Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most értem haza cd galaxisból, telepíteném fel erre az 1.cd hibás <#gonosz2>#gonosz2><#gonosz2>#gonosz2><#gonosz2>#gonosz2><#shakehead>#shakehead><#shakehead>#shakehead>, setup.exe-re hibát ír, nem tudja betölteni <#gonosz3>#gonosz3>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
(Gyanus nekem kulomben hogy szemelyi allomany csere volt a galaxisban, es a kopter nyubik nem adjak meg a futarnak a megrendelo telefonszamat! Mert regen mindig jeleztek hogy megadjak, es akkor a futar tud kontaktolni az ugyfelukkel....ez joparszor meg is tortent eddigi GLS-es "szallitasaim" soran....most semmi...Azert remelem valahogy csak megkapom....)
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
[/cserf][/fülünyúl]
[/cserf][/fülünyúl]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Igen, kék szemû, bnagy mellû vékony lány vagyok! A nevem Béci!"
Vigyázat, a leopárd harap!
Egyébként az is mókás lenne, fõleg, ha belegondolunk, két ffi user csinálja egymással. 😄DD
[/cserf][/fülünyúl]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Banyek, ne mentegetõzz, poén volt! 😄 Ennyire ne vedd magadra a dolgot. 😄D
[/cserf][/fülünyúl]
Egyébként akartam csinálni egy Leonyid Brezsnyev nevû necromancert (értelem szerûen férfit), de egyrészt nem lehet bozontos szemüldököt választani, másrészt a ffi necro olyan gyíkul nézett ki, hogy nem volt ingerenciám (elnézést a ffi necroctol) ... szóval egy Eva Brezsnyev nevû Necro lett belõle.
Ha újra választhatnám, mondjuk most már Szvetlana Brezsnyev lenne, bár ehhez it gondolom sokan túl fiatalok 😊
(Sebaj, nézzétek meg az Agyament Harry Woody Allen filmet, abban van egy frenetikus utalás 😊)
Vigyázat, a leopárd harap!

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Egyébként meg valamit olvastam régebben arról, hogy mi az összefüggés a látens homokosság, és aközött, hogy fiúk nõi karakterekkel játszanak játékokban. ;DDD"
LOL 😄DD
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Egyébként meg valamit olvastam régebben arról, hogy mi az összefüggés a látens homokosság, és aközött, hogy fiúk nõi karakterekkel játszanak játékokban. ;DDD
[/cserf][/fülünyúl]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
az enyém nem volt diszkrét?!<#mf2>#mf2><#vigyor3>#vigyor3>
Elite Hunburgers 4 teh win!!! <#hehe>#hehe>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Az index fórumától ne várj sokat, mert oda csak páran írkálunk. A guildwars.hu -n már jobb a helyzet, ott hirdetem a céhemet is 😊
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
+ TÉK 😄DDD
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Este beleírom!
Az "elõször gyalog" dolgot arra értettem, hogy a Diablo2 es húzás nem lehetséges, mert ott a nagyobbak el town portaloztathatnak a Waypointokhoz is, tehát NEM kell "elkutyagolni"; a GWben pedig ez nem lehetséges, tehát a húzás kutyagolás is (lesz) - emiatt valszín a nagyobbak kevésbé szívesen (értsd nagyobb ellentételezésért) fogják húzni a kicsiket.
Majd megpróbálom ám értelmesen is leírni 😊
Vigyázat, a leopárd harap!
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Vannak erre szolgáló egyéb utility programocskák (én nem használok).
Vigyázat, a leopárd harap!
Amúgy kész a guild-em, lehet jelentkeni. A játékbeli nevem Attila Mindbender és még csak a bevezetõben vagyok. De igyekezzetek, mert már 9-es szintû vagyok és marhára szeretnék továbblépni. Bõvebb infó az www.index.hu -n és a www.guildwars.hu -n.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Írtam a játékról. FAQt is meg véleményt is.
Persze nem túl teljes. Ha van kérdésed, véleményed, írd meg. (Helyesbítés is lehet, de a tiszta fikát teljesen nyugodt szívvel törlöm, úgyhogy ne is próbálkozz 😛)
ElfQT honlapja
ElfQT Guild Wars GYIK
A Guild Wars ElfQT szemével
Idõvel majd bõvítem, meg csiszolom, de valamikor játszani is kell 😊
Shawno Stripe (SCOG), R/E
Vigyázat, a leopárd harap!
Itt mindenki nõi karakterekkel játszik? <#gonosz1>#gonosz1><#nevetes1>#nevetes1>
Akkor én majd férfi karit generálok magamnak. 😄
[/cserf][/fülünyúl]
..es a guta megutott mikor a forumpostod elolvastam! (nagyonsokszor rendeltem mar CDgalaxisbol...es GLS is sokszor hozott cumot innen is onnan is...soha nem volt ilyen hogy meg csak fel se hivott a futar!...Ha nem voltam itthon mobilon mindig egyeztett idopontot aznapi kesobbi kontaktra...Most meg semmi....pedig reggel 9 tol rajtra kesz vagyok...DOH!)
..azert remenykedek..este 5-ig van meg egy kis ido...
Egyebknet nagyon ott van ez a game, de szerintem semmi kozze nincs a MMORPG-hoz, viszont allat grafika, stabilan fut, lag szinte nincs is. Azt a 8k-t marhara megeri foleg hogy nincs havi dij, szoval csak ajanlani tudom😊
\"I am scissors. Paper is fine, nerf rock.\"
