Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

inter94
#5037
jó játék ez?

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

arty
#5036
Race07 (méretezve)

Forza.

arty
#5035
Race07


Forza.

grebber
#5034
Two Worlds





Next PC upgrade: 2022

V43 1105
#5033
DoD:







ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

grebber
#5032
Two World part 2

Pár kép:

Szép a víz

Ezen a részen kis semmi vagyok mert csontvázhegyek meg hullaakrámik vannak

A lóvam 😄



Elfuserált medve

Next PC upgrade: 2022

grebber
#5031
Two Worlds




Next PC upgrade: 2022

UnknownAsshole
#5030
ezek viszont jók <#eljen>
UnknownAsshole
#5029
kép minõségébõl meg az autók külsejérõl csak úgy sugárzik az igényesség <#zavart1>
berczely
#5028
Colin Mcrae DiRT






inter94
#5027
TDU:









Fraps rontott a minõségen

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

w77d
#5026
ezt azért nem mondanám...

davidka003
#5025
Ameddig képet csinál addig rakja fel totál maxra és akkor jó lesz a kép.
Én így szoktam.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

ScarY MAN
#5024
ki vaty te?

...

ChuckyHUN
#5023
Ha szar a géped, ne tegyél szar képet....

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

w77d
#5022
no meg az élsimítás hiánya is ordít a képekrõl..

belapeter
#5021
de azért mert gyenge grafikuskártyám van és a világ részletességei csak
minimumom vannank

Asus EAH5770 512MB|AMD Athlon 4800 x2 2.5GHz|2GB 800Mhz RAM|7.1-es hangkártya! \"Nagyon jó társaság vagytok\" Ez a Radeon HD Series team...

Qwerty4
#5020
Így van, nagyon unalmasnak tûnnek a pályák, ezért ki se próbálnám ezt a játékot semmiképpen.Egyszerûen lehangoló, láttam jobb beállítással is, de úgyse jött be.És még állítólag rengeteg hiba van benne...

Qwerty4

Shep
#5019
A pro streetben a kocsikon kívül minden olyan harmatgyengén mutat, ráadásul a kocsik annyira kilógnak a képbõl, mintha csak rá lennének fényképezve, vagy nem is tudom.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

w77d
#5018
maga a pálya tervezés tényleg unalmas, de az itt beszúrt képek elég gyatra grafikai beállítással készülhettek, nálam szebben néz ki..

Qwerty4
#5017
Szerintem ennél a Carbonnak, sõt a MW-nak is sokkal ütõsebb a látványvilága.Még képeken is unalmas nézni a Pro Streetet.

Qwerty4

belapeter
#5016
Pro Sreet!!!




Asus EAH5770 512MB|AMD Athlon 4800 x2 2.5GHz|2GB 800Mhz RAM|7.1-es hangkártya! \"Nagyon jó társaság vagytok\" Ez a Radeon HD Series team...

Cápafogxy
#5015
Énis épp dirtezem.

Maxtreme
#5014
Ez mondjuk teljesen igaz 😊

BBird
#5013
Nem feltétlen csak a fogyatékos majmok miatt van a cím beírási kérelem...
Ha jól körültekintünk, az oldal alján találni egy részt: Keresés.
Ha én szeretnék itt keresni userek által feltett screenshotokat (nem a hivatalos - agyonszerkesztett - fake screenshotokat), akkor hiába írom be: Dirt, a képrõl a keresõ nem fogja tudni, hogy mibõl volt. Viszont, ha oda írjuk a címét is, a keresõ is rögtön barátságosabb lesz.
Én ezt az elõnyét látom a dolognak. Egyszerûbb beírni egy pár betûs címet, mint végiglapozni több száz oldalt. :-)
Hmuda
#5012
Épp az a baj, hogy sok a fogyatékos majom és ha nincs az arcukba tolva, akkor a világért se mozgatnák meg magukat, hogy kiderítsék mibõl van a kép, inkább felteszik a tökfölös kérdést. Ezért van a szabály, hogy mindig oda legyen írva a játék címe. Nem megeröltetõ és mindenkinek kényelmesebb lesz az élete egy kicsit.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#5011
Tudnám miért törölték a hsz-em mikor az 5008-as postra válaszolva írtam hogy - én is. Szvsz ebbõl még egy fogyatékos majom is ki tudta volna következtetni hogy mirõl van szó 😊
Na mind1..

Colin Dirt:



















Shodan
#5010

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

RatBaG
#5009
nem tudsz vmi jó modos oldalt dirt-hez?

Per Aspera Ad Inferi.

Shodan
#5008
Egy-két subarus kép colinból, bloom moddal.













A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

DIDZSEJke
#5007
tutty

Lv7x Abyss Walker

w77d
#5006
hehe, én is XD

berczely
#5005
hehe én végigtoltam akakdásmentesen max grafon!<#hehe>PC-n<#hehe>

Istencsászár
#5004
Ezek javítva lettek a második részbe, sokkal részletesebb és jobb hatást kelt, s nem ennyire mû egykét helyen... de szerintem az egy is nagyon szép, a gépigáény meg... pécén mit vár tõle az ember, az egyet nem is tudtam kitolni mert akadt, tavaly év végén szereztem be boxra, felüdülés volt akadásmentesen játszani vele.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5003
több helyen olvastam,hogy "kopottas"(nem az effectek,azok jól néznek ki) meg hogy "a gépigényhez képest ronda" stb.

fery02
#5002
Ki mondta, hogy csúnya?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

berczely
#5001
Ez egy korrekt grafikályú k*rva jó game!
Nemrég toltam végig másodszor és nagyon zsír!

#5000
bocs,de ez kihagyhatatlan: TÉK 😞
még egyszer bocs...

ennek a játéknak miért fikázták a grafikáját?

Maxtreme
#4999
Condemned Criminal Origins





















Bár anno végigtoltam (ha jól emléxem 2x is) de most nekiestem HARD fokozaton. Így már azért pöppet nehézkes 😄

fery02
#4998
Zseniális játék. Emléxem, hogy a sajtó úgy szidta, mint az állat, de nem értem, mert én nagyon élveztem mindvégig. Fantasztikus benne a fizika szerintem, meg egyszerûen élmény benne zúzni. Én jobban élveztem talán mint a Driver 4-et, pedig azt meg sokkal jobbra értékelte a sajtó.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

bulba
#4997
Még egy kis Driv3r:










60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Maxtreme
#4996
Hellgate London



















#4995
ha nem lennék olyan béna a multi playerben,még meg is vettem volna... de így😞

Hmuda
#4994
World in Conflict.

Death from above!


Menekültek.


Death from above! II.


Na ezen se sétálnak át a ruszkik.


Death from above! III.


TIMBER!


Megjött a nehéztüzérség.


Ajándék Jézuskától.


Karácsonyi csendélet...


...és ami felpaprikázta a hangulatot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#4993
Red Orchestra Ostfront 41-45






Serpa
#4992
Red Orchestra Ostfront 41-45
Mare Nostrum mod beta 1.2 (afrikai front)



Maxtreme
#4991
Colin Dirt



















berczely
#4990
Test Drive Unlimited




Istencsászár
#4989
Neked aztán van életed😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#4988
Stalker








Next PC upgrade: 2022