Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#6399
GTA 4 part 2

A márka az márka Coqette <#eplus2>









Szerintem ez a kép lett a legszebb legjobb


Next PC upgrade: 2022

grebber
#6398
GTA 4 part 1








Next PC upgrade: 2022

Gando
#6397
jóvan én úgyis fosok az egészre, úgyse megy a gépemen akkor meg minek filózzak rajta... majd egyszer pár év múlva játszok vele, akkor már nem lesz vele gond.

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

w77d
#6396
na de akkora valamirõl?? embr, ez egybõl kiderül ha valamelyik hülye tesztelõ feltolja a gépére...

Gando
#6395
jóvan elõfordul hogy megfeletkenzek valamirõl, fõleg akkor ha konzolról portolnak át...(sajna elég gyakran)

Nah de elég legyen az offbó

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

w77d
#6394
nekem jól megy a gépemen, mégsem vagyok megelégedve a recék sokasága miatt, mozgás közben kifejezetten zavaró az összes egybeugró él..

w77d
#6393
azért egy élsimítást lehessen már megengedni így 2008 legvégén....

Gando
#6392
az a bajuk, hogy szarul megy a gépükön annak ellenére hogy nekik nem tetszik a graf...

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

#6391
Sztem k*rva jól néz ki! 😊
GTA grafnak teljesen megfelelõ!!

RatBaG
#6390
jó lenne ez a graf is, de akkor ne 15 fps-sel menjen már. azbeszt.

Per Aspera Ad Inferi.

grebber
#6389
Ha futna normálisan nem 0-27 fps között lenne,ha lenne élsimítás akkor még tûrhetõ kategória lenne de így<#levele>

Next PC upgrade: 2022

Gando
#6388
ha fele ilyen jól nézne ki és menne a gépemen én már örömtáncot járnék, de lehet hogy csak amiatt van, hogy az én szemem bírja a szart is, és szerintem ez csodaszép...

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

grebber
#6387
Az és legmegbotránkoztatóbb játéka avagy így kiadni valamit 2008ban magyarán GTA 4








Next PC upgrade: 2022

poppe
#6386
hát ha téged nem zavar, h az összes él recés, és ahogy mész úgy csillognak a törések... meg az árnyékok zizisek...
bár én graf buzi vagyok, ezt nem is tagadom... 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

BiG G
#6385
geciszép igazából, aki ennél szebbet akar az menjen és verje crysisra.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Snexi
#6384
afölé,pontosan már nem emlékszem mekkorára de jó nagy

poppe
#6383
1920x1080-ba engedi? oridzsi?

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

w77d
#6382
nálam engedélyezi akármeddig, de akkor is zsar a grafika...

poppe
#6381
az nekem mindegy 😄 itt ez a max és kész 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Snexi
#6380
nem ennyi a maximum felbontás,csak nálad nem engedélyezte nagyobbra gondolom

báttyó02
#6379
<#pardon1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

poppe
#6378
gta iv











árnyékok ocsmányak, + utolsó képen elment minden szín, be kellett menni egy házba, kijönni, és jó lett 😄
+ ez a max felbontás amit be lehet állítani <#wow3><#wow3>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

grebber
#6377
Spiderman Web of Shadows






Next PC upgrade: 2022

grebber
#6376
Spiderman Web of Shadows



Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#6375
The Swarm demo

















Eskü fejlõdnek ezek a ruszkik. 😄 Ha nem tudnám hogy orosz fejlesztésû a játék, eskü nem mondanám meg. Nem az a megszokott tipikus fosh. Egész kellemes szvsz.
(jó jó, a gfx valóban elég közepes, de cserébe nagyon minimális a vasigénye. Nálam AA-val (4x) és AF-el (16x) maxon megy avg 150 fps körül 😄
Illetve bugot sem nagyon találtam bent.

báttyó02
#6374
NBA 2K9

















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

grebber
#6373
Gothic 3 Forsakes Gods




Far Cry 2


Next PC upgrade: 2022

w77d
#6372
far cry2



Viktor9202
#6371
Splinter Cell Double Agent

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

0Fritz0
#6370
Fallout 3




Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

kakaoskalacs
#6369
NFS UC


You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Maxtreme
#6368
FC2 part 2



















Maxtreme
#6367
FC 2 part 1



















grebber
#6366
Legendary





Next PC upgrade: 2022

grebber
#6365
Legendary





Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#6364
TRU, az uccsó adag tõlem 😊





















Igyekeztem soiplermentes képeket válogatni😊

arty
#6363
huzzatok már el a nifdorszpidtopikba kurvagyorsan

Forza.

 Evil
#6362
4x AA sokat dob rajta, amúgy az árnyékok sokhelyen tényleg tiszta kockásak, viszont úgyse azt nézed amikor száguldasz 😊

Amúgy meg én az átvezetõ videókért játszom <#idiota>

kakaoskalacs
#6361
akkor nem aggodok 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

fery02
#6360
Az árnyékok ebbe a játékba mindenhogy kockásak, pixelesek az árnyékok...egyelõre (Most Wantedbe pedig szép árnyékok voltak).

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

kakaoskalacs
#6359
nalam HD4870-el az arynekok mocskos rondak :\ Highon

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

w77d
#6358
nekem az átugorhatatlan videók nem tetszenek (vagy csak én nem jöttem rá hogy kell átugrani)

fery02
#6357
Nekem részletesebbnek tûnik a Most Wanted maxon.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#6356
Erre csak annyit tudok mondani nálam is maxon megy de közelsem ilyen szép de nemtudom miért!

Viktor9202
#6355
Nagyon szép képek. Nekem is max grafikán megy a játék, viszont nekem is nagyon tetszik, szerintem elég jó lett

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#6354
Hmm...sztem is elég jóképû!
MW feeling érzõdik rajta ami nekem bejön!

w77d
#6353
ez nem is olyan csúnya mint mondják páran...

 Evil
#6352
Need for Speed: Undercover









w77d
#6351
Far Cry 2: komolyan még sosem láttam ilyen gyönyörû grafikát! Full respect a készítõknek, teljesen leesett az állam játék közben!

grebber
#6350
Need Fos Speed Undercover






Next PC upgrade: 2022