Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
bár árkádok köz most sztem eza legigényesebb!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Írd oda a játék címét is, amirõl a képek készültek!
Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "
hol a hiba?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Turbo Boost😊
A paripám
Los Angeles napfelkete...
EMP activated
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Plusz úgy tudom a Silent Hunter II-III exkluzívan a németekkel foglalkozott, szóval ideje volt már elõhozni a másik oldalt.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Zavarosban halászunk.
Könnyû 200 tonnát szereztem volna ha nem lenne amcsi hajó.
BULL'S EYE!
A fedélzeti ágyú kezelõi szemlélik munkájuk gyümölcsét.
Erre szokták azt mondani, hogy "szar ügy". Nem egészséges dolog egy japán rombolóval a fejünk felett lubickolni.
Most dõl el, hogy besül-e a dög, vagy javítom-e az átlagomat pár ezer tonnával.
A kép önmagáért beszél.
És mivel kikötõben érte a vég, így nem kellett sokat szórakoznia a süllyedéssel.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Trigger Marut használok, sok dolgon változtat, többek között a grafikát javítja (eddig is szép volt, most már meseszép).
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
#6479
SilentHunter IV ez baromira tetszik , nehéz irányitani? 😊
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Kifutunk.
Egy amcsi teherhajó fedélzete, háttérben a csónakom.
Mert a naplementékbõl sosem elég.
"Silent Hunter"
Japán konvoj fegyveres kísérettel.
Pearl Harbor nõvérkéi jöttek búcsúztatni az érzékeny lelkû tengerészeket (a zenekar, a tisztek és a rokonok már csak ráadás).
Pearl elhagyása.
December hetedikének maradandó emlékeinek egyike.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Ezt egy kikötõ elõtt egy-két mérföldnyire kaptam el, szóval nem kellett sokat mennie lefelé.
Ez volt a fenti hajó konvojának másik tagja. A füstbõl és tüzekbõl ítélve nem krumplit szállított.
Én meg eloldalgok mint a jóllakott napközis.
Ez a jószág volt az a szerencsétlen aki a legtöbb tonnát nyomta a fentebb említett kikötõ hajói közül. Nem volt kérdéses, hogy mi legyen a sorsa.
Ez pedig azért készült, mert a most használt mod elég látványosan javít a játék megjelenésén a régebbi két képhez viszonyítva.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
de az utolsó misszióban hatástalanitani kellett a bombát, ha ott hatástalanitod akkor hogyan kerül a hajóra?
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
vagy nemtom secret-e, de nekem a bombát sosem vitték ki hajón :| (5.kép)
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
(Ráadásul ez a bagoly mondja verébnek esete...:c )
TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Next PC upgrade: 2022
Többféle dolog is van. Egyrészt van egy négy küldetéses tréning lehetõség (rádióüzenetekben kapod a tutorial magyarázatot, de érdemes elõtte elolvasni a küldetés leírását is). Emellett vannak ilyen speciális küldetések, mint például levadászni egy sérült csatahajót, de a lényeg a kampány, ahol van a hajód és különféle random küldetéseket kell megcsinálni. Ezek nem túl változatosak (legtöbbször csak sima "menj oda és járõrözz" típus), de nagyritkán beraknak egy-két normálisabb feladatokat (kijelölt konvoj megtámadása, kém/kommandó elszállítása egy adott szigethez, kikötõ fényképezése, hasonlók). A SH3-ban például csak járõrözés volt, szóval ez mindenképpen elõrelépés. :-)
Ha egy küldetés után maradt elég üzemanyagod akkor akár ott helyben is kérhetsz új küldetést rádión mielõtt visszatérnél a bázisra tankolni és pihentetni a legénységet.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Itt arról szól a game süllyessz el xy számú ellenséget azt game over vagy mibõl áll?
Next PC upgrade: 2022
Alapból 1024 (ennyit bír a monitorom), azon van 4x-AA és ha ezt leméretezem 750-re akkor a már eleve sima körvonalak minimális maradék recéje is eltûnik a pixelveszteség miatt.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Forza.
Ami be van kapcsolva az hozzáad a százalékhoz, ami meg ki van kapcsolva az levesz belõle. Csak ki kell szedni a "Manual Targeting" pipáját és máris automatikusan elvégzi a gép a munka nehezét. :-)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
"Külön be lehet állítani, hogy csak rá kelljen irányítani a periszkópot a célra és kiereszteni a torpedókat."
Ez jól hangzik de ezt be is kéne tudni állítani😄
No lehet felrakom a 4-et azt majd megyek a topikjába bombázom a hozzáértõket láma egyszerû kérdéseimmel!
Next PC upgrade: 2022
Ez a játék konkrétan így néz kis élesben is. Persze elsõ dolgom, hogy levegyem az anti-AA filtert (legújabb patch engedi) és ráeresztek egy 2-4x AA-t. Alapból elég recés, de AA-val tömör-gyönyör. :-)
Grebber: szerintem ne rettentsen vissza egyik kép se. Azon ritka játékok egyike amiben tökéletesen skálázható a realitás a full-kezdõ és vén-tengeri-medve szintek között.
Külön be lehet állítani, hogy csak rá kelljen irányítani a periszkópot a célra és kiereszteni a torpedókat. Egyedüli dolog ami tényleg sokakat elriaszt az a kampány monotonitása. Érdemes egy könyv társaságában leülni játszani, mert bár van benne durva idõ-gyorsítás (8000x-re is lehet rakni akár), a kikötõ->célterület->járõrözés->hazaút elég sokáig tart. De mikor látod ahogy a torpedód eltalál egy lõszerrel rogyásig megrakott kereskedõt és az látványos tüzijáték közepette alámerül, na az megér minden fáradságot. :-)
Egy kis kedvcsináló.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun





