Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tudna valaki írni ezeknek az izéknek a használatáról ebben és más játékokban, vagy adni egy linket?
Vigyázat, a leopárd harap!
A beautiful cuccos quest meglett végül. Egyébként 3 cucc van, az a 2 amit mondtál és a harmadik sincs messze ashfordtól a banitoknál egy ládában. Nekem ez a harmadik kellett a teljesítéshez.
Nekem is úgy tûnt, hogy nem tudok a kezdõhelyen vértet szerezni a necromnak és át is mentem, ahogy mondtak az új helyre. Azóta már van komplett fasza szerkóm 😊
azért köszi még1x
Mi a neved a gameban - találkozhatunk....
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
amugy msn-en is kérdezhetsz , lehet gyorsabb lenne 😉
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
nomind1 remélem ez idõvel változik...
itt van 1-1 kép a 2 karimrõl <#vigyor5>#vigyor5>
ezt eddig észre se vettem 😄D
nem gyenge 😊)
Kovácsolódjunk skacok, így nem lesz sikeres céh a dologból. Én pl. elég sok embert nem ismerek, nem játszottam velük, nem tudom milyen a stílusuk. Márpedig ez elengedhetetlen lesz késõbb, hogy ismerjük egymást. Ha pár 7 próbaidõ után nem ismerünk meg titeket, ugy nehéz lesz dönetni, arról, hogy maradjatok-e vagy sem....
Mielõtt valaki félreértené, ez csak egy kérés volt a részemrõl, semmi több. <#wave>#wave>
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Hogy a picsbe bírtad idegekkel egy hátizsákkal idáig???? 😉
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Mivan, láttad a Ghost in the Shellt vagy az Equilibriumot? Ott láttad ezt a Yeats idézetet? ;D
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Hasonlóan mûködik majdnem az összesben amit leírtál, de még ennek a rendszere is eléggé kiforratlan, teljességgel biztos vagyok benne, hogy még nagyon sokat fog változni.
Igazad van abban, amit mondasz. Na de mivel pvp a srácok elmondása szerint csak arénában lehetséges, ahova csak önkéntes alapon van belépés, így nincs olyan a játékban, hogy a magas szintûek leverik a kicsiket. Ezért nem értem a korlátozást. Mert kint a vadonban csak szörny hentelés van. Na most a tibia bazi gagyi grafikájú, de ezt a részt jól megoldották, és jól megvan egymás mellett a 120-as és a 15-ös szintû is. Vannak különbözõ nehézségû szörnyek, és mindenki a szintjének megfelelõ helyekre megy aprítani. Ezért kérdeztem, hogy ebben ez hogy mûködik, és minek a korlátozás, ha tulajdonképpen csak az arénában van jelentõsége a szintkülönbségek kompenzálásának. De ezt meg simán megoldhatták volna úgy, hogy egy ember csak mittomén 1-2 szinttel alacsonyabb vagy magasabb karakterek ellen állhat ki. Vagy ilyesmi.
[/cserf][/fülünyúl]
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
[/cserf][/fülünyúl]
Kicsit a 20-as maximális szinttõl tartok, hogy utána mi van? Onnantól semmi fejlõdés, semmi inspiráció?
[/cserf][/fülünyúl]
Tudod, hogy engem nem a sablon propagandaszöveg érdekel. Grafikára magasról ejtek, a tartalom a lényeg. 😄
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
vagy nem? <#fejvakaras>#fejvakaras>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Játszhatósághoz csak egy db. cd-kulcs kell. Ez feltételezi a játék megvételét ugye, de más mmorpgktõl szokatlanul eltérõ módon nincs havidíj, tehát nem kell dombornyomott hitelkártya, vagy webkártya. A jövõben a havidíj helyett gondolom majd a kb. havonta megjelenõ kiegészítõket kell újra meg újra megvenni...
8 eFt az ára ha jól tévedek és nem túl nagy gépigényû. Az aprólékos karaktergenerálásról meg annyit, hogy egynéhány jellemzõbõl tudsz válogatni, kombinációkat kirakni, saját feltöltése erõsen kizárva. ;D
Bíszt: válaszoj már plz a kérdésemre amit egy-két napja tettem itt fel. 😄
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Remélem nekem kiküldik mert én már 1-héttel a megjelenés elött megrendeltem az automex-tõl...
Ha kifogy a lőszer a fegyveredből, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Strexx, elõször el kell érned a 3-as szintet és választanod kell egy második kasztot. Ezután menj az Old Ascalonba és a hídnál kamillázgató tisztnek válaszold azt, hogy felkészültél.
Miután igent mondtál következik egy kis PvP és ha a csapatod sikerrel járt (yol legyaktátok a másik csapatot), máris kezdõdhet a nagy kaland! Vereség esetén gyalog kell eljutnod Fort Ranik-ba (vagy a Nolani Academy-be? <#fejvakaras>#fejvakaras>).
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
mindezt amúgy elméletben gondoltam csak végig, még nem állt módomban kipróbálni ^^
a districtet meg egyszerûen a képernyõ bal felsõ sarkán levõ gombra nyomva választhatod ki.
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Ez itt az én karakterem.
A karakterem neve: Ervin Emphatic.
Most csupa gyagya, és faq-s kérdésem lenne, ezért szeretnék megkérni valakit, aki türelmes, hogy válaszolgat nekem priviben, hogy a többiek ne tépjék a hajukat itt a fórumon. 😊 2200 hozzászólást bevallom, lusta voltam végigböngészni, mea culpa.
Szóval érdeklõdnék, hogy a játék milyen rendszerû, melyik mostani játék rendszeréhez hasonló, mi kell hozzá, hogy online játszható legyen, mennyire részletes a karaktergenerálás és fejlõdés, mennyiért szerezhetõ be, van-e elõfizetési díj az online játékra, ha van az mennyi, gépigénye, karakterek külsejének (alkat, arc) esetlegesen saját feltöltésére, készítésére van-e lehetõség?
Elõre is köszönöm a türelmet, és a választ priviben. 😊
[/cserf][/fülünyúl]
