Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

0Fritz0
#2282
menu > customize > edit interface

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#2281
ITT még kapható, legalább is a lap tanulsága szerint...

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

PTW
#2280
valaki meg tudná mondani milyen billentyûkombinációval lehet eltüntetni a HUD ot?
köszi

#2279
szeretnéd...<#banplz><#idiota>

musha
#2278
mondom hogy nem <#wave>

#2277
8000 forintos? 😄

#2276
Azt a rohadt, már el is fogyott? O_o

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

0Fritz0
#2275

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#2274
Identify kittel 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

STREEX
#2273
Az unidentified cuccokat hogy lehet azonosítani?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#2272
Igen, csak egyet.

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2271
az jó lenne ha nem... Mert akkor ugyebár valaki elmondhatná nekem a cd keyét =)

Adam5
#2270
öö

lenne egy kérdésem, egy cd-keyyel ugyebár csak 1accountot lehet csinálni?

#2269
Nekem most 1500 goldért akart eladni a kiscsaj feketét... 😄
Mi a francért ilyen drága? 😊
No sebaj...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2268
szerintem igen.

musha
#2267
szerintem nem.

#2266
Csáss... Nah , ez jó kis játéknak néz ki...
Valaki tud adni nekem egy mûködõképes serialt?

#2265
a Dye tradernél mindig változik az ár
tegnap az ezüst és a fekete kivételével minden 140g volt, most meg nézem, hogy a piros, narancs, kék 330g. Éjszaka meg láttam fekete dye-t az árusnál 890g-ért!!! 😊))

STREEX
#2264
Most mi az alapvetõ különbség a két fajta játé a role playing és a pvp only mod között a role playing-esek is tudnak pvp-zni nem?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#2263
Ez a játék egyszerûen gyönyörû. Ez én volnék 😉

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2262
hat ja, de az 140 gold 😊 Ennél olcsóbban úgyáltszik sehol nincs 😞

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

EmThor
#2261
140 gold lerombolt ascalonban, a tintaárusnál a tinta!!! mekkora jó!

#2260
Na jólvan, az F-secure huzta fel magát úgy látszik, nem akartam trial után megvenni cserébe leblokkolt mindent. Egy gép újra inditás és megy is.
Ha valakinek van steel ingotja eladó akkor keresen fel! Vorys Dagoth a nevem a gameba.

#2259
Srácok, nem lehet valahol venni normális árért tintaüvegcséket? Nem találtam eddig sehol...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2258
sztem csak te, mert én bent vagyok (és még rajtam kívül páran😊)

#2257
Ottvan alul ki írva kettõ ilyen fémdarab guild emblem csinálásnál(olyan fémdarabot akkor jelez ha van egy 1kd).
Amugy csak én nem tudok most játszani?

#2256
pl. Mobsters, Poison Thorns?<#kuss><#action>
Én nem vagyok oda az ilyen "kemény" nevektõl mint pl. mittomén Legion of Fear, Warriors of Death meg tudjaatököm...inkább a komolytalanabb nevek híve vagyok.
Meg amúgy is izlések és pofonok, valakinek nagyon tetszett, vkinek nem...

deep
#2255
Megõrülök😊
Hol lehet SQUARE-eket szerezni? Az armorhoz kell, vasam van elég de 1-2 db ilyen különféle SQUARE kell😞
Honnan???
Köszi
ElfQT
#2254
Tán add meg a karaktered nevéd.
Nézd ki innen azokat, akik megadták (pl. én), és whisper elj nekik, ill. add hozzá a friend listedhez.

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#2253
wow, én annó 3 szor csináltam a 1.5 órás frost gate-et 😄

#2252
Ma végre elindítottam a játékot, lettem Range/Monk. Sehol sem találok magyarokat, pedig jó turistaként üvöltöztem a nagyvilágba bele.
Amúgy jelenleg lvl2 vagyok, és rengeteget szaladgáltam össze-vissza küldik miatt. Ezek a küldetések eleddig nem voltak valami izgalmasak. Remélem, ennél tartalmasabb is lesz ez a játék.

#2251
ÁÁÁÁ, a franc esne bele, egy óra alatt megcsináltam a küldetést, erre a képernyõváltásnál (!!!) szerverhibát jelez. Fantasztikus, természetesen kezdhetem elölrõl. Hetedszerre.

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Ferro_TwL
#2250
Na azert ennel valami jobb nev is lehetett volna😊

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

EmThor
#2249
állítólag pedig 2000 ropi 😞

#2248
BEBE a guild megvan, de ha tenyéleg 2000g-ba kerul az nincs. Viszont sehol se latom ,hogy irna a 2000g-t.

EmThor
#2247
vmit nem állítottál be akkor, nem ír ki vmit? guild nevét megadtad? rövidített nevet is?

pl. én guildem: Balthazars Favourites, rövidítve ami a név után is megy: BaFA

ezt is beírtad?

#2246
Fene enné meg, ötödször futok neki egyik küldetésnek, de mindig a végénél túlmelegszik a gépem, és belefagy... kb. 3 órát pazaroltam el tökfeleslegesen...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2245
Aki szeretne magyar guildhez, az Elite Hunburgers-hez csatlakozni, az küldjön nekem privát üzit itt a fórumon, benne a játékbeli nevével!

#2244
2000G kell köpenyhez...eddig nem így volt. Pre-order betában csináltam meg a guildot 100G-ért utána +100G volt a köpeny. Most én is meglepõdtem, hogy ennyire feltolták...

#2243
Van nalam 72g megse enged acceptet nyomni!

dougO
#2242
Éljenek a SCOG-osok<#taps>

Engem amugy Lady Phoenix néven lehet keresni....

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EmThor
#2241
+50g? 😄

#2240
Szasztok a jobb jatekbeli kommunikacio erdekeben nem lenne celszeru Cuki-hoz azaz Sonic-hoz hasonloan vhol a megjegyzeseitekben felirni a jatekban epp aktiv karitoknak a nevet?
Elvileg online jatek ahol celszeru /igaz ebben a jatekban egyenlore nem eletbe vago/ill. hasznos egyebb baratokat jatekostarsakat esetleg forumos haverokat szerezni.Ha szukseged lenne segitsegre vagy lenne kerdesed/mint pl. most/ s bent van vki a forumrol talan megtudnatok kerdezni egybol tole s nem kene a forumra jonni ezzel is elveszte par ertekes percet a jatekbol.😊
En sajna persze ebben nem tudok neked segiteni de kikivankozott ez az apro eszlevetel.

Medi Zitus Mo/Me lvl 9 Elite Hunburgers

Zitus

#2239
Aszongya,hogy votam a guild registernel es alapitottam egy guildot 100g-ert!Viszon mi kell ahhoz ,hogy tudjak csinalni guild koppenyt? Amikor megkrealom a koppenyt nem engedi,hogy accept-et nyomjak.

BEAST
#2238
ferro akkor bevárlak a karimmal 😊)) majd mehetünk 1ütt 😊 ha Kryn is jön akkor õt is megvárom 😄DD

addig elleszek az arénában 😊))

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2237
nekem bejön mert így kell gondolkozni is, hogy mit viszel magaddal 😊
ez a játék nem csak eszetlen hentrõl szól! Itt tényleg qrvára kell gondolkozni soxor és ez a jó benne! 😊

Ferro_TwL
#2236
Nekem mikor elöször kiprobaltam ez nem tetszett nagyon ls most is elhibázottnak tartom, hogy csak 8 skill-t lehet megaddal vinni.

Jövö héten meglesz a game és csatlakozom, nagyon kivancsi vagyok rá.

\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"

#2235




Qrva szép! <#wow1><#vigyor3><#vigyor5><#taps>

#2234
két fajta ajándék van. Mind2 a Sardelac Sanitarium-tól keletre lévõ "farmon" található, illetve az mellett a tónál. Egyik egy toll (perfect feather asszem) másik meg a tó partján lévõ kagyló vagy csiga tudja a tököm már mi volt az 😊 abból lehet megszerezni (perfect pearl asszem)
Armort craftolni, majd akkor tudsz, amikor már a lerombolt ascalonban leszel, meg kell csinálnod hozzá az academys küldit, hogy történetben oda kerülj...

#2233
Minden kasztnak van összesen 70-80 skillje, amiket különbözõ feladatokkal lehet megszerezni, de vannak skill trainerek is amiknél tudsz tanulni skillt, SP-ért meg aranyért cserébe. Ha harcba indulsz, a megtanult skillekbõl kell kiválasztanod, azt a max. 8-at amit "viszel" magaddala harcba.
Páncélt craftolni, csak craftereknél tudsz. Crafternél kiírja mi kell az adott páncélhoz, általában egy-két fajta alapanyag + arany. Van egy ún Salvage Kit,azzal tudod "kiszedni" az alapanyagokat a tárgyból, a tárgy eltûnik az alapanyag megmarad.
Fegyvert craftolni, lehet de nagyon nem éri meg, mert dropból, jobb fegyvereket lehet szerezni.
A hagyományos MMORPG-re tényleg nem nagyon hasonlít, de idõvel meg lehet szokni. Van így elõnye is meg hátránya is. Nincs PK, KS stb zavaró dolgok amik általában vannak egy MMORPG-ben. Az elején kicsit egyedül érezheted magad, de késõbb már úgy is partyban kell nyomnod, mert itt solozni nem lehet 😊 itt olyan nincs! 😊
Itt pl nincs olyan, hogy elcsalod a mobot a többitõl (az elején még lesz) kb 3-6-os csoportokban jönnek a mobok (ha nem több csoportot húzol magadra 😊)
Ha meg nem találsz senkit aki nyomná veled mert mittomén hajnal 3-4-kor játszol, akkor meg ott vannak a henchmanek, azok közül is van több fajta. Van healer, harcos, íjász, varázsló, átkokat nyomó stb.
1enlõre ennyi, majd még írok ha kell és lesz idõm 😊