss-al:



Ellenség lefejezése XD

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Alwares
#4083
Hát a kalandjátékokban általában rosszul oldják meg a 3D-t, de szerintem ebben jól eltalálták...

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

Istencsászár
#4082
Valóban az, bár a régi rajzolt 2ds volt az igazi😊, de hát 3d mánia ezt is elérte... bár értem mit mond megvan hozzá a papírom😊, de megakadtam...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Maxtreme
#4081
Condemned Criminal Origins
















Alwares
#4080
Ez egy poénos game, csak azért nem játszottam eddig vele, mert szerintem nem érteném a poénokat... Magyarul lenne ez jó 😊

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

arty
#4079
utolso DIRT kép - elõzõ kör nyomai: korlátnak csapodtam

Forza.