Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Mi a francért ilyen drága? 😊
No sebaj...
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Valaki tud adni nekem egy mûködõképes serialt?
tegnap az ezüst és a fekete kivételével minden 140g volt, most meg nézem, hogy a piros, narancs, kék 330g. Éjszaka meg láttam fekete dye-t az árusnál 890g-ért!!! 😊))
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Ha valakinek van steel ingotja eladó akkor keresen fel! Vorys Dagoth a nevem a gameba.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Amugy csak én nem tudok most játszani?
Én nem vagyok oda az ilyen "kemény" nevektõl mint pl. mittomén Legion of Fear, Warriors of Death meg tudjaatököm...inkább a komolytalanabb nevek híve vagyok.
Meg amúgy is izlések és pofonok, valakinek nagyon tetszett, vkinek nem...
Hol lehet SQUARE-eket szerezni? Az armorhoz kell, vasam van elég de 1-2 db ilyen különféle SQUARE kell😞
Honnan???
Köszi
Nézd ki innen azokat, akik megadták (pl. én), és whisper elj nekik, ill. add hozzá a friend listedhez.
Vigyázat, a leopárd harap!
Amúgy jelenleg lvl2 vagyok, és rengeteget szaladgáltam össze-vissza küldik miatt. Ezek a küldetések eleddig nem voltak valami izgalmasak. Remélem, ennél tartalmasabb is lesz ez a játék.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
pl. én guildem: Balthazars Favourites, rövidítve ami a név után is megy: BaFA
ezt is beírtad?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Engem amugy Lady Phoenix néven lehet keresni....
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Elvileg online jatek ahol celszeru /igaz ebben a jatekban egyenlore nem eletbe vago/ill. hasznos egyebb baratokat jatekostarsakat esetleg forumos haverokat szerezni.Ha szukseged lenne segitsegre vagy lenne kerdesed/mint pl. most/ s bent van vki a forumrol talan megtudnatok kerdezni egybol tole s nem kene a forumra jonni ezzel is elveszte par ertekes percet a jatekbol.😊
En sajna persze ebben nem tudok neked segiteni de kikivankozott ez az apro eszlevetel.
Medi Zitus Mo/Me lvl 9 Elite Hunburgers
Zitus
addig elleszek az arénában 😊))
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
ez a játék nem csak eszetlen hentrõl szól! Itt tényleg qrvára kell gondolkozni soxor és ez a jó benne! 😊
Jövö héten meglesz a game és csatlakozom, nagyon kivancsi vagyok rá.
\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"
Qrva szép! <#wow1>#wow1><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor5>#vigyor5><#taps>#taps>
Armort craftolni, majd akkor tudsz, amikor már a lerombolt ascalonban leszel, meg kell csinálnod hozzá az academys küldit, hogy történetben oda kerülj...
Páncélt craftolni, csak craftereknél tudsz. Crafternél kiírja mi kell az adott páncélhoz, általában egy-két fajta alapanyag + arany. Van egy ún Salvage Kit,azzal tudod "kiszedni" az alapanyagokat a tárgyból, a tárgy eltûnik az alapanyag megmarad.
Fegyvert craftolni, lehet de nagyon nem éri meg, mert dropból, jobb fegyvereket lehet szerezni.
A hagyományos MMORPG-re tényleg nem nagyon hasonlít, de idõvel meg lehet szokni. Van így elõnye is meg hátránya is. Nincs PK, KS stb zavaró dolgok amik általában vannak egy MMORPG-ben. Az elején kicsit egyedül érezheted magad, de késõbb már úgy is partyban kell nyomnod, mert itt solozni nem lehet 😊 itt olyan nincs! 😊
Itt pl nincs olyan, hogy elcsalod a mobot a többitõl (az elején még lesz) kb 3-6-os csoportokban jönnek a mobok (ha nem több csoportot húzol magadra 😊)
Ha meg nem találsz senkit aki nyomná veled mert mittomén hajnal 3-4-kor játszol, akkor meg ott vannak a henchmanek, azok közül is van több fajta. Van healer, harcos, íjász, varázsló, átkokat nyomó stb.
1enlõre ennyi, majd még írok ha kell és lesz idõm 😊