Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5138
Nemrég játszottam ki újra az alapjátékot, de ezekbõl a képekbõl ítélve, ezek a képek is onnan lettek kivágva, legalábbis nagyon úgy tûnnek. Lentrõl a 3. kép például teljes egészében az alapjáték egyik küldetését ábrázolja, semmi változás sincs rajta. Mit változtat ez a mod? Azért ha tudsz elérhetõ linket, beírhatod, mert google-val nem sok midnere jutottam.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Peetboy
#5137
Hát ezek a képek nagyon rondák. Ha ilyen lesz a játék, akkor szörnyû lesz. <#nyes>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

bulba
#5136
Crysis után optikai terror: Driv3r











60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Snexi
#5135
Ez egy új küldetés?Hogy lehet berakni?

Peetboy
#5134
Köszi! Ezt kerestem, már régóta szerettem volna látni képeket a felújitott San Andreasról. Tavaly megjelent a grafika módositó Patch, amivel szebb lesz a játék. De képeket még nem láttam róla.
Fel is teszem a gémet és ki is próbálom milyen. <#taps>

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

grebber
#5132
Ez egy mod demója a Crysishoz!
Crysis X23I

Next PC upgrade: 2022

w77d
#5131
ez meg mi? <#wow2>

Shodan
#5130
Crysis X23I















A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

davidka003
#5129
Nem az imageshack tiltott, hanem az sg van tiltva az imageshack által.
Ezt használd: http://media.proxnet.hu/

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Snexi
#5128
imageshack mért tiltott?

w77d
#5127
nem törölték, hanem tiltott honlapról próbáltad linkelni...

Snexi
#5126
õõõõ,mért törölték?

mama2
#5125
Szép békák<#idiota>

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Snexi
#5124
Grid




kakaoskalacs
#5123
azonse megnyugodhatsz 😄D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

arty
#5122
jah, az csak vistan megy 😞

Forza.

kakaoskalacs
#5121
ez egesz jo game 😊
csak nalam a multi része nem ment..

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

arty
#5120
Halo2







Forza.

Maxtreme
#5119
Lost



















Axon
#5118
Sins of a Solar Empire

Maxtreme
#5117
Dirt





















Lassan de biztosan a végére értem 😊

The Protector
#5116
Ezt a GTA grafika javítást honnan lehet leszedni?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Snexi
#5115
Most látom hogy az az árnyék akar lenni<#nyes>

Maxtreme
#5114
Átment rajt az ótó😊)

Snexi
#5113
Amúgy az a keréknyom CJ hátán elég érdekes <#idiota>

Maxtreme
#5112
azt

Bence94
#5111
helo maxtreme ENBSeries-t használsz?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5110
No én pont ezért buheráltam át 😊
Hogy eltûnjön a 20 kiló MB, és az emberek körül a pixelhalmaz 😊

Istencsászár
#5109
Álltalában ezek a buherák lehet h szebbek képkeken, de a játékot sterilebbé, látványtalabbá teszik... lehet bármi féle nagy felbontású pakk, vagy + HDR, bloom vagy akrámi... Az a GTA még prevgenre készült, pécén jóvolt, suhant, de a GTA4 amibe minden effekt bele van rakva, minden tükrözõdik, vetõdik össze vissza mint a való életben, na az igényes, ezek csak kényszermegoldások...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#5108
Akkor egészségedre.Nekem nemtetszik egyátalán ember körül fehét pixeles körvonal fekete pöttyös szarság mindnütt <#levele>

Next PC upgrade: 2022

berczely
#5107
Sztem zsírul néz ki a buherált!
Kedvet kaptam hozzá...

grebber
#5106
Szerintem csak szarabb lesz tõle a game egyedül ez a tükrözödés ami hoz valami plusszt!




Next PC upgrade: 2022

Snexi
#5105
Valami látszik hogy szebb a textúra pakktól vagy a bugtól semmit se látsz.Pls rakj róla egy képet hogy hogyan néz ki vele 😊

Maxtreme
#5104
Csodát nem lehet vele tenni, de azért szebb lett jóval..
Ide tettem összehasonlításképp képeket

Még a highres textúra pack ami dobna rajt, de azzal meg bugos lesz a game.

Snexi
#5103
Hát ettõl a csillogástól nem lett sokkal szebb a játék :/

Maxtreme
#5102
San andreas 😊
(általam kicsit átmahinált grafikai ini fileal 😄)





Snexi
#5101
Szvsz olyan 40 körül mehet neki,nekem legalábbis annyival ment maxon és neki is hasonló gépe van

#5100
hány FPSed van benne? <#wow2>

Snexi
#5099
Egyedül a cod4-et vittem végig többször,de azt is csak unalmamban

grebber
#5098
Hát igen van pár ilyen game amit énse vinnék végig többször viszont van olyan is amit már többször végigtoltam és nem 1 ilyen game van!

Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#5097
Lehetett volna jobb is, igy nem lett akkora durranás, Clive Barker's neve mentette meg a teljes kudarctól. Voltak benne jó kis részek, a történet sem rossz, taktikázni is kellett, a látvány is beteg volt, csak, csak... senki nem venne rá mégegyszer hogy nekiálljak végighentelni ujra😞

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#5096
A finálé jó game volt!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5095
Jericho



















grebber
#5094
Turok





Next PC upgrade: 2022

Snexi
#5093
Wow 😊

#5092
Test Drive Unlimited:

(1024x768,4xélsimitás,HDR off,minimum graff..)

ScarY MAN
#5091
<#wow1><#wow2>

...

arty
#5090
replaybõl 'fotozva', 1360x768/mindenmax/8xAA, méretezve 750x424-re + minimális élesítés, végól jpg 90% minõségben mentve

Aknakeresõ (Vista x64)

Forza.

berczely
#5089
Nemtom olyan fura!
Biztos jobb vga-d van vagy nemtom mer sztem jobban néz ki mint az én revo-s képeim!vagy netán xbox?

Istencsászár
#5088
Van benne valami különös?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES