Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mama 2
#6753
Mennyibe fájt?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

reaper4
#6752
megnéztem😊 faszán néz ki a cucc 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

w77d
#6751
dehogy billentyûzeten. Saitek X52-t használok....

kuci06
#6750
"Lehet én vagyok béna..."


lehet

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

mama 2
#6749
Hát a demóját kipróbáltam. Lehet én vagyok béna de én nem tudtam irányítani😄. De jó lehet annak aki tud vele játszanixD.
w77d: ezt te billentyûzettel irányítod? Nem nehéz picit?xD

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Hmuda
#6748
Javagyúgy. Én holnap megyek a szegedi 576-ba átvenni a példányomat, utána én is úgy tervezem, hogy százával csinálom a képeket. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

AntiHero
#6747
21.-tõl már meglehet venni itthol is 1-2 boltba.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#6746
Ez nem holnap jelenik meg itthon?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

AntiHero
#6745
EA SKATE 2 (xbox360):














Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

w77d
#6744
na ezt most nem igazán értem 😄
eleve én nem leszedtem hanem megvettem a programot és a kiegeket hozzá... és minden fájl-nak emgvan a maga szerepe 😄

hungary27
#6743
ezt én is leszedtem csak 1 csomó b'zi fájl volz amivel nem udtam mit kezdeni
w77d
#6742
flight simulator 2004










#6741
Bioshock:




Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The Protector
#6740
Más és jobb.Az elõzõben a vér viszont sokkal jobb volt és ittt elég hülyék legalábbis a demóban az ellenfelek.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

grebber
#6739
Szerintem jobb lett!

Next PC upgrade: 2022

#6738
grafika jobb,vagy maradt ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

The Protector
#6737
INteraktívabb környezet.Felrúgod az asztal és fedezék.Vagy a kocsi ajtaját kinyitod és mögébújsz.De az alap koncepció megmaradt.Most így ennyi jut az eszembe.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#6736
1-eshez képest változott valamit ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

The Protector
#6735
FEAR2 Project origin.Kedvcsináló.






Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

The Protector
#6734
Húzd lejjebb a brightnesst mert így szar.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

w77d
#6733
tudom volt már párszor, de nem tudok betelni a látvánnyal 😄

Mirrors Edge







Snexi
#6732
szerintem annyira nem szép

Solten
#6731
Wow <#wow2> Azért szépen fejlõdik a PC-s grafika... <#smile>

Saor Alba

grebber
#6730
F.E.A.R 2 demó








Next PC upgrade: 2022

ChuckyHUN
#6729
motorosokat, csak aszt hadd fájjon a szívem😞

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

AntiHero
#6728
Midnight Club: LA (xbox360)











Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

fery02
#6727
Nekem se. Az nem tetszik benne, hogy minden olyan nagy, mi meg mászkálunk a kis emberkével. Ilyen tehetetlenség érzésem van a sok bazi szörnyekkel szemben. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

mama 2
#6726
<#idiota>

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

SZilaJMaGGoT
#6725
A második képen a tag hátán azt a kéznyomot utoljára a condemned-be láttam...<#idiota>

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

AudiQuattro
#6724
Ezegyszar...

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

Hmuda
#6723
Én itt néztem utána. Az egyik kedvenc oldalam. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Solten
#6722
Jó game <#eljen>

Saor Alba

hungary27
#6721
cs leirán ennek a játéknak a gépigényét?
ScarY MAN
#6720
az az esõs ködös kép odaba*z 😄

...

robotnyk
#6719
ha kijön valami népszerû cucc, akkor meg egy játékból lesz sok kép sok usertõl, szal... szerintem lapozd tovább, ha valami már sok, én is azt teszem ^^
w77d
#6718
ez hülyeség. topic lényege, hogy kedvenc képeidet felrakd a játékokból.. ha 100kedvenc képed van akkor annyi...

mila69en
#6717
annyira durván néznek ki a képek, mintha valami CG muvibol lennének a készítve<#zavart2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mama 2
#6716
Ez valami rohadt jól néz ki😄. Még képeketxD!

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Hmuda
#6715
Ez már túlzott korlátozás lenne. Ez a topik elsõsorban a saját képek mutogatására készült, nem pedig arra, hogy másoknak megmutassa milyen egy játék (ez csak afféle bónusz).

Engem is irritál néha mikor egy játék az újdonság/divat miatt szinte kitulajdonítja a topikot, de ha egyszer valaki jó képeket csinált belõlük és be akarja rakni õket akkor csak a játék nevét kell odaírnia (és normális méretben kell feltöltenie), és maradhatnak.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6714
Mi lenne, ha szabályoznánk a napi feltöltések/játék limitjét júzerenként?

Arra gondolok, hogy pl. XY egy játékból mondjuk napi 4-5 képet töltene fel, nem azért, mert genyó vagyok, csak kissé egyhangú, amikor látok 20 új üzenetet, és azt egy ember alkotta meg.. Félreértések elkerülése végett: Hmuda, ez nem ellened szól. Láttam már pl. a Dark Sectorból is több tucat képet, nem beszélve pl. a Mirrors Edge-rõl. Én úgy vagyok vele, hogy pár képbõl is el tudom dönteni, melyik játékot fogom kipróbálni, és egyébként is, a többségnek létezik saját topikja.

Szóval no offense, csak javaslat volt.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Hmuda
#6713
Na jó, ígérem ma már ez az utolsó adag Silent Hunter IV. <#idiota>

Egy konvoj, de biztosra mentem és csak egy hajót céloztam be.


A kíséret veszettül keres, de szerencsére nincs szonárjuk, így nem tudnak megpingetni. Szépen, lassan, kussban eloldalogtam a tett színhelyérõl.


A parancsom szerint ott kellett még maradnom a környéken. Még aznap jött egy másik konvoj, ezúttal tankerekkel...mint tudjuk az olaj elég gyúlékony.


Épp indultam volna vissza Pearl Harbourbe, mikor jött a szonárkezelõ jelzése, hogy van egy új célpont. Elindulok felé...gyanús, hogy már 1000yard környékén se szólnak az õrök, hogy megvan a vizuális megerõsítés...mint kiderült egy kicsit ködös az idõjárás.


Megsoroztam a fedélzeti ágyúval, erre...HOLY SHIT!


Ha pár szúnyogcsípés szintû találattól akkorát robban, hogy kettétörik az egész hajó akkor több mint valószínû, hogy nem mogyorót szállított.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

sQr
#6712
Nem hokimaszk, de amúgy ellenfél. Olyasmi mint egy kis boss...

AtiRadish
#6711
Ez a hokimaszkos akárki egy ellenfél lesz majd benne? Vagy játszható karakter vagy wtf?😄

Hmuda
#6710
Silent Hunter IV

A Golden Gate híd.


San Francisco belvárosa, háttérben az a kis paca a vízen a tengeralattjáróm akar lenni. :-)


Ez csak egy magányos kereskedõhajó. Nem nagy cucc.


Sikeresen derékba törtem a karrierjét. <#idiota>


Sajnos a háború elején még nincs a csónakomon felszíni radar amivel távolról be tudnám lõni az ellenség helyzetét, így az éjszaka közepén lepett meg ez a kis katonai konvoj. Amint láttam, hogy túl nagy falat (arról nem is beszélve, hogy a szó legszorosabb értelmében felém tartottak), így merülés 300lábra, legénységnek szigorú "KUSS" parancs kiadva és vártunk, hogy elvonuljanak. Úgy tûnik valahogy mégis megszimatoltak valamit, mert mielõtt fölém értek volna, veszettül megindult a morzézés a falka tagjai között, mindegyik hajó felvillantotta a keresõfényeket és nevetséges mennyiségû fáklyát lõttek ki. Egyetlen szerencsém, hogy a fáklyák nem felém estek le és a rombolókíséret nem vette a fáradtságot, hogy elkezdjen pingelni. Ha észrevesznek akkor rövidúton a fenékre kerültem volna.

Többek között az ilyen pillanatokért érdemes játszani. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#6709
Már megjelenés óta elõ-elõ vettem néha de csak az utóbbi idõben próbáltam ki a manuális célzást és a különféle "Overhaul" modokat. Ez az egész élményt megsokszorozta.

Auto célzásnál csak rávittem a periszkópot az ellenségre oszt lõttem, 99%-ban találtam is, pár nap alatt ráuntam. Így meg, mikor minden találat hatalmas sikerélményt jelent, szinte letehetetlen. A grafikai tuning amit a modok adnak meg csak ráadás. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kandurex
#6708
bejött neked nagyon ez a játék 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#6707
Kurva jó ezeket a képeket nézegetni!!! Még még még ilyenekt 😊)

Hmuda
#6706
Ismét egy adag Silent Hunter IV

Bocs azoktól akiknek már a könyökükön jön ki, de nem tudok betelni vele. :-)

Éjszakai kifutás. Ilyenkor volt az, hogy még a család se tudhatta, hogy a fater kihajózott.


Most örülhet az aki nem fogékony a tengeribetegségre.


Adatok betáplálva...egyes torpedó a vízben.


Ez már egy másik célpont. Egy korábbi négyes sorozat (amibõl szokás szerint három besült 😛) elkapta a gépházat a hajó közepén így pár száz méter után leállt az egész tákolmány. Hogy befejezzem amit elkezdtem, ráküldtem az ágyúk alatti lõszerraktárra egy halat.


Most dõl el, hogy ez a dög is be fog-e sülni...


Talált...de nem süllyedt...


Strapabíróbb a lõszerraktár védelme mint vártam...ráküldtem még két torpedót.


Ezek már sikeresen beszakították a lõszerraktárat, a robbanások az egész hajótestet megrázták. Ez se okoz több fejfájást a haditengerészetnek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#6705
Dark Sector:



















Firerock
#6704
kszönöjük MSE

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"