Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2082
Nee, te is ezt fogod erõltetni? 😄

EmThor
#2081
asszem szerintem is 😉 vissza kell futni, a csávót kikísérni, ha 1 küldirõl beszélünk!

alma2
#2080
a katacombakban gyalogolok w/m karival van ott vagy 4 kuldetes,de mindket iranyba zsakutcaba futok egy ido utan,/ tul sotet a monitorom, hogy nem lelelem az utat, vagy mas oka lehet ? 😊
pl a zold lotty utan ami szivja az energiam,, kierek belole, ott egy statue aztan vege az utnak, marmint az en monitorom szerint ..

szerintem

#2079
Hi!
Nagyon megtesztettek a képek és a rövid leírás a játékról. De a legcsábítóbb az, hogy a havidíjat a legjobban találták el 😊 azthiszem, beruháznék egyre, csak egyvalamirõl nem szólnak sehol: mekkora a bebarangolható világ? Mondjuk a world of warcrafthoz képest? (Szinte biztos,hogy jóval kisebb, de mennyivel) Azthiszem, végre egy olyan mmorpg, ami tényleg megéri az árát, így, látatlanban véleményezve. És nem is olyan pénztárcaszaggató az alapár sem.

A mai magyar átlagember alapfelszerelései: sötétített szélvédőüveg, sötétített napszemüveg és sötétített agy!

BEAST
#2078
nekem holnapra kell leadnom a diplomamunkámat meg a szakdogámat 😄DD és még egyik sem 100%os ... de 90% közelében járok 😄DDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2077
Huh, en holnap megyek erte, be vagyok sózva... Jövõ héten 6 zh-t írok, remek lesz 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

musha
#2076
persze, mûködik, minden oké, és érdemes megvenni ^^

BEAST
#2075
eh ... én még arra várok hogy kiszállítsák 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

edios
#2074
Na akik megvették azoktól kérdezem h milyen a játék? Megéri megvenni? Nincsenek vele problémák, müxik rendesen? Magamtól nemtom eldönteni,h megéri-e a pízét!

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

SDana
#2073
El kéne már nekem is kolbászolnom érte 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

EmThor
#2072
nekem nem is akar installni, csak kiírja h play 😄 az jó? 😊

musha
#2071
hehe, nekem 30 megával lett több installálva 😊 (850 volt, 880 lett)

#2070
Automexnel velem rendesek voltak/tatok/.Remelem te vagy az aki megemlitette nekem hogy ma este mar o is jatszani fog a jatekkal.😊Mar johetsz felfele el a rendes cd kulcs is.
Akinek megvan az uj aru erdemes ujrarakni a GW-t nekem 200megaval tobbet rakott fel mint idaig volt.
Medi Zitus Mo/Me /Elite Hunburgers guild EHun/

Zitus

EmThor
#2069
hát ja... ki a két csaj benn ? 😄

Banyapapa
#2068
Az elég durva lenne.

Nekem nem jött meg,de tölti a játékot,igen lassan 16K-val.
ADSL-teszt, erre kiderül hát nem pont most van lelassiva az axelero😞
Ügyintézö persze sehol:/

STREEX
#2067
Én nem tudok még játszani vele.Odáig eljutok hogy beírom a felhasználónevet és a passwordöt, rámegyek a role-playing characterre.És azt írja ki hogy Your account is not currenthly authorized to play guild wars.Ennek ellenére mégis tovább megyk kéri a kódomat. beírom.Aztán kér pár adatot(címe ország, név, város), és amikor a végén rámegyek az add-ra.Akkor azt írja ki hogy the acces key you have enterred is in use.
Szerintem biztos nem az történt hogy ellopták a cd-key.Az a kérdésem hogy kell még valahol regisztrálni magam?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#2066
Ez a nem semmi.

Devil_Gy
#2065
lol

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Ferro
#2064
<#nevetes1>

M313R
#2063
Srácok!

Fura, de mikor itt voltatok az Automexben nekem olyan kis szerényke egérkének tüntetek. Még a szemetek is lesütöttétek és szépen jókisfiú módjára vártátok a számlátokat 😊

&#9658;&#9658;^._.^&#9668;&#9668;

EmThor
#2062
mi egybõl odataláltunk !!!!! 😊

EmThor
#2061
szívesen, idegenvezetést vállalok 😄

dougO
#2060
Szerintem örüljünk, hogy egyáltalán hoztak be az országba, mert még ez is kérdéses volt egy jó darabig....Ha majd a marketingesek is ugy gondolják biztos lesz változás.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#2059
Teljes mértékben egyetértek...gondolom ez csak ideiglenes állapot...
Én csak egy nõt láttam, de aaaaz is igen 😊
Jééé...pont ilyenem van nekem is 😉

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#2058
Usernév alapján lehet keresni. És nyugi biztos megoldják az olyan névproblémákat is, amilyeneket felvetettél....
Amugy semmi bajom a neveddel 😉

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

musha
#2057
aki elsõre megtalálta az automexet az elõtt le a kalappal! nem keveset kóvályogtam ott mire megtaláltam, persze segítséggel, mert nemhogy automex felirat de még házszám sincs feltûntetve. áhh...na mindegy, megvan 😊))

#2056
ennyi volt a WOW?😛

STREEX
#2055
Én is most jöttem haza az automex-tõl.Elég nehéz odatalálni.Azt nem is gondoltam vona hogy a játékot ilyen szép díszdobozban árulják, ellentétben pl. a 9990-es hl2 vel amihez kézikönyvként csak egy kártyát kap az ember.

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

0Fritz0
#2054
Nem gáz ha az elején másik szerverre mész, mivel lehet váltani (5 alkalommal) , pusz ott van még a nemzetközi "negyed", ahol szervertõl függetlenül lehet találkozni a többiekkel.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

0Fritz0
#2053
Mi az európai (ismerõs? <#smile>) szerveren vagyunk, bármily meglepõ. 😉

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Inferno
#2052
Én akkartam beraknii <#boxer> a bolt tényleg ratyi de a két csajt beválaltam volna <#finom><#guluszem1><#circling>
Amúgy meg köcce a segítséget !!!

PS3/X360 user: Infernohun

0Fritz0
#2051
A magyar nyelvû, de nem magyar fejlesztésû online játékokat szvsz 1 kezeden meg tudnád számolni egy vad fejszedobálós party után. 😊
Egyébként kérdezni lehet a fórumokon, TS-en és játék közben.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Ferro_TwL
#2050
Megrendeletem, jövõ héten valszeg itt lesz, majd mondjatok melyik server (van itt olyasmi egyátalan?😛) és csatlakozok😊

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

#2049
A hivatalos honlapon olvasható, hogy a játék alapból
"English, French, German, Italian, Korean, and Spanish" nyelveken jelenik meg. Persze, hogy a magyarok nemhogy magyarítás híján, de magyar doboz és kézikönyv nélkül kapják.
Azért jó dolog ez, mert így, aki tényleg abszolút kezdõ, és még angolul is csak keveset tud, alkalomadtán elindítani sem tudja a játékot, vagy éppen játék közben egy halom dolgot félreért, nem fedez fel, rosszul használ, hogy a történetekrõl, a sztoriról és a körítésrõl már ne is beszéljek, ami egyébként a hangulat szempontjából a játék szerves része.
Jól van, na, panaszkodás vége, a játék biztos jó, írhatnátok róla sokat, tapasztalatok, vélemények, események mind jöhetnek. Jó szórakozást.

#2048
Hülye dolog, tudom, de azért örültem volna, ha van legalább egy magyar nyelvû útmutató... (amellett, hogy www.guildwars.hu)

EmThor
#2047
elég putri hely az automex, de a 2 eladó nõ az igen 😊



ElfQT
#2046
Nem nem elég... Ezzel lehet "Elf qt" lehet "Mtr Fckr" stb stb... Ezzel nem akadályozzák meg az un. "hülye neveket".
Nem tudtam, hogy nektek csak az enyémmel van bajotok 😊
A kérdésemre nem kaptam ugyan választ, hogy account/usernevet látni e és lehet az alapján megtalálni vkit; de rövidesen remélem megtudom.

Vigyázat, a leopárd harap!

musha
#2045
azt figyeltétek, hogy Old Ascalonban a skilles csávónál összesen 1 db skill vehetõ meg??? ezt nem tudtam hova rakni. viszont amin nagyokat pislogtam: <SPOILER> van material shop (!), meg sok új árus.

musha
#2044
köszi az infókat, remélem most már megtalálom ^^

#2043
"maximum 19 karakter hosszu neved lehet, ami minimum két részbõl áll és csak betût tartalmazhat. Elég szûrés?" - by dougO

<#beka3><#beka3><#beka3>

dougO
#2042
A 28-as villamosos.....

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#2041
Ez az automex???

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Devil_Gy
#2040
villamos 3 as és 62-es! ha az árkád elött szállsz fel akkor 4 megálló + 2 perc séta visszafele!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

STREEX
#2039
Most tudakoltam meg.Blaha lújza térrõl szálj fel a 28-as villamosra.

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

musha
#2038
meg tudná valaki mondani, hogy az Örsrõl milyen jármû visz oda?

dougO
#2037
maximum 19 karakter hosszu neved lehet, ami minimum két részbõl áll és csak betût tartalmazhat. Elég szûrés??

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

ElfQT
#2036
Hülye a falábad vazze 😉 Egyébként ez lenni usernév.
Amugy meg hogy szûrnék ki?
A "hülye neveket" szerepjátékban én sem taratanám megengedhetõnek (bosszantónak tartanám), de még nem láttam olyan online megoldást, ami megérdemelte volna a "szerepjáték" kifejezést.

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2035
A héten költöztek: X. ker. Szent László tér 20.

Vigyázat, a leopárd harap!

#2034
szerencsére ilyen hülye neveket nem lehet adni (már bocs).

EmThor
#2033
automex üzlete, de az nem tom hol van! õk hozták be a játékot és ma meg is jött nekik... vhol a belvárosban van az üzletük...