Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

STREEX
#2032
Tud valaki egy helyet ahol holnap reggeltõl biztosan kapni lehet?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

ElfQT
#2031
Majd holnaptól találsz. (Látszik a player név, vagy csak a karakternév? Részemrõl ElfQT leszek - vagy foglaltság esetén 11QT, vagy hasonló.)
Izé, itt milyen szerverek vannak, hova csatlakozik?
See you tomorrow.

Vigyázat, a leopárd harap!

#2030
Elkezdtem játszogatni mivel nem nagyon találtam még magyarokat henchman-okal megyek. Meglepõen jól játszanak a henchman healer sok player healernél jobban gyógyit.

alma2
#2029
Roviden annyi, hogy elorendeltem meg a nemetektol es kaptam kulcsot, de ha most ott vennem meg 11 rugo korul jonne ki, ebbol kifizettem 2-ot ugye elore.
De ha megveszem itthon 8-ert, tok felesleges veluk babralni, csak ezert kerdeztem, de ha no para akkor mar jatszok is koszi 😊

szerintem

EmThor
#2028
jó akkor addig, de mind1 a progifog szólni mikor kéri a rendes kódot, no para 😊

musha
#2027
vagyis holnapután reggelig.

musha
#2026
neeem, dehogyis, az 48 óráig elég.

Banyapapa
#2025
Addig jo a pre kulcs?
Dejo kábé addigra beis tok majd lépni, egencsak lassan tölti le a cuccokat 😛

musha
#2024
éjfélkor???

EmThor
#2023
szal van 2 kulcs, egyel ma jáccol, egyet meg éjfélkor beírsz és akkor lesz full az accountod, ezt az eladom veszek dolgot nem értem...

alma2
#2022
Hello,
vajon megoldhato-e, nem sikerult rajonnom, hogy en most jatszom ma a pre-order kulcsommal, holnap megveszem mastol es kicserelem a kulcsot ?
semmi hasonlo ablak nem jon fel most, ami erre lehetoseget adna.
Bar gondolom a vegleges sem fog megegyezni a preorderrel, aki ugyanattol veszi, igy biztos nem lesz gond belole, hogy holnap kezdhetem elorol... valaki ?
netan ugyanarra a kulcsra teszik ra a veglegeges accountot is ?

szerintem

#2021
Ne aggódj, nekem sem jött e-mail még 576-tól, szerintem ez így van rendjén. Legalábbis remélem 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

deep
#2020
Remélem is, mert fejek fognak hullani, ha nem...Jó warriorhoz méltón<#vigyor1>
musha
#2019
holnap akkor is meg tudod venni szerintem.

deep
#2018
Kiváló. Nekem se e-mail nem jött, se nem hívtak, pedig 2 hete elõrendeltem<#nemtudom>
#2017
Ok, ha arra kerül a sor, úgyis megoldom valahogy. Megnézem majd ezeket is. (Kicsit persze félek, az SP2 tûzfala mennyire hajlandó átengedni a dolgokat más tûzfalnak, másrészrõl a víruskeresõmet sem szívesen váltom le, a Nortont ugyanis annak idején megvettem, van hozzá folyamatos frissítésem, és dolgozik is, megbízható.)

EmThor
#2016
mcaffee keresõ, meg zonealarm tûzfal, nekem nem jött át még semmi 😄 és mcaffe-t csak hetente futtatom, amúgy nem megy!

#2015
Nos, nálam SP2 tûzfala fut, azon kiengedem természetesen a programot.
Vírusirtó Norton van csak, ami igenis erõforrás-igényes, sajna. Nem elég a tálcán lekapcsolni az Automatikus ellenõrzést (ez az össz, amit tehetek), hanem a Szolgáltatások között is ki kell lõnöm. Némely játékon igencsak meglátszik e mûvelet jótékony hatása.
Mindennek ellenére sem játszom szívesen rendszergazdaként online játékkal (és ciki, ha ezt egy program mégis elvárja), ezért kérdezem, hogy a program könyvtárára megfelelõ jogosultsággal rendelkezõ felhasználóként tudom-e futtatni?

#2014
Miért kéne kikapcsolni a tûzfalat meg a vírusirtót? Egyáltalán nem kell sõt nem is szabad!! A vírusirtó nem fog jelezni, ha nem vírusos a progi, a tûzfal meg ha jól mûködik elsõ alkalommal amikor kapcsolódni akar a kliens, rá fog kérdezni, hogy engeded-e?

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

ElfQT
#2013
zizzenet, tûzfalat nem javasolt kikapcsolni sosem ha online vagy. normális tûzfal normálisan konfigolva nem vehet/vesz el észrevehetõ erõforrást.
vírusirtóban is inkább csak az on-access-scant javaslom kikapcsolni.

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#2012
hát nem naon értek hozzá, van itthon tûzfal, de csak leokézom h kiengedje a progit a netre azt hello...

#2011
Örvendek, és holnaptól sok örömteli játékos napot kívánok nektek, akik már gyorsan meg is veszitek.
Nekem valószínûleg még várnom kell egy kicsit ezzel, de filózom a dolgon. Egy technikai jellegû kérdés még hátramaradt.
Tudok-e úgy játszani a játékkal, hogy egyszerû felhasználóként lépek be az op. rendszerbe, de elõtte még a játék könyvtárára ennek a felhasználónak full jogosultságot adok. Mivel a mindenféle vírusirtót és tûzfalat ki kell kapcsolni, ha játszik valamivel az ember, nem szívesen nyitnék meg port(oka)t rendszergazdai módban a nagyvilágnak.

SarkanyfuaRUSH
#2010
IGENIGEN!! Én se hitetlenkedek tovább. Én is megkaptam a levelet az automex-tõl, hogy holnap reggeltõl lehet menni a gameért!
Azért megmondom õszintén nem hittem volna 😊 Ahhoz képest, hogy múlt héten kezdték sokszorosítani. Tudnak valamit a gyerekek logisztikailag a disztribútoroknál 😊
Egyébként egyelõre csak az automex-tõl jeleztek vissza, máshonnan (576, CDgalaxis, PCdome) még nem...
EmThor
#2009
automex, szt.lászló tér 20

EmThor
#2008
megjött a game, REGGEL 8-tól lehet menni érte 16:30-IG

#2007
Most jött e-mail az automextõl, hogy megjött a játék!
musha
#2006
hát nem örülök ennek a tizedik kerületi költözésnek 😞
nem baj, ez már nem akadályoz meg a beszerzésben 😊

SarkanyfuaRUSH
#2005
Aha. Ezzel jól megindokoltad, hogy honnan tudod, hogy biztos 😊 Tehát akkor ez az információ a boltokból származik?

Bár teljesen mind1, holnap úgyis felhívom õket, ha nem szólnak maguktól 😊
Outlander
#2004
De biztos, már korábban megérkezik, tehát holnap lehet menni érte..

\"Van e élet a halál előtt?\" -egy nekromanta

SarkanyfuaRUSH
#2003
Na jó 😊 de mi az, hogy állítólag? Mondta valamelyik üzlet, vagy a magyar disztirbútor, hogy megérkezett a szállítmány? Ha így lenne, értesítést kaptunk volna a boltokból nem?
Azért mert elvileg 28-án megjeleneik még nem biztos, hogy kis hazánkban is a boltokban lessza cucc holnap reggel... bár így lenne 😊
EmThor
#2002
hát állítólag holnap reggel lehet átvenni, az üzlet meg tuti költözött a szt. laci térre, erre visza is írtak 😄

SarkanyfuaRUSH
#2001
Honnan veszitek, hogy holnap reggeltõl át lehet venni?
Szóltak már a boltokból valakinek aki elõrendelte? Vagy érdeklõdtetek?
Én még sehonnan nem kaptam jelzést, pedig 4 különbözõ helyen van elõrendelésünk, köztük az automexnél is...
EmThor
#2000
figyi ahol át lehet venni, az most költözött el, ott van automex fõoldalán is!!!

tehát szt. lászló tére kell menni, van vhol térkép is!

automexnél van , hogy ott lehet át venni, többet nem tok, REMÉLEM lesz reggelre!!

csak azé rendeltem elõ tegnap, hogy tuti legyen példányom!

Devil_Gy
#1999
ja és a legfontosabb!! bármikor átvetetem?

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Devil_Gy
#1998
ezt az autamexnél mondták?
És mi van ott? Bolt vagy mi?
Még jó hogy ott lakom tõle 2 sarokra<#wow1><#shakehead>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

EmThor
#1997
szt lászló tér 20, bánya utca vagy mi, reggel 9, mehetünk csoportosan is, én örsre megyek

Devil_Gy
#1996
jogos ott a pont

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

musha
#1995
csütörtökön jelenik meg (elvileg).

Devil_Gy
#1994
Javítom magam!!!!

www.automex.hu

Sorry

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Devil_Gy
#1993
www.automax.hu

elvben csak pénteken jelenik meg a gamma de azok már játszhatnak akik elõrendelték!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Devil_Gy
#1992
Hmm! ez most mi?
aki megrendelte az automax tõl nem postázzák hanem el kell menni érte valahova?? pontos címet kérnék ha lehet!
meg infókat!
Thx

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Ferro_TwL
#1991
Esetleg tud vki egy cimet ahonnan meg lehet rendelni a gamet es a kodot mailben küldik a clienst (nemtom hogy van itt a cliens) meg le lehet tolteni?

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

Devil_Gy
#1990
Én is!!!<#boxer><#falbav><#gun><#gunyos1>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

musha
#1989
igeeeeeeeen, elkezdõdött <#vigyor3><#vigyor3><#vigyor2><#vigyor3><#vigyor3>
végem 😊

#1988
sajnos csak az =(
mi a neved?
nekem Leila Oliva E/Mo

SDana
#1987
Belestem, és már megy 😊
Megint variáltak néhány dolgot (már nem outfiter, hanem merchant a manuszok neve...)
És van spéci tárgy is, de úgy láttam, csak az a kari kapja meg, akivel elõször belép az ember 😞

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Banyapapa
#1986
Pont melozok, szivássssssssss:-o

EmThor
#1985
FONTOS!!!

Aki holnap jön a Szt. László térre átvenni az AUTOMEX-tõl megrendelt játékát, KÉSZPÉNZT hozzon, mert kártyán nem fogadnak el!!!

és reggel 9óra ha minden igaz....

ha tévdek vki javítson pls

Béke

Devil_Gy
#1984
Megkezdõdött hát minek meg kelett kezdõdnie!!!!

A harctérre elvtársak!!<#eljen><#violent><#gun><#vigyor3>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

#1983
ja a képet meg nem is raktam fel 😄D