Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#6449
áruld el, miféle post-proc van a képeken? (én méretezni 750 szélesre + kis sharpent szoktam, de ezek valami eszméletlen jól néznek ki (korábbi képeid is))

Forza.

Hmuda
#6448
Silent Hunter IV

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

grebber
#6447
Sima embereket.Démoni erõnk van eltudjuk szívni emberekbõl a naftát.Szerintem nagyon jó,de csak most érek a végére mert amikor megjelent leálltam vele!

Next PC upgrade: 2022

Firerock
#6446
itt kit kell bántani?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

grebber
#6445
Infernal





Next PC upgrade: 2022

poppe
#6444
legjobb <#eljen>
kár h hülye vagyok a startégiához, mert egyszer csak jött egy pálya amit nem tudtam megcsinálni 😄 pedig nagyon élveztem végig 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Hmuda
#6443
World in Conflict

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#6442
Változatosság kedvéért Cryostasis - Sleep of Reason 😊















robotnyk
#6441
<#eljen>
Hmuda
#6440
Race Driver GRID

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6439
paszmek! 😮 ez tényleg kurvaszép :o

robotnyk
#6438
World of Warcraft: Wrath of the Lich King



















w77d
#6437
TDU. Az új monitoromon egyszerûen minden játék szebb lett, köszönhetõ az 1920x1200-nak XD


Maxtreme
#6436
Az fps számok a képen, ha úgy vesszük megizzasztja jah 😊

Az árnyékok szintén a moddolásnak köszönhetõk. Még így is messzemenõkig jobbak mint az alapban.

fery02
#6435
Ne csináld már, ez kajak. 😮 Megizzasztja-e a kártyádat?
A második képen itt is GTA 4-es MS Paintes árnyékok vannak? 😮

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#6434
GTA San Andreas













Maxtreme
#6433
Cryostasis - Sleep of Reason

















grebber
#6432
Rise of Argonauts



Next PC upgrade: 2022

grebber
#6431
Nem csak azért gugoltam le vele mert így jobban látszodik a víz mert más nem szép benne csak a víz kb !

Next PC upgrade: 2022

#6430
Az uccsó képen éppen téglát rak Niko?😊

#6429
Gyönyörû,de eszméletlen könnyû játék.

grebber
#6428
Prince of Persia








Next PC upgrade: 2022

grebber
#6427
Az oroszoknál igen.Angolul asszem 2009 február!

Next PC upgrade: 2022

Snexi
#6426
lol ez már kijött?

grebber
#6425
GTA 4






Next PC upgrade: 2022

grebber
#6424
Crysostasis (Orosz game)







Next PC upgrade: 2022

#6423
Haaljak meg veri a GTA IV-et ! 😮O

 Evil
#6422
Sacred 2 - Fallen Angel
Part:II







 Evil
#6421
Sacred 2 - Fallen Angel
Part:I










Maxtreme
#6420
Kisit szórakoztam az ENB-vel megen 😊

GTA SA:







ScarY MAN
#6419
nem úgy volt hogy lesz szinkron is?

...

grebber
#6418
Remélhetõleg mielõbb jön a magyar feliratos és végigtolom még1x!

Next PC upgrade: 2022

Bence94
#6417
part 2:


GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#6416
nézegettem a képeimet és találtam pár szépet megosztom veletek:
BiaHH:









GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#6415
hát azok valóban nem 😞

#6414
retomoto tower a legjobb map sztem 😊
a kolumbiai részek viszont nem kellettek volna bele :/

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

w77d
#6413
a világ legjobb multis játéka 😊

Maxtreme
#6412
Kane & Lynch part 2



















Maxtreme
#6411
Kane & Linch Dead Man





















Ismételten 1 olyan game amivel anno csak pár percet játszottam, mert nem igazán tetszett, most jobban belemerülve, azt kell mondjam nem is rossz ez. Sõõt.

#6410
Meglepõen jó játék lett,multiban eszméletlen jó!

arty
#6409
Left4Dead







Forza.

grebber
#6408
GTA 4 part 3






Next PC upgrade: 2022

grebber
#6407
Nekem csak a GTA-nál csinálja ezt de nekem Alt +tabbal nem jön vissza a gem 😄

Next PC upgrade: 2022

STREEX
#6406
A fraps képkészítõ képessége nálatok is bedöglik minden egyes átvezetõ után?Nálam ez van, viszont ha nyomok egy alt+tab ot és visszamegyek akkor megint mûködik a következõ átvezetõ jelenetig.van erre valami megoldás?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Gando
#6405
levegõznek

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

grebber
#6404
Lol.most vettem csak észre.

Next PC upgrade: 2022

Kaszi46
#6403
<#nyes>

*Posse*T.W.D*

RatBaG
#6402
szerintem arra a 2 precízen bekarikázott emberre gondolt <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

grebber
#6401
Micsoda? A telefon meg a szöveg? Hát küldetést kaptam.

Next PC upgrade: 2022

 Evil
#6400
Már nemazért, de azok ott mit keresnek? <#idiota><#idiota>