Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SarkanyfuaRUSH
#2232
Sziasztok!

Lenne két kérdésem, hátha valaki tudja a választ:
Kezdõ területen (olda Ascalon):
1. Gift for Altea quest - hol van az a beautiful tárgy, ami megfelelõ lenne?
2. Collector-októl már szereztem cipõt, nadrágot és kesztyût, de lehet-e valahol új ruhát (armor - konkrétan nálam necromancer tunic) szerezni valamelyik collectortól? Ha igen, hol található?

Köszi,
#2231
Köszi.<#worship>

#2230
Egyre inkább az a benyomásom, hogy a játéknak nem sok köze van az mmorpg mûfajhoz, inkább csak nagy területen játszódó diablo-szerû pvp akciójáték.
Dana, Bíszt segítsetek, majdnem elgyengültem látván a multikaszt lehetõségeket, meg a töménytelen skillt/spellt. Mi ez pl., hogy egy kvesztre csak 8 db skillt lehet "magaddal vinni"? Mennyire interaktív a játék, mennyire van tényleges hasznuk a tradeskilleknek? Ne olyan mondja el plz a tapasztalatait akinek csak elsõ-második mmo-ja ez.

#2229
Ja értem, köszi. 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2228
Linkeljetek már be in-game moviekat légyszi, de ne ilyen készítõk-féle promóciós gagyikat. A fórumon lévõ korábbi linkek nem nagyon mûködnek.

Banyapapa
#2227
Coop-ot ugy emléxem Tydus fickonál lehet elkezdeni, átkerülsz egy másik helyre, tele más kalandozni vágyo ifjuval/öreggel, vagy bekérsz a csapatba "bot" harcosokat.
Jobboldalt a partyképernyönél lehet a mission-t elinditani, visszaszámol és go-go-gooo

deep
#2226
1. Zûrös helyeknél lehet nyitni valami teleporrt, kaput hogy ne keljen egy csomót gyalogolnom vissza? - térkép (m) és ott vannak lehetõségek, ahová lehet "teleportálni".

2. Nincsenek tulajdonság pontok, amiket el kéne osztanom? - szintlépéskor kapsz, azokat lehet elosztani.

3. Hogyan tudnék csatlakozni Magyar játékosokhoz? Van pl egy csati, amit csak a magyarok használnak? - hát engem is úgy hívtak, itt a fórumon kell szétnézni.

4. Ha játszom és egy haverom meg akar keresni, akkor meg talál úgy, mint pl a Dio2-ben? Ebböl adódik az is, hogy a városokon kívül játék közben is tudok csevegni vagy ezt csak a városban, tehetem meg? (Gondolok itt arra az esettre, amikor nem csapatban vagyok, hanem egyedül kalandozok.) - csak a városban tudsz csevegni azokkal, akik ott vannak. A saját guilded, és/vagy csapatod beírásait mindig látod.





Magic Boy
#2225
Minden Guild Wars-al játszónak ajállom ezt az oldalt!
Remélem hamarosan én is csatlakozhatom hozzátok!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2224
Értem!
Akkor gyüjtök!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

EmThor
#2223
www.guildwars.com, leszeded a klienst, elindítod, a progi felrakja magát a netrõl, és kell egy eredeti cd kulcs, ami az eredeti dobozban van! WAREZ NINCS

#2222
Meg kell venned.

#2221
Lenne néhány kérdésem. Légyszi válaszoljatok.
1. Zûrös helyeknél lehet nyitni valami teleporrt, kaput hogy ne keljen egy csomót gyalogolnom vissza?
2. Nincsenek tulajdonság pontok, amiket el kéne osztanom?
3. Hogyan tudnék csatlakozni Magyar játékosokhoz? Van pl egy csati, amit csak a magyarok használnak?
4. Ha játszom és egy haverom meg akar keresni, akkor meg talál úgy, mint pl a Dio2-ben? Ebböl adódik az is, hogy a városokon kívül játék közben is tudok csevegni vagy ezt csak a városban, tehetem meg? (Gondolok itt arra az esettre, amikor nem csapatban vagyok, hanem egyedül kalandozok.)
5. Köszi.

Magic Boy
#2220
Na most komolyan mi kell ahoz,hogy játszhassak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2219
Nagyon-nagyon láma kérdés, de olyanokat hol talalok? 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Unknow
#2218
Meg kell venni😊 7990Ft a boltba és nincs havidíj. Ennyit szerintem mindenki képes kifizetni érte 😊
Magic Boy
#2217
Honnan tudom leszedni a játékot?
mit kell tennem,hogy játszhassak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2216
csinálj cooperativ küldiket azután szinte mindig kapsz egy új helyszínt

deep
#2215
Én is mutatok két képet😊

#2214
Basszus, kb. minden vágyam, hogy kijussak Old Ascalonból, rohadtul nyomaszt az egész helyszín, de egyszerûen elképesztõ, mennyire nehéz... Mindenhol Charrok, van valami normális út, ahol nem ugranak percenként nyolcvanan a nyakamba? Csak a hegyekbe szeretnék eljutni... 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Atisz
#2213
Menj már! Nekem is pont ilyen mesmerem van, csak szöszi...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#2212
Pár kép a kariaimról...









Atisz
#2211
hurrá!

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#2210
alpítok=alapítok, így még jobb

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ElfQT
#2209
Back in play!!! (Újra megy!)

Vigyázat, a leopárd harap!

Atisz
#2208
Van olyan klán aki tagokat keres? Itt vagyok pl. én. Ha nem az se baj alpítok egy korrektet hamarjába'.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ElfQT
#2207
(Te ne haragudj már, de a powerfult egyébként egy l-lel írják...)

Vigyázat, a leopárd harap!

Atisz
#2206
Ühüm köszönöm. Amúgy is a coop-val rokonszenveztem, de így már egyértelmû hogy marad a sima rpg. Danke!

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ElfQT
#2205
Ja. <#sir>

Vigyázat, a leopárd harap!

Devil_Gy
#2204
Mi van a serverrel?
Bekaksizott???

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

#2203
Azért annyit hozzátennék hogy pvp elött erõsen ajánlott pve vel nyomni, mert pvp-ben bár lvl 20 karival nyomhatod de képességeket csak olyanokat vehetsz fel amit már pve-ben megszereztél.

ElfQT
#2202
Nagypite válazolt. RolePlayban mindent lehet. PvPben kapásból lvl20 karit kapsz oszt tolhatod mások ellen.

Vigyázat, a leopárd harap!

Atisz
#2201
Hopszi lényegeseb=lényegesebb 2 b-vel, bocsesz

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#2200
Kösz. Azt nem tudod, hogy mi a lényegeseb különbség a cooperative illetve a p vs. p között? A sima cooperative-ben nem lehet pk-ezni, a másikban meg nem lehet kalandozni? Vagy, most akkor most mi vaaaaaaaaaaaaaan (szõke nõ effekt)?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#2199
PvP szerveren max szinten indulsz, stb stb, szal az a Deathmatch. Roleplay az igazi lényege a játéknak - szerintem.

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

ElfQT
#2198
Nem hiszem, mert mint irtam, a support server is kifingott. Most azt irja, hogy karbantartás alatt.
A keresett login szerver meg plaync.com -on van, az se tûnik európai-specifikusnak...

Vigyázat, a leopárd harap!

#2197
Minden lehetsz csak fel kel venni külön a második kasztot, pvp-zni is mehetsz csak el kel jutni az arénákba elöbb

ElfQT
#2196
Nemtom én roleplayba nyomom. Ott is lehetsz minden. Tudtommal arénába is lehget menni (én még nem voltam).

Vigyázat, a leopárd harap!

#2195
Az elozo kerdesemre irjon valaki valamit pls!!

Atisz
#2194
Egyébként állítom, hogy az us szerverek száguldanak mint a meszes. Megint csak mi, szegény európaiak szívhatjuk a fogunkat.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ElfQT
#2193
Na addig mondjatok irc szervert és csatit ...

Vigyázat, a leopárd harap!

Atisz
#2192
Hagy-ma, hagy holnap 😊

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#2191
Hivatalosan tegnap, gyakorlatilag ma.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#2190
Halló?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ElfQT
#2189
(Tegnap.)

Vigyázat, a leopárd harap!

Atisz
#2188
Sziasztok nektek is azt írta ki most este, hogy (feltételezhetõen) szerver-problémák miatt nem tud csatlakozni?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#2187
Halott a szerver 😞 Fene esne bele, pedig most lenne idõm...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#2186
Megjelet ma!

ElfQT
#2185
Na most jött el az elsõ "connecting..." -> Error ideje.
Hátez nemszép 😞

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2184
Tuti, hogy nem sikerült levelet küldeniük a megadott címre!!
Ha biztos vagy benne, hogy acímmel minden OK, adj meg egy másikat (meg lehet változtatni.)

Vigyázat, a leopárd harap!

Magic Boy
#2183
Megjelent a teljes játék?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.