Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#6803
Silent Hunter IV

Tök jó ahogy figyeltek az égboltra. Még a Hold fázisai is igazodnak a Naphoz.


Egy kéttagú konvojt észleltem...


...vetõcsövek elárasztva...


...célpont iránya, sebessége, távolsága betáplálva, torpedók sebessége és merülése beállítva...


...TÛZ!


Egy másodperc a becsapódásig.


Újabb lõszerszállítmányt fogtunk ki.


Csodával határos módon a hajó legénységének egy része megmenekült.


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igazából három torpedót lõttem ki, abból kettõ besült, csak az egyik robbant. Utána felszínre emelkedtem és kilyuggattam õket a fedélzeti ágyúval. A hátsó hajó robbant ekkorát, az elülsõ, amelyikre a torpedók mentek egy személyszállító volt, valószínûleg valamelyik szigetre vitt ellátmányt és újoncokat.

Csak így elõadva hatásosabb. <#vigyor5>

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#6802
néhány szerón a mai napig

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

w77d
#6801
mekkora csaták voltak itt régen 😄

BBird
#6800
Fúú... mennyit pörgettük ezt a pályát munkahelyen. Elsõ alkalmakkor tök flusztráló volt a sok lehetséges hely, ahol lehetett az ellen. Sok tetõ, ablak, utca... :-)
TaRka0107
#6799
Itt a 3.kép😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

ScarY MAN
#6798
maj'nem 100hsz és bejövök és mamzi kelti a flémet...gratta
sry az offért<#idiota>

...

TaRka0107
#6797
Szevasztok!!
CoD2 in dx9:

http://www.xfire.com/screenshots/tari94/ss_file-b9bf42bd81bdfbbd1de5a54e493bf4aeb89f812d.jpg

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

ChuckyHUN
#6796
Mama, fogd fel, ez nem chat topik. Ide képeket szúrnak be és próbálunk minél kevesebb hsz-t bedobálni fölösbe. Neked is ezt kéne tenned.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Törölt felhasználó
#6795
Miért ne? 😄
Remek kis mod... 😊 Illetve nagy.. Lassan 3gb
#6794
Igen, eredeti, most nincs fent, de ha fent van akkor ált. délutáán-este vagyok megtalálható <#alien2>

mama 2
#6793
Te szoktál TDU-zni? Eredeti? Mikor szoktál fenn lenni a szigeten Online?😄

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Gando
#6792
ne akard megtudni...

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

#6791
Ránézésre BF2 kiegészítõnek tûnik. Nem ajánlom neked.

kuci06
#6790
Battlefield 2 mod...

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

mama 2
#6789
Ez mi a franc? Online játék? Le kell tölteni, vagy megvenni?xD

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Falcon87
#6788
Legjobb autós játék 😊

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

#6787
best autós game a TDU mellett 😊

mama 2
#6786
13

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

kuci06
#6785
Race Driver: GRID




http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Törölt felhasználó
#6784
Project Reality

AntiHero
#6783
sok mán az off...

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Törölt felhasználó
#6782
mama2 hány éves vagy? Csak kíváncsiságból =)
Snexi
#6781
meg a szarom is néha<#wow3>

reaper4
#6780
az élet kemény.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

mama 2
#6779
OMG... Muszáj mindig belémkötnöd?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

REPS0L
#6778
úristen.
W77D: mama2 #6777 hszét hagyd figyelmen kívül.

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

mama 2
#6777
He? Szervíz is van?😄
W77D: nekem is dobjál már egy MSN-t, mert lehet majd én is beruházok egy FS 2004 példányra😊.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

REPS0L
#6776
látom te is nagy fs-es vagy, dobsz nekem egy msn címet? legalább nem kell egyedül játszanom. bár most x52-m szervízbe van, de utánna tolhatjuk 😉

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

w77d
#6775
ez jó XD

#6774
OMG csak te kérdezhetsz ilyet. Sokat vered a farkad attól még nem leszel pornosztár<#falbav><#wow3><#wilting>

w77d
#6773
beindítani tudnám 😉 azt nem merem írni hogy való életben egy egész utat le tudnék biztonságosan repülni, mert más úgy csinálni, hogy vannak erõhatások meg külsõ behatások....

ChuckyHUN
#6772
elég az offból.
beszéljétek meg MSNen vagy privátban.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

mama 2
#6771
Szóval akár egy igazi repcsit is el tudnál vezetni?😄

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

 Evil
#6770
F.E.A.R. 2: Project Origin /part2






w77d
#6769
most így elkezdtem számolgatni, eddig bõven 200ezer fölött van a fsim mániám 😊

amúgy ez nem "játék", több annál. Ahhoz hogy élvezd alapvetõen érteni kell a repüléshez. Én már pici gyerek korom óta megszállott vagyok, saját erõböl kitanultam jópár dolgot 😊

 Evil
#6768
F.E.A.R. 2: Project Origin /part1









reaper4
#6767
vannak itt durva dolgok 😊 faszán bele lehet merülni a témába. részemrõl off off.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#6766
értem. azt hittem, h + hardwer.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#6765
lol. szerinted arra gondoltam? 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

w77d
#6764
lehet kiegeket dobozban DVD-n rendelni, meg lehet letöltõsen is. Pl itt. Itt meg is lehet nézegetni az árakat...

mama 2
#6763
Hogy-hogy meg kel venni? Mint szoftver, vagy le kell tölteni, azt a számládról leveszik a pénzt(tudom láma kérdés)?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

w77d
#6762
FSX-hez is kellenek a kiegészítõk, hogy reális legyen. Egy "reális"-ra felkészített szim kb 100-120 ezer ft...

w77d
#6761
a repzi a C-130-as család, az elsõ négy képen láthatod két példányát, a reptéri kieg pedig az Aerosoft AES kiegészítõ csomagja, ami életet lehel az aktivált repterekbe. Maga a reptér és a környezet is fizetõs, 14ezer ft-ba került Ferihegy. De még van jópár repülõm és repterem amit megvásároltam 😊

mama 2
#6760
#6754

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

reaper4
#6759
bár eléggé off, de dobsz 1 képet róla?

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

mama 2
#6758
MENNYI???!!! Akkor játtékkal együtt 35-36 ezer. Persze ha csak nem a flight simulator X-et veszed meg ami 20ezer forint<#idiota>

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

w77d
#6757
a bal az a gázkar. a gombokra meg azt állítasz be amit akarsz. Amúgy az egész szimezés nem olcsó mulatság, legutóbbi vásárlásom: egy repülõ+ egy kis reptéri kieg 30ezer ft-ba került..

w77d
#6756
32ezer

reaper4
#6755
23k-40k- között kapsz. ...google...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

mama 2
#6754
Beírtam googleba.
Ezt hozta ki:
És akkor ezt most hogy?xD Melyik mihez tartozik?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!