Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#6499
Ez téged ne izgasson, nincs odaírva hogy csak pécés képek, amúgyis a kép a lényeg, nem pedig az hogy mirõl van.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

kakaoskalacs
#6498
Volt ittmár konzolos pgr 3-as vagy 4-es Screenshot is nemértem a problemad..

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Firerock
#6497
' fórum / Játékosok fóruma >> '-->itt

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

mila69en
#6496
amúgy nem rossz game csak kár hogy nem szeressem az arkád atokát😄
bár árkádok köz most sztem eza legigényesebb!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#6495
"Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

Írd oda a játék címét is, amirõl a képek készültek!
Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "

hol a hiba?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Firerock
#6494
nem konzolos fórum
banplzhtx

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Istencsászár
#6493
Midnight Club Los Angeles ( x360/ps3 )

Turbo Boost😊


A paripám


Los Angeles napfelkete...


EMP activated


Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Hmuda
#6492
Igen, de van egy kiegészítõ amiben a német oldalon is lehet vadászni.

Plusz úgy tudom a Silent Hunter II-III exkluzívan a németekkel foglalkozott, szóval ideje volt már elõhozni a másik oldalt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6491
Ebben amcsikkal kell lenni?😞

Hmuda
#6490
A következõ adag Silent Hunter IV

Zavarosban halászunk.


Könnyû 200 tonnát szereztem volna ha nem lenne amcsi hajó.


BULL'S EYE!


A fedélzeti ágyú kezelõi szemlélik munkájuk gyümölcsét.


Erre szokták azt mondani, hogy "szar ügy". Nem egészséges dolog egy japán rombolóval a fejünk felett lubickolni.


Most dõl el, hogy besül-e a dög, vagy javítom-e az átlagomat pár ezer tonnával.


A kép önmagáért beszél.


És mivel kikötõben érte a vég, így nem kellett sokat szórakoznia a süllyedéssel.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#6489
burning wheels part 2














Hmuda
#6488
OFF

Trigger Marut használok, sok dolgon változtat, többek között a grafikát javítja (eddig is szép volt, most már meseszép).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

w77d
#6487
nem olyan vészes az irányítás..

kakaoskalacs
#6486
nemrossz 😄 de nala ma polizei feliratnal bukta ..

#6479
SilentHunter IV ez baromira tetszik , nehéz irányitani? 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

eightmiles
#6485
szépecske

w77d
#6484
én meg elõkotortam a szekrénybõl a játékot... milyen kieget használsz hozzá, ami szépíti??

Hmuda
#6483
Most jöttem rá, hogy az a grafikai beállítás amirõl eddig azt hittem, hogy kiveri az AA biztosítékát mégse okoz gondot. További képek várhatók.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

tomi890125
#6482
Szemir és Gerkán 😄

The Only One!

fery02
#6481
Ez megint valami Cobra 11 játék?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#6480
Burning Wheels:




















Hmuda
#6479
Ismét egy adag Silent Hunter IV.

Kifutunk.


Egy amcsi teherhajó fedélzete, háttérben a csónakom.


Mert a naplementékbõl sosem elég.


"Silent Hunter"


Japán konvoj fegyveres kísérettel.


Pearl Harbor nõvérkéi jöttek búcsúztatni az érzékeny lelkû tengerészeket (a zenekar, a tisztek és a rokonok már csak ráadás).


Pearl elhagyása.


December hetedikének maradandó emlékeinek egyike.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6478
Még egy kis Silent Hunter IV

Ezt egy kikötõ elõtt egy-két mérföldnyire kaptam el, szóval nem kellett sokat mennie lefelé.


Ez volt a fenti hajó konvojának másik tagja. A füstbõl és tüzekbõl ítélve nem krumplit szállított.


Én meg eloldalgok mint a jóllakott napközis.


Ez a jószág volt az a szerencsétlen aki a legtöbb tonnát nyomta a fentebb említett kikötõ hajói közül. Nem volt kérdéses, hogy mi legyen a sorsa.


Ez pedig azért készült, mert a most használt mod elég látványosan javít a játék megjelenésén a régebbi két képhez viszonyítva.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

arty
#6477
tru

Forza.

kakaoskalacs
#6476
most hogy jobban megneztem .png-ben sokkal szebb volt...

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

kakaoskalacs
#6475
TR:U


Tf2

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

STREEX
#6474
Supreme commander: FA


















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#6473
végigtoltam kétszer is 😄 egyzser végig az nsa felé próbáltam húzni, utána meg a jba-hoz
de az utolsó misszióban hatástalanitani kellett a bombát, ha ott hatástalanitod akkor hogyan kerül a hajóra?

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Maxtreme
#6472
A credits után rögtön 😊 (Lambertet megölted? Mert én nem. Lehet ennek van hozzá köze.) Illetve annó a hajón sem robbantottam fel a bombát.

#6471
secret misszióthogy kaptad meg?
vagy nemtom secret-e, de nekem a bombát sosem vitték ki hajón :| (5.kép)

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Maxtreme
#6470
Double agent part 2









Maxtreme
#6469
Double agent part 1



















Bucser
#6468
SHIII otthon pihen.. lehet a 4-et is be kéne szerezni...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#6467
Inkább képt.
(Ráadásul ez a bagoly mondja verébnek esete...:c )

#6466
szerintem meg se próbáld, még belsõ nézetre se fogsz tudni váltani amilyen kecibuta vagy <#wow3>

mama 2
#6465
Hát ezt meg kell szereznem😄. Imádom a szimulatorokat😄!

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#6464
<#szeret>

Hmuda
#6463
Silent Hunter IV









Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

báttyó02
#6462
R6 vegas2











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#6461
Én is magyarosítással toltam..mekkora oltás hogy az elején a hordókra rá van írva hogy sörDDD...amúgy jah tényleg fasza a grafikája így is.

grebber
#6460
Nemtudom nem kerestem.De szerintem nincs hozzá.Jó így ahogy van szépen optimalizált ennyi bõven elég.Fõleg magyarítással 😄

Next PC upgrade: 2022

#6459
Van hozzá valami grafikai tunnig?...bár alapba sincsen rossz grafikája,de ha tudsz valamit amivel komolyabbá tehetem mondhatnád az infotDDDKösz...énis mikor megjelent akkor játszottam vele aztán abbahagytam akkoriban még az elejefelé...de lehet elõveszem azt megcsapatom még 1x a végégig mostmár ha lehetDDD

grebber
#6458
Köszönöm.Akkor majd kiprobálom remélem menni fog.

Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#6457
OFF:

Többféle dolog is van. Egyrészt van egy négy küldetéses tréning lehetõség (rádióüzenetekben kapod a tutorial magyarázatot, de érdemes elõtte elolvasni a küldetés leírását is). Emellett vannak ilyen speciális küldetések, mint például levadászni egy sérült csatahajót, de a lényeg a kampány, ahol van a hajód és különféle random küldetéseket kell megcsinálni. Ezek nem túl változatosak (legtöbbször csak sima "menj oda és járõrözz" típus), de nagyritkán beraknak egy-két normálisabb feladatokat (kijelölt konvoj megtámadása, kém/kommandó elszállítása egy adott szigethez, kikötõ fényképezése, hasonlók). A SH3-ban például csak járõrözés volt, szóval ez mindenképpen elõrelépés. :-)

Ha egy küldetés után maradt elég üzemanyagod akkor akár ott helyben is kérhetsz új küldetést rádión mielõtt visszatérnél a bázisra tankolni és pihentetni a legénységet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

grebber
#6456
Még valami és nem offolok itt többet.
Itt arról szól a game süllyessz el xy számú ellenséget azt game over vagy mibõl áll?

Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#6455
Pont az AA miatt. :-)

Alapból 1024 (ennyit bír a monitorom), azon van 4x-AA és ha ezt leméretezem 750-re akkor a már eleve sima körvonalak minimális maradék recéje is eltûnik a pixelveszteség miatt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

arty
#6454
bocs, utolso off: tehát simán méretezed a képeket és linkeled is be? 😮 pedig mintha 16xAA lenne minden képen 😊)

Forza.

Hmuda
#6453
Van az options menüben egy gameplay almenü, ott van minden realitás lehetõség és egy százalék jelzi, hogy mennyire vagy a max realitástól.

Ami be van kapcsolva az hozzáad a százalékhoz, ami meg ki van kapcsolva az levesz belõle. Csak ki kell szedni a "Manual Targeting" pipáját és máris automatikusan elvégzi a gép a munka nehezét. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

grebber
#6452
Megvan a 3 és a 4 is csak még nem mertem feltenni.
"Külön be lehet állítani, hogy csak rá kelljen irányítani a periszkópot a célra és kiereszteni a torpedókat."
Ez jól hangzik de ezt be is kéne tudni állítani😄

No lehet felrakom a 4-et azt majd megyek a topikjába bombázom a hozzáértõket láma egyszerû kérdéseimmel!

Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#6451
Köszi, de semmiféle utómunka nincs rajtuk, egyedül az éjszakai képeken raktam másfélszeresre a level-t, hogy ne csak egy sötét pacát lássunk. 😄

Ez a játék konkrétan így néz kis élesben is. Persze elsõ dolgom, hogy levegyem az anti-AA filtert (legújabb patch engedi) és ráeresztek egy 2-4x AA-t. Alapból elég recés, de AA-val tömör-gyönyör. :-)



Grebber: szerintem ne rettentsen vissza egyik kép se. Azon ritka játékok egyike amiben tökéletesen skálázható a realitás a full-kezdõ és vén-tengeri-medve szintek között.

Külön be lehet állítani, hogy csak rá kelljen irányítani a periszkópot a célra és kiereszteni a torpedókat. Egyedüli dolog ami tényleg sokakat elriaszt az a kampány monotonitása. Érdemes egy könyv társaságában leülni játszani, mert bár van benne durva idõ-gyorsítás (8000x-re is lehet rakni akár), a kikötõ->célterület->járõrözés->hazaút elég sokáig tart. De mikor látod ahogy a torpedód eltalál egy lõszerrel rogyásig megrakott kereskedõt és az látványos tüzijáték közepette alámerül, na az megér minden fáradságot. :-)

Egy kis kedvcsináló.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

grebber
#6450
Na ez az a sorozat amivel játszanék de rettentõen ,de már a képektõl félek milyen nehéz lehet irányítani 😞

Next PC upgrade: 2022