Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

berczely
#5087
Ezt te fotóztad?

arty
#5086
Sega Rally Revo





Forza.

arty
#5085
Super Off-road (Sega Genesis) (aka Iron Man (PC)) ( emulátor+rom )



Forza.

0Fritz0
#5084
TrackMania Forever





Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

AnarchoiD
#5083
Age of Conan OpenBeta



Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

berczely
#5082
SEGA Rally Revo






arty
#5081
ez nem a vegas topik ... KÉPEKET EMBEREK!!!!!!!!

Forza.

grebber
#5080
Pont ezzel tolom most én is nagyon lol a game!
Megyek egy szakaszon ha felfelé megyek a lépcsõn a szemben lévõ ajtó mögül kijön 3-4 pajzsos csóka.De ha máshonnan megyek csak állnak mint a cölöp az ajtó mögött én meg fél centirõl ablakon keresztül lelövöm õket.
Ez is kezd EA gyanus lenni mindig ugyanazt kiadják szinte 0 újítással.

Next PC upgrade: 2022

arty
#5079
750xXXX a legjobb 😊

és akkor nem lesz fos minõségre méretezve a drága forummotor által és nem kell kattintgatni sem.

Prince of Persia: 2 thrones



Forza.

Maxtreme
#5078
Hát csinálj...

Mások meg arra panaszkodnak hogy méééé kell iylen nagy felbontásba? Miért nem elég az 1024...

R6 vegas 2















zzeN
#5077
fraps

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#5076
Sziasztok! Egy kis technikai segítség kellene. Szóval olyan progi kellene amivel csinálhatok screenshotokat játékokból, van ilyen és ha van akkor mi a neve? Lehet béna kérdés, de én nem vágom és szeretnék kimenteni képeket, anélkül hogy mindegyik után kilépnék (prt scr). Elõre is köszi.
eZo
#5075
<#eljen>

a másik meg, 2008-ba még mindig 1024x768, és 1280x1024-es kocka képeket látni itt többnyire, szívesen megnéznék 1-2 1680x1050, vagy 1920x1200 képet

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Qwerty4
#5074
Jah, ez tényleg igaz, gamerek vagyunk akkor miért utáljunk egymást csak azért, mert a másiknak xboxa van vagy a másik tag csak pc-n nyomja?
Mindenki vegyen olyan platformot ami közelebb áll az ízléséhez.Nincs miért utálkozni.Tök szánalmas szerintem az ilyen xbox vs. pc meg a többi hasonló vitatéma.PC-re is jön ki elég játék, én például lépést se tudok tartani a megjelenésekkel.Xboxra is.
Szóval jó játékot gyerekek!<#felkialtas>

Qwerty4

Istencsászár
#5073
Neked is elomdom. Én nem a géppel játszadozok és nem simogatom meg becézgetem, hanem a játékkal ami a képernyõn van😊 kit érdekel hogy min megy?...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

robotnyk
#5072
tudjuk, tudjuk - xbox a zisten.
Istencsászár
#5071
Pont nem😊 beszereztem végignyomtam, meg még1szer és eladtam... tavalyi legjobb FPS volt, a The Darkness mellett, ami szintén oda vissza veri az ilyen Turok meg egyéb fpseket... csak ezek pécére nem jönnek.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#5070
ide képek kellenek halo3-bol... ontopik!!!! 😊

Forza.

#5069
A Halo3 tényleg nagyon jó, akár túlhypeolták,akár nem.

Snexi
#5068
Majd ha jön pc-re...de nem fog xD

robotnyk
#5067
fanboy alert ^^
Istencsászár
#5066
Az a baj h nem próbáltátok a Halo3at😊, amellett ezek porszemek, a Turok meg kimondottan gyenge eresztés volt az fps felhozatalban...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Maxtreme
#5065
Szerintem meg baromi jó 😊 Semmivel em rosszabb (sõõt) mint bármelyik hent központú fps játék.

Snexi
#5064
Egy baj van ezzel a Turokkal...Az hogy semmi hangulata nincs

Maxtreme
#5063
Turok



















AnarchoiD
#5062


frontlines: fuel of war

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

kakaoskalacs
#5061


WoW

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Snexi
#5060
Kane & Lynch (régi képek)






Bence94
#5059
part 2







GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#5058
Túrok 😄

bocs a mennyiségért.










GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Snexi
#5057
12.52GB? 😮 😄 Am szerintem szép.Nem is tudtam hogy már megjelent,pont ezért szeretem az ilyen topicokat 😊

Soldiers
#5056
így kép alapján

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

Soldiers
#5055
nem vmi szép a graf és kép alapján

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

grebber
#5054
Turok




Next PC upgrade: 2022

Snexi
#5053
Szerintem nem valami nehéz,az 1 sokkal nehezebb volt nem beszélve a Vegas elötti részekrõl

w77d
#5052
ez nagyon jó kis játék 😊
Megvettem a CE-t és nagyon nem bántam meg 😊 Bár néha idegesít, amikor már fél órája szenvedek egy részen, aztán odajön egy terrorist és lepuffant, de legalább van kihívás 😊

Snexi
#5051
Rainbow Six Vegas 2






Qwerty4
#5050
Nekem az ilyen húzás a Manhuntba nem tetszett.Épp a napokban próbáltam ki.Hátrafelé menetelés a védekezés.Pocsék. 😞

Qwerty4

grebber
#5049
Hát harc terén van benne sok hülye megoldás de attól függetlenül elég hangulatos.

Next PC upgrade: 2022

tonyr
#5048
nekem az nem teccett hogy pl az ellenség is, ill én is hátrafele csak ugrálni tudok, és kicsit nevetséges volt h harcolok 3-4 enemy-vel, és mindenki védekezésképp hátrafele ugrált... amugy nem rossz game

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

grebber
#5047
Nekem nagyon tetszik és mostmár végre magyar 😄

Next PC upgrade: 2022

#5046
Hát, olyan z kategóriás rpg, valóban rengeteg bug-al (van hozzá egy kötelezõnek mondható 1,5 gigás patch!), egész normális grafikával, de nagy gépigénnyel... Sztem egy idõ után unalmas lesz, de a z kategóriás minõség ellenére annyira nem rossz. Olyan 55%-ot adnék rá 😛 (Játszottam vele, csak úgy értékelek)
Qwerty4
#5045
Én úgy vettem édszre többen mondták azt, hogy rossz, mint hogy jó...

Qwerty4

mama2
#5044
Ez jó játék? Mert sokan azt mondták sok benne a bug, meg ilyenek:S.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

grebber
#5043
Nemtudom volt-e már Two Worlds<#nyes>





Next PC upgrade: 2022

davidka003
#5042
64 bitest nem szereti.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

arty
#5041
pedig elvileg Vista is támogatott ... nem lehet h csak nálad van gond?

Race07 továbbra is:

Forza.

inter94
#5040
thx

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

w77d
#5039
jó, csak nem szereti a win vistát ezért nem tudok vele játszani 😞

arty
#5038
igen

Forza.