Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#6199
akarod mondani: SZERINTED 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

grebber
#6198
Ez a stalker is csak az égben szép sehol máshol.

Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#6197
Stalker Clear Sky















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#6196
hát simán az is 😊 A 2D-s növényzet kicsit izé, de amúgy összhatásban mai napig nagyon korrekt.

fery02
#6195
"Call of Juarez is an epic adventure western themed FPS game" - forrás

#6192: amúgy látom még mindíg gyönyörûnek tartod a játékot. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#6194
western fps..

Firerock
#6193
ez valami kalandjáték?vagy szerep?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Maxtreme
#6192
Call of Juarez

















fery02
#6191
keciszépek

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#6190
WarHead full graf.









Intel E6550 @ 3Ghz | 4x2GB Kingmax @ 1066Mhz | Gigabyte 9600GT 512MB | Enermax 550W | Asus VW222S 22\" Nintendo DS+R4+2GB | Fujifilm S5700 | Creative Zen 2GB+8GB SDHC | HTC Touch TDU:Narancs[HUN]

Bence94
#6188
igen bírná csak az a baj hogy memória hibája van így vannak sajnos grafikai hibák plusz a procim nem valami erõs de így is játszható. megy majd szervízbe.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#6187
part 2: 18+








GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

DJ RX7
#6186
maxon megy 1950en?

:3

Bence94
#6185
Brothers in Arms: Hells Highway










GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

robotnyk
#6184
Company of Heroes









és egy ráadás

#6183
BiA:HH





ScarY MAN
#6182
de ha mar haborusdi ue3-at hasznalo jatek kellet 😛

...

grebber
#6181
Az egy fos azzal inkább ne annál szebb szerintem!

Next PC upgrade: 2022

ScarY MAN
#6180
akkor hasonlitsatok ossze MoH Airborn-al....

...

Snexi
#6179
de az is ue3,viszont én meg nem mondanám róla ha nem tudnám

SZilaJMaGGoT
#6178
UE3 sztem frankó csak tudni kell használni...

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

mila69en
#6177
pedig az unreal motor az is le is rí rola😄 herotom is van tõle<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#6176
Vegas 2 tudtommal nem UE3... Bioshock meg más környezet, de akkor mondjuk úgy, hogy háborús UE3 játékok közül

Snexi
#6175
legszebb?bioshock és a vegas2 simán alázza

grebber
#6174
Nekem a Bioshock sokkal jobban kinézõnek tûnik igaz teljesen máshol játszodik és full másról szól meg minden más de grafban az jobban bejön.

Next PC upgrade: 2022

#6173
Elvileg...gyakorlatilag nem

#6172
ez a legszebb UE3 engine-s játék (elvileg) szal...

grebber
#6171
Engem sem nyûgöz le ez a grafika.Nemtudom valahogy az unreal engine 3 ból nemtudnak kihozni baszott látványosságot amire aztmondod aztakurva ez már igen. Lehet majd sok év múlva az Unreal Engine 4 mutat valami káprázatosat.

Next PC upgrade: 2022

fery02
#6170
Nem tudom, nekem ilyen mod jellegûnek hat. Néhol elég szép, de néhol meg csúnyácska.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#6169
Brothers in Arms Hells Highway



Heccsát




Next PC upgrade: 2022

grebber
#6168
Ma jött ki és igen a teljes!

Next PC upgrade: 2022

#6167
ma délután

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

inter94
#6166
teljes?mikor jött ki?

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

grebber
#6165
Szokásos Unreal Engine 3-as szerintem nekem nagyon jól fut.(Mondjuk szinte összes UE3-as game jól fut egy 8600GT-vel is)

Next PC upgrade: 2022

Firerock
#6164
nagy a gépigénye?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

grebber
#6163
Brothers in Arms Hells Highway






Next PC upgrade: 2022

#6162
köszi <#worship>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#6161
http://stalker.filefront.com/file/SHARPER_FULL_version_832_textures;94212

#6160
valami linket tudnál hozzá adni?
vagy keressem meg magamtól? 😊

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#6159
nono. 8800GT + némi custom konfig 😊
Egyébként nincs teljesen maxon a cucc. A napsugarak pl legalacsonyabbon van, mert az megöli az fps-t. Nameg dx9 és nem dx10.

mila69en
#6158
gtx280-SLI?<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#6157
õõõ 25-60 fps között van minden.

berczely
#6156
Naggyon dúrva graf! 😮OO
Kérdés hogy hogy fut....

fery02
#6155

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#6154
ez már highres moddal van xD (legalábbis a textúrák)

fery02
#6153
Ez az a játék, amihez nem kell várni, hogy készüljön a közeljövõben High-Res mód. 😊
Mondjuk nemrég még ugyanezt gondoltam még a HL-ról is (#6150)

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#6152
clear sky again 😊





















Nagyon hangulatos, szép képeket lehet csinálni ebbõl a játékból 😊

#6151
Ja, max 30 fps... Azt hittem csak vicc, amikor elõször olvastam, hogy ott meg is áll 😛
kakaoskalacs
#6150

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

mila69en
#6149
nah újra rFactor az elõbb eltévedtek a képek😄











éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive